با COVID-19 خونتان در خورشید کمربند تهمت آگهی فرمانداران جمهوریخواه صخره

رئیس جمهور تهمت سفر به ویسکانسین در روز پنج شنبه به تور دریایی کشتی سازی که در آن او bragged که او در نیروی دریایی هدایت یک قرارداد ویسکانسین راه که تنها می تواند به عنوان یک منظور افزایش انتخاباتی خود شانس در چرخش دولت است. گمان می کنم آن را تعجب آور نیست که او پس از باز کردن در مورد چنین چیزهایی. پس از همه, او برای استیضاح در تلاش برای گرفتن یک خارجی متحد به تولید آسیب رساندن اطلاعات در presumptive حریف و هر سناتور جمهوری خواه به جز میت رامنی حمایت او را به دسته شمشیر. چرا او فکر می کنم دخالت در داخلی نظامی قرارداد به نفع خود او خواهد بود یک مشکل ؟

آن را احتمالا نمی باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن فساد است که در حال حاضر هنجار و اکثر مردم فقط بالا انداختن هنگامی که او آشکارا بالند در مورد آن. ظاهرا آنها باور دارند که هر کس آن را ندارد و آن را فقط معمول حزبی مبارزه با. اما راه او را در برخورد با COVID-19 همه گیر است چیز دیگری دوباره. آخرین رای گیری است ویرانگر برای انتخاب مجدد او به چشم انداز و آن را بسیار به این واقعیت است که او تا به طور کامل و سنن و دولت پاسخ و حاضر به تغییر مسیر است.

تبلیغات:

نیویورک تایمز/سینا کالج, نظرسنجی این هفته منتشر تا به حال مقدار زیادی از خبر بد برای رئیس جمهور:

نزدیک به سه پنجم از رای دهندگان رد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر از جمله خبرگزاری مهر به نقل از رای دهندگان سفید و مردان است. خود توصیف وزش رای دهندگان مخالف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus با اختلاف بیش از دو به یک است.

تنها مؤمنان واقعی فکر می کنم او برای انجام یک کار خوب در بدترین بحران از ریاست جمهوری خود و این است که عمدتا به دلیل آنها دریافت تمام اخبار خود را از منابع مشکوک. واشنگتن پست به چاپ یک مقاله در مورد مطالعات متعددی نشان می دهد که جناح راست رسانه ها نقش عمده ای در misinforming مخاطبان خود در مورد این ویروس:

نتیجه نهایی با توجه به یکی از این مطالعات است که عفونت و مرگ و مير بالاتر در مکان های که در آن یک دانشمند که در ابتدا به عنوان شدت همه گیر — فاکس نیوز را Sean Hannity — می رسد بزرگترین مخاطبان است.

در روز پنج شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با Hannity برای “تاون هال” و تکرار خود را ارام خط است که اگر ما نمی خیلی تست ما نمی خواهد که در بسیاری از موارد. او گفت که اغلب من فکر می کنم ما می توانیم فرض کنیم که پیروان او شده است به طور کامل تحت تعلیم در این مزخرف مفهوم است.

تبلیغات:

جو بایدن در توصیف این مشکل کاملا در سخنرانی او در روز پنج شنبه:

او مانند یک کودک که نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است به او با تمام ناله و ترحم. این بیماری همه گیر نیست به او اتفاق می افتد. آن را به همه ما اتفاق افتاده. شغل خود را ندارد به ناله و شکایت کردن در مورد آن. کار او این است که برای انجام کاری در مورد آن.

رئیس جمهور می خواهد ما را به این باور وجود دارد یک انتخاب بین اقتصاد و بهداشت عمومی. شگفت آور, او هنوز هم نیست درک اساسی ترین واقعیت از این بحران: برای رفع اقتصاد ما باید برای به دست آوردن کنترل بیش از ویروس.

او نمی تواند درک این واقعیت ساده است و من شک دارم که حتی اگر او می تواند او را ناتوان ساخت انواع تصمیم گیری های لازم را که اتفاق می افتد. او اعتماد هیچ کس اما دل و روده و روده را نگه می دارد در گفتن او را که این همه را فقط “رفتن” و همه چیز خوب خواهد شد.

او در حال حاضر گرفته شده به لاف زدن که “مرگ و مير” در ایالات متحده آمریکا است که چیزی برای افتخار است که فقط عجیب و غریب است. این 126,000-plus مرده انسان و خانواده خود را نمی بینید, آن را به عنوان یک دستاورد بزرگ و مغلوب ساختن پیشی جستن است سیگنالینگ واضح است که او به هیچ وجه قصد تغییر رشته در هر راه.

