بله مغلوب ساختن پیشی جستن در مشکل عمیق — اما ممکن است اخلال روش به جنون

در روز پنج شنبه نیویورک تایمز گزارش داد که ایالات متحده در حال تنظیم یک رکورد جدید برای موارد COVID-19 در یک روز با بیش از 74,000. و مرگ و میر است و در حال حاضر صعودی نیز اگر چه هنوز نزدیک شدن وحشتناک سطوح دیدیم در ماه آوریل است. در واقع ایالات متحده یکی از چهار کشور جهان از جمله برزیل و آفریقای جنوبی و هند که حساب برای بیش از دو سوم از تمام موارد در این سیاره است. و ما شماره 1!

شما با وجود این همه پیروزی رئیس جمهور تهمت نمی جشن خاص این دستاورد است. در عوض عوامل خود را در کاخ سفید چیده شده برای او را به میزبان دیگر نامناسب کمپین تجمع در کاخ سفید است. این بار به جای داشتن مطبوعات خط مانند یک دسته از گیاهان گلدانی آنها جمع دوستانه کارکنان در باغ گل رز به تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن را درهم و برهم و غیر قابل درک او را کمی تقویت او به شدت نیاز دارد.

تبلیغات:

آن را تعجب آور نیست که او را پایین در افسردگی. این شده است یک هفته برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تلاش. وجود دارد گزارش می دهد که برنامه های خود را برای برگزاری یک کنوانسیون حزب در میان یک بیماری همه گیر در حال fizzling. اول به خواهان منتقل کنوانسیون از شارلوت به جکسون در خود برسند که تبدیل به یک محنت تصمیم گیری است. و در حال حاضر جمهوری خواه به مقامات منتخب و نمایندگان در حال امتناع از شرکت در کلا. مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری است دلتنگ با جو بایدن پیشرو او در هر دو سطح ملی و در میدان نبرد متحده توسط سالم حاشیه. این خیلی بد است که در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده پلاگین در grifter مدیر کمپین براد Parscale و نصب لایحه Stepien استاد استراتژیست که به کمک جمهوری خواهان منجر به لغزش شکست در سال 2018 midterms. اما به عنوان سالن آماندا Marcotte نشد و هیچ مقدار از مرتب کردن صندلی عرشه در USS مغلوب ساختن پیشی جستن را باید هر اثر را به عنوان طولانی به عنوان کاپیتان کشتی است که در انکار زندگی.

با اینحال جدید خود را خدمه هیچ چاره ای جز رفتن با مغلوب ساختن پیشی جستن روده به طوری که آنها تصمیم گرفته اند برای کمک به او وانمود کند که این کشور نیست و در این میان بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن و به جای برگزاری یکی دیگر از باغ گل رز رویداد به جشن دولت عظیم عقبگرد از مقررات زیست محیطی. تهمت بود giddy با شور و هیجان برای دیدن کامیون های بزرگ است. او دوست دارد با کامیون:

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد او گفت: آنها قطع شده بود “25,000 صفحات کار از بین بردن مقررات” نجات صنعت نفت و قطع خودکار استانداردهای ساخت اتومبیل های ارزان تر و همچنین “بهتر آنها می شود قوی تر و آنها را امن تر خواهد بود.”

تبلیغات:

اما آنچه او را خشنود ترین است که او “آورده” لامپ های رشته ای lightbulbs و بهبود دوش تجربه:

آن را مشکوک است که رای دهندگان هستند که علاقه مند به این موضوعات در حال حاضر و مغلوب ساختن پیشی جستن لاف زدن در مورد از بین بردن مقررات زیست محیطی اعتصاب به خصوص ترش توجه داشته باشید در زمانی که مردم رنج می برند از این بیماری همه گیر و فوق العاده ناامنی اقتصادی. وجود دارد بیش از یک بوی جزئی در حالی که این کشور می سوزد و برای دیدن او در خارج وجود دارد پر حرف در مورد ماشین ظرفشویی در حال حاضر.

اما این یک واقعیت غم انگیز است که دولت او به انجام یک کار فوق العاده ای در از بین بردن بسیاری از دولت حمایت اجازه داده است که آمریکایی ها برای رانندگی امن تر اتومبیل, نوشیدن جارو آب و تنفس لایو هوا. به گزارش نیویورک تایمز این هفته که در دانشگاه هاروارد مطالعه نشان می دهد که سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت کشور گرفته اند یک توپ مخرب برای آب و هوا و مقررات زیست محیطی. حتی بی بی رحم مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است قادر به گرفتن چیزهایی که انجام می شود اگر او اجازه خواهد داد که سرسپردگان خود را به انجام بدترین.

