زنان در علم هستند تا در برابر بسیاری از ناخودآگاه تعصب. در اینجا چگونه آن را مبارزه با.

این قطعه برای اولین بار منتشر شد در ماه اوت سال 2019 شده است و به آرامی به روز شد.


سریع و چشمان خود را ببندید و تصویر یک دانشمند.

آیا شما فقط تصویر یک مرد ؟

وجود دارد یک فرصت بسیار خوب شما. بسیاری از ما ناخودآگاه تداعی مفهوم “علم” با مفهوم “مرد” حتی اگر ما را آگاهانه رد این انجمن. متاسفانه “علم = male” کلیشه است که ساخت آن را سخت تر برای زن دانشمندان به تبلیغات آنها سزاوار است. بله حتی در سال 2020 است.

دو سال مطالعه منتشر شده در طبیعت رفتار انسان بررسی چگونگی 40 علمی ارزیابی کمیته تصمیم گرفت که محققان باید به ترویج آلو موقعیت. آن را در بر داشت که بسیاری از دانشمندان در این کمیته — که آیا آنها مردان و یا زنان و اینکه آیا آنها کار می کرد در فیزیک ذرات یا علوم سیاسی — ناخودآگاه ارتباط علم با مردان است.

که ضمنی و تعصب را تحت تاثیر قرار خود را ارتقاء تصمیم گیری تا زمانی که آنها نمی آگاهانه باور وجود موانع خارجی (مانند تبعیض) عقب نگه داشتن زنان در علم است. اما جالب ضمنی تعصب نیست تاثیر تصمیمات خود را اگر آنها اذعان به وجود چنین موانع.

اساسا اگر کسی می گویند “بله تعصب های جنسیتی وجود دارد — زنان واقعا تبعیض بر اساس جنسیت” این واقعیت ساده از تصدیق کرد که می تواند به تضعیف آنها ناخودآگاه تمایل به تبعیض علیه زنان است. آگاه باشید که چنین تعصب می تواند وجود داشته باشد آنها به دنبال مقابله با آن است.

نتايج هر دو مأیوس کننده و به طور بالقوه بسیار دلگرم کننده. اگر چه آنها نشان می دهد که هر دو نر و دانشمندان هنوز بندر کلیشه های جنسیتی است که مانع از مشاغل درخشان آنها همچنین نشان می دهد که این کلیشه را می توان به مبارزه.

“ما برجسته نیاز به تلاش برای آموزش کمیته ها و نهادهای حاکم در مورد وجود و عواقب ناشی از این تعصبات” نویسندگان نوشتن. “شناخت نقشی که چنین تعصبات می توانید بازی ممکن است فعال کردن کمیته های به آنها را کنار گذاشته و در زمان تصمیم گیری نهایی در نتیجه تسهیل برابری جنسیتی و تنوع است.”

نویسندگان پیشنهاد در اینجا — که آموزش دانشمندان در مورد تعصبات جنسیتی ممکن است به علت تعصبات خود را از دست swaying قدرت — نیاز به مطالعه بیشتر. تحقیقات به ضمنی و تعصب و چگونه به طور موثر مقابله با آن را تبدیل به یک بحث و گرم زمینه در سال های اخیر نه به خاطر آن است که اغلب تعصب نژادی که آمد برای بررسی.

قبل از اینکه ما شیرجه رفتن به روشها و یافته های جدید تعصب های جنسیتی مطالعه آن خواهید برای دریافت کمک به یک کمی بیشتر پایه در زمینه ضمنی و تعصب.

ضمنی و تعصبات هستند انجمن که فعال کنید به طور خودکار در ذهن ما و می تواند ما را به تبعیض علیه مردم ما ناخودآگاه مرتبط با صفات منفی (مانند پرخاشگری یا تنبلی) حتی اگر ما هیچ آگاهانه قصد به انجام این کار.

این روزها بسیاری از شرکت ها آگاه هستند که بسیاری از ما بندر ضمنی و تعصبات در برابر گروههای نژادی مختلف و آنها در حال تلاش برای “قطار” کارکنان از آنها. سال گذشته پس از دو آمریکایی آفریقایی تبار مردان دستگیر شده بودند در یک استارباکس در فیلادلفیا فقط برای انتظار در اطراف برای یک کسب و کار دیپلم در یک حادثه که رفت ویروسی زنجیره ای را 8,000 به علاوه ما فروشگاه بسته برای یک بعد از ظهر تا کارکنان می تواند حضور یک ضد تعصب آموزش به “آدرس ضمنی و تعصب.”

