مسکن مقرون به صرفه در حال حاضر کمیاب اوکلند آماده است برای یک پست-همه گیر بی خانمانی رونق

در میان همه گیر بسیاری از شهرها و استان ها به تصویب رسید eviction moratoriums به عنوان یک وسیله موقت برای جلوگیری از اخراج و در نتیجه بی خانمانی. در عین حال که هر دو روزمره آمریکایی و سیاستمداران رشد خسته از مستندات بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی و فعالان ترس از آنچه که اتفاق می افتد زمانی که این احکام ،

پایان اخراج و توقف ویژه گریم در شهرهای اوکلند کالیفرنیا که در آن نابرابری های اقتصادی در حال حاضر شدید قبل از همه گیر. در سال 2018 یک گزارش سازمان ملل متحد توصیف اوکلند را بی خانمانی بحران به عنوان “بی رحمانه و غیر انسانی است.”

تبلیغات:

اوکلند را پایان مهلت قانونی در آگوست 31st و مستأجر خواهد بود مسئول برای پرداخت اجاره است که آنها از دست رفته پرداخت در ماه مداخله. از این رو در یک شهرستان که در آن میانگین اجاره $است 2,300 برای یک خوابه آپارتمان یک مستاجر می تواند مسئول پرداخت 10 ، 000 دلار یا بیشتر در اجاره سپتامبر 1st یا در صورت اخراج. برای کسی که بیکار شده و ممکن است در حال حاضر تلاش شده است از لحاظ مالی پرداخت اجاره می تواند غیر ممکن است feat.

دومینیک واکر یک فعال سیاسی برای مادران 4 مسکن یک جمعی از بی خانمان ها و حاشیه قرار دارد مادران در اوکلند و یک فصل از این اتحاد کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه (ل) گفت: بسیاری از اعضای در اجاره اعتصاب در حال حاضر آنها قادر نخواهد بود به پرداخت اجاره بها در هنگام توقف منقضی می شود.

“آنها پرداخت شده است کاهش می یابد و یا ساعت خود را و چیزهایی شبیه آن . . . . آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت و اگر آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت در حال حاضر آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت این بدهی] بعد” واکر گفت: سالن. “اگر ما نمی باید برخی از نوع حذف بدهی های ما را ببینید افزایش جمعیت بی خانمان در اینجا در منطقه خلیج است.”

تبلیغات:

واکر وجود دارد گفت: حدود 100 اعضای سازمان با بچه 4 مسکن که به صورت این واقعیت است. خارج از مادران 4 مسکن وجود دارد به احتمال زیاد هزاران نفر دیگر در منطقه خلیج که ممکن است پیدا کردن خود را به طور ناگهانی اخراج در ماه سپتامبر.

با توجه به داده ها از اطلاعات بازار کار در بخش تعداد مشاغل در شرق خلیج کاهش 169,400 بین ماه های مارس و آوریل به 1,007,400. اکثریت کسانی که زیان کار شدند و در اوقات فراغت و بخش مهمان نوازی است که حداقل به احتمال زیاد به استخدام در هر زمان به زودی. این شرایط در ابتدا به بدتر تاریخی بحران مسکن که در حال حاضر روند تا. بین 2014 و 2019 تعداد افراد بی خانمان زندگی در آالمدا کانتی دو برابر شدهاست که دقیقا به همین دلیل طرفداران مسکن هستند درخواست معقول تر اقدامات لازم برای نگه داشتن عجله از هزاران نفر از مردم از دست دادن خانه های خود را در ماه سپتامبر.

“ما در حال سازماندهی برای لغو بدهی” واکر گفت. “این تنها راهی است که تنها راه حل این است که لغو بدهی به دلیل مردمی در حال رفتن به قادر به پرداخت.”

تبلیغات:

آن را قطعا یک نگرانی است که نگه می دارد و دیگر طرفداران در شب. جاناتان راسل دانشیار مدیر برنامه های بی خانمان و خدمات مسکن در منطقه خلیج جامعه خدمات (BACS) فراهم می کند که سلامت رفتاری و خدمات مسکن. راسل توصیف مهلت قانونی به عنوان یک “لوی” که “هل دادن امواج چند پا.”

