Yascha Mounk و Osita Nwanevu بحث دولت از آزادی بیان و آن نامه


From left to right: Yascha Mounk, Mike Pesca, and Osita Nwanevu, their heads photoshopped onto muscular people who appear ready to fight, and for Pesca, on a referee.
از چپ به راست: Yascha Mounk مایک پسکا و Osita Nwanevu.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه CBS تخته سنگ.

یک هفته پیش 153 عمومی روشنفکران امضا نامه ای سرگشاده به مجله هارپر را که در تقبیح illiberalism—یا سانسور آزادی بیان نظرات مخالف و باز بحث—در به طور سنتی لیبرال گفتمان. بسیاری از مردم در مخالفت با این نامه و مخالف به شدت. گاهی اوقات مخالفت به شدت که چند نامه را امضا کنندگان گفت: “خوب است که باعث می شود من است.” “هیچ که نتواند نقطه” استدلال معترضان که برخی از آنها امضا خود نامه.

ما را دیده اند بسیار عقب و جلو در این مورد, اما یک چیزی که من را دیده اند و یا شنیده است به جلو و عقب در همان محل بین طرف های مختلف از این بحث است. خوشبختانه من یک پادکست. با که در ذهن من می خواستم به میزبان برای یک بحث یا یک ساختار اختلاف—دو هوشمند و افراد مهم به نمایندگی از هر طرف.

من نشان می دهد که جان کلام من دعوت Yascha Mounk استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز یک عامل اطلس بنیانگذار اجبار یک نشریه و جامعه—بیایید می گویند افرادی که احساس هارپر در نامه ای خطاب به نگرانی های خود را. او را امضا کرد این نامه است. همچنین پیوستن من بود Osita Nwanevu که یک نویسنده کارکنان جدید جمهوری که در اخیر مقاله “عمدی و کوری از ارتجاعی لیبرالیسم” است که اغلب ذکر شده نقد از هارپر نامه. (Mounk و Nwanevu هر دو نوشت: قبلا به طور منظم برای تخته سنگ.)

بخشی از این بحث این است که رونویسی زیر. آن ویرایش شده و تغلیظ شده برای طول و وضوح.

مایک پسکا: Yascha آیا شما فکر می کنم مشکل این است که اندازه و یا نماد این پدیده ؟ و یا آن را شیب که در آن این می تواند باشد ؟

Yascha Mounk: من فکر می کنم در واقع وجود دارد بسیاری از موارد. شما می توانید در توییتر و پیدا کردن ده ها و ده ها تن از این موارد است. من فکر نمی کنم آن را به تعداد ناچیز از موارد. و من همیشه کمی عصبی هنگامی که ما می گویند “خب این فقط چند مورد اجازه را تحمل کسانی که به دلیل نوع علت در پشت آن است.” من فکر می کنم ما می تواند ساخت یک جامعه بدون از دست دادن و فدا کردن افراد بی گناه در طول راه.

اما من فکر می کنم مهمتر از همه آن است که کاملا در مورد اثر سرما. من یک ایمیل در صندوق پستی من هر روز از کسی که می گوید من می خواهم این را بسیار مناسب نقطه و من می ترسم از انجام آن است. یا من که در راه های مختلف برای انجام این کار است. اگر شما صحبت کردن نویسندگان در هر عمده روزنامه و مجله در این کشور آنها می گوینداگر من بحث در مورد موضوع X من را وادار به نوشتن هر آنچه که من می خواهم. به عنوان به زودی به عنوان من می خواهم به بحث در مورد موضوع Y ناگهان همه خیلی می ترسم که این مقاله هرگز نور روز را می بیند و یا آن را به طوری که مثله من به رسمیت نمی شناسد و آن را در صدای خود را در تمام.

من صحبت برای مردم در تمام این موسسات و آنها به من گفتن من نمی توانم بگویم راستش علنا به اعتقاد من. و این چیزی است که باید خوانندگان خشم.