اما به عنوان همکار من جولیا Belluz توضیح داد ، ضد تعصب آموزش به طور معمول کار نمی کند. در واقع آنها گاهی اوقات می تواند نتیجه معکوس توسط مردم فکر می کنم بیشتر در مورد کلیشه. یک رویکرد بهتر ممکن است به ایجاد فروشگاه های نژادی یکپارچه و قرار دادن اقلیت ها در موقعیت های رهبری به دلیل شواهدی وجود دارد که ما تبدیل شدن به کمتر تعصب که ما در تعامل با دیگر اعضای گروه. که شناخته شده به عنوان تماس با فرضیه.

یک راه معمول برای اندازه گیری مردم ناخودآگاه تعصب چیزی است به نام آزمون ضمنی ارتباط (IAT) اجتماعی تست روانشناسی برای تشخیص افراد ناخودآگاه ارتباط بین مفاهیم مختلف. برای این آزمون مبتنی بر کامپیوتر محبوب بود که مردم بیش از همه از آن استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا آنها مغرضانه در برابر برخی از گروههای نژادی, شاید ناخواسته. به اصطلاح “نژادپرستانه آزمون” به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد از اپرا به شاه تپه.

فقط یک مشکل: در این آزمون واقعا نمی توانم پیش بینی خود را فردی تعصب به عنوان Vox آلمان لوپز گزارش کرده است. او آن را چندین بار و چندین پاسخ متفاوت — او بود یا کمی مغرضانه علیه مردم سیاه و سفید کمی مغرضانه در برابر مردم سفید یا نه مغرضانه در همه بسته در روز است. در اینجا چیزی است که او بعد از کشف کرد:

معلوم IAT ممکن است بگویید که افراد زیادی در مورد فردی خود را دارد. با توجه به رشد پژوهش و پژوهشگران که ایجاد آزمون و حفظ آن در پروژه ضمنی سایت IAT خوب نیست برای پیش بینی تعصبات فردی بر اساس فقط یک تست است. آن نیاز به یک مجموعه — کل — آزمایشات قبل از آن واقعا می تواند هر نوع نتیجه گیری.

برای افراد این به این معنی خواهد بود که آنها را به آزمون چند بار — شاید ده ها بار و به طور متوسط از نتایج به دست آوردن یک نشانه روشن از خود تعصب و بالقوه چگونه است که تعصب راهنماهای رفتار است. برای یک جمعیت وسیع تر آن را مشابه: شما می خواهم به جمع آوری نتایج از افراد در جمعیت و میانگین آن برای به دست آوردن یک ایده کلی جمعیت را تعصب و رفتار بالقوه.

حتی در جمع برخی از محققان شک چگونه قابل اعتماد IAT واقعا است. دیگران اصرار دارند که آن را نشانی از عملکرد داده های با ارزش فقط به عنوان تست فشار خون خود را بارها و بارها در طول چند روز و پس از آن به طور متوسط نتایج عملکرد خواندن جامد. در حال حاضر IAT ممکن است بهترین ابزار ما برای اندازه گیری ناخودآگاه تعصب حداقل در مجموع.

بیش از پنج سال گذشته و یا ما دیده می شود مطالعات مختلف و مقدار زیادی از بحث در مورد چگونه و چرا زنان کمتر در زمینه های بنیادی. مردم شروع به اقدام. آنها وارد یک دسته از لیست و پایگاه داده کامل از زنان و کارشناسان در هر موضوع قابل تصور به طوری که هیچ کس می تواند استفاده از “من فقط می توانم واجد شرایط زن” ببخشید. و در ماه ژوئن در موسسه ملی بهداشت, مدیر فرانسیس کالینز قول داد که او هرگز دوباره ظاهر می شود در همه نر پنل.

اما برخی از دانشمندان هنوز هم استدلال می کنند که “علمی علم نیست جنسیتی.”

