کارگران ایران شعبه تماس در AFL-CIO به اخراج پلیس اتحادیه

کارگران ایران در شمال ایالت نیویورک یک اتحادیه به نمایندگی از 9,500 کارگران در ایالت نیویورک است پیوستن به تماس در حال رشد و پا زدن پلیس اتحادیه های کارگری از جنبش کارگری است.

در بیانیه ای که امروز امضا شده توسط بیش از 120 عضو این اتحادیه می گوید که “conflating ماموریت ما این است که با پلیس اتحادیه های کارگری را تضعیف ما همبستگی” و می گوید که برتری مرکزی به سیستم ما از پلیس—”ما می خواهیم جنبش کارگری به قطع روابط با پلیس اتحادیه های کارگری.” این بیانیه به طور خاص اشاره می کند تقاضا برای AFL-CIO به اخراج اتحادیه بین المللی پلیس انجمن (IUPA) کارگری ائتلاف اصلی پلیس اتحادیه.

تبلیغات:

تقاضا در حال گسترش در سراسر سازمان کار است. هفته گذشته انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق (افشای: جایی که من هستم در شورای) یک قطعنامه رسمی خواستار AFL-CIO به پا زدن کردن IUPA تبدیل شدن به اولین AFL-CIO عضو اتحادیه به انجام این کار. کار شورا در سیاتل تهدید کرده است که به پا زدن کردن آن پلیس اتحادیه و ممکن است تا اواخر این ماه. انجمن خدمه پرواز یکی دیگر از AFL-CIO عضو تصویب قطعنامه “خواستار اجرای قانون اتحادیه های کارگری بلافاصله تصویب سیاست به طور فعال به آدرس نژادپرستی در اجرای قانون و به خصوص به برگزاری افسران مسئول خشونت علیه شهروندان یا جدا شدن از جنبش کارگری است.” و مینه سوتا AFL-CIO خواستار استعفای رئیس پلیس مینیاپولیس, اتحادیه اروپا, هر چند آن را متوقف کوتاه خواستار اتحادیه اخراج.

“ما فکر می کنیم نیاز به نه فقط صحبت کردن, اما صحبت کردن به شدت و نگه داشتن جنبش کارگری پاسخگو برای تغییر شیوه با توجه به پلیس اتحادیه های کارگری و حفظ یک سنت مبارزه با فاشیسم و مبارزه برای عدالت” گفت: Jaz Brisack یک کارگران ایران سازمان. او گفت که بیانیه پلیس و اتحادیه های کارگری است فلسفی تراز وسط قرار دارد با عدالت گرا صنعتی سازماندهی مدل که اتحادیه به دنبال. کارگران ایران از شمال ایالت نیویورک است که نشان دهنده طیف گسترده ای از کارگران صنعت پوشاک و مواد غذایی و خدمات racetracks و زمینه های دیگر است AFL-CIO, عضو, هر چند از آن است که وابسته به SEIU.

اعضای دیگر اتحادیه های کارگری که در AFL-CIO را آغاز کرده اند که مردمی سازماندهی تلاش ها برای فشار خود اتحادیه به تصویب مشابه قطعنامه به اخراج IUPA.

تبلیغات:

بیانیه کامل از کارگران ایران زیر و آنلاین در اینجا.

کارگران ایران در شمال ایالت نیویورک می ایستد با زندگی مهم است. ما سوگواری برای Rayshard Brooks Michael Thomas, جورج فلوید Dion Johnson, تونی McDade, Breonna تیلور Ahmaud Arbery و همه مردم سیاه و سفید به قتل توسط پلیس. ما متعهد به مبارزه با سفید برتری و فاشیسم در تمامی اشکال خود را.

به عنوان آنجلا دیویس گفت: “در یک جامعه ی نژادپرست آن است که به اندازه کافی به غیر نژادپرستانه ما باید ضد نژادپرست است.” برای این منظور ما رد allyship و فراخوان برای همبستگی. در حال حاضر زمان برای حرکات نمایشی مانند اظهارات بسیاری از اتحادیه متلاشیکننده شرکت را منتشر کرده اند اما برای اقدامات که نشان دادن این حقیقت است که آسیب به یک آسیب برای همه.

در آن proudest لحظه جنبش کارگری متحد کارگران از همه نژادها و هویت در مبارزه طبقاتی. این چیزی است که ما باید به سمت. اما آن است که یک خودکار نتیجه سازماندهی. تاریخ ما همچنین نشان می دهد بسیاری از بار وقتی که اتحادیه های کارگری به ارزش سفیدی بیش از همبستگی طبقاتی. به منظور تحقق هدف ما از مبارزه برای اعضای ما و برای کل طبقه کارگر ما باید تشخیص و از بین بردن سفید برتری در درون صفوف خود ما.

ما بیشتر بر این باورند که conflating ماموریت ما این است که با پلیس اتحادیه های کارگری را تضعیف همبستگی ما اصل ما باید نگه دارم. مدرن ادارات پلیس تکامل از فشار گروه ها و برده گشت. سفید برتری در پلیس نمی تواند در فرد “بد بازیگران” اما باید درک به عنوان مرکزی برای موسسه خود است. این منبع نیز در معرض این واقعیت است که پلیس همیشه در نظر گرفته شده برای محافظت از کارفرمایان ” “ملک” — که پس از آن به معنای انسان — و به سرکوب حقوق کارگران. بنابراین ما مصرانه از جنبش کارگری به قطع روابط با پلیس اتحادیه های کارگری. AFL-CIO گفته است که پشتیبانی از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما با پیوستن به این انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق و حامیان آنها از جمله انجمن خدمه پرواز رئیس جمهور سارا نلسون در تماس در AFL-CIO را خوب در آن کلمه با اخراج اتحادیه بین المللی پلیس انجمن. ما می دانیم که این واقعیت است که مردم سیاه نامتناسب طبقه کارگر باعث عدم به ضد نژادپرستانه و حمایت از پلیس اتحادیه های کارگری و حتی بیشتر خیانت کار-مبارزه طبقاتی و وحدت است.

در نهایت به عنوان تلاش دولت برای تعیین ضد فاشیسم به عنوان تروریسم و به عنوان پلیس سوال اعتراض خود را در مورد باورهای سیاسی ما می خواهیم به آن روشن است: ما در حال Antifa. فاشیسم به دنبال ممنوعیت اتحادیه های کارگری و جلوگیری از کارگران از سازماندهی. آن entrenches سفید برتری و کلاس ، آن را نهایی تهدید به طبقه کارگر است. ما هیچ گزینه ای دیگر اما به ضد فاشیستی. ما وجود داشته باشد برای دفاع از کارگران در برابر کارفرمایان که “حقوق مالکیت” مورد حمایت قدرت دولت است. واقعی و غارتگران هستند نه مردم فقیر; واقعی غارتگران در حال ثروتمند که سرقت کار ما برای سکه. زمانی که آنها سعی می کنید برای شکستن ما و جنبش ما به مبارزه با عقب. ما Antifa زمانی که کارفرمایان’ استخدام مزدوران و خود را پلیس و گارد ملی همكاران به قتل اتحادیه کارگران و خانواده های آنها در مکان هایی مانند Thibodeaux, Butte, لارنس, لودلو و بلر کوه—و هنگامی که ما در مقاومت است. ما همچنان به مقاومت در برابر تمام تلاش ها برای از بین بردن همبستگی ما

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>