Osita Nwanevu: من فکر می کنم تعداد واقعی اندازه گیری دقیق راه مهم است. چرا که یک راه وجود دارد شما می توانید این گفتمان که در آن شما می گویید بیایید نگاهی به این یا آن صورت به طور جدی و رسیدگی و یا سعی کنید به کشف کردن که آیا این توجیه بود. و پس از آن راهی وجود دارد شما می توانید قاب این گفتمان—و من فکر می کنم این راه که از آن شده است که عمدتا قاب—که در آن شما می گویند چیزی است که وجود دارد گسترده جامعه آمریکا است که ما نیاز به همه نشستن و با توجه به پرداخت. من فکر می کنم که دوم ادعا نیاز به یک بار از اثبات این که واقعا بوده است ملاقات کرد.

شما می توانید می گویند که وجود داشته اند ده ها تن از موارد که در آن مردم باید از کار اخراج شده و نه حق داشتن نظرات. ده ها تن از موارد در محدوده جامعه آمریکا است که هیچ چیز نیست. یک دهم از 1 درصد از تعداد افرادی که از کار اخراج شده در یک سال داده شده—من فکر می کنم 20 میلیون نفر شغل خود را از دست در سال 2016—20000 نفر است. اگر شما می توانید پیدا کردن 20,000 موارد یک دهم از 1 درصد از افرادی که در حال اخراج در این کشور به دلیل نظرات خود را نمی شد به اندازه کافی مترقی من فکر می کنم که پس از آن ما می تواند یک مکالمه واقعی. من فکر می کنم که به نظر می رسد مانند یک نقطه شروع خوب است. اما اگر شما با تکیه بر ویروسی حکایات آمده است که به شما از طریق توییتر من فکر می کنم که مردم باید کمی شک و تردید در مورد دامنه و رسیدن به تجزیه و تحلیل.

[…]

من فکر می کنم ما می تواند بحث در مورد محاسن و demerits از موارد خاص و ماده, اما من فکر می کنم آن را فعال گمراهی به عنوان بسیاری از مردم که آنچه ما اساسا صحبت کردن در مورد آزادی بیان و یا آزادی بیان است.

Mounk: سوال این است که آیا ما در واقع می خواهیم گفتمان به مانند نگاه در ایالات متحده? و [Osita] شما گفت: آه خوب, شما می دانید که برخی از این افراد آنها فقط ساخته شده به اشتباه از رفتن به حوزه های زندگی که در آن آنها در حال حاضر موضوع را به کسانی که مترقی فشار. بنابراین شما می دانید فقط اجازه دهید آنها را بیش از رفتن به سمت راست. منظورم این است که اول از همه من فکر می کنم ما نباید آرزو برای افرادی که بخشی از ائتلاف ما به بیش از رفتن به سمت راست چرا که مهم ترین چیز در این سال 2020 است که ما برنده انتخابات در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مطمئن شوید که مردم با دیدگاه است که ما هر دو پیدا شنیع خود ادامه ندهید به نگه واقعی قدرت سیاسی در این کشور است. اما آن را نیز بسیار عجیب و غریب نمایش از آنچه که هدف از یک دانشگاه است. و مطمئن شوید که شما می دانید کسی اخراج شدن از یک موقعیت در یک دانشگاه است نه یک تخلف از قانون اساسی ایالات متحده. اما آن را بسیار جدی abridgment برخی از هنجارها و برخی از آزادی که ما می خواهیم برای دفاع از دلیل خوب است.

Nwanevu: این را همه به خوبی و خوب به بحث گسترده در مورد آزادی بیان اما من فکر می کنم که مردم درک کنند که وجود دارد چیزی است که پیچیده تر اتفاق می افتد در اینجا. و من فکر می کنم وجود دارد یک مثال بسیار خوبی از این خارج از دانشگاه ها که ما می توانیم بحث در مورد پدید آمده است که در هفته گذشته.

