کار در زمان COVID-19: چرا کار ضروری پرداخت کمی و هزینه زیاد ؟

در دو هفته شریک زندگی من و من قرار بود به ترک سان فرانسیسکو برای رنو نوادا که در آن ما می تواند هزینه های سه ماه آینده متمرکز سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. همانطور که ما در سال 2018, ما می خواهم به همکاری با متحد-در اینجا صنعت مهمان نوازی اتحادیه تنها در این زمان در مبارزات انتخاباتی به درایو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

در حال حاضر ما تا مطمئن شوید که ما باید برای رفتن. با توجه به اطلاعات آماده برای کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی نوادا است که در میان کشورهای در “منطقه قرمز” وقتی که می آید به هر دو تایید موارد و تست مثبت برای Covid-19. من 68. شریک زندگی من پنج سال مسن تر و با سابقه ذات الریه. ما هر دو فعال و مناسب (زمانی که من نیستم دام بیش از محدودیت) اما ما در سنین ما را بیشتر به احتمال زیاد اگر ما گرفتن coronavirus به طور جدی بیمار و یا حتی مرگ. است که به یک فرد قابل تامل است.

تبلیغات:

پس از آن وجود دارد این واقعیت است که جو بایدن به نظر می رسد که دو رقمی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور و حداقل هشت نقطه سرب در نوادا بر اساس آخرین نظر سنجی. اگر همه چیز نگاه نزدیک من خوش نگاهی به برخی از خطرات جدی برای بیرون راندن آن مرد در کاخ سفید است. اما آیا این را حس را به انجام این کار اگر بایدن در حال حاضر به احتمال زیاد برای برنده شدن وجود دارد ؟ و یا برای قرار دادن آن در coronavirus-صحبت خواهد کار ما ضروری برای آزادسازی تهمت?

ضروری کار می کند ؟

این جزئی شخصی معمای کردم من فکر کردن در مورد چگونه همه گیر در معرض خاصی عمیق و بررسی فرضیات در مورد ماهیت و ارزش کار در ایالات متحده است.

تبلیغات:

در کلاس های اخلاق من آموزش دانشجویان در یک کالج در اینجا در سان فرانسیسکو ما اغلب صحبت در مورد کار. اخلاق است, بعد از همه, در مورد چگونه ما باید به زندگی و کار پرداخت و یا عدم پرداخت به منزله یک بخش بزرگ از بسیاری از کسانی که زندگی می کند. به ناچار گفتگو می آید در سراسر به جبران خسارت: چقدر افراد شایسته برای انواع مختلف کار می کند ؟ دانش آموزان تمایل به اندازه گیری غرامت عادلانه در دو مقیاس است. چگونه سال ها بسیاری از آموزش ها و/یا دلار از شهریه را یک کارگر باید به سرمایه گذاری برای تبدیل شدن به “واجد شرایط” برای این کار ؟ و چقدر مهم است که کارگر نیروی کار به بقیه جامعه ؟

حتی قبل از coronavirus آمار دانش آموزان اغلب حل و فصل در پزشکی, پزشکان, به, متعلق, در بالای هر مقیاس. پزشکان کار است که مهم ترین آنها می خواهم استدلال می کنند چرا که آنها ما را زنده نگه دارید. “Hmm” من می خواهم بگویم. “چگونه بسیاری از شما به دکتر رفت امروز؟” معمولا یک دست می تواند مطرح شود. “چگونه بسیاری از شما خوردند و چیزی امروز؟” همه دست به دست خواهد رفت تا به عنوان دانش آموزان به اطراف اتاق در یکی دیگر. “شاید” من می خواهم نشان می دهد “یک عملکرد جامعه بستگی دارد و بیشتر در farmworkers که در کاشت و برداشت مواد غذایی از پزشکان شما به طور معمول ممکن است برای یک معاینه یک بار در سال. نه به ذکر است افرادی که فرآیند و بسته می خوریم.”

من همچنین می خواهم به اشاره است که این کارگران که انتخاب یا فرایند مواد غذایی ما هستند نه واقعا غیر ماهر. کار خود را مانند یک جراح بستگی به استادانه و سریع حرکات دست honed از طریق سال از عمل.

