این قطعه در اصل منتشر شده در نوامبر سال 2019. از آن زمان دموکراتیک خانه استیضاح رئیس جمهور و جمهوری خواه سنا رای به تبرئه اودر “محاکمه” با هیچ شاهد یا شواهد جدید. افکار عمومی باقی مانده تقسیم در امتداد همان خطوط دقیق و تقسيم آن قبل از همه چیز آغاز شده است.


بازگشت در سال 2017, من نوشت: یک قطعه سرمایه گذاری قماری که مولر جلسات ممکن است به ارمغان بیاورد امریکا epistemic بحران به سر. که بحران شامل آمریکایی ها در حال رشد ناتوانی نه تنها به همکاری, اما حتی برای یادگیری و دانستن همان چیزهایی که به یک درک مشترک از واقعیت است. ما مرتب خودمان را به قطبی جناح زندگی در جهان های مختلف نه تنها از ارزش اما از حقایق است. ارتباط بین آنها به طور فزاینده ای دشوار است.

من تعجب آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر مولر ارائه شده روشن و شواهد غیرقابل تهمت گناه. خواهد جمهوریخواهان قادر به جلوگیری از طرفداران از همیشه پیدا کردن? اگر حقیقت آشکار شد اما تا به حال هیچ قدرت و هیچ اثر در همه, چرا که نیمی از کشور شده بود جداره از آن ؟ اگر چه دیگر وجود دارد هر گونه مدارک استاندارد است که می تواند غلبه بر ما قطبش?

آن را به عنوان اتفاق افتاده است جلسات بازی نمی کند که راه. مولر گزارش و شهادت بودند عجیب مورب و خاموش با توجه حذفیات. این ثابت نسبتا آسان برای رئیس جمهور و درخواست کننده تضرع کننده رسانه ها به اخراج همه چیز به عنوان یک ورزشها.

در حال حاضر ما ممکن است تجربه تست استرس که مولر هرگز تولید می شود: که آیا راست می توانید سپر خود را از دشت حقایق در چشم ساده.

بر خلاف مولر را گزارش داستان پشت این استیضاح صورت نسبتا ساده است: کنگره تایید کمک های نظامی برای اوکراین اما تهمت نکردن آن به عنوان بخشی از اقدامات مداوم برای فشار اوکراین به راه اندازی یک بررسی سیاسی خود را رقیب جو بایدن ، وجود دارد یک رکورد از او آن را انجام می دهند. چندین شاهدان معتبر به تماس تلفنی و کمپین بزرگتر. چند تهمت متحدان و مقامات دولت را پذیرفته و آن را بر روی دوربین. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را پذیرفته و آن را در کاخ سفید در چمن.

فقط آن را بسیار آشکار است که او آن را انجام داد. خیلی واضح است که او و همکارانش فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی اشتباه است با آن. و آن را بسیار واضح وجود دارد این است که چیزی اشتباه است با آن. برگزاری سیاست خارجی آمریکا به گروگان شخصی و سیاسی به نفع ساده است سوء استفاده از قدرت دقیقا این نوع از چیزی که بنیانگذاران تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که آنها نوشت: استیضاح به قانون اساسی است.

آن را به وضوح impeachable الگوی عمل مستند و گواه به چند شاهد اعتراف به چندین بار نقض دیرینه سابقه سیاسی و اخلاقی اجماع بود که تا سال 2016 جهانی است. در مقایسه با مولر که یک مقدار سخت تر از آزمون از حق توانایی مبهم منحرف, و متضاد در اوردن.

در حال حاضر حق را پیام دستگاه کندوپاش کمی دوچرخه سواری از طریق دفاع — آن اتفاق نمی افتد مغلوب ساختن پیشی جستن را صالح به اندازه کافی برای انجام آن ناموفق در عوض پس از آن به حساب نمی کند, او, آن, اما آن را نمی impeachable — که در تضاد با یک دیگر از روز به روز.

