در تعجبم که زن 1984 به تعویق افتاده است تا اوت 14

برادران وارنر خواهد ما را به صبر کمی طولانی تر به اتحاد دوباره با آن amazon prime. در مارس 24, استودیو اعلام کرد که در تعجبم که زن سال 1984در این عاقبت به آمار سال 2017, DC Comics, دانلود فیلم خواهد شد به تعویق افتاد تا 14 اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این فیلم در اصل قرار بود در ماه ژوئن.

“هنگامی که ما greenlit Wonder Woman 1984آن را با هر قصد به توان بر روی صفحه نمایش بزرگ است و ما هیجان زده تا اعلام کند که برادران وارنر تصاویر خواهد بود و آوردن این فیلم به سالن های تئاتر در اوت. 14,” Toby Emmerich, Warner Bros. رئیس در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که جهان را امن تر و سالم جای داد.”

در تعجبم که زن 1984‘s تاخیر در انتشار یک ناامیدی برای طرفداران و استودیو.

در تعجبم که زن بود و یک جعبه, اتاق کار, موفقیت, هجوم انتظارات و تخلیه در $821 میلیون نفر در سراسر جهان در آن تئاتر اجرا شود. و در حالی که صفحه نمایش بزرگ آینده برخی دیگر از شاخص DC قهرمانان — مثل سوپرمن (star هنری Waters است و دیگر بازی شخصیت) — در شار, Wonder Woman و ستاره Gal Gadot دیده می شد به عنوان شروع از چه چیزی می تواند این استودیو را قابل اطمینان ترین حق رای دادن.

در تعجبم که زن 1984 بود و نگاهی که به آینده.

قبل از بتمن وجود بی میلی به زنان انفرادی خود را ابرقهرمان فیلم. تا به حال در تعجبم که زن شکست خورده انتقادی یا مالی از آن استفاده شده است می تواند توسط استودیو سر به توجیه این ایده که هیچ کس می خواهد برای دیدن یک زن ابرقهرمان روی صفحه نمایش چیزی است که در گذشته اتفاق افتاده با کت ومن و Elektra.

یک جنبه از فیلم پیروزی نیست که فقط خوب بود, اما آن را نیز یک $821 میلیون قطعه از اثبات است که مخاطبان زن-چراغ ابرقهرمان فیلم. در تعجبم که زن خودش شد یک تجدید فرهنگی سنگ محک جشن قدرت و موفقیت برای مردم در تمام جنسيت هویت.

در تعجبم که زن همراه با همکار زن ابرقهرمان فیلم Black Widow (از تعجب) و دیزنی live-action بازسازی مولانباید همه کنار گذاشته شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>