رهبران جهان که رد coronavirus را به خطر ساخته شده و همه ما کمتر امن

میلیون ها نفر از مردم ، در سراسر کشور مستندات نگه داشتن میلیاردها دلار در خانه. سیستم مراقبت های بهداشتی در آستانه سقوط است. و میلیون ها نفر — جمع — در خطر مرگ است.

اینها عواقب نه تنها از شیوع کروناویروس بلکه آنچه که اتفاق می افتد زمانی که رهبران جهان انکار شدت آن است. اقدامات خود را, و یا به جای inactions ساخته اند همه گیر بدتر و همه از ما کمتر امن است.

از ایالات متحده به چین به ایران به ایتالیا و سیاستمداران در مواجهه با زندگی یا مرگ تصمیم گیری در اوایل شیوع بیماری به حداقل برسد بهداشت جهانی بحران. آنها تلف گرانبها مبارزه با زمان واقعی و نه بیماری. و نتایج حاصل شده است کشنده باشد.

“انکار نتایج در تاخیر پاسخ” که معمولا منجر به یک رشد نمایی از عفونت و گفت: Thomas Bollyky جهانی بهداشت متخصص در شورای روابط خارجی فکر می کنم تانک. “کشورهایی که به کندی پاسخ را تا کنون پرداخت قیمت.”

چین در تلاش برای سرکوب اطلاعات در مورد این ویروس که اولین بار آن ظهور کمک آن فرار و گسترش در سراسر جهان است. و به عنوان Covid-19 گسترش, پس, آیا کره زمین ،

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت در دیدار با رئیس جمهور چین در 28 ژانویه در پکن ،
Naohiko Hatta-استخر/گتی ایماژ

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador دارای روزانه صبح جلسه مطبوعاتی در کاخ Nacional در مارس 24, در مکزیکو سیتی, مکزیک.
Adrián Monroy/y Medios رسانه ها/گتی ایماژ

در هفته گذشته تنها رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador تشویق مردم خود را به غذا خوردن در رستوران های آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت بیشتر از آمریکا می تواند شروع به رفتن به کار با عید پاک و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro عنوان coronavirus به عنوان “یک کمی سرد است.”

کسانی که رهبران ایستاده در تضاد کامل با همتایان خود در مکان هایی مانند کره جنوبی و آلمان که مواجه با شیوع سر بودند و صادقانه با مردم و زندگی را نجات داد به عنوان یک نتیجه.

نمونه های خود را نشان می دهد که اضافه شده درد در قاره های متعدد — عدم تست های بیمارستان ها شلوغ گسترده ترس و نصب مرگ عوارض — نبود لازم است. آن را در برخی از راه یک انتخاب است. Coronavirus در حال حاضر ممکن است برتر جهان را تهدید اما دوم بسیار نزدیک است رهبر سیاسی است که نمی توان آن را ببیند.

اما چرا بسیاری از رهبران در سراسر جهان پاسخ داد: مثل این ؟ به عنوان جرمی Shiffman بهداشت و درمان کارشناس سیاست در دانشگاه جانز هاپکینز به من گفت: “شما نمی توانید به وضوح تداعی کره زمین با یک نوع رژیم و یا حتی یک ایدئولوژی سیاسی.”

پس چه توضیح می دهد که آن ؟ کارشناسان صحبت کردم به پیشنهاد رهبران ممکن است پاسخ با انکار به چند دلیل: نگرانی در مورد آسیب رساندن به خود را سیاسی و اقبال و یا ملت خود را تصویر عمومی; ترس از آسیب رساندن به اقتصاد; های فردی رهبران’ برنامه; و اعتقاد به این که شیوع واقعا نمی تواند به عنوان بد آن را به عنوان برای تلفن های موبایل.

هر چه دلیل هر چند آن را در حال حاضر روشن چقدر خطرناک انکار می شود وقتی که می آید برای دست زدن به یک بیماری همه گیر.

به عنوان بورسی را Julia Belluz نوشته است چین برای اولین بار اعلام کرد شیوع بیماری مرموز ذات الریه در دسامبر 31. در این اطلاعیه مقامات چینی گفت که بسیاری از بیماران شده بود به یک بازار مواد غذایی در ووهان; بود که “هیچ مدرکی” از انسان به انسان انتقال; و که اولین مورد تا به حال نشان داده شده است علائم تنها به تازگی در دسامبر 12.