می توانید دستگاه را با موفقیت نگه داشتن جناح راست پایه در یک واقعیت و پرتاب کردن به اندازه کافی مه به نگه داشتن عموم در خلیج برای مدت طولانی به اندازه کافی برای دریافت از طریق بعد از انتخابات ؟ به نظر می رسد چالش برانگیز با توجه به آمار ثبت شده اما این فقط نوعی از چالش دستگاه ساخته شد.

اجازه دهید به سرعت بررسی ما چگونه به اینجا رسیدیم.

پیش از آن در سال 2017, من داستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ظهور قبیله ای معرفت شناسی. معرفت شناسی شاخه ای از فلسفه است که با دانستن و به چیزهایی که می دانم — چه به درست چه به عنوان شواهد ما چگونه جمع آوری دانش ، از آن جایی که شما در پیدا کردن مکتب فکری مانند شک و تردید (ما نمی توانیم واقعا می دانم که هر چیزی) و رئالیسم (جهان شامل ناظر مستقل از حقایق ما می آمد به می دانم).

قبیله ای معرفت شناسی که من آن را ببینید این است که هنگامی که قبیله گرایی می آید به طور سیستماتیک تابع اصول معرفت شناختی.

tribal epistemology
قبیله ای معرفت شناسی اساسا.
خاویر Zarracina برای Vox

شاید ساده ترین راه برای توضیح این است که از راه قیاس با اخلاق قبیله ای که مردم بیشتر با آن آشنا باشد. قبیله ای اخلاق چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که منافع قبیله ای آمده به تابع اخلاقی و اصول است.

اصول اخلاقی به طور کلی توسط خود طبیعت جهان وطنی. آنها به منظور اعمال در سراسر قبیله ای خطوط به “transpartisan.” به عنوان مثال اصل “این غلط است که به شکنجه.” تفسیر به عنوان یک اصل به معنای این است که اعمال می شود برای همه. هر کسی از هر گروه یا ملتی که شکنجه هر کسی از هر گروه و یا ملت در حال انجام کاری اشتباه است.

اما تحت قبیله ای اخلاق, اصول گیرند تحت قبیله ای عضویت. آن می شود “این غلط است که آنها را برای شکنجه ما است.” آن را خوب است برای ما به شکنجه آنها چون ما قبیله خوب است و در نتیجه هر آنچه که اقدامات ما را به تعقیب منافع قبیله خوب هستند. اما آنها بد هستند به طوری که آنها موضوع را به قوانین است. (خوانندگان از یک سن خاص ممکن است به یاد ما داشتن فقط این بحث در اواسط 2000s.)

قبیله ای معرفت شناسی اتفاق می افتد زمانی که قبایل منافع رده بندی کردن transpartisan معرفت شناختی اصول مانند استانداردهای شواهد داخلی انسجام و defeasibility. “خوب برای ما قبیله” می شود اصلی تعیین کننده است; “ما بخشی از قبیله” می شود اصلی تعیین کننده که به اعتماد.

یک دایره منطق تبدیل شده است که کاملا آشنا در استیضاح امر ظهور: هر کسی که می گوید هر چیزی بر خلاف قبیله علائم خود را به عنوان یک دشمن از قبیله (سرفه *دولت* سرفه); دشمنان از قبیله نمی توان اعتماد کرد پس از شهادت خود و یا شواهد می توان نادیده گرفت. بنابراین, تعریف, چیزی که سوالات قبیله ای روایت می توان اعتماد کرد.

یک دهه تلاش در سمت راست منجر به موازی مجموعه ای از موسسات به منظور تشویق قبیله ای معرفت شناسی. آنها به تقلید از فرم های رسانه های جریان اصلی فکر می کنم مخازن و آکادمی اما بدون محدودیت transpartisan اصول است. آنها طراحی شده برای پیشبرد منافع از راست به داستان و تولید حقایق است که حمایت از این قبیله. که هدف نهایی; فصاحت و formalisms تفکر انتقادی در حال مقاوم سازی در اطراف آن است.