تبلیغات:

گاهی اوقات در این بحث, من می خواهم پیشنهاد های مختلف متریک برای جبران خسارت: شاید ما باید رزرو بالاترین پرداخت برای افرادی که شغل هر دو ضروری و خطرناک است. قبل از همه گیر است که دسته را شامل بسیاری از بهداشت و درمان کارگران و قطعا اکثر پزشکان. حتی پس از آن, با این حال, آن را احاطه farmworkers و مردم کارگر در گوشت گیاهان پردازش. همانطور که ما دیده ایم در این ماه آن است که دقیقا چنین افرادی اغلب مهاجران مستند و یا در غیر این صورت — که خود نیز به عهده برخی از بدترین خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض ویروس در محل کار.

در پایان ماه آوریل هنگامی که آن را در حال حاضر روشن است که بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به سایت های بزرگ از Covid-19 عفونت رئیس جمهور و به استناد دفاع تولید عمل به نگه داشتن آنها را باز به هر حال. این نه تنها به معنای آن است که کارگران از ترس به وارد کردن آنها نمی تواند فایل بیکاری پرداخت اما حتی اگر صاحبان چنین خطرناک محل کار می خواستم به آنها را تعطیل آنها ممنوع است به انجام این کار. توسط اواسط ماه ژوئن بیش از 24,000 meatpackers تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. و فقط چقدر این ضروری و به شدت در معرض خطر کارگران کسب درآمد ؟ با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار حدود 28,450 یک سال — بهتر از حداقل دستمزد است اما به سختی زندگی بالا در hog (حتی زمانی که این چیزی است که آنها در حال دست زدن).

تبلیغات:

شما ممکن است فکر می کنم که farmworkers تر خواهد بود محافظت از ویروس از meatpackers شاید به این دلیل آنها کار خارج از منزل. اما همانطور که نیویورک تایمز گزارش کرده است: “سبزیجات و میوه چینان زحمت نزدیک به یکدیگر در زمینه سوار اتوبوس شانه به شانه و در خواب تنگ آپارتمان یا تریلر با دیگر کارگران و یا چندین نسل از خانواده خود را.”

جای تعجب نیست پس از آن coronavirus است به گزارش تایمز قرار می دهد آن را “ویران” مهاجر کارگر مزرعه جوامع در فلوریدا است و شروع به انجام همان در سراسر کشور تمام راه را به شرق اورگان است. آن دسته از کارگران که خطر زندگی خود را از طریق قرار گرفتن در معرض نه تنها به یک بیماری همه گیر اما به بیشتر های معمولی خطرات مانند علف کش ها و آفت کش ها, بنابراین ما می توانید غذا خوردن را حتی کمتر از meatpackers: به طور متوسط در حدود 26,000 یک سال است.

زمانی که رئیس جمهور با استفاده از دفاع تولید عمل به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی کارگران باقی می ماند در شغل خود را از آن نشان می دهد چقدر مهم کار خود را واقعا برای بقیه از ما. به عنوان خاموش کردن سفارشات نگه داشته صفحه اصلی کسانی که استطاعت به ماندن در یا که انتخاب دیگری ندارند چرا که آنها دیگر مشاغل برای رفتن به این بیماری همه گیر نشان داده است بسیار مهم ماهیت نیروی کار از یک گروه بزرگی از کارگران در حال حاضر در صفحه اصلی (و یا در خانه های مردم دیگر و یا eldercare امکانات): کسانی که برای مراقبت از کودکان و کسانی که افراد مسن و افراد معلول که نیاز به کمک دستیاران سلامت.

تبلیغات:

این کار در طول تاریخ انجام شده توسط زنان است به طور کلی شده است پرداخت نشده که کارگر یک عضو خانواده و ضعیف پرداخت شود که انجام شده توسط حرفه ای. مهد کودک کارگران برای مثال درآمد کمتر از $24,000 یک سال به طور متوسط; صفحه اصلی بهداشت و درمان و مشاوران و بیش از این مبلغ است.

کار زنان

صحبت از زنان کار من شک دارم که coronavirus و همراه بحران اقتصادی هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار زندگی زنان در راه است که خواهد شد و حداقل یک نسل اگر نه فراتر از آن.

