رسلمنیا هنوز هم اتفاق افتاده آخر هفته گذشته. بدون فن. این عجیب و غریب بود.


A ring with the WrestleMania logo over it.

حلقه جمعیت شد; غرفه بودند.

گتی ایماژ Plus

در این سال مسابقات به پایان رسید تا کاملا متفاوت از آنچه که هر کسی انتظار می رود.

هنگامی که این رمان coronavirus همه گیر, ضربه, WWE نقل مکان کرد و تقریبا همه از آن حوادث برنامه ریزی شده—همه چیز را از به طور منظم هفتگی تلویزیون را نشان می دهد به بزرگترین کارت از این سال به آن WWE عملکرد مرکز بدنسازی در حومه اورلاندو فلوریدا استثنا بودن برخی از دوست پسر سبزه خوابگاه برای ارتقاء برنامه تلویزیونی NXTکه فیلم برداری در نزدیکی Full Sail University. تمام این صحنه ها در مقابل دقیقا صفر طرفداران وهم آور یادآوری از دنیای خارج ساخته شده است که آن را سخت به تماشای نشان می دهد که خیالبافانه سرگرمی به خصوص پس از اولین پخش شد تا همان راه که آنها می شده اند اگر آنها به روی عموم باز کامل با صندلی خالی. ارائه بهبود یافته در هفته های اخیر با صندلی برداشته و دوربین اصلی تنظیم به صورت ورودی رمپ اما جو کلی تغییر زیادی نکرده است. WWE را overproduced, micromanaged خانه سبک به طور کلی و نه در ترجمه به یک اتاق خالی. تعدادی از کشتی گیران مانند شلوار مخمل کبریتی رویای باید صرف بخش عمده ای از مشاغل خود را از یادگیری است که سبک و در هفته منتهی به مسابقات نگاه کرد به طور قابل توجهی بیشتر مانند آنها انجام بد playacting و بازی-مبارزه از آنها معمولا انجام دهد. دیگران تصمیم به بازی به جمعیت بود که در واقع وجود دارد.

در همان زمان, WWE رقیب همه نخبگان کشتی انجام یک کار خیلی بهتر تنظیم به کشتی در طول همه گیر به عنوان مشکوک به چنین تلاش ممکن است. AEW اولین ضبط خود را نشان می دهد در مدار صاحبان شهيد و تونی خان روزانه محل, هوای آزاد, سالن آمفی تئاتر در جکسون ویل فلوریدا, اما پس از نقل مکان به یک با دقت لباس مدرسه کشتی در نزدیکی آتلانتا. کشتی گیران قرار داده شد در کنار صحنه ورزش واکنش به نشان دادن و ارائه فضای هر چند این اولین نمایش “مخاطب” نقض وقیحانه اجتماعی فاصله شیوه های. (آنها بوده است تنظیم برای پیدا کردن یک محیط شاد بعد از آن.) برخی کوچکتر مستقل کشتی عملیات نیز خالی زد عرصه را نشان می دهد مخلوط با کیفیت قبل از دولت شروع به خاموش کردن همه چیز. اما نتیجه از چند هفته از این حوادث بود که در حالی که WWE سبک طرفدار کشتی نیست ترجمه به یک نمایش بدون مخاطبان در نمایشگاه ورزشی و سخت ضربه دعوا می کرد و من هم داشتن کشتی گیران اضافه کردن سر و صدا توسط زباله صحبت کردن به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی بیش از حد آن. اما WWE سبک—با تاکید بر عصبی سرمایه-P “عملکرد” در طول تمرین مسابقات و گل و بلبل رفتار—بیشتر شبیه یک طنز هنگامی که صحنه در مقابل صفر تماشاگران. هنوز انتظارات برای این مسابقات کم بود البته با اندکی خوش بینی بیش از این نشان می دهد که تقسیم شده به دو شب به جای مسابقه دو ماراتون یک شب slogs از سال های اخیر است.