“انتظاراتی وجود دارد که صاحبخانه قرار است برای کمک به مردم شما می دانید نوع دریافت اجاره پرداخت برنامه” گفت: سالن. “ما می دانیم که در پایان روز که به معنی [که] بدون بیشتر حمایت و یا گسترش به کسانی که به طور موقت باقی می ماند از دادگاه . . . ما خواهد بود با دیدن یک موج از ناتوانی در پرداخت و اخراج از صاحبخانه.”

تبلیغات:

راسل گفت: BACS قطعا دیده می شود یک چشم انداز مثبت در برنامه های کاربردی به صورت اضطراری کمک های مالی و حمایت کننده خدمات و نمایندگی قانونی برنامه ای به نام حفظ اوکلند قرار دارد. در میان کسانی که به دنبال اجاره امداد کمک در مورد 95 درصد از نزدیک به 800 برنامه استناد به از دست دادن شغل یا کاهش در ساعت به عنوان دلیل اصلی برای به دنبال کمک های مالی.

این است که نه تنها یک مسئله در منطقه خلیج است. با توجه به شهری, موسسهبین مارس 25 مارس 10 نیمی از مستاجرها بین 18 و 64 مورد بررسی در سراسر کشور گزارش شده مشکل از پرداخت اجاره و یا صورتحساب خود را. همین بررسی نشان داد که کم درآمد و Latinx بزرگسالان شد به احتمال زیاد به ارائه گزارش کاهش هزینه های مواد غذایی, به تاخیر انداختن خرید عمده و یا با استفاده از پس انداز و افزایش بدهی کارت اعتباری. در لس آنجلس, مستاجران باید دوازده ماه به پرداخت اجاره یک کمی طولانی تر جدول زمانی برای بدهی های بزرگ. نیویورک فرماندار کومو اعلام کرد سه ماه مهلت قانونی برای اخراج در ماه مارس به پایان loomed در مه, او تمدید ایالت اجاره مهلت قانونی به اوت 20, اما فقط برای مردم در بیکاری یا رو coronavirus مربوط به “مشکلات مالی.”

دیگر شهرداری به دنبال مسکن های مختلف بحران پیشنهاد شده است. در روز سه شنبه سان فرانسیسکو هیئت ناظران تایید اندازه گیری به طور دائم ممنوع صاحبخانه از اخراج مستاجران که موفق به پرداخت اجاره بها با توجه به COVID-19 بحران است. این لایحه هنوز باید تایید شود در خواندن دوم و آن را نمی تسکین مستاجران نیاز به پرداخت از دست رفته اجاره; صاحبخانه می تواند به دنبال این در دادگاه ادعا های کوچک. در حالی که 97 درصد از SF مستاجر از پرداخت اجاره ممکن استکه ممکن است درست باشد از ماه ژوئن است. قانونگذاران ایالتی کالیفرنیا در حال eyeing یک لایحه است که آیا ممنوعیت اخراج برای پرداخت اجاره بها در این بیماری همه گیر. هنوز هم همه از این قانون نیاز است که اجاره پرداخت می شود به جای آشکار لغو اجاره.

تبلیغات:

مارگوت Kushel MD که مدیر دانشگاه کالیفرنیا–سان فرانسیسکو Benioff بی خانمانی و مسکن ابتکار و مراقبت برای بی خانمان جمعیت در 25 سال گفت: سالن که جلوگیری از موج دیگری از بی خانمانی است که یک نگرانی بزرگ از او. او گفت که او به ویژه نگران است که اخراج منجر به بی خانمانی به ویژه نگران کننده داده می شود که پناهگاه به عنوان امن برای ضعف سيستم ايمنی و دولت در حال حاضر خسته بودجه اضطراری به دلیل بیماری همه گیر.

“روز کسانی که برداشته وجود دارد پیش بینی است که ما را ببینید چشمگیر افزایش بی خانمانی” Kushel گفت: سالن اشاره کرد که بحران مسکن در منطقه خلیج ممکن است به تشویق مالکان به اخراج. “مردم بیشتر احتمال دارد به اخراج زمانی که آنها را به شخص دیگری که می تواند پرداخت اجاره,” او اضافه شده است.

با توجه به تجزیه و تحلیل انجام شده توسط دکتر برندان O’flaherty, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کلمبیا بی خانمانی می تواند با افزایش 40 تا 45 درصد در این سال اگر نرخ بیکاری همچنان در حال افزایش است. در کالیفرنیا برآورد شده است 30,000 بیشتر افراد بی خانمان در یک سال.

تبلیغات:

روز پنجشنبه ایالات متحده وزارت کار گفت: بیش از 1.5 میلیون آمریکایی در زمینه دولت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته ملی در مجموع به بیش از 44 میلیون نفر از مردم که برای اعمال دولت مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس. در حالی که این هفته گزارش علائم کمترین تعداد از آنجا که بحران آغاز شد و برخی از ترس بدترین هنوز به آمده است. در شهرستانها مانند اوکلند کالیفرنیا که در آن نابرابری اقتصادی شده اند بدتر شده توسط gentrification فن آوری ثروت و بحران مسکن این شهرستان است که قطعا در لحظه ای سرنوشت ساز که در آن تعدادی از افراد بی خانمان می تواند افزایش. از سوی دیگر این شهر قطعا یک فرصت برای تنظیم یک سابقه برای بقیه کشور است.

واکر از مادران 4 مسکن که شناسایی به عنوان “مسکن ناامن می گوید:” این سازمان که انتقادی به گسترش اخراج توقف در اوکلند به پایان ماه اوت در ماه مه به اقدامات برنامه ریزی شده به تقاضای اجاره کامل امداد. که روابط را به جنبش ملی پال خواستار قطع بودجه دولت ،

در واقع واکر شده است سازماندهی برای سال گذشته پس از او را شخصا تلاش برای پیدا کردن مسکن پایدار در اوکلند. پس از حرکت از می سی سی پی, او تا به حال دو بچه و دو شغل —سازماندهی اتحاد کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه در اوکلند و ارائه برای Postmates— و نمی تواند پیدا کردن دائمی مسکن مقرون به صرفه. واکر نقل مکان کرد و به دلیل این که شریک زندگی خود را به حال تبدیل شدن به خشونت. گاهی اوقات او ماند با بستگان خود در خارج از اوکلند اغلب یک ساعت یا بیشتر به دور از شهرستان. سرانجام پس از پیدا کردن مادران دیگر که از طریق مبارزات مشابه واکر و همکار مادرم اشغال 2928 خیابان ماگنولیا در غرب اوکلند در نوامبر ساخته شده است که سرفصل های ملی. اما واکر و مادران اخراج شد توسط آملدا — پلیس اقدام شد که گزارش به هزینه county $40,000 مراتب بیشتر از مقایسه هزینه مسکن آنها است. ماموران پلیس وارد در یک تانک زرهی پوشیدن riot gear.

“ما می خواهیم پال خواستار قطع بودجه دولت آنها را” واکر به من گفت. “این نظامی اخراج که آنها را در بچه 4 مسکن که پول شده است می تواند به هدایت می شوید خانه مردمی است.”

تبلیغات:

در حال حاضر تمام مادران به طور موقت قرار دارد اما آنها هنوز در حال مبارزه برای مسکن دائمی.

“ما هنوز در حال مبارزه برای تمام مادران به طور دائم قرار دارد و همچنین یک برنامه آموزشی — دلیل این که شما را به $40.88 یک ساعت قادر به پرداخت هزینه اولیه یک خوابه آپارتمان در اینجا” واکر گفت. “ما می خواهیم به یک کار برنامه های آموزشی است که به مادران این مهارت را به اندازه کافی برای پرداخت هزینه محل در اینجا نیز مسئله دیگری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>