معلوم می شود که تقریبا هیچ کدام از آنچه که مقامات چینی گفت که در اولین اطلاعیه درست بود. به عنوان Belluz توضیح می دهد:

یک مطالعه منتشر شده در تاریخ 24 ژانویه در این لانست نشان داد که در اولین روز چین اذعان کرد شیوع ژانویه 2, بیش از یک سوم از بیماران به حال هیچ ارتباط با ووهان بازار مواد غذایی از جمله شیوع شاخص (یا اول) مورد. بیشتر چه, آن شخص بیمار شد و در دسامبر 1, نزدیک به دو هفته زودتر از ووهان مقامات بهداشت گفته بود از حالت اول.

اما از آن بدتر می شود. این درست نیست که مقامات چینی کردم این اطلاعات اشتباه است. آنها به طور فعال در تلاش برای سرکوب اطلاعات در مورد رو به رشد شیوع از شهروندان خود و جهانی کارشناسان بهداشت عمومی. و آنها را در بیان دستور رئیس جمهور چین.

در این میان چین اجازه میلیون ها نفر از مردم مسافرت در داخل و خارج از ووهان اجازه می دهد این ویروس به گسترش است. یک مطالعه اخیر نشان داد که اگر چین عمل کرده به قفل کردن ووهان فقط سه هفته زودتر آن را کاهش تعداد موارد توسط 95 درصد نتیجه “به طور قابل توجهی محدود جغرافیایی گسترش این بیماری است.”

دولت چین اقتدارگرا است که کمک می کند تا توضیح دهد که آن سرکوب شرم آور اطلاعات از شروع. اما دلیل مهم دیگر کارشناسان می گویند این است که چین می خواهد به عنوان یک جهان پایدار قدرت. آن را سخت برای به انجام رساندن زمانی که بیماری های جدید نگه داشتن منشاء آن در کشور مانند سارس در سال 2003 است. برای حفاظت از آن جهانی پرستیژ و سپس شیان و خود را مشغول به کار زیردستان را به نگه داشتن اخبار از دم بحران تحت کاری ادامه داده اند.

“وجود دارد قطعا تصویر عمومی دلایلی که چین را به آنچه در آن بود” آماندا Glassman, یک متخصص سلامت در مرکز توسعه جهانی به من گفت.

اما در حالی که چین ممکن است این کشور را به اولویت بندی سیاست بر بهداشت عمومی در این بیماری همه گیر آن را نمی خواهد آخرین. اسپانیا و به ویژه نخست وزیر پدرو سانچز به حال یک انتخاب دشوار را. آن را تنها در ماه ژانویه که او با تشکیل یک اقلیت جناح چپ دولت به او ناچیز نگه داشتن در قدرت و ساخت و او را یکی از ترین کشور از لحاظ تاریخی ضعیف رهبران. هر حرکت که ممکن است خشم مردم به خصوص در جناح چپ پایه می تواند او را ببیند از دست دادن کنترل.

که او را منجر به یک تصمیم سرنوشت ساز ، در اوایل این ماه حتی به عنوان تایید موارد coronavirus رز در اسپانیا سانچز اجازه هزار نفر برای حضور در بازی های فوتبال و حتی اجازه یک 120,000 قوی فمینیستی تجمع در مادرید به ادامه. پایتخت اسپانیا در حال حاضر تبدیل به کانون کشور شیوع جهانی چهارم بزرگترین.

برخی از کارشناسان من به صحبت کرد و گفت که اجازه می دهد تا بسیاری از مردم به جمع تقریبا قطعا موجب بزرگتر شیوع بیماری در این کشور در حالی که دیگران اصرار داشت که خیلی زود به بگویید. اما در حال حاضر که این کشور در مستند تا اواسط ماه مارس که برخی از آنان با حضور در این تجمع گفت: این یک ایده بد است.

“من حسرت رفتن گفت:” الن Hietsch آمریکا expat زندگی در مادرید از ترس تظاهرات ممکن است به سرعت گسترش یافته است. “من احساس اضطراب آنجایی که من می تواند حامل این بیماری است.”

آرمان های سیاسی را نیز نگه داشته و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro از پذیرش بحران کشور خود مواجه است.

“در مورد خاص” 65 ساله رهبر گفت: در طول یک ملی نشانی در روز سه شنبه “با سابقه من به عنوان یک ورزشکار اگر من آلوده به ویروس من لازم نیست نگران باشید. من خودم احساس می کنم هر چیزی و یا اگر بسیار متاثر از آن خواهد بود مانند آنفولانزا یا یک کمی سرد است.” تنها چند روز بعد او به دروغ ادعا که برزیلی ها به نحوی سیستم ایمنی هستند به این بیماری است. (به عنوان از آوریل 27, برزیل به حال حدود 3000 تایید موارد.)