در مقابل شانس سالم و تعجب آور در صد نشان می دهد تکیه به چه موفق شد در هر دو تبلیغات به تازگی و موفق به تواند بسیار سرگرم کننده است.

اما در ابتدا آن را به نظر نمی آید خوب در شب شنبه که باز با پخش یک مسابقه برای قهرمانی تگ تیم که احتمالا بزرگ شده است در یک استادیوم تنظیم. این مسابقه پویا و سریع, اما این احساس به طور منظم واقعا خوب بازی کاهش یافته و به یک اتاق خالی و بدون به اندازه کافی تنظیم. بدتر این مسابقه به شدت overproduced, ramping تا از کوره در رفته سبک WWE طرفداران به عادت کرده اند. معمولی کاهش سریع و حرکت دوربین به عنوان ترجمه به طور قابل توجهی بیشتر سرزده از حد معمول. در حلقه تلاش بسیار قوی بود که موفق به من احساس بد برای کسانی که درگیر. یک اتفاقی grudge match—که در آن الیاس گیتار-بازی drifter شکست داد ساینده تبه کار پادشاه کربین—تا به حال بسیاری از مشکلات مشابه به عنوان بازکن بدون قطعات خوب. با هم دو مسابقات به تصور این که قرار بود به یک نمایش کامل از کم تاثیر کشتی گیران انجام عملکرد مرکز اجرای برنامه.

صرفا به عنوان یک قطعه از کسب و کار جان سینا روانی تلاش شد افسانه.

که با تغییر بازی سه جایی که بکی لینچ با موفقیت دفاع او خام زنان قهرمانی برابر سابق بالا MMA fighter Shayna Baszler یک دیرین آموزش شریک روندا راسی است. در نهایت کشتی گیران شروع به باز کردن یکی از کلیدهای برای ساخت کشتی کج کار در یک اتاق کوچک بدون طرفداران: تخمگذار در حملات خود به طوری که آنها نگاه بهتر و ایجاد سر و صدا قابل شنیدن. اگر شما در یک کشتی فن این صدا ممکن است کمی عجیب و غریب و یا حتی در تضاد به نقطه طرفدار کشتی, اما آن را نمی. ساخت همه چیز نگاه خوب در حالی که به سختی لمس کردن حریف خود را ایده آل است اما که نمی خواهید به نگاه خوب در این محیط مقدار از زمان به عنوان عدم وجود یک جمعیت نیاز به نزدیک زاویه دوربین و کمتر گسترده عکس. بنابراین همه چیز خوب نگاه کنید بدون صدمه زدن به خود حریف می شود هدف. کشتی گیران باید مقدار زیادی از کلاهبرداری است که اجازه می دهد آنها را برای ضربه زدن یکدیگر را سخت در خطر ابتلا به کم بخش هایی از بدن و در یک WWE که در آن زنان مسابقات اغلب شدید تر و خشن تر از مردان مسابقات لینچ و Baszler برچسب زدن یکدیگر بارها و بارها با thudding حملات که ricocheted کردن در و دیوار از تبدیل انبار بود دقیقا همان چیزی است که نشان می دهد مورد نیاز است. Sami Zayn دفاع از خود قهرمانی بین قاره ای در برابر دنیل برایان در مسابقه بعدی بود که از همان, فقط با بیشتر با صدای بلند بحث زباله و همچنین ترجمه خوبی است.

