با ایمنی سقط جنین در خطر, دیوان عالی کشور حکومت می تواند در برابر علم

در سال 2016 دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که آن را خلاف قانون اساسی تگزاس نیاز به ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی است. هفته گذشته دادگاه شنیده شفاهی در مورد به چالش کشیدن همان نیاز در لوئیزیانا. دولت در سوال ممکن است تغییر کرده باشد اما این واقعیت باقی می ماند: این نوع از قوانین ناعادلانه هدف ارائه دهندگان خدمات سقط جنین بدون بهبود سلامت عمومی است.

اما این مورد فراتر از یک سقط جنین, محدودیت. اگر دیوان عالی این قانون آن را به دولت نمایندگان مجلس با یک چراغ سبز به چشم پوشی از علم هر زمان که آنها می خواهند به خاطر ایدئولوژی.

تبلیغات:

اعتراف امتیاز قوانین در میان تخته سنگ از محدودیت های معمولا به عنوان شناخته شده دام قوانین و یا هدفمند و مقررات سقط جنین ارائه دهندگان. دام قوانین که در محل هستند به درجات مختلف در ده ها تن از کشورها نیز مورد نیاز است که شامل درمانگاه مطابق با استانداردهای فیزیکی سرپايي مراکز جراحی (ASCs). این می تواند شامل نصب پیشرفته تر و تجهیزات گران قیمت نیاز به جدا بازیابی اتاق و یا پیشرفته تر و انسانی تر از معمولی درمانگاه یا مطب. این قوانین هستند که اغلب تحت پوشش حفاظت ایمنی بیمار. پس از همه این استدلال می رود نیست بیشتر مقررات بهتر مراقبت ؟

به عنوان یک پزشک عمومی, سلامت, مراقبت از من در مورد ایمنی بیماران به دنبال خدمات پزشکی از جمله سقط جنین مراقبت. اما تحقیقات از جمله مطالعات led توسط خودم و همکارانم در پیشبرد استانداردهای جدید در بهداشت باروری نشان می دهد که در دام قوانین را ندارد و بیماران امن تر هستند و در نتیجه غیر ضروری. نادرست بودن استدلال ساخته شده در پشتیبانی از این قوانین نشان می دهد گسترش ضد علم احساسات در میان تنظیم کننده های قانونگذاران و عموم مردم.

داده ها نشان می دهد که سقط جنین به شدت روش امن. پس از تجزیه و تحلیل 50,000 سقط جنین ارائه شده در ASCs و درمانگاه ما در بر داشت که 96.7 درصد از بیماران بدون عوارض بعد از سقط جنین, در حالی که 3 درصد از بیماران مبتلا به یک عارضه جزئی. در نهایت تنها 0.3 درصد از بيماران از عمده عوارض پس از سقط جنین—و هیچ تفاوت بین ASCs و بر اساس دفتر تنظیمات که آن را به نرخ عوارض برای سقط جنین.

تبلیغات:

بعلاوه در موارد نادر زمانی که بیماران را نیاز بیمارستان خدمات مبتنی بر تحقیقات ما نشان می دهد که ارائه دهندگان خدمات اخذ پذیرش امتیازات را تغییر نمی دهد که روند. ارائه دهندگان که مراجعه بیماران به بیمارستان ها قبل از انجام سقط جنین از جمله برای خارج رحمی حاملگی با تکیه بر پروتکل های موجود; این را تغییر دهید هنگامی که ارائه دهندگان خدمات به دست آمده و اعتراف به امتیازات. هنگامی که بیماران به دنبال پیگیری مراقبت های پس از سقط جنین در بیمارستان آنها معمولا رفت و به یک مرکز در نزدیکی خانه خود را—که در آن دوباره خود را از ارائه دهنده اعتراف امتیازات ساخته شده تفاوت.

این نوع از قوانین انجام این تفاوت را وقتی که می آید به بیماران توانایی دسترسی به مراقبت. آن می تواند هزینه کلینیک صدها هزار دلار برای تبدیل امکانات خود را برای مطابقت با ASC استاندارد و پزشکان در محافظه کار-تکیه مناطق اغلب در تلاش برای به دست آوردن بیمارستان بستری امتیازات به دلایل سیاسی. پس از تگزاس اجرا HB 2 که شامل هر دو اعتراف امتیاز و صعودی الزامات تعداد درمانگاه ها در کشور کاهش یافت—ساخت سقط جنین بیشتر دشوار و گاهی غیر ممکن است برای مردم برای به دست آوردن.

ایمنی از سقط جنین و عواقب ناشی از آن را مشکل تر برای دسترسی به معنی دام قوانین مشابه برای درمان کسی که با استروئید زمانی که آنها حتی بیمار: تهاجمی اندازه گیری پیشگیرانه است که می تواند در خود داشته عواقب مضر.

تبلیغات:

روشن, من باور دارم که سقط جنین امکانات باید برخی از سطح از قوانین و مقررات. درست مانند هر روش پزشکی سقط جنین باید به موضوع استاندارد است که اطمینان از ایمنی بیمار. آن را مفید, در واقع, نگاهی به راه های دیگر قابل مقایسه روشهای تنظیم شده است. معمولا انجمن های حرفه ای از پزشکان که با ارائه روش های خود را تنظیم استاندارد بر اساس تحقيقات موجود شواهد بالينی و تخصص است. در واقع چندین مراقبت های بهداشتی حرفه ای انجمن به تازگی منتشر شده چنین شواهد مطلع دستورالعمل های مربوط به سقط جنین امکانات به وضوح بیان کرد که اعتراف امتیازات غیر ضروری برای ایمنی بیمار. زمانی که دولت دخالت قوانینی که اعمال می شود برای روش های دیگر پزشکی مانند جراحی دندان — که کمتر امان از سقط جنین — به طور کلی بر اساس سطح از بيهوشی استفاده می شود.

دولت رویکرد به دخانیات و مقررات مفید دیگر مقایسه. هنگامی که مواجه با شواهد و مدارک که استفاده از دخانیات می تواند منجر به بیماری های ریوی و مشکلات قلبی و مزمن دیگر مسائل مربوط به سلامت سیاستگذاران اجرا مقررات در اطراف سیگار فروش و تولید و تبلیغات. این آیین نامه بهره مند بهداشت عمومی و ایمنی—و آنها آگاهانه و با تحقیق و تخصص باليني.

تبلیغات:

محدودیت های سقط جنین در ضمن توجیه با حکایات و ایدئولوژی. متاسفانه آنها فقط در آخرین نمونه از این روش های ضد علم تمایلات پدید آمده در دولت قانونگذاران و کشور بالاترین دادگاه. در راه همان است که تغییرات آب و هوایی کره زمین و ضد واکسیناسیون شعارهای برگزار کرده است پیشرفت, گروگان دام قوانین جایگزین احساسات حقایق است. وقتی که رویکرد تحت تاثیر سیاست های عمومی آن قرار می دهد همه در خطر است.

در گذشته دیوان عالی کشور باید استدلال که محدودیت های سقط جنین در حال اساسی به دلیل عدم وجود اطلاعات حمایت از آنها. فقط چهار سال پیش عدالت Stephen Breyer نوشت که شواهد تگزاس مورد استفاده قرار گیرد برای توجیه آن اعتراف امتیازات قانون “نشان نمی دهد که چگونه قانون جدید پیشرفته دولت مشروع علاقه به حفاظت از سلامت زنان است.” آن باقی مانده است دیده شود که آیا 2020 تجسم دادگاه با آن دو قضات نیاز به یک سطح مشابه از شواهد علمی برای توجیه تنظیم سقط جنین — و یا اگر آن را حکومت در برابر علم به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>