اگر شما بخواهید هر کسی که درگیر در انصراف از فرهنگ گفتمان “آیا شما فکر می کنم آن را خوب است برای کسی به اظهارات بحث برانگیز در فروم به این سخنان کشف شده توسط ناشناس tipster که می رود به یک خروجی اخبار مهم به کسانی که اظهارات منتشر شده که خروجی و برای دیدن آن شخص از دست دادن کار خود را برای ساخت اظهارات [در فروم] که اکثر مردم مخالف با و پیدا کردن اعتراض اما که میلیون ها نفر از مردم در این کشور نیست در واقع یک مشکل ، “—من فکر می کنم اکثر مردم می گویند آره این خیلی مثال خوبی از انصراف از فرهنگ است. که آنچه اتفاق افتاده است به بلیک نف در فاکس نیوز, راست? او سخنان خود را در زندگی خصوصی بودند که نژادپرستانه و اعتراض و او خود را از دست داده کار برای آن است.

در حال حاضر پاسخ به افرادی که این را تا به طور کلی شده است خوب نگاه کنید شما نباید این توده در موارد دیگر به دلیل بلیک نف توسط یک نژادپرست. و این جایی است که آن را چسبنده. هنگامی که شما آن را می گویند خوب برای کسی به از دست دادن شغل خود را به دلیل آنها یک نژادپرست سوال می شود و سپس OK چیست نژادپرستی? چه جنسیتی; چه تراجنسی? آن را می شود یک سوال از گفتار و لیبرالیسم در, انتزاعی, با یک طرف حمایت از لیبرالیسم و گفتمان و از طرف دیگر حمایت نمی لیبرالیسم و گفتمان. این سوال که در آن از خطوط هستند. و مردم عملکرد رفتن به اختلاف نظر در مورد آن.

“آنچه که ما داریم این است که افرادی که می گویند” شما بیش از حد نگران تبعیض یا نژادپرستی و یا تراجنسی. و در نتیجه خود را به انتقاد از من برابر است با انقلاب فرهنگی که اتفاق افتاده تحت مائو.’ — Osita Nwanevu

من فکر می کنم که مردم در جامعه لیبرال آزادی برای مخالف در مورد آن تصمیم گیری و تعریف ارزش های خود را و وابستگی به دقت و به طور علنی و آنها می خواهم.

به Yascha نقطه مورد این نمی توانست منجر به جامعه ای که در آن همه در سمت چپ و یا در سمت راست وجود دارد در بین نیستم که تجویز و من ادعا نمی کنم که این یک نتیجه ایده آل. و من واقعا فکر می کنم که به خصوص به احتمال زیاد. Yascha به تازگی آغاز شده است تا یک پروژه [اقناع] که در آن او در حال رفتن برای آوردن مردم در, که در تراز وسط قرار دارد با ارزش خود را دارد و افرادی که در حال رفتن به تراز وسط قرار دارد با کسانی که ارزش های که در حال رفتن به در آورده. و این نوع از ماهیت گفتمان. وجود دارد این متفاوت گفتمانی در حوزه در جامعه آمریکا در تمام جوامع که در آن مردم را سست و یا تنگ وابستگی و همه چیز کثیف هستند. اما در نهایت من نمی دانم که آن را حس می کند به می گویند که مردم با استفاده از آزادی در راه است که ما پیدا کردن بی فایده و یا در راه است که ما فکر می کنم شایسته است از انتقاد—سپس illiberal چون ما مخالف با راهی که آنها انتخاب کرده اند به تعریف سازمان خود را. من فکر می کنم این چیزی است که با هدف خاموش کردن گفتمان به جای اجازه دادن به گفتمان شکوفا. من فکر می کنم که چیزی که اغلب hypocritically انجام می شود در برابر افراد خاص خاص ایدئولوژیک priors.

Mounk: بدیهی است که هر روزنامه, سرمقاله, سیاست و مجموعه ای از ایده ها در مورد آنچه در این عرصه چه می توان مورد بحث و مجموعه ای از ایده ها از چیزهایی که آنها نمی خواهد اجازه می دهد برای بحث شود. وجود دارد هیچ مشکلی با آن. وجود دارد می تواند با این وجود دو نگرانی در مورد راه های که در آن است که تمایل به بازی کردن در لحظه ای که من فکر می کنم ارزش مصرف به طور جدی.