فقط در مورد هر چیز دیگری برای بقیه شب یکی از برجسته کشتی گیران که به نظر می رسید خوش نترس از هدف قرار دادن هر یک از دیگر. (حتی اگر آن را ندارد, معرفی اضافی بدن-در-تماس بدن در طی بیماری همه گیر — که وجود ندارد در حال حاضر مقدار زیادی به عنوان کشتی گیران دست و پنجه نرم کردن با یکدیگر. WWE است که این ادعا به دست گرفته اند و ممکن است هر احتیاط اما این دور از ادم بدون تست.) از توجه خاص بود یک مسابقه نردبان که دیدم تعداد زیادی از معمول مانع—بدون عجله آدرنالین از هزاران نفر از طرفداران فریاد برای کمک به کشتی گیران از طریق فشار ، که تا به حال به خورد اما آن را نیز متعادل کردن توسط Jimmy Uso گرفتن بزرگ به طبقه قرار می گیرند که در آن بینندگان را نمی بینم خود را فرود. اگر آنها با استفاده از یک تصادف پد در اینجا قدرت بیشتر به آنها. کوین اونز غواصی کردن رسلمنیا ثبت نام بر روی ست رولینز در بازی بعدی به همین دیدنی و براون Strowman جهانی قهرمانی پیروزی بر گلدبرگ بود که دقیقا آنچه در آن باید شده اند: کوتاه و انفجاری نبرد زندگی ابرقهرمانان.

بسیار فیزیکی منطبق ساخته شده از بهترین تنظیم و با بسیاری از مسابقات اتصالات که لایحه, شب, یکی بود واقعا قوی به طور کلی. اما نه هر بازی بود و در آن محیط است.

دو مسابقات اعلام شد برای آخر هفته کارت است که به وضوح در برخی از نوع متناوب مجموعه به جای اینکه در عملکرد مرکز: آندرتیکر در مقابل A. J. Styles در “Boneyard مطابقت” است که بسته شب و جان سینا در مقابل “شیطان” بری وایات در یک “کرم شب تاب خانه سرگرم کننده مسابقه” است که هوا در شب ، همه که واقعا هر کسی که می دانست این بود که آنها خواهد بود مسابقات عکاسی در مجموعه و در جای دیگر که به نظر می رسید از نظرات که Triple H به راهنمای تلویزیون مانند آنها رفت و به اندازه کافی است که ما شاهد خواهید بود ،

و آنها واقعا کار می کنند.

این Boneyard مسابقه بین یک رویداد اصلی–سبک WWE مسابقه و جلال بی ارزش فیلم اکشن از ’90s. این کشتی گیران به حال خیلی شدید و جدال با “سرپرست” بخش بزرگ کار می کرد و دلیل آن درگیر آندرتیکر, عجیب ترین قطعات ساخته شده فقط به اندازه کافی حس به نظر نمی رسد خارج از محل. مبارزه نیز به طور کامل باز می شود تا چه Undertaker—شکسته از دهه گرفتن برجستگی در یک قاب—می توانید در یک بازی بزرگ. در شش سال گذشته او شده است یا ضربه از دست ندهید (بیشتر خانم) اما کاری که بخش مسابقه و بخش فیلم اجازه می دهد تا مقدار زیادی فرصت های بیشتر برای پنهان کردن نقاط ضعف است که وضعیت جسمی خود معرفی کنید. از Purists ممکن است اما آن را هنوز هم در درون مرزهای چه شده است انتظار می رود از آندرتیکر شخصیت MAGA پدر و دوچرخهسواری است که می تواند به نوبه خود بر ارواح-جادوگر-پادشاه قدرت در قطره از کلاه. ماندن در آن دیوار ناخن تولید و اعتماد کشتی گیران به اندازه کافی به خوبی انجام دهد بدون جای نوشتن آنها را و شما می توانید چیزی شبیه به این. Popularizing یک نوع از “سینمایی” بازی که در آن دوربین, ترفندهای ویرایش و جلوه های ویژه و شیرین کاری دو برابر هستند ابزار اساسی بدان معنی است که بسیار ناتوان Mark Calaway ممکن است فقط یش چند سال بیشتر بر روی کار خود را به عنوان آندرتیکر.

انتظارات بالا بود برای سینا-وایت “مطابقت” است که به دنبال به عنوان یک نتیجه و حداقل از یک چشم انداز تولید آن ملاقات و یا بیش از کسانی که انتظارات. این غرور است که وایات با استفاده از سحر و جادو و یا مواد مخدر (و یا چیزی؟) به سینا در یک سفر از طریق خود گذشته و خود روان شد یک پل بیش از حد برای برخی از طرفداران حتی اگر بسیاری از همان کسانی که طرفداران می توانند تحمل ذاتا بیش از حد بالا و فوقالعاده شخصیت مانند Undertaker. (در انصاف Undertaker-سبک بود و نه قرار بود به محل مصرف در داخل هر دو کشتی گیر،) اما صرفا به عنوان یک قطعه از کسب و کار سینا روانی تلاش شگفت آور بود. با استفاده از عروسک صحنه و لباس, انتخاب, مجموعه دکوراسیون و موسیقی مجاز (یک عنصر از Boneyard مسابقه نیز) به کشتی گیران و تیم تولید قرار داده و بر روی چیزی که بخشی Twin Peaks’ اتاق قرمز, part, فیلم, قسمت alt-کمدی و یک دسته کامل از نوستالژی. این بازی شامل انبوه فن و خدمات مانند کشتی گیران حمل و نقل به شنبه شب Main Event, WWE را پیر نشان می دهد در NBC و همچنین حمل و نقل سینا به کلاسیک لحظات مانند او WWE debut و اولین مسابقه بزرگ با وایات. توصیف آن را هر بیشتر در راه است که حس را به منقضی طرفداران یا nonfans را برای همیشه لطفا برای پس فقط اعتماد به من وقتی که من می گویند که آن را کار کرده و در محاسن از آنچه در آن آرزو برای به انجام رساندن.

متاسفانه همین نمی توان گفت برای بیشتر از بقیه از شب ، درب بازکن با شارلوت استعداد برنده عنوان NXT قهرمانی از رئا ریپلی بود دیگر بسیار فیزیکی بازی البته talkiest به آن نقطه. Aleister سیاه در مقابل Bobby Lashley سخت بود-ضربه و اوتیس vs. Dolph Ziggler بود و دوست داشتنی اوج به بعید عاشقانه داستان بین اوتیس و مندی افزایش یافت. (آن کار کرده اند بهتر است در مقابل انسان است.) سپس grudge match بین لبه و رندی اورتن صورت گرفت و از آن رفت و 37 دقیقه در حالی که در نظر گرفتن همه آنها را بیش از ساختمان. آن glacially کند و آن را به نظر می رسد به نوعی ویرایش از حتی یک دیگر مطابقت دارد. آنها فقط می تواند پرتاب لمسي به خاورمیانه و تلاش در درام شد عجیبی عصبی. من احساس بد برای لبه بود که در ساخت خود باز گشت بزرگ در اولین تک آهنگ بازی پس از اینکه مجبور به بازنشستگی هشت سال پیش اما عدم وجود یک جمعیت نمی شد بزرگترین مشکل در اینجا است.

در ضمن در این بازی برای دیگر مردان جهان عنوان (نپرس) درو مک اینتایر را شکست داد Brock Lesnar به عنوان برنده در یک کپی از Strowman-گلدبرگ مطابقت کامل با چگونه بسیاری از بار هر مرد ضربه بزرگ خود را امضا حرکت در چند دقیقه. آن لحظه ای خوب برای جلب کرد که اجازه دهید همه احساسات از اینکه رسما به عنوان برترین مرد را بیش از چهره اش. اما در غیر این صورت احساس خیلی بیشتر مانند یک تشریفات از هر چیز سرد بود زیرا رنگ توسط اعداد.