بحث رادیو و تولد فاکس نیوز در 1990s شد و نقاط عطف. آنها در نهایت گسترش یافته و برای ایجاد یک کل کامل در نزد خود را محافظه کار و اطلاعات در جهان است. آن را قادر به استارت کردن داستان ها و حقایق (یا “حقایق”) در حمایت از حزب محافظه کار شود در 24 ساعت شبانه روز پیوسته در شکل دادن به جهان بینی خود را سفید حومه مخاطبان در اطراف برای همیشه لطفا برای جنگ با Libs که همیشه فقط در آستانه نابودی امریکا است.

من به عنوان پوشش داده شده در جزئیات بیشتر در این پست (و این یکی) در طول زمان این منجر به وخامت مداوم در fealty به هنجارهای شناختی و در غیر این صورت به نقطه ای که چیزی شبیه به 30 درصد از این کشور در حال حاضر غرق در fantasia از تئوری های توطئه و فقط تا داستان.

به عنوان روزنامه نگار rembert browne نوشت: در یک داغدار 2017 قطعه ماشین تبلیغاتی که درست ساخته شده برای نگه داشتن پایه آن خشم رشد خارج از کنترل و بلعیده ایران. “آنها در حال پیچ,” Pareene نوشت: از محافظه کاران “از آنجا که آنها و پیشینیان خود مهندسی دائمی اطلاعات غلط و سپس یک دسته از افراد معتاد به محصول خود را در زمان بیش از دولت است.”

در حال حاضر هر کس با هر قدرت بر حق است در حباب راست به رئیس جمهور خود را که صرف بخش قابل توجهی از وقت خود را مشاهده و به tweeting در مورد فاکس نیوز. هیچ میانه یا مسئول جمهوری خواهان پشت پرده نگه داشتن یک چشم بر روی تفاوت های بین قبیله ای داستان های بلند و واقعیت است. فاکس بومی در حال اجرا نشان می دهد از جمله دولت فدرال است.

و مغلوب ساختن پیشی جستن نهایی tribalist روشن ساخته است که او نمی خواهید به شنیدن هر یک از این نیمه باسن, داستان در مورد چگونه او چیزی اشتباه است اما این که بد نیست. او خواسته نهایی وفاداری و به او وفاداری به معنی اصرار دارد که او هیچ مشکلی در همه.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن در این مسیر نیاز به نادیده گرفتن و یا مایل دور کوه از شواهد و دهه سابقه به جای امید بستن به اعتقاد او زمانی که او می گوید: “آنچه می بینید و آنچه شما در حال خواندن است نه آنچه که اتفاق می افتد.” این قبایل معرفت شناسی در آن rawest فرم: این ما و یا آنها را داستان ما یا ایشان. اگر شما یکی از ما و شما بر این باورند داستان ما.

به عنوان یک اخیر کج رسانه ها/تغییر نظرسنجی پژوهش نشان داد که رای دهندگان نظرات در استیضاح هستند به عنوان ملتهب و قطبی به عنوان آنها در هر چیز دیگری. برخی از 91 درصد از پرسش شوندگان دارای احساسات قوی در استیضاح: 94 درصد از جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل مستقل مخالفت با آن 94 درصد از دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل از آن پشتیبانی می کند. در همین حال “50 درصد از مستقل و 57 درصد از رای دهندگان نوسان پشتیبانی از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.”

این داستان از سیاست آمریکا: دقت تقسیم کشور با خام اعداد در کنار افزایش جمعیت در سمت چپ ائتلاف اما شدت و outsized قدرت سیاسی در طرف راست ائتلاف. قرار داده و در بیشتر شرایط عملی مناسب هنوز آرا و انسجام برای جلوگیری از سنا استیضاح اعتقاد.

در downslope از محو منفور ائتلاف است که یک محل عالی برای جمهوری خواهان خواهد بود. آن را نمی augur خوبی برای خود پست-2020 سلامت به عنوان یک حزب. اما آن را به اندازه کافی به آنها را از طریق انتخابات بعدی است که در مورد به عنوان دور به عنوان آنها نگاه این روز است.

همه آنها نیاز به انجام است برای نگه داشتن آن نزدیک حزبی تقسیم منجمد در محل. بالاتر از همه آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که هیچ چیز می شکند از طریق به توده ها در احساساتی میانه هستند که عمدتا رها از سیاست است. آنها نیاز به مطمئن شوید که هیچ روشن اجماع اشکال چیزی که ممکن است پیدا کردن راه خود را به فرهنگ پاپ این راه تمام ملت در نهایت با تمرکز توجه خود را بر نیکسون استیضاح.

این یک نوع از سحر و جادو ترفند آنها در حال رفتن به سعی کنید به جلو و در نظر کامل است.

آنها در حال کار با چند ابزار کلیدی و مزایای. این اولین بار است که یک تمایل قوی به ویژه در میان کم اطلاعات نسبتا رها رای دهندگان (سیاسی و خبرنگاران) به نظر اجماع به عنوان یک سیگنال از مشروعیت. آن را آسان و جذاب اکتشافی: اگر چیزی است که یک ایده خوب آن می توانست حداقل چند نفر از هر دو طرف حمایت از آن است. همین دلیل است که “دو حزبی” شده است از جمله یک کلمه سحر و جادو در سیاست آمریکا در این قرن و حتی به عنوان واقعیت bipartisanship کم رنگ شده است.

جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر شده است بسیار canny در شناخت این گرایش و کار آن را بی رحمانه به نفع خود. او متوجه شد قبل از اوباما همیشه پا در اتاق که اگر او می تواند نگه داشتن جمهوری خواهان متحد در مخالفت با امتناع از هر گونه همکاری در هر چیزی او را می تواند به نظر می رسد اوباما “پلاریزه.” او بینش بزرگ به عنوان بی رحمانه موثر به عنوان آن را از نظر اخلاقی ورشکسته بود که او می تواند به طور یک جانبه انکار اوباما توانایی uniter یک رهبر و یا یک معامله ساز. از طریق هیچ چیز اما محض obstinance او می تواند سیاست را بی پایان و خسته کننده و بی ثمر shitshow کاهش هر دو طرف در رای دهندگان ،

این چیزی است که جمهوری خواهان باید بیش از هر چیزی در استیضاح: برای عموم مردم برای دیدن آن را به عنوان فقط یک دور حزبی squabbling, یکی دیگر از تصویر چگونه “واشنگتن” شکسته است. آنها باید برای جلوگیری از هر گونه اشاره اجماع دو حزبی از ظهور است.

قبیله ای معرفت شناسی است کلیدی برای این. جمهوری خواهان باید رندر حزبی نه تنها قضاوت درست و غلط اما قضاوت از آنچه هست و نیست درست است یا واقعی. آنها باید ارائه حقایق خود موضوع اختلاف است که گزارش های رسانه ها به عنوان غذا و آهنگ است.

که دلیل اصلی آنها با تمرکز حملات خود را پس مشتاقانه در فرآیند رسیدگی به شکایات. تحقیقات خود را در این جلسات تمامی این مراحل باید به دیده می شود به عنوان حزبی که در خدمت به عنوان اجازه برای درگیر در سمت راست برای حمله به آن مشغول در سمت چپ به آن را در آغوش, و افکار عمومی به اخراج از آن.

کمک در تلاش است دستگاه تبلیغاتی. یکی از یافته های قابل توجه از فوق نظرسنجی: “89 درصد از جمهوری خواهان که بیشتر از استیضاح خبری از روباه مخالفت با پرس و جو از آنجا که آنها فکر می کنم این اتهامات درست نیست; 59 درصد از دیگر جمهوری خواهان می گویند همان است.” همانطور که من در نوشته قبل در مورد AOC و سبز قرارداد جدید حق است و توانایی انتقال یک حزبی پیام به پایه آن که در سمت چپ کاملا فاقد آن است.

به عنوان گسترده پس از انتخابات بررسی رسانه های آنلاین از دانشگاه هاروارد نشان داد, رسانه های متقارن بیش از هر گسترده تر قطبش است. “رسانه برجسته در سمت چپ به خوبی توزیع شده در سراسر مرکز, مرکز-چپ و چپ” محققان دریافتند. “در سمت راست برجسته رسانه ای به شدت حزبی است.”

دموکرات ها هنوز هم وابسته به جریان اصلی مطبوعات برای انتقال پیام های خود را به گسترده عمومی است. بسیاری از مشاوران و مطبوعات افسران هنوز نقش خود را به عنوان مدیریت روابط با جریان اصلی خبرنگاران. اما رسانه های جریان اصلی غذا به کم رای دهندگان با اطلاعات و تقویت بدترین پیش داوری در این روند همچنان ادامه دارد در پوشش سیاست دقیقا از طریق بدبینانه ترین لنز به عنوان یک ورزش تیمی, رقابت, اجرای, به روایت مانند یک گوینده خواستار یک بازی است.

در ضمن حق نه تنها دستورات بالاترین کابل شبکه خبری و ارتش از, حمایت آنلاین, رسانه ها آن است که صرف میلیون ها نفر در Facebook, Tik-Tok, 4chan, 8chan و خدا می داند چه آنلاین, مرداب, هدف قرار دادن پیام های که در آن مخاطبان خود را نه از futilely تلاش برای رسیدن به آنها از طریق واشنگتن پست.

به پوتین و دیگر, مدرن, autocrats متوجه شده اند در رسانه های مدرن محیط پر هرج و مرج غرب وحشی که در آن سنتی gatekeepers در حال کاهش است — آن است که لازم برای یک رژیم سرکوبگر به ساخت خود را منسجم و حساب از حوادث. وجود دارد به طور گسترده مورد احترام حزبی داوران چپ را نگه دارید و آن را به حساب برای قوام و یا دقت و صحت. همه به آن نیاز دارد به دور با هر آنچه در آن می خواهد این است که اطلاعات محیط زیست به قدری آلوده است که هیچ کس نمی تواند کشف کردن چه چیزی درست و چه چیزی نیست و یا آنچه که واقعا در رفتن است.

دستور است که همیشه همان: حمله مستقل رسانه ها به عنوان حزبی دشمنان رژیم و توسط پروکسی دشمنان مردم. در همان زمان با استفاده از رسانه های تحت کنترل دولت همراه با ارتشی از رباتها عضو شورای نظارت مدت و shitposters به تزریق اتهامات دروغ و تئوری های توطئه به گفت و گو است.

در اطلاعات مه پر از احسان عدم اطمینان مردم خواهد شد یا لحن از بازگشت به خود و وابستگی های قبیله ای و یا هر دو. آنها به دنبال یک رهبر قوی ارائه می دهد که ساده یقین و روشنی حساب کسی مقصر است برای هرج و مرج است. سردرگمی و ترس و نه فریب هستند و هدف نهایی.

که دقیقا نوع ماشین ما محافظه کار جنبش ساخته شده است: یکی طراحی شده برای تولید سردرگمی و ترس است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و طبیعی آن رهبر اول جمهوری خواه رئیس جمهور به بازتاب این حزب معاصر هسته ای و شخصیت و استیضاح آن آزمون نهایی.

در ضمن دموکرات ها در حال تلاش برای انجام کاری که مسلما هیچ چیز پس از 9/11 حملات انجام داده است: متحد آمریکایی ها در درک روشنی از یک تهدید و یک حذف خواهد شد را به عمل در راه است که می رسد در سراسر معمولی حزبی خطوط حداقل تا حدی.