Bolsonaro را انکار هستند به خصوص تکان دهنده به عنوان چند تا از نزدیک دستیاران قراردادی به این بیماری و برای یک لحظه به نظر می رسید که او تا به حال آن را بیش از حد. کارشناسان می گویند این رهبر را انکار تا حدودی ناشی از کلی تر و بی میلی به قبول شواهد علمی به عنوان دیده می شود در اخراج او از تغییر آب و هوا. اما نیز وجود دارد یک روشن سیاسی دلیل آنها اضافه کردن: او می خواهم برای به دست آوردن قدرت بیشتر برای خود در هزینه در این کشور دموکراسی است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دیده می شود در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در 27 مارس ،
Andressa Anholete/گتی ایماژ

“او در تلاش برای پیشبرد استبدادی راه حل برای این مشکل” پائولو Sotero یک برزیل متخصص در مرکز ویلسون اتاق فکر در واشنگتن به من گفت. او آشکارا مبارزه با فرمانداران که می خواهند به انجام بیشتر برای جلوگیری از بحران که برخی ادعا می کنند می دهد Bolsonaro بهانه ای می گویند آنها نمی توان اعتماد کرد برای رسیدگی به وضعیت صحیح می باشد.

به جای Bolsonaro — که نشان داده یک میل برای برزیل گذشته به عنوان یک دیکتاتوری نظامی — می خواهد به اخراج این رهبران منطقه ای و تمرکز بیشتر قدرت در ریاست جمهوری. “او به دنبال رویارویی به اتخاذ و اعمال کنترل” Sotero گفت. “او بسیار کمی دلبستگی به اصول دموکراتیک است.”

طنز در اینجا این است که اقدامات خود را ممکن است در واقع تا به حال اثر معکوس: در حال حاضر وجود دارد در سرمقاله عمده روزنامه برزیلی خواستار او را به استعفا و نظرسنجی شماره در حال کاهش است.

استعفای خود را بعید است که اتفاق می افتد که به معنی coronavirus مبارزه در برزیل فقط نمی تواند یک مبارزه برای سلامت عمومی است. آن خواهید بود یک مبارزه برای آینده برزیل دموکراسی است.

قرار دادن این موارد هم روشن است که اصلی پروژه های سیاسی از یازدهم سانچز و Bolsonaro درگیری با در نظر گرفتن اقدامات لازم در برابر coronavirus. که باعث تاخیر و صدمه زدن به هزاران نفر در کشورهای خود و در جاهای دیگر.

اما سیاست تنها بخشی از پاسخ به این بیماری همه گیر از کره زمین ،

وجود گسترده ترس از coronavirus ناشی از رکود اقتصادی جهانی و یا حتی افسردگی است. که به خصوص مشکل برای رهبران که ساخته شده و کل خود را با نام تجاری بر روی خود را تقویت اقتصاد این کشور و یا کسانی که نگرانی در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر میلیون ها نفر به طور ناگهانی از کار. به همین دلیل است که برخی از آنها — از مکزیک به ایتالیا به ایالات متحده — اولویت دادن به رشد اقتصادی بیش از اقدامات لازم برای جلوگیری از افزایش عفونت.

را رئیس جمهوری مکزیک Obrador شناخته شده با نام مستعار خود را AMLO. در سخنرانی پس از سخنرانی او می گوید مکزیکی آنها نباید ترس Covid-19. با وجود هشدارهای از جهانی بهداشت مقامات او در ادامه به برگزاری تظاهرات سیاسی, بوسیدن هواداران و درخواست مکزیک برای خرید بیرون بروید و برای سرپا نگه داشتن این کشور کندوپاش اقتصاد در یک رکود جهانی.

“زندگی به طور معمول او گفت:” در یک ویدیو ارسال به Facebook در آوریل 22, نشان دادن او در خارج در یک رستوران. “اگر شما قادر هستید و باید وسیله ای برای انجام این کار ادامه مصرف خانواده خود را به خوردن … چرا که تقویت اقتصاد است.”

است که می گویند اقتصاد نیست در نیاز فوری. Petróleos Mexicanos کشور دولت متعلق به شرکت نفت است که عمیقا در بدهی و در بحران به خصوص که قیمت جهانی نفت در شاقول. اقتصاد کشور قرارداد با 0.5 درصد در سال گذشته و بسیاری از شاخص نقطه به نقطه در یک سال رکود. به عنوان جهان مواجه امکان همه گیری ناشی از رکود اقتصادی آن را غیر منطقی برای AMLO به می خواهید به تقویت اقتصاد.

