با “داگلاس” هانا Gadsby یک کمدی پایونیر با او غریب و دقیق نشان می دهد در مورد اوتیسم

هانا Gadsby است که تعجب همه از این به شما هستند. آن دو سال بوده است در حال حاضر از آمریکا دستیابی به موفقیت “Nanette” منفجر در Netflix بکشد به ظاهر از هیچ جا, ساخت بزرگترین nonneurotypical تاسمانی, لزبین امینی ستاره در جهان است. “Nanette” یک قطعه به طور کامل از لحظه ای که در آن متولد شد, بیانیه ای که “من عصبانی هستم” از یک مسلما “آرام گی” در یک جمعی نقطه عطفی در فرهنگ ما ارتباط با مردسالاری.

در یک بار deprecating و مبارز Gadsby کمدی بود آهسته رایت شاهکار. چند هنرمندان خواهد حتی تلاش برای استفاده از مشاهدهای بیت در مورد شهر کوچک زندگی و نوشیدن چای به آتش خشمگین پرده تقاضا برای پاسخگویی در برابر همجنسگرا ستیزی و حمله جنسی اما Gadsby نه تنها که. و او آن را در اکثر متا از رفتار فریم او کمدی عملکرد در اطراف این ایده از ترک کمدی. پس چه کسی بود که برای پیگیری ؟

تبلیغات:

“من بخشی از مشکل در حال حاضر” Gadsby خوش اعلام کرد در اوایل “داگلاس” آخرین خاص است. “من تا به حال هیچ برنامه ای برای آن در امریکا است. این” او می گوید: سر در گم “شد و نه در دستور کار است.” برای یک هنرمند که کار بررسی تجربه از وجود “در حاشیه” Gadsby در حال حاضر — حداقل برخی از معیارهای متعارف — اصلی موفقیت است.

آنچه که برای ما به عنوان یک مخاطب است که “داگلاس” به سادگی نمی تواند ارائه فرح شوک کشف که “Nanette” بود; آن است که به جای Gadsby خود پذیرش او را “دشوار آلبوم دوم.” در عین حال اگر شما می تواند آن را قبول کند در آن شرایط آن می ایستد تا sturdily خود را در آن. در “Nanette” او اعلام کرد که “من فقط نیاز به داستان من احساس و درک” اعلام کرد خودش را به عنوان “یک زن است که به بازسازی خودش است.” در “داگلاس” او می شود به بازی بیشتر با آن بازسازی شده طرف.

“داگلاس” است که قطعا بیشتر غریب امر به عنوان Gadsby سهام این مرحله با یک سگ ساخته شده از مداد رنگی و ارائه می دهد منحصر به فرد تفسیر کلاسیک هنر مسیحی با آن شیر مکیدن باکره و کوچک شیرها. آن است که هنوز هم عصبانی و مصمم متا.

تبلیغات:

شکستن یک دیوار چهارم است نه یک قرارداد جدید. Gadsby را مصرانه uncategorizable, چند لایه کار دعوت اجتناب ناپذیر مقایسه Mike Birbiglia که داستان سرایی مخالف تصویر معمولی از یک شوی طنز و که می توانید مکث در گفتن یک تحقیر آمیز داستان به رعایت آن مانند مخاطبان “من می دانم . . . من در آینده نیز است.” او همچنان یک نوع از یک زن پن و تلر به طور مداوم خواستار توجه ما را به خود روند و به نحوی ساخت که یک الهامی تاکتیک یک علامت تجاری تردستی. برای “داگلاس” Gadsby اختصاص داده است اولین 15 دقیقه — مدت زمان طولانی! — از یک ساعت و 12 دقیقه ویژه به تخمگذاری در جزئیات بزرگ دقیقا آنچه او بحث خواهد شد برای ساعت. او به ما می گوید که او را دوست داشتنی و هنگامی که او نمی خواهد که او را به انجام یک میکروفن رها کردن است که در واقع فقط یک نسیم ملایم قرار دادن میکروفون پایین میکروفون و چگونه ما ممکن است بخواهید برای دست و پنجه نرم کردن برای مسائل مورد ضد vaxxers و یک Louis C. K. شوخی است. “این اتفاق می افتد بسیار دیر در نشان می دهد. خیلی دیر به شما را فراموش کرده به من گفت: شما به انتظار Louis C. K. شوخی” او اعلام کرد با همان اعتماد به نفس یکی ممکن است بپرسید “آیا این کارت خود را?” و سپس او درآمد حاصل برای رسیدن به دقیقا تمام کسانی که همه چیز. معمولی کمیک تکیه بر بازپس; Gadsby متمایز خودش پیشگام تماس به جلو است.

او همچنین آن را با ساخت این عنوان به او می گوید: یک نمایش در مورد اوتیسم. وجود دارد نه بسیاری به دانش من بسیاری از شوی ویژه در مورد و توسط مردم در طیف اوتیسم. من قطعا نمی تواند فکر می کنم از هر گونه گفت: از دیدگاه یک تاسمانی ، یا یکی که شروع سفر از کشف خود را از طریق یک مکالمه با یک غریبه در یک پارک سگ مورد غنائت نام بخشی از آناتومی. در حالی که همه Gadsby هوشمندانه خلع سلاح مخاطب — خاص مردان — بهتر است به شلیک او به خوبی هدف jabs در روزمره تبعیض جنسی و تجاوز به عنف و فرهنگ و خوب قدیمی از مد افتاده آمریکایی جهل. آیا شما فکر می کنم این فقط رفتن به نشاط مشاهدات در مورد “where’s Waldo?” او حتی به ما هشدار داد در ابتدا مناسب است که آن را مطمئنا نمی خواهد.

اگر نشان می دهد دارای یک پاشنه آشیل (واقع در جایی در نزدیکی کیسه داگلاس ما در حال حاضر تمام آموخته) آن است که Gadsby را دقیق teeing تا از او مواد می تواند در زمان احساس راحت انحراف از آن بیشتر دستکاری لحظات. Gadsby به ما می گوید که او موفق به انجام “تروما در زمینه کمدی” او shushes ما را به “طعمه” و بوق زدن زمانی که او می گوید: چیزی تحریک آمیز. به نظر می رسد تقریبا churlish سپس به احساس می کنم مثل او می شود به او خشم و خود صالح کف زدن برای آن است. Gadsby خوبی می داند که مخاطبان رفتن نیست . . . نه تشویق هنگامی که او می گذارد و خودش را لخت توصیف پیشرفت او از “حس عمیقی از انزوا” به عنوان کسی که می تواند به “اخلال در اعتماد به نفس خود را”? او می داند که نشانه. وجود جمعی تاکید که بله هانا, بله, شما را مختل ما اعتماد به نفس! شما گفت که شما می توانید و شما بود!

تبلیغات:

اما به رسمیت شناختن برخی از کاستی های “داگلاس” است نه در همه به بی اعتنایی به آن و یا منحصر به فرد به درخشان زن در پشت آن. ما فقط شروع یک غرور ماه بر خلاف هر گونه دیگر در طول عمر ما یکی است که در آن یک “آرام گی” به نظر می رسد به خصوص مجهز مترجم برای یک زمان که در آن هر کس دست و پنجه نرم کردن با نسخه خود را از انزوا و چالش های ارتباطی است. Gadsby هیچ everywoman او جهان بینی است که به طور کامل خود را. که ‘ به همین دلیل او می ایستد در یک بار به شدت و بی سر و صدا مانند یک, کوچک, کامل شیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>