از خالص تماشاگر نقطه نظر عملیات پاورهای نشان می دهد که اگر هیچ چیز در جهان تغییر کرده است و یا مانند پخش می تواند یک کپی از ورزش در قبل از زمان باید به یک عمده غذای آماده از مسابقات 36 برای پخش و نه فقط WWE است. اگر شما یک ورزش رزمی فن شما احتمالا دیده می شود مقدار زیادی از مقدماتی دعوا در بوکس یا MMA کارت اتفاق می افتد در مقابل نزدیک به خالی کردن عرصه های پس از آن نبود یک کشش به سوئیچ به کرسی خالی در این رویداد بزرگ است. مختلف مشروع ورزش رزمی تبلیغات از جمله UFC, فرار برخی از خالی کردن عرصه حوادث در ابتدا بیش از حد با موفقیت های مختلف اما با جیغ, مربیان بیرون رینگ یا cageside آن را تقریبا به عنوان منحرف به عنوان خالی-عرصه طرفدار کشتی. و ورزشی که از ویژگی های دیگر امتداد آرام مانند گلف و به حد حتی بیس بال می تواند احتمالا ترجمه بهتر و بدون طرفداران (هر چند آنها خواهد بود نه کامل) از کسانی که مانند بسکتبال و فوتبال که در آن مستقیم و بی واسطه و انرژی از جمعیت بیشتر احساس جدایی ناپذیر و ذاتی به تجربه تلویزیون.

تمام کسانی که ورزش می تواند بسیار خوبی برای اولین بار بازگشت به تلویزیون از coronavirus قرنطینه بدون مخاطبان زنده, برای پخش, برای بقیه از ما هنوز هم در خانه گیر کرده و آنها می توانند یاد بگیرند که چیزی از این نمایش از مسابقات. تنگ تر تمرکز در اجرا خود را پویا ورزشکاری و درام در هر matchup کار می کرد و در این راه. به طوری که سرگرم کننده آزمایش که در زمان استفاده از دامنه جدید نشان می دهد و محدودیت های آن به نقاط قوت. با تکیه بر بسیاری از ترفندها و حرکت دوربین کار کرده بسیار کمتر هست. در تیم های ورزشی, چه چیزی را جایگزین پررونق Jumbotron تماس به اقدام, بازی, طلسم, در حال اجرا را از طریق غرفه عکس خیلی خوشحال و ویران مخالفت با طرفداران پس از یک نمره ؟ چیزی را به جای خود و شاید به زودی: MLB تهدید دوباره در مه, UFC است که ظاهرا تامین جزایر خصوصی برای برگزاری جلسات و NFL است اقدام به عنوان اگر آن را به ایمنی. لیگ را به خوبی انجام دهید برای شروع با توجه به چگونه به احتمال زیاد پس از همه گیر فرمت می تواند شکل آنچه مخاطبان نگاه کنید و آنچه را که آنها می خواهند از این نشان می دهد—آن را به عنوان در رسلمنیا 36.

به نوبه خود طرفدار کشتی است که همیشه رفتن به رنج می برند بدون زنده طرفداران به دلیل آن است که در قلب آن یک عملکرد نمایشگاه هنر از یک سرگرمی ورزشی که در آن نوازندگان را تاریخی شده است در بهترین خود را هنگامی که آنها تعریف می کردند و تغذیه کردن انرژی از جمعیت را به کشف کردن که در آن برای رفتن به بعدی.

جایی که کشتی کج می رود و از اینجا است که هر کسی حدس می زنم آن را به عنوان به احتمال زیاد در مورد به اجرا از ضبط را نشان می دهد—آن را به عنوان اگر وجود دارد در حال رفتن به هر گونه فوری از پیامدهای تا حد زیادی مثبت پذیرش برای سبک های سینمایی-Undertaker و سینا-وایت منطبق است. اما در یک شرکت متعلق به یک میلیاردر که تا به حال روانی پیچیده در مورد جایی که او یک مرد است که دوست دارد به می گویند که چه WWE می کند این است که “ساخت فیلم” به رغم هرگز کاملا کشیدن آن را روشن است که ما در حال رفتن به دیدن برخی از عجیب و غریب گه شات در محل برای سال آمده است. WWE یک عادت مسمومیت آن است که می تواند به خوبی اتفاق می افتد اما به لطف طبیعی شکاف در هر عمل ما در مورد به بزرگترین نام در کشتی حرفه ای است که احتمالا رفتن به نجات از آن بدترین غرایز در حالی که برای.

گوش دادن به یک قسمت از تخته سنگ های ورزشی, پادکست, قطع کردن و گوش دادندر زیر و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>