وودی آلن خاطرات می یابد ناشر که شد او را به عنوان “احترام هنرمند”


Woody Allen wearing black glasses a gray collared shirt and a gray sweater, in front of a white background with black text.

وودی آلن در سن سباستین در ماه ژوئیه سال 2019.

آندر Gillenea/گتی ایماژ

وودی آلن خاطرات بجا از چیزیکه بود کاهش یافته و توسط انتشارات Hachette Book Group, اوایل این ماه پس از بحث و کارمند پیاده روی کردم تعجب انتشار در دوشنبه لطف یک ناشر آسوشیتد پرس گزارش. Skyhorse نشر بازی های آنلاین اثر که کاتالوگ شامل ساموئل بکت Octavio Paz, JFK توطئه نظریه پرداز جیم گریسون و Alan Dershowitz منتشر آلن 400 صفحه کتاب با عملا هیچ پیشرفت توجه کنید.

بازی های آنلاین co-founder جینت Seaver در بیانیه ای گفت: “در این عجیب و غریب زمانی که حقیقت این است که بیش از حد اغلب به عنوان رد ‘خبر جعلی” ما به عنوان ناشران ترجیح می دهند به صدای به احترام هنرمند به جای تعظیم به کسانی که مصمم به سکوت او.”

فقط چند هفته پیش Hachette Book Group, اعلام کرد قصد دارد به انتشار بموقع هیچ چیز در مارس جرقه خشم چون آلن شده است علنا متهم توسط دخترش به تصویب رسید, دیلن فارو از نظر جنسی سوء استفاده از او به عنوان یک کودک. آلن این اتهامات را رد کرده است. در میان Hachette صریح ترین منتقدان بود آلن پسر روزنامه نگار رونان فارو که پرفروشترین کتاب گرفتن و کشتن منتشر شد در سال گذشته با کمی قهوه ای یک بخش از Hachette Book Group. Farrow قطع روابط با شرکت بیش از برنامه های خود را برای انتشار پدرش خاطرات این ادعا را نشان داد “فقدان اخلاق و دلسوزی برای قربانیان سوء استفاده جنسی.”

Hachette در نهایت کاهش یافته است این کتاب پس از یک گروه از کارکنان اعتراض راه رفتن از این شرکت در شهر نیویورک مقر “در حمایت از Ronan و دیلن فارو و همه بازماندگان تجاوز جنسی.”

بازی های آنلاین اعلام توصیف بموقع چیزی به عنوان “یک پرده و جامع حساب شخصی وودی آلن از زندگی خود اعم از دوران کودکی خود را در بروکلین خود را از طریق تحسین حرفه ای در, فیلم, تئاتر, تلویزیون, چاپ و standup comedy, و همچنین بررسی روابط او با خانواده و دوستان.” با توجه به AP خاطرات باز با آلن یادآوری تربیت او در شهر نیویورک و در اوایل سال کار خود را قبل از حرکت به بحث ازدواج خود را به بازیگر میا فارو. همچنین جزئیات آغاز آلن رابطه عاشقانه با Farrow این دختر به تصویب رسید به زودی یی Previn بیش از 30 سال دبیرستان خود را.

آلن کتاب گزارش آدرس این اتهامات که باعث Hachette کارکنان در اعتراض به انتشار آن نوشته است که “من هرگز گذاشته انگشت در دیلن هرگز چیزی به او که می تواند حتی به غلط به عنوان سوء استفاده از او آن بود که در مجموع ساخت از آغاز تا پایان” او می نویسد. در یک پست اسکریپت به نسخه جدید آلن نظرات خود را در چاپ و نشر شکست مفتضحانه این ادعا که Hachette عهد کرده بود به انتشار بموقع هیچ چیز وجود خود “بودن سمی pariah و تهدید برای جامعه” اما “زمانی که واقعی توپخانه ضد هوایی را وارد آنها ملاحظه مجددا موقعیت خود را” و “رها کتاب مانند آن بود که یک مرد قوی هیکل از زنون 135.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>