تبلیغات:

تحقیقات پیو در گزارش این هفته که اکثریت جمهوری خواهان و جمهوری خواه متمایل مستقل (61 درصد) معتقدند که وقتی که می آید به کروناویروس, ‘بدترین پشت سر ما.'” من می ترسم آنها در بیداری بی ادب. کسانی که “اون سوی خاکستر سوخته و یا شعله ور شدن یو پی اس” به عنوان برگ برنده تماس آنها را تبدیل به یک آتش سوزی که در حال حاضر خارج از کنترل است.

بیست و نه کشور در حال حاضر در حال ور با افزایش caseloads و بستری شدن در بیمارستان به عنوان ما می بینیم بزرگترین مرکز ملی شماره گیر فراتر بدترین هفته از آوریل هنگامی که موارد متمرکز بودند در نیویورک و برخی دیگر از شهرستانها بزرگ است. مورد علاقه خود را فرمانداران جمهوریخواه — گرگ ابوت تگزاس ران DeSantis از فلوریدا و mlb آریزونا — در یک خاص با اتصال داشتن به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن منجر شد و کشورهای خود را در اوایل حتی تصرف قدرت از مقامات محلی در حالی که متکبرانه اعلام برتر خود را در دست زدن به بحران است.

تبلیغات:

DeSantis بود به خصوص گستاخ و از خود راضی. به یاد بیاورید که در آوریل 20, معاون رئیس جمهور, مایک پنس پرداخت DeSantis مراجعه و آنها آشکارا dined در یک برگر مشترک بدون ماسک و یا اجتماعی فاصله پس از آن DeSantis تحویل Trumpian بیهوده گویی به مونتاژ رسانه ها.

او بسیار بیش از حد به زودی. روز چهارشنبه دولت مجموعه جدید تک روز رکورد با 5,508 موارد جدید COVID-19. وجود دارد یکی دیگر از 5,004 در روز پنج شنبه. در واقع فلوریدا تا به حال بیشتر موارد در ماه ژوئن نسبت به سه ماه قبلی ترکیب شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد افزایش این هفته DeSantis گفت: “ما که در آن ما هستند” و سعی در عمل به عنوان اگر قرار بود همه چیز خوب و این همه فقط به عنوان انتظار می رود. او در حال حاضر punted تمام تصمیم گیری های دشوار به فرد کسب و کار و مقامات محلی پس از آن به نظر می رسد به عنوان اینکه او قصد دارد به سوار شدن بر موج هر جا که او را طول می کشد در حالی که همه تظاهر بود که طرح تمام وقت است.

تبلیغات:

در آریزونا Ducey نیز سست گرفتن دست او و اجازه شهرداران نیاز به ماسک در حالی که در تگزاس ابوت در واقع شروع به کم کردن دولت بازگشایی و حتی ممکن است در عقب سمت جزئی مستند. اما همه این دولت جمهوری مدیران در گیر مغلوب ساختن پیشی جستن در گرداب که او همچنان به اصرار دارند که این بیماری همه گیر است “محو شدن” در حالی که آنها باید به صورت بیماری و مرگ که توفنده و تمام اطراف آنها را. او یک آلباتروس در اطراف گردن خود را.

گذشته از عظیم انسانی قتل عام سیاسی انشعابات عمیق می باشد. اقیانوس اطلس را ران Brownstein شده است ردیابی آهسته تحول کمربند خورشید از جامد ایران به بنفش به طور بالقوه دموکراتیک در حالی که برای. او معتقد است همه گیر ممکن است شتاب روند و قرار دادن جمهوری خواهان در یک اتصال خود را ساخت:

تا سال 2016 انتخابات جمهوری خواهان حفظ کرده بود سازگار استفاده در منطقه بزرگ مترو — از جمله آتلانتا هوستون دالاس و محفل ققنوس — حتی به عنوان دموکرات ها در زمان نگه دارید از مقایسه مراکز شهری در دیگر نقاط کشور است. اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن ایران زمین از دست داده در این متنوع و از لحاظ اقتصادی پر رونق جوامع است. و در حال حاضر وحشی قیام COVID-19 سراسر خورشید کمربند جمعیت هاب — از جمله شهرهای بزرگ در فلوریدا و کارولینای شمالی که در آن دموکرات ها در حال حاضر رقابتی تر — اضافه کردن یک تهدید جدید به سنتی حزب جمهوری خواه نگه دارید در این مکان.

نظرسنجی نشان می دهد که بایدن رقابتی در تمام این کشورها در حال حاضر سوال این است که آیا آن را نگه دارید تا نوامبر است. به گفته نیویورک تایمز نظرسنجی اکثریت رای دهندگان به شدت به نفع دولت اولویت همه گیر بیش از یک شتابزده بازگشایی اقتصاد است. متاسفانه جمهوری خواه رای دهندگان بدون شک گوش دادن به تهمت و Hannity, می گویند آنها بر این باورند مخالف است. و یا حداقل آنها را انجام داد. یکی به تعجب می کنم اگر این نگرش را نگه دارید در حال حاضر که این ویروس در دیگر چیزی است که اتفاق می افتد به افراد دیگر دور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>