دانشگاه ییل روانپزشک: هیچ کس فکر می کنم دو بار در مورد داشتن تهمت ارزیابی اگر او نبود رئیس جمهور

دانشگاه ییل روانپزشک Bandy لی اشاره کرد که اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نبود رئیس جمهور ایالات متحده که هیچ کس نمی خواهد فکر می کنم دو بار در مورد داشتن او را برای بررسی خانه سالمندان.

“اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند نه رئیس جمهور ما ممکن است تعجب اگر این خارج از لمس پاسخ به واقعیت موجه بستری شدن در بیمارستان و یا انتقال به خانه سالمندان. چرا که او رئیس جمهور ما به دنبال آنها به جای” او توییتی دوشنبه با یک روند نگران کننده ای از coronavirus موارد است.

تبلیغات:

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و امیدوار کننده “آن دور خواهد شد و فقط آرام ماندن” تعداد آنها در حال افزایش است. در حالی که در کشورهای دیگر مشغول به کار بودند به پهن کردن منحنی های خود را از عفونت های ایالات متحده بود نوردی.

او موافقت کرد و با یک کاربر توییتر خواسته است تا اگر کسی می دانست که یک فرد به ضرر خود آنها خواهد اقدام به محافظت از کسی که از خطر است. لی اشاره کرد همان درست است با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هنگامی که وجود دارد اطلاعات در مورد خطر از هر منبع از طریق هر وسیله ما مسئولیت به گزارش هشدار می دهند و برای محافظت از قربانیان بالقوه که آیا آنها در حال حاضر بیماران یا نه. ایمنی همراه اول” لی توضیح داد.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>