دانشگاه ییل روانپزشک: مغلوب ساختن پیشی جستن به خطر می اندازد زندگی می کند با به راه انداختن جنگ در واقعیت نه coronavirus

دانشگاه ییل روانپزشک Bandy X. لی است که منجر به یک گروه از متخصصان بهداشت روانی تماس برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایران از دفتر و یا “حذف کامل” خود را از قدرت تصمیم گیری در coronavirus پاسخ.

دکتر لی پزشکی قانونی روانپزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل و سردبیر پرفروش “خطرناک مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” به تازگی تشکیل یک پانل در coronavirus در نقش خود به عنوان رئیس جمهور جهان, بهداشت روان و ائتلاف است. پانل بحث مغلوب ساختن پیشی جستن bungled پاسخ به بحران و تلاش خود را برای بی اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

پانل با صدور “نسخه ای برای بقا” با این استدلال که تهمت باید برداشته شود از دفتر چه از طریق 25 متمم دوم کنگره استیضاح یا استعفای خود را. متناوبا, پانل توصیه می شود مداخله سلامت روان حرفه ای و یا یک عمل کنگره برای ایجاد یک Coronavirus بحران رهبری گروه توسط مراکز کنترل بیماری ها برای اطمینان از ایمنی عمومی است.

“ما باید در انتخابات ریاست جمهوری است که ناتوان از حفاظت از زندگی است اما ساخت یک جهانی همه گیر بدتر — نه فقط از طریق بی کفایتی و نادانی اما از طریق یک خطرناک جدا شدن از واقعیت نیاز به انتقال اطلاعات نادرست و علائم دیگر” گروه گفت.

لی صحبت با سالن مورد گروه توصیه ها و تهمت دست زدن به بحران است. مشاهدات نشان دادن تنها کسانی که از دنیا سلامت روان ائتلاف یک سازمان از سلامت روان حرفه ای اختصاص داده شده به اشتراک گذاری دانش تخصصی برای بهبود اجتماعی و سلامت روانی ،

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن مرتبط است به دولت فدرال کمک به دولت به فرمانداران خوب بودن به او. این چه چیزی را به شما بگویم در مورد رئیس جمهور فکر به عنوان هزاران نفر از مردم در سراسر کشور ؟

یکی فقط قادر به انجام چه یک ظرفیت ذهنی اجازه می دهد تا. فاجعه واقعیت در مورد وضعیت ما این است که ما را انتخاب کرده اند و به هر دلیل تظاهر به کسی که فاقد ظرفیت به رئیس جمهور می تواند در موقعیت رئیس جمهور. ما شاهد طنز پوچی به جلو که در آن یک فرد عاطفی دستگیر شده است و در حدود سن پنج سالگی در بهترین و گسترده عواقب توزیع آن شخص قدرتمند ترین در این سیاره است. پنج سال اقدام مانند یک طبیعی است; زمانی که یک فرد بزرگسال می کند و این یا به دلیل توقف رشد و یا رگرسيون آن پاتولوژیک است.

آن است که نه فقط در کشور ما: هر زمان دیگری در تاریخ آمریکا را به رهبری تلاش ها برای هماهنگی جهانی مبارزه علیه شیوع اما چرا این رئیس جمهور ؟ از بین بردن خود را از بهترین در جهان همه گیر جهانی پاسخ سیستم بود تعجب آور از علم محور, روش پیشگیری هستند آخرین چیزی که دقیقه به دقیقه با کسی که در زندگی فانتزی خواهد در مورد مراقبت از خود و بالاتر از همه او متنفر باراک اوباما که آن را راه اندازی. ما حتی ممکن است به یک موضوع در حال حاضر اگر او تا به حال قربانی CDC متخصص که مستقر در چین به همین دلیل; دانشمندان متوقف سارس که معادل دقیق.

تبلیغات:

او نیز هرگز نمی تواند ساخته شده به طور جدی نظارت و مهار در ایالات متحده در حال تثبیت تنها در ممنوعیت سفر. این شبیه به “germophobia” — که در مورد مردم میکروب — و ما احتمالا کمک به گسترش این ویروس در سراسر جهان است. کسی که باعث این نوع از بحران نیز ناتوان از آن شامل اما آن را بدتر خواهد کرد. او تنظیم فضای کشور و جهان که در آن هر دولت را مجبور به تقلا برای خود و هر کشور دفع کردن برای خود را که بدان معنی است که وحشتناک ناکارآمدی و یک دستور برای, جهانی, درگیری, هنگامی که ما می توانست متحد در اطراف مبارزه با یک دشمن مشترک.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفته عقب و جلو در مقابله با تهدید ناشی از coronavirus و تماس خود را به “بازگشایی” اقتصاد و یا “قرنطینه” مردم در نیویورک است. چرا مدیریت بحران در برخواهد داشت خطر بزرگتر در میان شیوع?

تبلیغات:

او همیشه مسیر را انتخاب کنید از حداکثر خطر پس از او است که همیشه مبارزه واقعیت است. آن است که هیچ حادثه ای است که همه چیز را او می گوید که مخالف دقیق از واقعیت و آنچه که او می گوید ما باید انجام دهید این است که برعکس آنچه که باید انجام شود. من رک و پوست کنده به رسمیت شناخته شده چه اتفاقی می افتد و محکم خودم از لحظه ای گفت: “ما آن را کاملا تحت کنترل است.” این بدان معنی است که همه گیر کنترل, که به شدت به تشخیص زود هنگام و زود مهار خواهد بود کاملا به تنهایی و ما در حال حاضر دیدن نتایج در ما بیش از تعداد مورد هر ملتی بر روی زمین است.