اما او پاسخ کند از جمله عدم گسترده تست و ارائه اضافی دنده محافظ برای پزشکی حرفه ای ساخته شده است مکزیک کمتر امن — در نتیجه به احتمال زیاد dooming اقتصاد آن در دراز مدت است. “شما نیاز به اولویت دادن به سلامت مردم است و نگرانی در مورد چگونه بسیاری از ممکن است بمیرد قبل از اینکه اقتصاد سلامت” Alejandro Macías که در خدمت به عنوان دولت مکزیک را “تزار” برای 2009 H1N1 شیوع آنفولانزای گفت: من هفته گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرز فکر مشابه به AMLO است. پس از ماه به حداقل رساندن این مشکل گفت: آمریکا تا به حال آن را تحت کنترل او در نهایت به گوش کارشناسان پزشکی که گفت: کشور نیاز به اعمال اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش coronavirus. اما پس از تنها چند هفته است که رئیس جمهور می خواست همه چیز را به بازگشت به حالت عادی.

رستوران ها در سراسر ایالات متحده متوسل به کنار جاده ای و تحویل-خدمات تنها با توجه به سرپناه در محل سفارشات.
Victor J. آبی/گتی ایماژ

از مارس 24, Mexico City دستور بسته شدن موزه ها, بارها ورزشگاه, کلیساها, و, تئاتر, اما نه رستوران.
لاتویا Sarno, اردن/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست کسب و کار باز و مردم را به کار های, عید پاک, مارس 12. “چه زمانی خواهد بود که او گفت:” در طول یک فاکس نیوز تاون هال این هفته است. که رفت و در برابر مشاوره از کارشناسان که گفت: ما نیاز به نگه داشتن اجتماعی فاصله برای چند هفته و حتی شاید ماه.

اما تهمت همچنان به اصرار دارند که “درمان” — خاموش کردن اقتصاد به طور موقت — نمی تواند بدتر از این بیماری است. “امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته. “بسیار به زودی. خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد. خیلی دیر. ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن وارونه شده است البته یک بار دیگر گوش دادن به کارشناسان خود را که گفت که او باید در حفظ و اجتماعی فاصله اقدامات در محل. او در حال حاضر تمدید دستورالعمل تا مارس 30.

تهمت نیست به طور کامل خاموش پایه می خواهند این کشور برای کسب و کار باز دوباره ، شماره از هفته گذشته نشان داد که تعداد مدعیان بیکاری افزایش به 3.3 میلیون که درهم شکست رکورد قبلی از 700,000 در یک هفته. هیچ بلندی فاجعه اقتصادی در امریکا; فاجعه است که در حال حاضر در اینجا.

هنوز که نه کل تصویر. بحث نیست “باز برای کسب و کار” در مقابل “بسته کسب و کار” اما نه در کوتاه مدت درد در مقابل در دراز مدت به دست آورید. در واقع یک اقتصاد مقاله منتشر شده در این هفته نشان داد که دولت اقدامات احتیاطی در یک بحران بهداشتی در واقع به طور کلی بهتر است.

“ما که شهرستانها که مداخله زودتر و بیشتر پرخاشگرانه انجام نمی شود بدتر و اگر هر چیزی, رشد سریع تر پس از همه گیر است و بیش از” نویسندگان نوشتن. “یافته های ما در نتیجه نشان می دهد که [غیر دارویی مداخلات] نه تنها کاهش مرگ و میر آنها نیز کاهش عوارض جانبی اقتصادی و عواقب ناشی از یک بیماری همه گیر.”

دلیل با توجه به Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت است که رهبران نیاز به اقدامات تهاجمی در اوایل زمانی که بحران به نظر نمی آید خیلی بد. “اما زمانی که آن را بد می شود اگر به سمت چپ unaddressed آن واقعا در اواخر بازی و چیز شما باید انجام دهید این است که بسیار بدتر” جها به من گفت.

آن را برای این و دلایل دیگر است که هر کس من به صحبت کرد و گفت که رهبران در انکار نیاز به خارج شدن سر خود را و گوش دادن به کارشناسان پزشکی در یک زمان مثل این. این کارشناسان هستند که می دانند چه باید بکنید و نه بر دوش با مسئولیت های سیاسی و محاسبات از رهبران جهان.