تبلیغات:

طبقه متوسط فمینیست از 1970s آمد و از سن در ایالات متحده بود که در آن انتظار می رود که آنها خواهد ازدواج کند و صرف روز خود را به مراقبت از خانه و فرزندان خود را. مردان بودند سازندگان. زنان بودند “خانه دار است.” کار خود را در نظر گرفته شد — حتی توسط اقتصاددانان مارکسیست — “غیر مولد” به دلیل آن به نظر نمی رسد برای کمک به اقتصاد واقعی جایی که هزاران ویدجت در حال تولید منتقل و به فروش می رسد. آن را به ندرت به رسمیت شناخته شده چه اساسی این مزد نیروی کار در عرصه اجتماعی مثل شد به یک عملکرد اقتصاد است. بدون آن کارگران پرداخت می شود را نداشته اند تغذیه, مراقبت, و, احساسی, تعمیر به طوری که آنها می تواند به بازگشت به یک روز دیگر از ویجت-ساخت. آینده کارگران خواهد بود و نه اجتماعی برای یک زندگی از تولید و یا تولید مثل را به عنوان جنسیت خود را دیکته.

امروز با بسیاری از زنان در نیروی کار پرداخت می شود بسیار از این کار اجتماعی تولید شده است برون سپاری توسط کسانی که استطاعت آن را به دایه روز-کارکنان مراقبت های بهداشت و درمان, ایدز, تصفیه خانه و یا کارگرانی که اندازه گیری و بسته بندی مواد لازم برای غذا کیت آماده شود تا دیگر زنان شاغل زمانی که آنها به خانه.

ما آن را نمی دانند اما بعد از جنگ جهانی دوم زمانی که افراد متعلق به نسل مثل من بزرگ شده بود و منحصر به فرد در تاریخ ایالات متحده است. به صورت مختصر ربع قرن حتی خانواده های طبقه کارگر می تواند به آرزوی یک آرایش است که در آن مردان به کار می رفت و زنان خانه نگه داشته. یک ترکیب قوی کارگری پس از جنگ از رونق اقتصادی و به اصطلاح نان آور حداقل دستمزد نگه داشته و حقوق بالا به اندازه کافی برای حمایت از خانواده تنها با یک فیلم در پرداخت به نیروی کار. بازگشت سربازان به کالج رفت و خرید خانه از طریق 1944 خدمتگزاران را تعدیل قانون همچنین به عنوان شناخته شده G. I. لایحه. قرارداد جدید برنامه هایی مانند تامین اجتماعی و بیمه بیکاری کمک کرده پد صفحه اصلی اقتصاد.

در اواسط دهه 1970 این عصر طلایی برای مردان اگر زنان محو شد. (البته برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده, آن را تا به حال همیشه تنها بوده است سن fool’s gold.) دستمزد واقعی رکود و شروع خود را طولانی و مداوم کاهش است. امروز فدرال حداقل دستمزد در $7.25 در هر ساعت بدون تغییر باقی مانده است از سال 2009 (چیزی که به سختی می توان گفت در مورد ثروت از 1%). به دور از حمایت از یک خانواده چهار در اکثر نقاط کشور آن را نمی خواهد حتی نگه داشتن یک فرد مجرد شناور.

تبلیغات:

رئیس جمهور منتخب در سال 1980 رونالد ریگان اعلام کرد در اولین مراسم تحلیف, “دولت راه حل نیست به مشکل ما دولت است.” او سپس در مورد از بین بردن رئیس جمهور لیندون جانسون جنگ فقر برنامه حمله به اتحادیه های کارگری است که زیر بنای برای سفید کاری-کلاس رفاه و به طور کلی گرسنه وحش از دولت است. ما هنوز زندگی با میراث است که عقیده در, برای مثال, بحران مسکن او برای اولین بار لمس کردن توسط deregulating پس انداز و وام موسسات و disempowering وزارت مسکن و توسعه شهری است.

این هیچ حادثه ای است که فقط به عنوان دستمزد واقعی شدند, سقوط, ریاست جمهوری, دولت از هر دو طرف شروع به شعار فضائل پرداخت می شود کار برای زنان — حداقل اگر آن دسته از زنان تا به حال فرزندان و بدون شوهر است. کمک به خانواده ها با فرزندان وابسته”رفاه” بود) یکی دیگر از قرارداد جدید برنامه در اصل طراحی شده برای ارائه کمک نقدی به بیوه زنان و بالا بردن بچه ها خود به خود در زمانی که کمی اشتغال پرداخت می شود در دسترس بود به زنان سفید.