برای اولین بار است که یک نویسنده یا روزنامه نگار موافق با چپ-از-مرکز نظر بر 19 از 20 مسائل و یا موافقت با مترقی نظر بر 19 از 20 مسائل اما در یکی از آن 20 مسائل آنها باید یک اصولی اختلاف می افتد که بسیار دور از یک فرم از تعصب است. آنها به سادگی می خواهید برای به چالش کشیدن برخی از فرض درون گفتمان. اگر که بدان معنی است که آن ها را از مخاطبان پس از آن من فکر می کنم که شما را به بدتر روزنامه ها. که یک اعتراض کوچک اما مهم است اگر شما در حال فکر کردن در مورد چگونه مکان هایی مانند نیویورک تایمز و یا تخته سنگ باید اجرا شود.

دومین مشکل بزرگتر این است که مردم نه تنها برای انتقاد خاص که از نقطه نظر. خاص که نقطه نظر است که نه تنها بحث اما پس از آن وجود دارد را فشار می گویند: “اگر آنها فکر می کنند که پس از آن آنها باید اشتغال در این نهاد. اگر آنها نمی تبری جویند این نمایش و سپس آنها بد انسان است و ما باید آنها را مجازات کند.” و می رود که کاملا یک مقدار زیادی بیشتر در ایجاد یک فضای ترس است که در آن افرادی که با ایجاد گفتمان عمومی هرگز نمی تواند کاملا می گویند آنچه آنها باور دارند چرا که آنها همیشه ترس از سقوط در طرف اشتباه از یک خط است که ما دقیقا نمی دانم که در آن می افتد.

و شما می توانید به عنوان شما را دیده ام چند بار در آخرین ماه و سال به یک گفتمان عمومی در مترقی فضاهای پریدن از یک دریافت حکمت دیگر در عرض چند روز. و همه حرکت می کند با این, به این دلیل که برای اولین بار [موقعیت] واقعا قادر به چالش کشیده می شود در یک نقطه و سپس چیزی را تغییر در آتش و ناگهان همه معتقد است که چیز دیگر. من فکر نمی کنم که سالم است برای ما خودمان در این فضا. ما باید بسیار نگران است.

Nwanevu: خوب, بنابراین من فکر می کنم آن را به ارزش پرسیدن Yascha به طور مستقیم. شما می دانید که هنگامی که می آید به مردم برگزاری بحث نظرات و میزان که ترقی خواهان و یا شاید روزنامه نگاران مردم در رسانه ها در حال فریب خود را اگر آنها فکر می کنم آن را مفید برای خلاص شدن از مردم که نشان دهنده دیدگاه وجود دارد که در سراسر کشور: فقط من بپرسید اگر شما فکر می کنم که بلیک نف شلیک یا من حدس می زنم استعفای یک مثال از انصراف از فرهنگ ؟

من نمی بینم که چگونه در چکیده آنچه اتفاق افتاده حرکت که خیلی از موارد دیگر مردم به ارمغان آورده اند تا به جز برای این واقعیت است که محتوای دیدگاه های خود را علامت گذاری او را به عنوان های مختلف در برخی از نوع ذهنی راه است.

Mounk: من هرگز گفت که وجود ندارد بعضی از محدودیت ها است که ما باید در قرعه کشی. نظر من این است که زمانی که محدودیت کشیده می شوند بنابراین دقت و هنگامی که شما باید به توافق برسند از جمله تعداد زیادی از گزاره ها به منظور در ایستاده خوب پس ما خفقان بحث در سمت خود ما در یک راه است که ما را فریب خورده در مورد حقیقت و ناتوان از قانع کننده کسی به واقع برای رای دادن مترقی و مهم باعث می شود.

بنابراین من نمی گویم که وجود ندارد برخی از مردم [با] انواع خاصی از موقعیت آن بستگی دارد از چه نوع موقعیت—که بیان عمیقا متعصب انداز که در نتیجه نباید شما می دانید ارشد نویسنده برای تلویزیون نشان می دهد. آنچه من از دیدن ما در فضاهای اگر چه, این است که افرادی که موافقت خود را با دوستان و همسالان خود و همکاران خود را بر 19 از 20 مسائل و معقول اختلافات در 20th موضوع—که در آن من ممکن است سقوط در طرف دیگر از آنها ممکن است با آنها اختلاف نظر دارند اما آن را در هر راه یک متعصب نقطه نظر—سپس unpersonned و punished, و بله, لغو, برای بیان آن نمایش. که دارای یک اثر سرما بر توانایی ما برای صحبت صادقانه و با جدیت و صادقانه در مورد جهان است که من فکر می کنم همه ما باید در مورد نگران است.

“من فکر می کنم وقتی که اثر سرما بر ما باد در یک جامعه که در آن ما در واقع نمی تواند صحبت صادقانه به یکدیگر است. که بسیار مشکل است.” — Yascha Mounk

و اگر شما واقعا در مورد مراقبت از توانایی ما برای کسانی که باز بحث اگر شما واقعا در مورد مراقبت از, آزادی بیان, اگر شما واقعا در مورد مراقبت قوی گفتمان عمومی, پس چرا شما طوری در مورد برخی از افراد که بیش از حد نگران است ؟ اگر من واقعا در مورد مراقبت از تبعیض و من فکر می کنم برخی از مردم overascribing چقدر تبعیض جنسی وجود دارد این است که در جامعه من نمی فکر می کنم شما یک فرد وحشتناک برای اغراق چقدر تبعیض جنسی وجود دارد. من فکر می کنم هی شما می دانید آنچه که من مخالف با شما در این است. خبر خوب شاید کمی کمتر جنسیتی از شما فکر می کنید. اما من با شما موافقم که وجود دارد این است که بسیاری از تبعیض و ما باید مبارزه با آن است.

Nwanevu: بنابراین من فکر می کنم که عملکرد نه آنچه که در واقع اتفاق می افتد در این گفتمان. آنچه که ما در این گفتمان است که افرادی که می گویند شما بیش از حد نگران تبعیض و یا شما بیش از حد نگران نژادپرستی و یا شما بیش از حد نگران تراجنسی. و در نتیجه خود را به انتقاد از من برابر است با انقلاب فرهنگی که اتفاق افتاده تحت مائو. که گفتمان است که ما باید حق است ؟ بنابراین من فکر می کنم این مهم در واقع به رسمیت شناختن آن و نه از نوع ایجاد کنید در این بحث یک جایگزین جهان که در واقع وجود داشته باشد. بنابراین—

Mounk: اما من نمی دانم Osita به همین دلیل است که این یک جایگزین هستی ؟ من یکی از قابل رویت ترین مردم در این گفتمان. ما صحبت کرده ام برای 40 دقیقه. چرا شما نسبت به چشم انداز من که نیست من ؟

Nwanevu: من نسبت—در واقع من گفت که به دلیل وجود افرادی که شما Yascha که تعریف این گفتمان نیز ما باید تشخیص دهند که و استفاده از آن به طور فعال به دقت منظور توسعه یک حس که این گفتمان واقع است.

من فکر می کنم, و من در مورد این نوشته و به من داده اند سوره و آیه از نمونه هایی از این افرادی که انتقاد مترقی سیاست هویت و پس از آن می گویند نه فقط که من مخالفم با این فرد یا من نمی خواهم که مشاهده اما “این فرد اتخاذ این دیدگاه منجر به gulags. آن را معادل استالینیسم.” آن ناسازگار است به عنوان جاناتان Chait گفت: با لیبرال دموکراتیک جامعه است. من فکر می کنم که وحشی است.

ما در هارپر نامه ادعا می کنند که لیبرال بیان تبدیل شده است روزانه بیشتر محدود. من فکر می کنم که یک غیرتاریخی ادعا می کنند که مطلقا هیچ چیزی برای انجام با پیشرفت گفتار در جامعه آمریکا است. اما ما همه این انواع وحشی کلی اتفاق می افتد. در بالا از مسائل است که من فکر می کنم به شدت پیچیده است.

