“آره ما باید از ما بخواهد آماده است”: چه اتفاقی می افتد زمانی که هر دو پدر و مادر COVID-19


Two kids sitting on a bed.

گتی ایماژ Plus

جنیفر Banash و فکر میکردند همه چیز را راست. بروکلین زن و شوهر متوقف شده بود رفتن در هر نقطه اما فروشگاه مواد غذایی هفته پیش. آنها شروع به نگه داشتن خود را 7 سال در خانه قبل از مدارس حتی بسته و لغو جشن تولد او. “ما کسانی بودند که خیلی آزار دهنده تلاش برای انجام همه چیز را راست” Banash گفت. در مارس 13, پیش بینی citywide مستند آنها تصمیم به ترک نیویورک برای خانه خود را در امید مین. Banash شوهر, Willy Blackmore, عینک, دستکش به کار پمپ گاز در درایو شمالی. آنها وارد شدند و خسته از سفر و رفت به رختخواب بدون خرید مواد غذایی. صبح روز بعد او بیدار شد با تب و سرفه. توسط شب او تا به حال علائم بیش از حد.

Banash و Blackmore پیدا کرده بود خود را در کابوس سناریو احتمالا برای هر پدر و مادر بر روی زمین در حال حاضر: چه اتفاقی می افتد اگر هر دو پدر و مادر و یا یک پدر و مادر تنها بدون همکاری پدر و مادر—دریافت coronavirus? در زمان عادی پدر و مادر می تواند کمک طلب کردن از پدربزرگ و مادربزرگ و یا دوستان نزدیک به کمک با مراقبت از کودکان در حالی که آنها از بهبود از بیماری. اما coronavirus است به خصوص خطرناک به افراد مسن قرار می دهد که پدربزرگ و مادربزرگ از تصویر به عنوان مراقبان. و هر گونه کمک کننده خواهد بود قرار دادن خود و خانواده خود را در معرض خطر عفونت است. پدر و مادر هیچ چاره ای جز به آن را به تنهایی. این وضعیت به نظر می رسد که هر دو کاملا قابل قبول و غیر ممکن است به برنامه ریزی برای.

Reyhan Harmanci و شوهرش که او نیز زندگی در بروکلین با خود 4-ماه-پیر دختر و 2 پسر آمد پایین با علائم در همان روز. این زن و شوهر به دنبال راهنمایی در این زمان به ماندن در خانه به جای دنبال تست اما علايم سازگار با ویروس. پرونده های آنها نسبتا خفیف و آنها قادر به درهم و برهم کردن از طریق در آپارتمان خود با استفاده از Instacart برای مواد غذایی و استخدام کسی در TaskRabbit به رها کردن تیلنول. تجربه ساخته شده Harmanci فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد مثلا اگر هر دو آنها تا به حال برای رفتن به بیمارستان است. شاید آنها بپرسید دوستان که تا به حال یک کودک جان خود را از مراقبت روز و در این فرض که هر دو خانواده در حال حاضر در معرض شده است. “این باعث می شود شما تامل در آنچه به نظر می رسید مانند یک مسخره واکنش پنج روز پیش و پس از آن به نظر می رسید مناسب سه روز پیش و در حال حاضر مانند,” آره, ما باید از ما بخواهد آماده,’, ” او گفت:. “این حرکت بسیار سریع است.” بیش از آخر هفته بعد از ما برای اولین بار صحبت کرد او گفت شوهرش علائم کردم “قابل ملاحظه ای بدتر است.”