در دهه 1960 گروه مانند رفاه ملی حقوق سازمان آغاز شد دفاع که مزایای مشابه تمدید شود به سیاه بالا بردن کودکان. (به عنوان یک رفاه مدافع حقوق یک بار از من پرسید: “چرا آن را خوب است برای یک زن به دنبال یک مرد برای کمک به کودکان خود را, اما نه به این مرد؟”) جای تعجب نیست که آن را تا سیاه و لاتین, زنان شروع به دریافت همان حقوق خود را به عنوان سفید خواهر که رفاه تبدیل شد به یک “مشکل” نیاز به “اصلاحات”.

توسط اواسط 1990s این واقعیت است که برخی از زنان بودند با دریافت پول از دولت در حالی که پرداخت را انجام می دهند کار برای یک کارفرما شده بود با موفقیت reframed به عنوان یک بحران ملی. تحت دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون در کنگره به تصویب رسید مسئولیت شخصی و کار آشتی قانون سال 1996 یک لایحه است که پس از آن به نام “رفاه اصلاحات است.” پس از آن اگر زنان می خواست کمک از آنها تا به حال برای آن کار می کنند – نه با مراقبت از فرزندان خود را, اما با در نظر گرفتن مراقبت از فرزندان خود وپایین نگه داشتن حداقل دستمزد مشاغل.

تبلیغات:

بچه ها همه درست است ؟

آن را بیش از یک کمی مضحک که نوه فمینیست که استدلال کرد که زنان باید یک انتخاب در مورد اینکه آیا یا نه به دنبال یک حرفه ای در آمد برای مقابله با اقتصاد است که در آن زنان حداقل آنهایی که از خانواده های ثروتمند بودند انتخاب کمی در مورد کار برای پرداخت.

همه گیر ممکن است تغییر کند که با این حال — و نه در یک راه خوب. یکی از خواسته های برآورده نشده از لیبرال 1970s فمینیسم جهانی رایگان مهد کودک. یک رویای غیر ممکن است, راست? چگونه می تواند هر کشور استطاعت چنین چیزی ؟

یک دقیقه صبر کنید ، آنچه در مورد سوئد ؟ آنها جهانی رایگان مهد کودک. به همین دلیل است که سوئد از دوستان من یک وکیل حقوق بشر و آمریکایی که تا به حال نادر تصدی آهنگ دانشگاه در سان فرانسیسکو انتخاب را به دو فرزند خود را از بازگشت به سوئد. بالا بردن کودکان بسیار آسان تر وجود دارد. در روزهای اولیه از موج دوم فمینیسم برخی کارفرمایان ساخته شده و حتی مراکز مهد کودک برای کارکنان خود را با کودکان است. آن روزها متاسفانه از بین رفته.

تبلیغات:

در حال حاضر در Covid-19 لحظه کارفرمایان شروع به رسمیت شناختن غیر بیماری همه گیر مزایای داشتن کار کارمندان در خانه. (چرا کارگران ارائه خود را در اتاق مبلمان ؟ آن را بسیار آسان تر برای توجیه اگر آنها در حال کار در خانه. و چرا پرداخت اجاره در تمام املاک و مستغلات است که در زمانی که بسیاری از مردم کمتر در دفتر؟) در حالی که شرکت سود حاصل از کاهش هزینه های زیرساخت و در برخی موارد حتی کاهش پرداخت هزینه برای کارکنان است که نقل مکان به مناطق ارزان تر کارگران با کودکان در حال رفتن به صورت یک معضل است. با هیچ مهد کودک موجود در آینده قابل پیش بینی و مدرسه دوباره دهانه خطرناک گزاره (هر چه رئیس جمهور را تهدید می کند) کسی است که به تماشای بچه ها. کسی که — احتمالا در مورد جنس مخالف, ارتباط جنسی, کسی که در حال حاضر درآمد کمتر — در حال رفتن به تحت فشار به منظور کاهش و یا به پرداخت کار برای انجام این پرداخت نشده (اما ضروری) کار جمع آوری نسل بعدی. من تعجب می کنم که کسی در حال رفتن به می شود و بدون آن حقوق من هم تعجب می کنم که چقدر خانواده ها در حال رفتن به رنج می برند از لحاظ اقتصادی به طور فزاینده ای در زمان دشوار است.

