با قیمت نفت در حال سقوط در میان COVID-19 رکود این آغاز پایان fracking

دوشنبه گذشته قیمت وست تگزاس اینترمدیت نفت کاهش یافت و به زیر 30 دلار در هر بشکه برای اولین بار در چهار سال. (آن را تا پس از بازگشت کمی.) الیوت اسمیت در CNBC گزارش می دهد که فشار خون CFO برایان Gilvary است braced تقاضا برای نفت در واقع به قرارداد در سال 2020 است.

این پیش بینی خبر بسیار بد برای آمریکا fracking شرکت های بسیاری از آن نیاز به یک نقطه قیمت از $40 به 60 دلار در هر بشکه را به خود هيدروليكي روش تولید نفت سودآور است.

تبلیغات:

در دموکراتیک اولیه بحث آخر هفته گذشته برنی ساندرز متعهد به ممنوعیت fracking به طور کامل و حتی جو بایدن گفت: هیچ fracking جدید مجاز خواهد بود. Fracking ممکن است رو به زوال به هر حال در ماه نوامبر و اگر دموکرات ها برنده انتخابات ریاست جمهوری این صنعت ممکن است هرگز بهبود می یابند.

نه تنها نفت به احتمال زیاد رهبری راه زیر که سودآوری طبقه اما بسیاری از شرکت های انرژی درگیر با fracking عمیقا در بدهی و تا به حال گرفته شده از بدهی های خود را با زمینه نفت به عنوان وثیقه. پس خود را وثیقه ارزش است تنها نیمی از آنچه در آن استفاده می شود و بانک ها خواهد شد تماس در وام های خود را. دیگر انرژی شرکت های درگیر در fracking برگزار شد دارایی های قابل توجهی در خود سهام قیمت که فقط بزرگنمایی به زمین مانند توفنده شهاب.

ایسنا مشاهده

تبلیغات:

انرژی سرمایه گذار EnCap سرمایه گذاری کشیده نادر در شیل ایالات متحده کسب و کار در اوایل این ماه $2.5 میلیارد دلار فروش نفت تولید فلیکس انرژی به رقیب WPX شرکت انرژی قابل توجه یک معامله در یک زمان هنگامی که انرژی ادغام کرده اند اما خشک شده بود. EnCap بزرگ دیدار 153 میلیون WPX سهام به ارزش 1.6 میلیارد دلار به علاوه 900 میلیون دلار به صورت نقدی ثابت کوتاه مدت به عنوان تشنج نفت و بازارهای سهام زدم نزدیک به دو سوم کردن ارزش WPX سهام در روز از بسته شدن.

Fracking ممنوع شده کشورهایی مانند فرانسه و ایالات آمریکا مانند نیویورک به دلیل آن است که بسیار آلوده, پشت برکه از آب سمی. علاوه بر این تحقیقات نشان داده است که روند fracking که شامل پمپاژ آب تحت فشار بالا زیرزمینی برای شکستن سنگ ها و انتشار نفت یا گاز طبیعی, علل, عظیم الجثه انتشار گاز متان که قبلا بوده است دست کم تا آنجا که 45 درصد است. متان در جو رو به رشد است و دانشمندان در حال متعجب و بیش به همین دلیل است. اما دانشمندان انگشتی مقصر: fracking. متان است که 80 بار به عنوان قوی گرما به دام انداختن گاز به عنوان دی اکسید کربن بیش از دو دهه و دی اکسید کربن است که هیچ دولا دولا راه رفتن. یک چهارم از گرمایش جهانی اثر انتشار گازهای گلخانه ای قرار داده و از انسان سوزاندن سوخت های فسیلی است که با توجه به انتشار گاز متان. سریع حرارت ذوب شمال و قطب جنوب باعث افزایش سطح دریا که به زودی خطر ناک.

با توجه به این که جمعیت جهان در حال افزایش است و کشورهای در حال توسعه مانند چین و هند و اندونزی در حال دیدن بیشتر و بیشتر مردم خود را رها دوچرخه یا اتوبوس سواری برای موتور سیکلت یا خودرو مالکیت برای جهان به می خواهید کمتر نفت در این سال از آن گذشته است بسیار غیر معمول است.

ما در حال گرفتن یک پیش نمایش از حسن نیت ارائه میدهد از COVID-19 از آنچه اتفاق می افتد را از طریق بعد از دهه و نیم به عنوان وسایل نقلیه الکتریکی را به طور قابل توجهی کاهش تقاضا است.

تبلیغات:

جهان تولید حدود 100 میلیون بشکه نفت در روز و با توجه به عربستان تصمیم به گسترش تولید شروع در مارس 1, آن می تواند تولید 102 میلیون بشکه در روز بعد از این بهار. جهان ممکن است تنها 90 میلیون بشکه در روز ، چه با رمان coronavirus همه گیر کمتر کامیون ها و اتومبیل را در جاده ها است. نفت است که عمدتا مورد استفاده برای حمل و نقل سوخت.

آیا می دانید چه اتفاقی می افتد اگر تقاضا می افتد و تولید را افزایش می دهد? قیمت می افتد. در واقع آن نیست و فقط سقوط. آن را فرو می ریزد. در آن طول می کشد یک شیرجه عمیق. آن را سقوط کردن صخره. آن چاله های عمیق در زیر پوسته زمین است.

تبلیغات:

چقدر تند سقوط است بستگی دارد در مورد اینکه آیا عربستان سعودی و روسیه به خاطر بازی مرغ. عربستان سعودی می خواهد به نظم و انضباط مسکو آن را رد کرد اوپک+ سهمیه تولید با هدف کاهش عرضه و حمایت از 60 دلار برای هر بشکه قیمت. بنابراین ریاض باز است spigots, بالا بردن تولید خود را دو میلیون بشکه در روز است. هایش می گوید آن است که راحت با یک نقطه قیمت 30 دلار در هر بشکه رسید. اما متاسفانه برای آرامکو قیمت ممکن را متوقف کرده اند در حال سقوط است.

Andreas د وریس در Oilspot.com معتقد است این قیمت می تواند به عنوان کمی تا $10 در هر بشکه رسید بعد از این بهار. در سال 2019 قیمت تمایل به حدود 60 دلار در هر بشکه رسید.

سوخت فسیلی شرکت هایی که فاقد جیب عمیق به خوبی می تواند فقط موفق این سال است. برندا Sapino Jeffreys نقل قول جیسون کوهن یک وکیل در Bracewell در هوستون عنوان کرد و گفت: صنعت نفت “وجود دارد من می خواهم بگویم یک فروشنده بازار برای ورشکستگی استعداد است.”

تبلیغات:

این شیب کاهش قیمت سهام و قیمت نفت می آید در بالای پنج سال اجرا شود که در آن بازار را نابود کرده است 90 درصد از ارزش ایالات متحده سرمایه گذار سهام در روغن خدمات. است که ما می تواند در این سال بود وارد یک بحران در بازار نفت به عنوان شدید به عنوان آسیایی بانکی سقوط 1997-1998.

تفاوت در این است که در زمان سوخت های فسیلی آمده و اقتصادی خود را در افسردگی, انرژیهای تجدید پذیر را به سرقت رفته اند بیشتر مارس در آنها. از اینجا ها شروع مرگ خود مارپیچی. دوستان اجازه ندهید که دوستان سرمایه گذاری در نفت و شرکت ها و هیچ کس باید کسانی که سهام خود را در حساب های بازنشستگی — در صورتی که تا کنون می خواهید به بازنشسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>