برای برخی از والدین با داشتن این ویروس یک یادآوری است که لازم است در یک بحران به تکیه بر کمک از خارج از خانواده هسته ای. جاشوا Anderton که زندگی در یک منطقه روستایی در خارج از ونکوور, بریتیش کلمبیا به من گفت که 1 – و 3-در سال پسران مریض شدم چند هفته پیش با آنچه که او و همسرش را به عهده گرفت بود خفیف عادی اشکال. سپس پدر و مادر آمد با COVID-19 علائم. خود دکتر گفت آنها “به وضوح” به حال این ویروس در آنها به یاد می آورد اما گفت که آنها باید در خانه بماند به جای دنبال تست. Ximena Anderton علائم بدتر شد بنابراین جاشوا در زمان بیش از وظایف پدر و مادر در حالی که همچنان به کار از خانه. (Ximena یک مادر اقامت در خانه مادر.) دوستان و اعضای خانواده و صاحبخانه خود پا به رها کردن تحویل لوازم مورد نیاز از خروج بسته در خارج از درب خود را. جاشوا Anderton امید مردم که مریض نیست سعی کنید به فکر می کنم در مورد افرادی که در زندگی خود را که ممکن است مشابه نیاز به کمک: “همه ما فقط باید سعی کنید به از طریق آن دریافت کنید.”

برای Banash و Blackmore در مین تجربه بسیار دلخراش. Blackmore بازدید از اورژانس (ماسک) و دریافت نتیجه تست مثبت در عرض یک روز. او جدا شده خود را در یک اتاق بالا, زن و شوهر, گاراژ و Banash در زمان بیش از پدر و مادر وظایف. به زودی او را به خود علائم بدتر شده و با Blackmore هنوز در انزوا. “مثل این بود که در برخورد با قطار” او گفت:. او تا به حال H1N1 وقتی که ویروس در سال 2009 اما برای او COVID-19 بسیار بدتر بود.

این CDC گفت: آنها را به آغوش دختر خود را. زمانی که 7 ساله گریه او در زمان خاموش دختر جوراب و مالش او ،

دوستان کاهش یافته مواد غذایی در پای خود را جلوی خانه اما آنها در غیر این صورت خود به خود. زن و شوهر پیامک یکدیگر را از گوشه های مختلف خانه بررسی در هر یک از دیگر تنفس. در یک نقطه Banash خواسته Blackmore چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها بدتر است. “ما نمی تواند فکر می کنم در مورد که در حال حاضر,” او گفت:. CDC به نام و به آنها دستورالعمل از جمله به پوشیدن ماسک و ضد عفونی کردن سطوح در هر روز است. (“فقط تصور کنید که این بیمار و نیاز به تمیز کردن خود را گاییدن, خانه هر روز,” او گفت:.) CDC همچنین گفت: آنها را به آغوش دختر خود را برای جلوگیری از آلوده کردن او اگر توسط برخی از شانس او تا به حال گرفتار آن نشده است. زمانی که 7 ساله گریه Banash در زمان خاموش دخترش جوراب و مالیده پای او.

پس از کمتر از یک هفته Blackmore بود و به اندازه کافی به را بیش از پدر و مادر وظایف. Banash که آسم بدتر. هنگامی که او از خواب بیدار شد احساس نفس یک روز آنها به یک ad hoc درایو از طریق درمانگاه که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت و پاک برای ذات الریه. Blackmore در حال حاضر بیشتر بهبود و Banash در حال بهبود است. توصیه او به پدر و مادر دیگر این است که برای ایجاد یک طرح در حال حاضر در پیش بینی است که هر دو پدر و مادر می تواند در بیمارستان بستری شود. “صحبت کردن با افرادی که ضعف سيستم ايمنی و تنظیم آنها را به عنوان پتانسیل مراقبان” او گفت:. “وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است. این است که یا نگهداری.”

برای Banash کسانی که اوایل روز هنگامی که او و همسرش هر دو متوجه آنها شد و بیمار در حال حاضر احساس می کنم مثل یک رویای مه آلود. او به سختی به یاد می آورد هر چند او می داند که او باید پخته شده و او را غرق خود را در خواندن به او. “مثل کسانی که داستان های قدیمی در مورد مادران بلند کردن ماشین بچه های خود را,” او گفت:. “من همیشه فکر می کردم که مزخرف بود اما من حدس می زنم که مسائل و پا زدن می کند در زمانی که شما در حالت زنده ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>