در کنار خود آنها را به محصولات آمریکا را پاره باقی مانده فرآیندهای سازمانی و هنجارهای: پاک کردن شواهد زحمت گذاشته شده در قانون اساسی مقرر فرایند ارتباط از طریق رسانه های جریان اصلی اخبار. حقایق روشن تر از همیشه اما آن دسته از موسسات ضعیف تر و اعتماد اجتماعی که حق شده است concertedly حمله برای چندین دهه است در جزر کم.

Protesters call for the impeachment of President Trump during a demonstration. One holds a sign that reads, “Save democracy. Impeach 45.” Another reads, “Nobody is above the law.”
خواستار استیضاح رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تظاهرات در ماه ژوئن در شهر نیویورک است.
دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

در مخالفت بزرگ است اما پایدار اقلیت متحد بلامنازع وفاداری به یک رهبر قبیله ای اختصاص داده شده به چریکی جنگ اطلاعات نامحدود توسط هنجارهای متعارف از صحت و یا قوام و انگیزه تقریبا اخروی را به قدرت.

اگر دومی پیروزی آن است که اگر قادر به گل آلود و منحرف کردن اذهان به اندازه کافی به استیضاح فقط یکی دیگر از مولر فقط بیشتر حزبی سفید سر و صدا ما عبور خواهد کرد و یک نوع خط مرزی. آن را نشان می دهد که به تقریب اول lol هیچ چیزی مهم نیست.

lol nothing matters
Giphy

اخلاقی اجماع تبدیل خواهد شد غیر ممکن است. معرفت شناختی اجماع تبدیل خواهد شد غیر ممکن است. آن را نشان می دهد که هیچ مقدار از شواهد قادر به پل زدن شکاف حزبی. این epistemic بحران و همراه آن بحران سیاسی خواهد بود به طور کامل بر ما.

در نهایت ارتباط و با آن بقا به عنوان یک سیاست بستگی دارد به اشتراک گذاشته شده بدن از حقایق و مفروضات در مورد جهان است. برای دهه ها مناسب بوده و اره دور در موضوعات است که هنوز هم آن را برای اتصال به جریان اصلی نهادهای روش و هنجارهای اخلاقی به نقطه ای که آن را به ایجاد یک مهر و موم شده و غیر قابل نفوذ جهانی خود را دارد.

به عنوان کنگره دانشمندان توماس مان و هنجار Ornstein هشدار داد در سال 2012 ایران با عنوان تبدیل شدن به “یک شورشی پرت: ایدئولوژیک شدید; تحقیر از ارث اجتماعی و سیاست های اقتصادی رژیم; تکبر از سازش; سازمان ملل متحد را متقاعد معمولی درک حقایق و شواهد و علم و بی اعتنا از مشروعیت سیاسی آن مخالف است.”

این دستگاه در ابتدا و در انتظار کسی مثل مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر با نامنظم و غیرقابل دفاع انجام, او با شتاب نقض هل دادن حق به همیشه بیشتر فرقه مانند رفتار و اصول را کنار گذاشته یکی پس از دیگری در خدمت قدرت است.

این چیزی است که یک tribalist مانند تهمت می خواهد: برای ارتباط و سازش در سراسر قبیله ای خطوط برای تبدیل شدن به غیر ممکن است, به طوری که وفاداری می شود تنها اندازه گیری و همه چیز است که به کاهش خالص مبارزه برای تسلط. اگر او باعث می شود آن را از طریق استیضاح صدمه ندیده او و حق را آموخته اند یک بار و برای همه است که حقایق و شواهد هیچ نگه دارید و بر روی آنها. هر دو “طرف” را مهار آزاد به انتخاب حقایق و شواهدی وجود دارد که آنها کت و شلوار. فقط قدرت مهم است.

اگر حق را epistemic شکستن نهایی می شود و جبران ناپذیر به استیضاح تهدید می کند و سپس بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در انتخابات آینده دموکراسی آمریکایی است که در یک املا از مشکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی