بدون ارائه شواهد Laura Ingraham ادعا وجود دارد “صفر شواهد” که مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست

رادیو فردا میزبان Laura Ingraham — که شده است به نام “سفید supremacist” با تشکر. Joaquin کاسترو D-تگزاس; یک “نئو نازی ها فن های مورد علاقه” با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز, D-n. y.; و “نژادپرستانه” و “هیولا” با برادر خود — به او گفت که بینندگان این هفته که دموکرات ها که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “صفر شواهد است.”

“بعدی خود ترفند این است برای راه اندازی یک, از جان گذشته در مبارزات انتخاباتی به بازیگران جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند به عنوان تبه کار است که ما را تهدید می کند در تمام. آنها دوست ندارند او به عنوان یک فرد پس آنچه را که آنها باید انجام دهید این است انکار کند که او را به انجام هر چیزی در همه به خوبی برای امریکا” Ingraham ادعا شده در روز سه شنبه. “و البته آنها نیاز به تماس با او ‘نژادپرستانه’ با صفر شواهد است.”

تبلیغات:

Ingraham پس از آن بازی یک متلاطم ویرایش Rep. جیم Cyburn D-S. C., پاسخ به سوالات از فاکس نیوز همکار برت Baier پیش از آن روز در مورد تهمت رکورد در روابط.

“اما شما به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هیچ اعتباری برای چیزهایی تیم اسکات گفته است که باید اعتباری برای” Baier گفت: ارجاع تنهاست سیاه سناتور جمهوری خواه.

“به هیچ وجه” Clyburn پاسخ داد. “من نه چون او نمی سزاوار آن است.”

تبلیغات:

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین ملاقات با اسکات کاخ سفید به ویژه botched سناتور نام.

Ingraham که به نظر می رسد به این نازی سلام زمانی که او تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در جمهوری 2016 کنوانسیون ملی اظهار داشت: “اما دوباره بدون توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردهای واقعی — نتایج. هیچ یک از آن — فقط آن را نادیده بگیرد و تمام. به جای چوب با این twisted fantasy که رئیس جمهور تهمت است که واقعا در قلب خود را از قلب می خواهد به کار در برابر مردم رنگ.”

اما وجود شواهد کافی است که رئیس جمهور این است که, در واقع, یک معتاد نژادپرستانه که آگاهانه را قادر می سازد نژادپرستان, نژادپرستانه ایدئولوژی و نژادپرستانه و خشونت.

تبلیغات:

Ingraham ادعای “هیچ مدرکی” که خود یک استعاره معمولا تکرار توسط محافظه کاران است.

فاکس نیوز میزبان پس از آن بازی یک کلیپ از جعفر’Ron اسمیت یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاه کمپین عملیاتی که انتقاد دموکرات ها برای بازی مسابقه کارت قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور خودش.

تبلیغات:

“شما می توانید بگویید که امروز در تماشای رئیس جمهور تهمت که او بسیار نقل مکان کرد امروز در نشست با خانواده ها از مردان کشته شده توسط پلیس” او ادعا کرد.

کسانی که قربانیان بودند نه همه مردان است. اما همه آنها که Ingraham — که دوباره نامیده شده است “نژادپرستانه” با برادر خود غفلت به ذکر است.

Ingraham بازی گزیده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن و خواندن سخنرانی خود در پلیس اصلاحات از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته احاطه شده توسط مقامات اجرای قانون در باغ گل رز. رئیس جمهور گفت: همان خانواده — که پس از “ستیز” کاخ سفید جلسه حضور نداشت رز باغ سخنرانی — که او “نمی توانم تصور کنید که درد خود را و یا عمق خود را از غم و اندوه.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس امضا فرمان اجرایی بخشی از ممنوعیت chokeholds و incentivizing ادارات پلیس برای انجام بهتر کار آموزش نیروهای خود را.

Ingraham کنار سخنرانی با یک مصاحبه تلویزیونی از یکی از اعضای خانواده که گفت که رئیس جمهور شده بود “بسیار مهربان” و نشان “شگفت انگیز نگرانی” در کنفرانس خصوصی.

“این واقعا خوب برای رئیس جمهور تهمت به دیدار با این خانواده” Ingraham به او گفت: عمدتا سفید و مخاطبان است.

تبلیغات:

“و هیچ دوربین در اتاق,” او اضافه شده است. “فقط یک فرصت برای گوش دادن به آنها.”

اگر خانواده ها حضور نداشت باغ رز رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام رژه اجرای قانون لباس, نمایندگان در مقابل دوربین در ثبت. آنها احاطه جمهور به عنوان او قرار دادن قلم به کاغذ.

“من فکر می کنم ما گاهی اوقات فراموش کرده ام در تلخی های امروز, سیاست, و من مطمئن هستم که من گناه اینجا” Ingraham که به تمسخر نوجوان آب و هوا و فعال زمان “شخص سال” گرتا Thunberg در بیش از یک مناسبت گفت.

فاکس نیوز میزبان و سپس نتیجه گرفت: “ما همه انسان هستیم.”

تبلیغات:

“رئیس جمهور تهمت باید در نظر گرفته شود با تعهدات خود و اعمال خود و نتایج خود را که او ارائه به همه آمریکایی ها به خصوص محروم ترین,” Ingraham که یک بار گفت که قفس سلول ها و برگزاری مراکز که به میزبانی کودکان مهاجر در طول تهمت خانواده جدایی سیاست در مرز جنوبی بودند مانند “تابستان اردوگاه” تأکید کرد.

چند هفته بعد خونریزی تبلیغ Ingraham دوباره در دفاع از بحث تهمت سیاست.

“طوری هست که فقط به عشق شما می توانید در اطراف هنگامی که خانواده خود را یک شهروند آمریکایی یا آمریکایی یک جانباز در یک خیابان است که با داشتن مشکل,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی