“زنان در به خدمت”: جونی ارنست رد McSally ادعا می کنند در دوران بارداری در ارتش

سناتور. جونی ارنست از حادثه رد آخرین جمعه استدلال که او همکار جمهوری خواه ایالت مارتا McSally آریزونا منتشر شده در یک مجله قانون در سال 2007 که در آن او گفت که نظامی servicewomen باید مشاوره در برابر “حماقت از ورود به یک تعهد مادام العمر (مادری)” برای جلوگیری از استقرار.

در این مقاله اولین گزارش قبل از آن که هفته به سالن و با عنوان “زنان در جنگ: در حال حاضر سیاست منسوخ و ناکارآمد است؟” — McSally اولین زن خلبان جنگی در تاریخ ایالات متحده نیز نامیده می شود برای پنتاگون به آدرس “مشکل” در سطح ملی با لغو این سیاست که در نظر او مجاز به استفاده از حاملگی به عنوان بهانه ای برای “skirt” تعهد خود را.

تبلیغات:

ارنست خودش یک جانباز از, آیووا, گارد ملی که به خدمت در کویت در طول جنگ عراق و درجه سرهنگ دومی بازنشسته شد و پس از 22 سال این اظهارات را در پابرهنه بار در دریاچه Okiboji آیووا و آنها دستگیر شدند در یک ویدیو به دست آمده توسط سالن.

پرسید که آیا او بر این باور است که زنان در ارتش باردار برای جلوگیری از استقرار ارنست پاسخ داد: “من فکر نمی کنم. من اینطور فکر نمی کنم.”

“از زمانی که بیش از حد زمانی که شما قرار داده متوجه این امر می تواند واقعا سخت را برای آنها به چرخه خود را و همه چیز را,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

“به عنوان یک ماده در واقع من تجربه نوع است مخالف” ارنست ادامه داد. “من تا به حال یک زن جوان — شوهر او در واحد بیش از حد — و آنها تا به حال یک کودک که کمتر از یک سال ، من به او این فرصت را به ماندن در خانه و بهانه ای او را از رفتن در استقرار و او گفت: “نه این است که چرا من آموزش دیده ام.’ او و شوهرش هر دو مستقر و چپ کودک خود را در اینجا با پدر و مادر خود را. بنابراین من فکر نمی کنم آنها انجام دهد. وجود دارد می تواند شرایط خارج وجود دارد, اما و بزرگ زنان در به خدمت می کنند.”

که به طور مستقیم در تضاد با آنچه McSally می گوید او از تجربه خود به عنوان فرمانده اسکادران که در آن “واحد, حامله, تاریخ و پرسنل داوطلب خدمت سربازی در نظر گرفته شد مشکل ترین دلیل حاملگی کمتر به احتمال زیاد برنامه ریزی شده و به احتمال زیاد به ایجاد مشکلات دیگری از قبیل مالی و کودک-مراقبت از مشکلات که نهفته واحد.”

McSally که چاپ مقاله در مجله دوک از جنس قانون و سیاست بعد از تشریح آن در فرد و سخنرانی در دانشگاه دوک مدرسه قانون است. این مدرسه میزبان یک ویدیو از سخنرانی در وب سایت خود را.

تبلیغات:

او آزادانه تر در این سخنرانی گفت که پنتاگون از سیاست به طور موقت ترک به زنان باردار “مضحک” است و صرف چشم انداز بارداری بود “به اندازه کافی به علت یک مشکل” که همه servicewomen دریافت “فشرده به.”

“شما می دانید کار در خارج اگر شما می خواهید برای انجام این کار” McSally گفت. “هیچ چیز در برابر خارج شده است.”

تبلیغات:

McSally زد برای باز سنا صندلی در آریزونا در سال 2018 شد اما دقت شکست دموکرات Kyrsten Sinema. McSally شد و سپس بلافاصله منصوب آریزونا دولتی mlb برای پر کردن آریزونا دیگر مجلس سنا صندلی خالی سمت چپ پس از مرگ جان مک کین سناتور.. در روند تبدیل شدن به فرد برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده برای رسیدن به سنا صندلی پس از از دست دادن انتخابات.

در طول یک سال 2019 از جلسات استماع کمیته نیروهای مسلح سنا, McSally نشان داد در شهادت عاطفی است که او تا به حال شده است “صید و تجاوز توسط یک افسر ارشد.” گزارش نیویورک تایمز منتشر شده به زودی پس از آن جلسه مشخص شده است که McSally شده بود تجاوز به زودی پس از ورود به آکادمی نیروی هوایی در سال 1988.

در این مقاله McSally استدلال می کند که اصلی “موضوع” با پیشنهاد او این است که مقامات ارشد مشکل دارند گفت: با یقین دقیقا چه یک زن “قصد” بود پشت بارداری.

تبلیغات:

مسئله این است که قصد آن را دشوار است برای به اجرا درآوردن جز از طریق رهبری قوی یک تماس به تعهد و صداقت و مناسب مشاوره برای زنان است.

این مقاله به آدرس حاملگی به عنوان یک نتیجه از تجاوز به عنف.

امروز McSally یابد و خودش را انتهایی دموکراتیک چلنجر Mark Kelly — یک فضانورد سابق و شوهر سابق تشکر. Gabby Giffords — دو رقمی در اکثر نظر سنجی ها. او می تواند در نهایت از دست دادن دو سنای آمریکا نژادها در همان دولت در عرض دو سال یک دستاورد نادر. یک نظرسنجی از ماه ژوئن نشان داد او انتهایی کلی در میان زنان رای دهندگان با 15 امتیاز.

ارنست یک بازمانده از تجاوز جنسی که رای به تایید دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh نیز دور از امن در رقابت سنای آیوا. یک ایالت نظرسنجی منتشر شده جولای 6 نشان می دهد که یک ترم وقت انتهایی دموکرات ترزا سبز با دو امتیاز در حالی که یک نظرسنجی از اواسط ماه ژوئن تا به حال گرینفیلد تا سه امتیاز است.

تبلیغات:

شما می توانید به خواندن McSally مقاله در اینجا و تماشای او تفسیری سخنرانی در اینجا.

تصویری از ارنست این اظهارات را به دست آورد و پست شده توسط لیبرال PAC آمریکایی پل را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>