در فرانسه یک گروه از رفتاری دانشمندان تصمیم به استفاده از یک دنیای واقعی — متن سالانه کشور رقابت برای ارتقاء به نخبگان تحقیقات موقعیت — برای ریختن به نور در نقشی که ضمنی و تعصب نقش در تصمیم گیری های حرفه ای سرنوشت زن دانشمندان است.

هر عضو از کمیته ملی برای تحقیقات علمی و جمعی از بدن است که شامل 40 تخصصی کمیته ها و که نقش عمده ای در علم بود و دعوت به شرکت در مطالعه. به آنها گفته شد آن را بررسی اینکه آیا کمیته ارتقاء تصمیم گیری شد و مغرضانه علیه زنان است. نیمی از اعضای 414 دانشمندان — شرکت کردند.

این دانشمندان خواسته شد برای تکمیل یک IAT اندازه گیری ارتباط بین مفاهیم “مرد” “زن” “علم” و “هنرهای لیبرال است.” کلمات نمایندگی هر یک از مفاهیم فلش بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و دانشمندان تا به حال به دسته بندی آنها بسیار به سرعت — سرعت بیش از حد اجازه می دهد تا به صورت آگاهانه و شور و مشورت است. (همانطور که در بالا اشاره شد IAT بحث برانگیز است و باید با یک دانه نمک هر چند در این مثال از آن استفاده شده بود به آمده تا با یک دانه اندازه گیری کمیته ای در سطح ناخودآگاه تعصب.)

دانشمندان همچنین خواسته شد به پر کردن پرسشنامه در مورد اینکه چرا آنها فکر می کنند زنان هستند کمتر در زمینه های بنیادی: به این دلیل است که آنها تبعیض? چرا که وظایف خانوادگی بار خود را در زمان ؟ چرا که آنها تمایلی به انتخاب علمی مشاغل? از آنجا که مردان و زنان ندارد و همان تواناییهای علمی?

در حالی که IAT بدستآمده شرکت کنندگان باورهای ناخودآگاه پرسشنامه بدستآمده خود را آگاهانه باورها.

مهمتر این آزمون تنها اداره در سال یکی دو سال مطالعه است. در سال دو, شرکت کنندگان داده بودند هر گونه یادآوری است که هنوز هم وجود دارد یک مطالعه در جریان است. آنها فقط رفت و در مورد آنها معمول کسب و کار تصمیم گیری است که باید ترویج شود و چه کسی نباید.

نویسندگان این مطالعه تجزیه و تحلیل تغییر در ارتقاء گیری از سال اول به سال دوم:

وجود دارد یک عددی روند برای کمیته با قوی تر ضمنی و تعصبات زوج با کاهش باور است که موانع مشکل هستند در ابتدا به نفع زنان در تصمیم گیری های انتخاب شده در 1 سال هنگام مطالعه از تعصب های جنسیتی برای اولین بار اعلام شد. این کمیته نشان داد مخالف عددی روند در سال 2 زمانی که هنوز تحت بررسی.

به نظر می رسد که یک سال پس از مطالعه اعلام شد و دانشمندان در زمان آزمون به مطالعه کمتر برجسته به آنها. آنها کمتر آگاه باشید که ضمنی و تعصبات ممکن است مؤثر بر تصمیم گیری های خود را و است که مردم به تماشای آنها را برای کشف کردن که چقدر آنها در بنده به کسانی که تعصبات. تحت این شرایط آنها کمتر به احتمال زیاد به انتخاب زن انجام شده برای نخبگان تحقیقات موقعیت.

این یافته ها حاکی از آن است که اگر ما می خواهیم برای رسیدن به برابری — و نه فقط یک سال اما هر سال ما نیاز به انجام بیش از آموزش دانشمندان در مورد تعصب های جنسیتی. ما همچنین نیاز به اطمینان دانشمندان احساس می کنید که آنها به طور منظم مورد بررسی قرار و که آنها مسئول ساخت مغرضانه تصمیم گیری.

ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه. دو بار در هفته شما یک خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با ما بزرگترین چالش: بهبود بهداشت عمومی کاهش یابد و انسان و حیوان درد و رنج کاهش خطرات فاجعه بار و برای قرار دادن آن را به سادگی — گرفتن بهتر در انجام خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی