دانشگاه ییل روانپزشک Bandy لی: مغلوب ساختن پیشی جستن “مرگبار” جلسات نمایش “ضد انسانی” روانشناسی

دانشگاه ییل روانپزشک Bandy X. لی است که منجر به یک گروه از متخصصان بهداشت روانی در, اصرار کنگره مداخله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ.

دکتر لی پزشکی قانونی روانپزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل که نیز به تدریس در دانشکده حقوق دانشگاه ییل, زنگ خطر به صدا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت روان برای سال. لی سر جهان, بهداشت روان ائتلاف که عضویت او می گوید: شامل هزاران نفر از متخصصان سلامت روانی. این گروه تشکیل پانل های متعدد برای برجسته کردن نگرانی در مورد رئيس جمهور در اداره کشور و coronavirus بیماری همه گیر. این سازمان به تازگی با صدور “نسخه ای برای بقا” فراخوانی برای مقامات فدرال به اقدام بی سابقه برای جلوگیری از رئیس جمهور از پیشرو بهداشت عمومی سیاست در طول بحران.

تبلیغات:

لی که نویسنده کتاب “خشونت” اغلب با تمرکز بر ارتباط بین انسان, روانشناسی, فرهنگ و اجتماعی خشونت در کار او.

“ما رو به یک democide از نسل کشی, نسبت, چرا که ما دست قدرت به کسی که ضد انسانی در روانشناسی” لی گفت: سالن. “گروه او جدا شده ممکن است قومی, اما آن است که خود را فرهنگی دسته بندی” عدم رای دهندگان ” یا “منتقدان” هنگامی که او کسر کرده نجات بخش تجهیزات از کشورهای که در آن فرمانداران باید از او انتقاد مانند نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن و یا میشیگان در حالی که به مازاد به کشورهای با sycophantic فرمانداران مانند فلوریدا. زمانی که جرم و جنایت ترکیبی از روان شناسی این نوع مقیاس خشونت امکان پذیر می شود. در نهایت آن را مخرب خواهد بود برای همه.”

لی صحبت کرد به سالن مورد تهمت و سلامت روانی خود را روزانه coronavirus جلسات و چگونه رئیس جمهور پاسخ می گذارد ، مشاهدات نشان دادن تنها کسانی که از دنیا سلامت روان ائتلاف که او رئیس جمهور است.

تبلیغات:

شده اند وجود دارد چند اخیر, op-eds, خواستار توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت روان به عنوان شما انجام داده اند برای سال. آنها دقیق است ؟

بله من هر دو خوشحال و غمگین به آنها را ببینید در حالی که آنها جمع آوری یک مسئله حیاتی بدون متخصص ورودی کوچک شماری و عادی هنوز نتیجه. وجود دارد دو مقاله در نیویورک تایمز یک توصیف پاتولوژیک خودشیفتگی و دیگر sociopathy هر دو سخنور اما با درک کمی از این شرایط است. یکی زودتر تماس متخصصان سلامت روانی صرفا “مهیجی” — با استناد سیاسی فوق العاده PAC زمانی که فعالیت سیاسی در واقع forfeits وضعیت حرفه ای — در حالی که ارجاع وکیل جورج کانوی به عنوان قدرت. دومی مقاله به نظر نمی رسد به رسمیت شناختن است که آن را توصیف یک بیماری روانی.

این مخمصه ما در طول یک مرگ “تخصص” به عنوان تام نیکولز نام خود را در کتاب. از من خواسته کانوی بارها و بارها به تاخیر کارشناسان به عنوان متخصصان حقوقی و دادگاه های مثال زدنی در حال انجام است اما وی نه من و نه کتاب او به طور گسترده به خود جلب کرد از برای مقاله خود را. تصور کنید اگر من را به یک حقوقی موضوع مورد مطالعه آن را دو هفته و به نام خودم یک متخصص. آن کار نمی کند پس شما باید به درک آنچه این موضوع به معنی در متن. من جرات انجام این کار را بدون آموزش کامل حتی اگر من از تدریس در یک مدرسه قانون برای 17 سال است. قادر به تشخیص یک بیماری روانی, شما باید بدانید در مورد مغز و اعصاب و فیزیولوژی و تمام شرایط دیگر است که می تواند به یک فرد که به دنبال راه است. آن است که به عنوان ساده به عنوان یک چک لیست. و تشخيص نقطه برای شروع با. از این رو در حالی که کشور ما دارای برخی از بهترین کارشناسان سلامت روان در جهان ما در حال مرگ هستند از عدم دسترسی به این دانش است. شاید کتاب بعدی را می توان با عنوان “مرگ از محرومیت از تجربه و تخصص.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus اخبار جلسات — بر خلاف کسانی که از های مختلف و فرمانداران سراسر کشور — اغلب مغایر با سلامت بالا ، چه چیزی شما را از مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که او حق است در مورد همه چیز و کارشناسان هستند که در اشتباه هستند ؟

من فکر می کنم ما می توانیم در حال حاضر به پذیرفتن چگونه مرگبار خود علائم و روان شناسی متفاوت است از سلامت. دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری از سال 2016 از هر دو حزب — حتی مایک پنس — نمی خواهد که تا به حال همان پاتولوژیک کینه توزی علیه باراک اوباما به طوری که برای از بین بردن همه گیر جهانی پاسخ سیستم مورد تحسین قرار گرفته است که کارشناسان در سراسر جهان است. بسیاری از ما متخصصان سلامت روانی حتی به شنیدن واقعی گزارش به دانستن آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس: روانشناسی او در حال حاضر املای آن را. از شل ممنوعیت سفر و ندیده پرسنل اداره اوایل حامل به فقرا تست و ردیابی به عدم اجرای یک دفاع تولید عمل می کنند یا برای ارائه موجود تجهیزات پزشکی ما هیچ علاقه ای شامل عفونت همانطور که ما انتظار می رود. همان سردی در این بیماری است که در پشت خود شعار اثبات نشده داروها و رد تماس به شماره یک در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش و یا به توصیه افراد به پوشیدن ماسک. کارشناسان تنها راه عاطفی خود را نیاز دارد.

تبلیغات:

ته این نیاز به محل خود را روانی بقا در بالای هر حفاظت از مردم باید به جای یک هشدار است. این به این معنی او خواهد بود به همان اندازه تمایل به از بین بردن ملت یا جهان — که او قدرت را به انجام اگر او بودند به احساس تحقیر از دست دادن انتخابات ،

چه آن را به شما بگویم زمانی که سلامت بالا کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx به نظر می رسد برای جلب رضایت مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از گفتن چیزهایی که در تضاد با او ؟

فقیر دکتر Fauci تا به حال به عنوان یک روانپزشک و رقابت رسانه های شخصیت در همان زمان منجر به بیماری های عفونی متخصص! دکتر Birx من درک می کنم اما نباید دست کم گرفتن قدرت از آسیب شناسی روانی; حتی soundest ذهن را به عجیب و غریب ترین توهمات خود را تحت فشار است. این است چگونه سرفه شدید آسیب شناسی از بالا و اگزوز شما به همین دلیل است که در روانپزشکی تنظیمات درمان حذف: ما hospitalize بیمار بنابراین خانواده می تواند بهبود بخشد.

تبلیغات:

شده اند وجود دارد در حال رشد از تماس برای رسانه های خبری به توقف پخش رئيس جمهور در جلسات زندگی می کنند. آیا شما به حمایت از آن ؟ چه اثر آیا شما فکر می کنم که جلسات در حال داشتن بر عموم?

مردم هنگامی که شک داشتند که آیا رئیس جمهور شعارهای زمانی که او گفت: چیزهایی مانند “این نیست مردم است. این حیوانات” که “بریزید و هجوم کشور ما” هزینه زندگی. خشونت است و سخت به بگویید که نسبتا نادر است اما کلمات او قطعا ترجمه شده به مرگ و میر پس احتمال برای یک فرد تبدیل به یک درصد برای جمعیت. همان درست است در اینجا. ما می تواند مطمئن باشد که او باعث مرگ و میر و برای چیزی به عنوان گسترده به عنوان coronavirus آن خواهد بود تعداد زیادی.

آنچه باید عمومی و قانونگذاران آیا اگر رئیس جمهور کلمات به عنوان شما می گویند علت مرگ و میر ؟

تبلیغات:

گوش دادن به کارشناسان! سلامت روان تخصص است فقط به عنوان مهم به عنوان سلامت جسمی تخصص, اگر نه بیشتر بنابراین یک فرد مشکلات روانی هستند و معکوس متناسب با تمایل فرد به اعتراف است که یک مشکل وجود دارد. بنابراین واضح است که در آن ما به عنوان یک جامعه است. حتی کسانی که تشخیص می دهد که رئیس جمهور یک مشکل روانی فراموش نمی کنم می گویند: “بیایید یک دکتر تماس بگیرید!” مانند coronavirus مشکل برطرف نمی شود فقط به خاطر اینکه ما جلوگیری از انجام تست.

آنچه مهم است این است که پیشگیری به عنوان ما را دیده اند و نه بدترین. ما “نسخه ای برای بقا” لیست همه ممکن است مداخلات. مردم احساس دلیلی درمانده هنگامی که وجود دارد است که بسیاری از ما می توانید انجام دهید: شهروندان بسیج حتی غیر روانپزشک پزشکان. 25 متمم می تواند با نزدیک شدن اگر قریب به اتفاق افکار عمومی مجبور است و ما داده های زیادی در انتخابات ریاست جمهوری عدم صلاحیت به آموزش در مورد. دوم استیضاح نیز می تواند موثر باشد با تلویزیونی جلسات در رئیس جمهور را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. ما قبلا التماس بلندگو [امپریالیسم] به ادامه برگزاری بر روی مقالات از استیضاح به عنوان آن را به یک معنی است و ما در حال تنظیم محدودیت در ballooned انتظارات از به تاخیر انداختن استیضاح برای مدت طولانی. تصور کنید آنچه در مکان های مختلف ما خواهد بود اگر او تا به حال به گوش ما!

حداقل مجلس بلافاصله می تواند ایجاد اضطراری کمیته بحران خواستار بالا CDC و تهمت مقامات دولت برای پاسخ به تمام سوالات در مورد دست زدن به همه گیر و آنچه در حال انجام است و برای اصلاح اشتباهات گذشته. او می تواند در نشان دادن رهبری در به تعویق انداختن کارشناسان. با اطلاعات جمع آوری شده بیش از فقط چند روز کنگره پس از آن می توانید فرض مسئولیت های خود را در این وخیم اضطراری و نه به سادگی پاسخ به امیال رئیس جمهور که جلسات چیزی از کشنده باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>