این همان روحی و روانی روش ما با استفاده از برای ارزیابی یک شخص که ادعا می کند “من به تنهایی می تواند آن را تعمیر” دقیقا به عنوان یک فرد که به احتمال زیاد خواهد شد پرسشگری دارد شکستن چیزهایی که اعلام او “فوق العاده پایدار نابغه” به عنوان مهمترین و فوق العاده ناپایدار کسی است که دانش بسیار کمی. از طریق کار در زندانها من مربی جیمز Gilligan می گویند “هیچ احساس گناه به عنوان قدیسین و هیچ احساس به عنوان بی گناه به عنوان جنایتکاران.” درست است: روانشناسی یک فرد به ارمغان می آورد جادوها چه خواهد انجام دهد.

ما می دانیم که قبل از دیگران مداخلات رئیس جمهور ارسال شد ما در یک مسیر از 2.2 میلیون مرگ و میر. بنابراین آیا آن است که برای بلند کردن دستورالعمل های فدرال در اجتماعی, فاصله, عید پاک, فقط زمانی که آمریکا مورد اعداد خواهد بود رسیدن به اوج خود یا کشیدن پای خود را در ارائه تجهیزات پزشکی که به معنی خالص قتل عام در یک ماده از چند هفته او سعی خواهد کرد به عقب بر گردیم به آن روانی کالیبراسیون به عنوان آنجا که ممکن است. هر چه کاهش در مرگ و میر نمی خواهد خود را انجام می دهند بدون توجه به آنچه که او آگاهانه می گوید و قرنطینه و یا اقدامات دیگر می توان انتظار داشت صرفا تنبیهی.

تبلیغات:

همانطور که بیشتر مردم قربانی به coronavirus چگونه خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران پاسخ به او ؟

این بخش ترسناک. در حالی که انبوه شهرها مانند نیویورک خواهد بود ضربه سخت ترین اول مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از مناطق خواهد شد در نهایت خرس بزرگترین فشار. آنها به احتمال زیاد به تقلید از رئیس جمهور زمانی که او به نام ویروس دموکراتیک “جعل” را به گوش دادن زمانی که او تبلیغ سمی ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان “مثل یک درمان” — یک مرد درگذشت و همسرش به پایان رسید تا در ICU — و برای کپی کردن او وقتی که او به نظر می رسد در جمعیت و رفت و به اطراف تکان دادن دست. در واقع مردم رفت تا آنجا که به برگزاری “coronavirus احزاب” را دریافت کنید. بسیاری از آنها را زنده به چک چک و هنگامی که وجود دارد گسترده است و رنج و مرگ به دلیل آنها نمی توانیم مراقبت های پزشکی زمانی که دولت بررسی و اجرا می شود و آنها هیچ بیشتر امرار معاش در حالی که ما ممکن است ورود به یک فروپاشی اقتصادی است که نمی خواهد بهبود می یابند در طول عمر ما خشم را ناچار ساخت.

ما می دانیم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است استادانه در مهار این خشم. بسیاری معتقد بودند این بود که استراتژی هوشمند, اما از آن است که در واقع آسیب شناسی. و اگر شما بر این باورند درد و رنج و دیدن مرگ عزیزان را مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به حواس خود شما در اشتباه هستند. سیری ناپذیر خود را رانندگی منجر به او را به از راه بدر کردن و خواب هیپنوتیزم کردن توده ها و به عنوان او آنها را در یک مطلب خطر ناک وضعیت آنها را به او چسبیده بیشتر دفاعی قطب ایدهآل سازی او پس از روانی هزینه از اعتراف به اشتباهات او را خواهد بود و حتی بیشتر.

تبلیغات:

رشد خشم از درد و رنج خواهد شد از این رو هرگز علیه او, اما او قادر خواهد بود برای دوباره کانال آن را در برابر هر گونه هدف او انتخاب می کند. و تمام cultic برنامه نویسی از طریق فاکس نیوز و دیگران با این نسخهها کار دست در دست با طبیعی سرایت از علائم است که می آید با داشتن یک رئیس جمهور که درمان نشده — هذیان به عنوان مثال به مراتب بیشتر عفونی از ساده اطلاعات غلط. هنگامی که آن را می شود بسیار بد آن ممکن است رسیدن به یک دولت است که کارل یونگ نام “اختیار.”

وجود دارد هر گونه درمان برای این کار از چشم انداز خود را?

فقط به عنوان پیشگیری می رود راه طولانی در همه گیر کنترل و پیشگیری در اینجا بسیار مهم است برای جلوگیری از آسیب بیشتر از هر دو ویروسی همه گیر و همچنین به عنوان آنچه که من اسمش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت روانی همه گیر. هر لحظه تعداد در حال حاضر در شرایط نیاز به حذف او اگر ما به نجات جان هزاران نفر و همچنین احتمالا در کشور است. این است که نه سیاسی اما توصیه های پزشکی و ما باید نسخه پزشک: اگر مردم به RemoveTrump.info آنها ما را ببینید “نسخه ای برای زنده ماندن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>