ممنون برای یک کار ؟

به تازگی در عین حال یکی دیگر از زوم جلسه یک دانشگاه همکار مربی (که فقط می خواهم قطع شده است برای کمک به یک کودک در پیدا کردن یک اسباب بازی بسیار مهم بود) بحث در مورد تلاشهای دولت برای فشار به امتیازات از اعضای هیات علمی و کارکنان. من مبهوت شدم برای شنیدن صدای او اضافه “البته ممنون میشم به من هم این کار است.” این رو من فکر کردن در مورد شغل و قدردانی — و به جهت شکر باید به جریان. به نظر من که همه گیر و اپیدمی بیکاری پس در پی آن تقویت رایج اما غلط اعتقاد به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از کارگران: این ایده که ما باید سپاسگزار به کارفرمایان ما برای ما دادن شغل.

ما اغلب گفته است که شرکت های بزرگ و مردان بزرگ در پشت سر آنها در حال کار. علاوه بر این ، از چشمه خود احسان جریان منزلت کار و تمام مزایای یک شغل اعطا. همانطور که در این داستان پری می رود کسب و کار نیست در درجه اول تولید ابزارک و یا نرم افزار و یا حتی بازده برای سهامداران است. خود واقعی محصول شغل. مانند بسیاری از سرمایه داری دروغ ایده این است که کارگران باید خود را با تشکر از کارفرمایان معکوس داستان واقعی: بدون کارگران خواهد بود وجود دارد هیچ برنامه هیچ ویدجت هیچ سهامدار می گرداند. این تلاش های ما مهارت ما سعی و کوشش است که به کار خود کرامت است. آن را ممکن است یک ضرب المثل قدیمی است, اما کمتر درست است که کار ایجاد همه ثروت. ثروت ایجاد نمی کند هر چیزی — نه ویدجت و نه شغل.

ممنون میشم به این جهان که من در کار است که اجازه می دهد تا من به صحبت با مردم در مورد عمیق ترین ارزش ها در یک لحظه در زندگی خود را هنگامی که آنها بدانند چه آنها ارزش اما من نه ممنون من دانشگاه کارفرما برای من underpaid کم ارزش است. این قدردانی باید در جهت دیگر اجرا. بدون هیات علمی و کارکنان و دانش آموزان خواهد بود وجود دارد هیچ دانشگاه. این کار ما است که باعث ایجاد ثروت در این مورد (جزئی) ثروت از دانش است.

همانطور که از ماه جولای 16th, در میان Covid-19 بحران و 32 میلیون آمریکایی در حال دریافت نوعی از بیکاری بهره مند شوند. که تعداد ندارد حتی منعکس کننده مردم غیر ارادی کاهش ساعت کار و یا کسانی که قادر به درخواست برای مزایای. یک چیز به اندازه کافی آسان است برای پیش بینی: کارفرمایان را به استفاده از مردم از جان گذشته نیاز به پول به تقاضا بیشتر از همیشه کار را برای همیشه کمتر پرداخت. تا زمانی که یک واکسن موثر برای coronavirus در دسترس می شود انتظار می رود برای دیدن ظهور یک سیستم سه لایه کارگر آن استفاده شد: دستمزد پایین کارگران ضروری که باید خانه را ترک برای انجام شغل خود را با قرار دادن خود در قابل توجهی خطر در روند, در حالی که ما همه آنها را برای روزی; بهتر پرداخت می شود افرادی که زحمت کشیدن در خانه, اما که کارفرمایان را در انتظار خود ساعت از دسترس به گسترش برای پر کردن بعد از بیدار شدن و کم پرداخت شده یا پرداخت نشده کارگران داخلی بسیاری از آنها زنان, که نگه داشتن هر کس دیگری تغذیه, سکس لباس پوشیده و آرامش.

حتی زمانی که این بیماری همه گیر در نهایت به پایان می رسد این خطر وجود دارد که برخی از نسخه اصلاح شده از این سیستم جدید کار بهره برداری ممکن است بیش از حد سودآور برای کارفرمایان به رها کردن. از سوی دیگر هدف قرار دادن ملی دکمه مکث با این حال به شدت می تواند به بقیه از ما فرصتی برای تجدید نظر در بسیاری از مسائل از جمله محل کار پرداخت شده و پرداخت نشده در زندگی ما است.

به شریک زندگی من و من سر برای رنو در چند هفته ؟ قطعا این کار از برکناری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضروری است. من فقط مطمئن شوید که یک زن و شوهر از خانم سفید ضروری کارگران در زمان Covid-19.

کپی رایت 2020 ربکا Gordon

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy stripe accountMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetMobilbahisVenusbetBetvoleElexbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnow