کارگران در کشورهای سریع برای بازگشایی خواهد از دست دادن مزایای بیکاری حتی اگر هم از ترس به بازگشت هنوز


A worker processes turkeys at a processing plant in West Liberty, Iowa.

یک کارگر فرآیندهای بوقلمون در یک کارخانه فرآوری در غرب آزادی, Iowa.

رویترز/جسیکا Rinaldi

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند برای مجبور کردن آمریکا برای پردازش گوشت گیاهان به باز باقی می ماند—یا در بسیاری از موارد به بازگشایی—در مرحله بعدی از coronavirus بیماری همه گیر. منظور می آید در پاسخ به نگرانی در مورد مواد غذایی کشور عرضه زنجیره ای پس از بسته شدن تعدادی از امکانات در داخل کشور با توجه به شیوع این ویروس در میان کارگران است. همانطور که از هفته گذشته نزدیک به دو دوجین بسته بندی و فرآوری گیاهان حسابداری برای یک چهارم از آمریکایی گوشت خوک تولید و 10 درصد از ملت گوشت گاو ظرفیت مواجه بسته شدن بیش از دو ماه گذشته. در جهت تهمت اعلام گوشت و مرغ عرضه زنجیره ای “زیرساخت های حیاتی در طول اضطراری ملی.”

اولیه تعطیل شد و تا حد زیادی داوطلبانه به جای دولت دستور داد در پاسخ به فشار از مقامات بهداشت محلی و اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کارگران است. شرکت های که تولید صنعت—مانند Tyson Foods, JBS, Smithfield, غذاهای کارگیل ملی و گوشت گاو بسته بندی شده و با هل دادن به بازگشایی اما کارگران بهداشت و درمان نگرانی ها همچنان ادامه داشت. اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کارگران در فازهای مختلف به معنای تولید می گویند هزاران نفر از کارگران قراردادی این ویروس و هزاران نفر دیگر مانده اند خانه را به خود قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض بالقوه. تنگ شرایط کار در بسیاری از امکانات آنها ساخته شده است یک tinderbox برای ویروس ها و نقاط مهم برای گسترش آن. دولت فدرال گفت آن ارائه خواهد شد سلامت و ارشاد عملیاتی برای شرکت ها و تراشه در دنده محافظ برای کارکنان.

به عنوان بخشی از دستور بازگشت به کار تهمت و دولت است که انتظار می رود به ارائه پوشش مسئولیت برای تولید گوشت شرکت. مسئولیت برای کارگر و مشتری بیماری یا مرگ و میر قابل توجهی خواهد بود موضوع رفتن به جلو و نه فقط برای صنایع انتقادی اما در سراسر هیئت مدیره. بازگشت به دستور کار قرار می دهد بسیاری از کارگران در صنعت گوشت پردازش در غیر ممکن است موقعیت: آنها نیاز به شغل خود و حقوق است که با آنها می آیند به طوری که آنها نمی خواهند گیاهان برای بیکار نشستن بی ارزش اما آنها نیز نمی خواهید سلامت و ایمنی خود را به قربانی به نام از دستاوردهای اقتصادی. آنها مهر و موم نیروی دریایی بعد از همه. آنها کارگران در پایین پله از مقیاس پرداخت هزینه فقط در تلاش برای به دست آوردن. به عنوان مورد در طول همه گیر تا کنون کسانی که تحمل فشار اقتصادی از این ویروس شده اند کشور چک چک کلاس است که به مراتب بزرگتر از شما می خواهم فکر می کنم. شور به بازگشایی—این که آیا آن را بی خطر است یا نه—را وادار خواهد کرد که این کارگران برای قرار دادن خود در بین ویروس و مردم نشسته در زوم تماس و سفارش تحویل آنلاین.

پیامدهای فرمانداران تصمیمات بازگشایی آمده جهنم یا آب بالا است و حتی بیشتر آشکار هنگامی که شما در نظر بگیرید که هنگامی که ویروس های مربوط به محدودیت ها برداشته و کارفرما بازگشایی کارکنان است که نمی بازگشت به نگرانی های سلامت نه تنها از دست دادن شغل خود را از آنها می خواهم از دست دادن حق خود برای مزایای بیکاری در حال حاضر ارائه شده است. در گرجستان که تاثیر قابل توجهی در صنعت خدمات کارکنان که در حال حاضر مجبور به بازگشت به کار. آیووا و تگزاس به دنبال کت و شلوار. “اگر شما یک کارفرما هستید و به شما ارائه دهد را به کارمند خود را به کار می کنند و آنها تصمیم به که داوطلبانه ترک” آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز (R) گفت: در هفته گذشته. “آنها نخواهد بود واجد شرایط برای بیکاری پول است.” آیووا است که مسئول یک سوم از این کشور گوشت خوک عرضه است. در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) دارای محدودیت برداشته شروع این جمعه در فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز. کارگران که احساس نمی امن بازگشت به شغل خود و در عین حال خواهد از دست دادن منافع خود هر چند دولت می گوید این کار در موارد استثنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>