تبلیغات:

ما دیده ایم همان پدیده در وزارت دادگستری تحت دادستان کل ویلیام Barr. آنها تاسیس ده ها تن از جدید سوابق تحت “واحد اجرایی” اصل نه به خاطر تهمت معتقد است در چنین محرمانه اساسی فلسفه — البته او هیچ ایده چه چیزی است که بدان معنی است — اما از آنجا که آنچه به نفع او و هم به نفع محافظه کار حقوقی پروژه است. نیز وزارت امنیت داخلی تبدیل شده singleminded ابزار تهمت بی رحمانه ضد سیاست های مهاجرتی.

واقعیت این است که در حالی که تهمت نیست زمانی بیشتر از هر چیزی با اندازه گیری عادی از ریاست جمهوری — قانون مهم رهبری در صحنه جهانی و یا دست زدن به یک بحران بزرگ — خود را توانمند سازی برخی از عناصر تندرو و راست به او داده یک میراث در وجود خود.

تبلیغات:

من هرگز می گویند که چون او نادان و بی کفایت او انجام نشده بسیار آسیب برساند. به وضوح او است. اما من باید همیشه احساس کردند که او در معرض ضعف در سیستم ما و رک و پوست کنده جامعه ما هستند که به احتمال زیاد مورد سوء استفاده قرار گیرد در آینده استبدادی است که کارآمد تر و توانا تر از او است.

وجود دارد یکی دیگر از ابعاد به مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردهای اما من فکر قبل از. Greg Sargent از واشنگتن پست نوشت: در مورد یک مطالعه جدید positing که “عوام فریب populists” مانند تهمت و Jair Bolsonaro از برزیل و رسیدن به حداقل برخی از اهداف خود نه از آنچه ما فکر می کنم به عنوان استبدادی نفس بیش از حد, اما آنچه به آنها تماس بگیرید “اجرایی underreach”:

استادان حقوق David Pozen و کیم خط Scheppele در حال حاضر “اجرایی underreach” به عنوان یک گونه عدم رهبری است که به عنوان به عنوان مخرب اجرایی نفس بیش از حد تعریف آن به عنوان یک ملی قوه مجریه را شکست عمدی به آدرس قابل توجهی عمومی مشکل است که اجرایی است که از نظر قانونی و عملکرد مجهز شده (هر چند نه لزوما از نظر قانونی مورد نیاز) به آدرس.

اما مهمتر این مقاله لینک این پدیده اساسا illiberal و ضد دموکراتیک گرایش: خصومت با علم و تخصص و رهبر جاودانه ایمان در توانایی های خود را به اشتباه با دروغ به عنوان یک جایگزین برای اقدام در جهت منافع ملی…

من فکر نمی کنم نیاز به ترسیم تمام راه های که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بزرگترین بحران ریاست جمهوری خود را متناسب با این توضیحات. او blithely همچنان به عنوان او شروع به باور او می تواند متقاعد کردن که همه گیر نیست اتفاق می افتد به طوری که آنها خواهد حزب مانند آن را 2019 و پاداش او را با یک دوم. به جای استفاده از قدرت تفویض ریاست جمهوری برای آن هدف در نظر گرفته شده است که در مواقع اضطراری — او تقریبا هیچ چیز صدور خالی تهدیدات و گیج کننده پیام و اساسا همه چیز بدتر عدم عمل به عنوان سیستم نیاز به اجرایی در طول یک بحران است. همه چیز از هم جدا می افتد وقتی که بخش مهمی از این ماشین فقط کار نمی کند.

تبلیغات:

به عبارت دیگر هیچ کس باید قلب را در این واقعیت است که تهمت نشده است استفاده از بحران به عنوان ابزاری برای تحکیم قدرت به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود از چنین اساسا استبدادی شخصیت. او نمی قادر است که اما او را بیش از قادر به شکل illiberal رهبری در بالا توضیح داده شده است که هر بیت به عنوان مخرب به دموکراسی است.

در ضمن طبق معمول تهمت نگه می دارد صدور هذلولی واقعیت-نمایش فکری در مورد همه چیزهایی که او قصد دارد تا اعلام کند در آینده:

و البته مکزیک رفتن به پرداخت آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>