به شما می گویند که در مردم وجود دارد که دیدگاه خود را تراز وسط قرار دارد 19 از 20 با مردم در موسسات بزرگ, اما آنها این دیدگاه که نباید یک معامله بزرگ است و نباید در نظر گرفته متعصب که آنها را مانع از صحبت کردن آزادانه و یا هر آنچه در آن است. اما این موضوع از دیدگاه درست است ؟ مردم در حال رفتن به مخالفت دوباره در مورد آنچه که تعصب است و چه پیامدهای خاص نظر در حال رفتن به. من فکر نمی کنم آن را حس می کند برای مردم می گویند خوب اگر شما مخالفت با من که 20th موضوع که بدان معنی است که شما یک illiberal که مخالف باز كرد. من فکر می کنم این احمقانه است. من فکر نمی کنم که یک تولیدی راه برای گفتگو.

Mounk: من نمی گویم که اگر شما مخالفت با من که 20th مسئله شما در برابر گفتمان لیبرال. من گفت که اگر شما فکر می کنم که برای مخالفت در آن 20th موضوع شما باید اخراج می شود و یا شما در حال ساخت من کاری ناامن—

Nwanevu: این بستگی به این دارد که چه 20th موضوع درست است ؟

پسکا: چه Osita فقط گفت: آنچه که من در رفتن به می گویند. با خیلی از این به آن بستگی دارد. زمانی که Osita گذاشته خطوط گسترده ای از بلیک نف شلیک من فکر کردم “خب این بستگی دارد چه آن چیزهایی گفت در کانال های خصوصی شد.” فکر کردم در مورد J. K. Rowling, که قطعا موافق با بسیاری از لیبرالیسم در همه چیز و سپس این یکی حک کردن برای او نظرات ترانس حقوق.

است مقاومت مواجه او لغو است ؟ و یا آن را روحیه صوتی بسیار مهیجی مقاومت مواجه است که او باید قادر به گرفتن?

Mounk: خوب پس اول از همه زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد نف آن را به 20th از 20 مسائل. منظورم این است که او به نظر می رسد—

نه ، نف شد یک مثال از اینکه چگونه این همه بستگی دارد چه ویژگی هستند. زمانی که Osita گذاشته یک سناریو که در آن یک فرد گفت: چیز خاصی در کانال های خصوصی, من فقط فکر کردن به آن بستگی دارد و چه کسانی که چیزهای خاصی هستند. نف است [به عنوان مثال تنها مخالفت در] 20th از 20 views.

Nwanevu: اما این نشان می دهد چقدر دشوار است. که من نقطه. آن را بسیار آسان به می گویند “خب یک نژادپرست فرد نباید به نگه داشتن کار خود را.” مردم مخالف در مورد آنچه که نژاد پرستی است. و بنابراین شما می توانید این گسترده انتزاعی گفتگو در مورد گفتار. اما عملکرد, آنچه است که در واقع در سوال است نه سخنرانی و یا لیبرالیسم. من فکر می کنم افرادی که به عنوان تمسخر illiberal و یا افرادی که در حال تمسخر به عنوان افرادی که نمی مراقبت در مورد آزادی بیان انجام دهد. آنها فقط مخالف و رسم خطوط خود را در این مسائل خاص در این موارد خاص در مکان های مختلف از Yascha ممکن است یا جسی Singal ممکن است یا هر یک از افراد دیگر در این گفتمان ممکن است. و در هنگام رسم این خط در محل های مختلف این اتهام علیه آنها است و نه فقط “خوب من مخالف با شما در مورد که در آن است که خط باید باشد” اما این عمل رسم خط سیگنال های که شما مخالف اصول اساسی undergirding جامعه ما که من فکر می کنم مسخره است.

Mounk: اما وجود دارد—

Nwanevu: یکی دیگر از چیزهایی است که من باید بگویم فقط قبل از اینکه شما شروع به شما ساخته شده یک نقطه در مورد ضیق است که من فکر می کنم بسیار مهم است. این ایده که ما باید به عنوان به عنوان ممکن است به عنوان بسیاری از چشم اندازهای که ممکن است در یک خاص مرزی. یکی از دستورالعمل ها است که شما به نظر می رسد به این معنا باید حاکم بر این مرز است خوب اگر وجود دارد مردم در این کشور که ما نیاز به درک و رسیدن به, شما نمی توانید رد آنها را از گفتمان. شما نمی تواند چشم پوشی از آن نظرات و آنها را با قلم مو دور.

چهل درصد از این کشور است که سرسختانه حمایت از رئیس جمهور ایالات متحده است. من آگاه هستم بسیار بسیاری از مردم که یا امضا که هارپر نامه و یا درگیر در اجبار که خواهد خود را اعلام آشکار حامیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من واقعا این را به عنوان یک گفتمان است که با هدف بالا بردن کسانی که به مردم و گفت که این افراد شایسته 40 درصد از op-ed فضا در نیویورک تایمز و یا بیشتر از درصد قابل توجهی از op-ed فضا در نیویورک تایمز.

وجود طیف وسیعی از دیدگاه ها در این کشور امروز در مورد پایه سیاسی سوال که کاملا در لیست سیاه از نهادهای عمده. و مطلقا هیچ کس که علاقه مند به داشتن بیشتر به اندازه کافی نشان داده شده است. و من فکر می کنم که در اثبات پودینگ واقعیت این است که این گفتمان تلاش به نظر نمی رسد بسیار علاقه مند از جمله این افراد یا کسانی که چشم انداز در همه.

Mounk: ما در حال حاضر گرفتن به کاریکاتور. منظور من این ایده که من به هیچ وجه استدلال برای شما می دانم که اگر 48 یا نه با توجه به آخرین اطلاعات در مورد 40 درصد از جمعیت ایالات متحده پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—خوشبختانه آن را کمتر از 48 در این نقطه پس از آن ما باید 40 درصد از ستون اینچ در نیویورک تایمز بود با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان یا چیزی شبیه به آن است mechanistic نظر از چه نظر باید مثل زمانی که من آن را باور ندارد.

و راه, یکی از مشکلاتی که ما اگر ما کامال مهر و موم خود ما مترقی فضاهای کردن به بسیاری از نظرات دیگر جایی است که ما به اندازه کافی به درک که 40 یا چه استفاده می شود به 48 درصد از جمعیت به واقع می دانم که چگونه به مدیریت برای متقاعد کردن بسیاری از آنها به پیوستن به ما در تلاش ایجاد یک جامعه عادلانه تر. است که فوق العاده مهم است اگر ما واقعا می خواهید برای درمان برخی از کسانی که بی عدالتی.

اما من فکر می کنم اساسی تمایز Osita بین من و شما این است که آیا ما در حال فکر کردن در مورد گفتمان و انتقادات اعضای مختلف یک گفتمان—شما با استفاده از این اصطلاح گفتمانمن فکر می کنم حدود 10 بار در این مکالمه—و یا اینکه آیا ما در حال صحبت کردن در مورد این نوع از موسسات و قوانین است که ما نیاز به منظور ایجاد یک بسیار متنوع جامعه بهتر کار می کنند.

این سوال برای من این است که سالم و قوی چپ-از-مرکز تنظیم و نشر فضاهای سیاسی فضاهای شبیه به جایی که آنها قادر به بحث جهان از روی صدق و صفا را در درک چگونه ما در واقع درمان بی عدالتی در این کشور و مجموعه ما برای متقاعد کردن بسیاری از شهروندان ما به پیوستن به ما در این تلاش در واقع انجام می دهند ؟ و مهم نیست که چقدر شما مرتب کردن بر اساس استناد به نمونه های مختلف وجود دارد در نهایت من فکر می کنم خیلی استارک تفاوت بین یک جهان که در آن مردم به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر احساس—حس که آنها را به بسیار نزدیک به رعایت ارتدکسی بر 20 مورد مسائل مختلف است که زمانی که آنها موفق به تأیید ارتدکسی که نه تنها آنها را بدست آورده بسیاری از انتقاد خاص که نقطه نظر است که کاملا خوب اما می شود آنها را به اخراج از کسانی که در فضاهای در دسترس نباشد و باعث می شود مردم دیگر به آنها بگویید که آنها بد انسان است که باید واقعا به بخشی از گفتمان. و من فکر می کنم وقتی که اثر سرما بر ما باد در یک جامعه که در آن ما در واقع نمی تواند صحبت صادقانه با یکدیگر و برای کسانی از ما که سیستم عامل به ما خوانندگان و شنوندگان است که یک مشکل بسیار بزرگ است.

در حال حاضر این بدان معنا نیست که من فکر می کنم افرادی که بیان افراطی متعصب یا نژادپرستانه views باید استخدام توسط نیویورک تایمز. این به آن معنا نیست که در جامعه مدنی وجود ندارد محدودیت به چه کسی من را برای شام و یا چه کسی به من خواهد نشر در ترغیب سرمایه گذاری جدید من. تمام کسانی که همه چیز گرفته شده برای اعطا. اما من فکر می کنم هر کسی که به نظر می رسد در این نشریات در لحظه ای که گوش به چگونه بسیاری از نویسندگان و روزنامه نگاران که بیشتر پناه میبرند و در آن محیطهای ابراز ترس خود را در مورد انحراف از ارتدکسی باید رشد کمی نگران در مورد اینکه آیا ما با داشتن این صادقانه ترین سالمترین بحث. و در مورد اینکه آیا آنها در حال گفت حقیقت در نشریات آنها خواندن و گوش دادن به. و شما می دانید که هیچ نقطه مورد فاکس نیوز یا نف در حال رفتن برای برطرف کردن این نگرانی برای من و من فکر نمی کنم آن را برای برطرف کردن این نگرانی برای بسیاری از دیگر شنوندگان از این پادکست.

Nwanevu: من فکر می کنم که آنچه را که همه از این عملکرد به مقدار است که—هنگامی که Yascha یا افرادی که درگیر با این پروژه این ایده که مترقی هویت سیاسی تضعیف لیبرال موسسات— هنگامی که [این افراد] تصمیم گیری در مورد که باید یا نباید اجازه داده شود در گفتمان و یا منتشر شده توسط یک روزنامه و یا با توجه به یک نقطه در یک دانشگاه که شما می توانید تکیه بر آنها به طور عاقلانه و پاسداران از لیبرال ایمان است.

[اما] وقتی که ترقی خواهان می گویند که کسی که مخالف با من در 20th موقعیت اشتباه است در برخی از نظر اخلاقی مهم راه [گفته می شود] کسانی هستند که بی دلیل. وجود دارد یک خودشیفتگی کوچک تفاوت وجود دارد. و هر فرد معقول و منطقی می گویند که بر اساس آن 20th نظر ترقی خواهان باید بیش از خوش آمد به آن شخص شرکت در این گفتمان بر اساس دیدگاه های دیگر که آنها را نگه دارید درست است ؟ وجود دارد و افرادی که مجاز هستند و باید اعتماد را به تصمیم گیری های دشوار در مورد چه چیزی است یا درست نیست و چیزی است که یا نیست و ارزش بحث کردن. و [در عین حال] آن طبقه از مردم را شامل نمی شود افرادی که فکر می کنم خوب است که 20th موضوع است که در واقع بسیار مهم است و ما باید آن را به طور جدی. ما نبوده و مصرف آن را به طور جدی قبل از.

دوباره این نیست در مورد بد-ایمان مجموعه ای خاص از بازیگران. من فکر می کنم که ایده های خود مشکوک هستند در اینجا. به دلیل وجود تفاوت در تمایل خود را به آنها اعمال می شود جهانی. من فکر می کنم این فوق العاده مهم برای افرادی که به خود می گویند “خوب ما نیاز به باز کردن گفتمان و انواع نمایش ها نشان داده شده بنابراین ما می تواند درک آنچه اتفاق می افتد در بقیه کشور است. و سپس ما می توانند یاد بگیرند که برای مقابله با این بحث ها به جای شانت آنها را کنار گذاشته است.” من فکر می کنم این مهم است برای کسانی که مردم را به طور جدی است که سهم بزرگی از این کشور پشتیبانی رئیس جمهور ایالات متحده و به آنها عبارتند از در سرمقاله پروژه ها و پروژه های خود را در گفتمان. و اگر آنها نمی, شما باید مشکوک در مورد آنچه واقعی خود را در اولویت هستند. چرا که آنها در حال رفتن به راه رفتن.

گوش دادن به این مکالمه کامل زیر و عضویت در جان کلام را در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. پیوستن به تخته سنگ به همراه و لذت بردن از آگهی رایگان قسمت از نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>