کار برای رئیس جمهور تهمت می توانید آن را دشوار است برای پیدا کردن یک تاریخ در واشنگتن: گزارش

این هیچ راز است که سیاست تبدیل شده اند به طور فزاینده ای تلخ و تفرقه در ایالات متحده چندان تلخ, در واقع, که در وب سایت های دوستیابی, برخی از افراد رد خواهد کرد تا به امروز هر کسی که نمی به اشتراک گذاری دیدگاه های سیاسی خود را. اگر چه این بخش شروع نکردیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری او رفته است از راه خود را به آنها را تشویق کنند. و روزنامه نگار کتی راجرز در مقاله ای برای نیویورک تایمز گزارش می دهد که کار را برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن می توانید آن را دشوار است برای پیدا کردن مردم به تاریخ.

واشنگتن راجرز اشاره شده است “به شدت دموکراتیک شهر” — و بسیاری از شهرستان های کوچکتر دموکراتیک رای دهندگان نمی خواهید به تاریخ جمهوری خواهان به ویژه جمهوری خواهان که برای مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از ظرفیت.

تبلیغات:

راجرز گزارش “واشنگتن را به شدت سیاسی فرهنگ است . . . می تواند دردناک در زندگی دوستیابی. این آینه از یک روند بزرگتر در نظر گرفتن محل در سرتاسر امریکا به گفته کارشناسان: تک آهنگ, ویژه اعضای تحت-40 جمعیت نمی خواهید به ملاقات و یا مطابقت با افراد خارج از خود را سیاسی قبیله.”

جوان مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران مشغول به کار در کاخ سفید راجرز معتقد هستند که پیدا کردن آن را آسان تر به تاریخ همکار خواهان.

“برای مشاوران جوان در این کاخ سفید” راجرز توضیح میدهد: “یک راه حل به نظر می رسد به ملاقات و ازدواج با یکدیگر — و یا حداقل تلاش برای پیدا کردن عشق در داخل سیاسی پناهگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

تبلیغات:

راجرز به یاد می آورد که زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد, کاخ سفید و مشاوران و تا به حال یک زمان بسیار آسان تر برای پیدا کردن مردم تا به امروز — به عنوان آنها دموکرات ها زندگی و کار در یک منطقه عمدتا دموکراتیک شهرستان. در مقابل راجرز می نویسد: مشاوران در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید “باید جدا شده خود را همراه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها تمایل به عقب نشینی به خانه های خود را برای معاشرت و یا به ایمنی از رئیس جمهور خواص. تکنولوژی نیز آن را سخت تر برای مایل به تاریخ سیاسی خود را در خارج قبیله حتی اگر آنها می خواستند برای: برنامه مبتنی بر قدمت سیستم عامل از جمله OkCupid و سرهم بندی کردن را آغاز کرده اند کاربران اجازه می دهد برای فیلتر کردن یک دیگر بر اساس سیاست های شخصی.”

OkCupid راجرز گزارش شده و حتی تشویق کاربران برای جلوگیری از آشنایی مردم که باید دیدگاه های مختلف سیاسی: یکی از آن شعارهایی است که “آن را OK به انتخاب آقای حق بر اساس چه حد او متمایل به سمت چپ.”

ملیسا Hobley مدیر ارشد بازاریابی افسر OkCupid گفته نیویورک تایمز “در بسیاری از نقاط آمریکای پدر و مادر خود را به شما گفت:,” آیا بحث سیاست تا زمانی که شما در حال راه پایین پایک در رابطه شما. چه چیزی تغییر کرده است که ما می بینیم Millennials و Gen Z حتی نمی خواهم به بازی با شما — اجازه دهید به تنهایی بحث در تاریخ خواب با شما در یک رابطه, ازدواج — و آنها نمی خواهند به بازی بدون دانستن چگونه شما احساس می کنید در مورد برخی از مسائل.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>