اما اگر کره زمین همچنان آن را نه فقط سیاسی آتی است که در خطر است, آن را در زندگی مردم است. “آن را در خود منافع سیاسی برای رسیدگی به همه گیر می گوید:” جانز هاپکینز Shiffman “اما آن را نیز درست انجام دهد.”

کار منی توسط دانشمندان علوم سیاسی فرانک Baumgartner و برایان جونز نشان می دهد اهمیت برنامه های سیاسی و تاثیر آنها بر روی یک رهبر را هم در قدرت است.

به سادگی قرار دادن یک رهبر سیاسی به ارمغان می آورد با او و یا او را یک راه جدید برای مشاهده جهان است. هر چیزی که می افتد خارج از آن مشاهده تمایل به صندلی عقب به رهبران نگرانی های اصلی بدون در نظر گرفتن چقدر مهم است که عقب-صندلی موضوع ممکن است به اثبات می شود.

“آن را مانند اپیدمیولوژی در خط مقدم هر رهبر سیاسی دانش” گفت: Baumgartner در حال حاضر در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

این است که کمتر از یک حزبی یا ایدئولوژیک مسئله و بیشتر یک مسئله شخصی. فرد بیش از این سیاسی تکیه توضیح می دهد که یک عمل در زمان بحران.

در واقع جورج تاون قانون بهداشت جهانی و سیاست متخصص Matthew Kavanagh به من داد به عنوان مثال از اینکه چگونه رئیس جمهور رونالد ریگان و جورج بوش هر دو از جمهوری خواهان به کار گرفته شده HIV/AIDS بحران است.

ریگان نمی خواهم هر چیزی برای انجام با آن Kavanagh گفت: از آنجا که در طول زمان خود را در آن دیده می شد به عنوان یک مشکل در درجه اول تحت تاثیر گی مردان — و نه یک نگرانی کلیدی برای محافظه کار رئیس جمهور و یا خود را به صراحت anti-gay-حقوق اخلاقی اکثریت حامیان.

بوش در مقابل به قدرت رسید در پشت خود “مهربان محافظه کاری” فشار. “مهربان معنی است که شما در مورد مراقبت از مردم و سیاست های شما enunciate کمک به مردم گفت:” کاتالیزور مجله در سال 2018 است.

زمانی که او اعلام کرد عمده به خوبی تامین برنامه برای مبارزه با این بیماری همه گیر در قاره آفریقا در سال 2002 او گفت: یک باغ گل رز مخاطبان که “ویرانی جهانی اچآیوی/ایدز staggers تخیل و شوک وجدان.”

او را دیدم آن را به عنوان وظیفه خود به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده برای کمک به حل این مشکل است. برنامه بود و همچنان یکی از بزرگترین طرح های بهداشت جهانی در تاریخ است. این ثابت آنقدر موفق است که صاحب نظران در ادامه به توجه داشته باشید که چگونه محبوب بوش واقع در آفریقا است.

تمام گفته با وجود که از همان حزب سیاسی هر یک سیاستمدار بود و اولویت های مختلف است که به نوبه خود منجر آنها را به اولویت بندی در روش های بسیار متفاوت.

Doctor Anthony Fauci speaks from a podium outside the White House while President Trump stands to one side.
رئیس جمهور تهمت اغلب مغایر با توصیه های دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در مورد چگونه برای پاسخ به کوروناویروس.
Tasos Katopodis/گتی ایماژ

در مورد Covid-19 گیر رهبران جهان مانند تهمت و Bolsonaro که رد این بیماری را شدت تا به حال توجه خود را به طور گسترده تنظیم برای به دست آوردن قدرت سیاسی و یا در حال رشد در اقتصاد خود است. که در یک حس طبیعی است. “کشورهای سیاسی و مشوق های اقتصادی به underplay چه اتفاق می افتد” در شیوع شورای روابط خارجی’ Bollyky به من گفت.

اما در معنای دیگر مبارزه با این ویروس به زور — خطر جنبه های دیگر از وقت خود را در قدرت خواهد مقابله با برخی از رهبران’ برنامه و تعصبات. “سیاستمداران باید به تناسب آنچه اتفاق می افتد را به خط خود را از تفکر” Kavanagh گفت. “وجود دارد یک روایت است که هر رهبر و سیاستمدار ساخت در مورد آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها را اداره کنند. آن را بسیار سخت به لرزش آنها را از آن حتی زمانی که یک بحران در مقابل آنها.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که روایت شد که او به تنهایی ساخته شده امریکا بزرگ دوباره. این تصور که با این بیماری همه گیر کوروناویروس امریکا ممکن است در مواجهه با یک چالش بر خلاف آن تا به حال مواجه شده در تاریخ اخیر — و حتی بدتر است که آن را نمی ممکن است آماده مسئولیت رسیدگی به آن را — زد مقابله با آن روایت است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ساخته شده امریکا بزرگ, مطمئنا آن خواهد بود قادر به تحمل چند صد افراد بیمار.

مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست به دیدن فراتر از اساطیر او می خواهم ایجاد شده در اطراف خود را در انتخابات ریاست جمهوری منجر به یک حس اطمینان بیش از حد زمانی که آن را آمد به coronavirus پاسخ اولیه بر روی یک اشتباه مرگبار.

این مهم است به یاد داشته باشید که coronavirus نیست بزرگ همه گیر ترساندن جهان مواجه شده است و در سال های اخیر است.

در سال 2003 وجود دارد سارس. در سال 2009 وجود دارد آنفلوانزای H1N1. در سال 2012 وجود دارد MERS. در سال 2014 وجود دارد ابولا. و در سال 2015 وجود دارد Zika. هر یک از این بیماری در سراسر جهان گسترش یافت و هزاران نفر را کشت. اما آنها نمی تولید در مقیاس بزرگ از اختلال است که Covid-19 است در سال 2020 است. در عوض, آنها اکثرا موجود به مناطق خاص مانند MERS در خاورمیانه است.

این USNS راحتی کشتی بیمارستانی مجهز با 1000 تخت و 12 اتاق عمل, می رسد در شهر نیویورک در مارس 30.
جیمز Devaney/گتی ایماژ

بنابراین خیلی تعجب آور است که برخی از رهبران و جمعیت خود را ممکن است در نظر گرفته شده اند رمان coronavirus معضل جدی است. “من دلسوز به این واقعیت است که برخی از رهبران در این نگاه وضعیت و فکر کردم ما خواهید بود در یک کشور است که این می گذرد,'” گفت: دانشگاه هاروارد جها “اما این که چگونه جهان کار می کند.”

دیگر بیماری فوق العاده خطرناک, اما چه چیزی باعث Covid-19 بنابراین مشکل این است که آن می تواند مدت زمان طولانی علائم را نشان می دهد. این بدان معناست که مردم می توانند با انتقال آن به یک دیگر حتی زمانی که آنها در حال نشان دادن علائم. افرادی که آلوده نیز می تواند کاملا بدون علامت و در عین حال هنوز هم انتقال ویروس است.

همه این بدان معناست که رمان coronavirus بسیار خطرناک تر از آن شیوع بیماری های قبلی. به عنوان Vox دانیل Markus یادداشت سارس و MERS (که هر دو coronaviruses) با هم کشته شدن مردم کمتر به طور کلی نسبت به این ویروس را در کمتر از دو ماه.

اما در اوایل روز از وقوع بسیاری از این اطلاعات در مورد این بیماری نمی شد به خوبی شناخته شده است — در بخشی به دلیل همانطور که در بالا مورد بحث مقامات چینی به طور فعال تحت پوشش انتقادی جزئیات بیشتر در مورد این ویروس.

یک رهبر جهان شاهد شیوع در یک منطقه خاص از چین ممکن است طبعا فرض کنیم که بازی از همان راه قبلی شیوع کروناویروس اند و نه به مراحل شدید در اوایل مانند بسته شدن مرزها و سازماندهی stay-at-home سفارشات.

“این اقدامات بی سابقه ای که به نام و بنابراین وجود خواهد داشت تمایل به درگیر شدن در افکار واهی و پوچ است که آن را به عنوان بد نیست به عنوان کارشناسان می گویند” UNC را Baumgartner گفت.

و جالبه که به نظر می رسد که رهبران که نمی شرکت در افکار واهی و پوچ بود, در بیشتر قسمت ها در کشور است که تا به حال تجربه قبلی بیماری شیوع است. کره جنوبی آشنا شد و با سارس و عربستان سعودی به یاد MERS. قبل از شیوع کردم خیلی بدتر آنها در زمان لازم اقدامات مانند بسته شدن مرزهای اولیه و تست اغلب به سرعت گسترش یافته است.

این نوع از سریع اقدام تهاجمی است که هنوز هم مورد نیاز در حال حاضر. کره زمین فقط آن را بدتر می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>