بله تهمت توییتر تهدید دموکرات ها در حال یک “انحراف” — اما ما نمی توانیم آنها را نادیده گرفت

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, طراحی شده توسط, توسط یک هرج و مرج هیولا که بیل تلخه سریع تر از مردم می تواند روند آن است. سبکبار توسط انسان عادی کیفیت مانند همدلی یا وجدان تهمت می تواند گزاف گویی از یک افتضاح رفتار از دیگری — grifting تجاوز جنسی و آزار و اذیت و نژاد پرستی و دروغ توطئه طلبی طرح های جنایی — با سرعت شگفت آور, انجام بیشتر اعمال ستمکاران در یک روز که چه مشتاق ترین خائنانی می تواند در یک سال یا حتی یک عمر است.

در تلاش برای دریافت یک دسته در بی سیل از awfulness ریختن از مغلوب ساختن پیشی جستن آن را تبدیل به رایج برای توصیف برخی از godawful چیزهایی که او می کند به عنوان “حواس او را پرت” از دیگر افتضاح همه چیز او می کند. آن را تلاش برای تریاژ پاسخ ما ظاهرا در این نظریه که بدانند که تهمت شر رتبه بالاتر از دیگران می تواند به نوعی تیز کردن تلاش های ما به روند و مقاومت در برابر آنها. آن را محترم تمایل بر اساس شواهد تجربی: در واقع برگ برنده گاهی می کند یا می گوید همه چیز تند و زننده برای منحرف کردن توجه عمومی و رسانه ها از دیگر چیزهای تند و زننده او می کند یا می گوید. متاسفانه این اغلب نتواند به درک که چیزهای تند و زننده تهمت را به منحرف کردن ما از دیگر چیزهای تند و زننده است که فوق العاده خطرناک خود را در آن شرایط نمی تواند فقط شانه ای بالا انداخت به عنوان یک خالص و یا محتوای رایگان-حواس پرتی.

تبلیغات:

امروز مورد در نقطه: مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب زیاده روی در اواخر شب binges از توییتر سولفات در حالی که اکثر آمریکایی ها به خواب رفته بود دوباره در آن اواخر چهارشنبه شب زمانی که او تصمیم گرفت برای ترویج یک فیلم با یک کابوی cosplayer و تهمت superfan نام Couy گریفین اعلام “تنها دموکرات است مرده دموکرات.”

“با تشکر از شما کابوی ها. ببینید شما در نیومکزیکو!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تصویری که تکرار یک قرن 19 شعار — “تنها خوب, هندی, یک سرخپوست مرده” — استفاده می شود برای توجیه نسل کشی در برابر بومیان آمریکایی است.

تا کنون اما رسانه های جریان اصلی واکنش بوده است بزرگ, چاق شانه را بالا انداختن. و آن را آسان ببینید که چرا. در واقع این نمایشگاه به استدلال می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش antics از اواخر سال در حال تلاش برای منحرف کردن توجه از دنیای واقعی فاجعه اتفاق می افتند در این کشور تا حد زیادی به دلیل سهل انگاری. آمریکا رسما عبور علامت از 100,000 مرده از COVID-19. بیش از 40 میلیون نفر که در زمینه بیکاری. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کامل داده می شود و حتی تظاهر به هر گونه استراتژی ملی برای مبارزه با این ویروس فراتر از آن خواستار متحده “بازگشایی” ASAP اجازه دهید به این ویروس شستن بیش از ما بی حد و حصر و کشتن هزاران نفر ،

تبلیغات:

“این تمام چیزی است که حواس پرتی و شما آن را می دانم” Chris Cuomo از سی ان ان گفت: در شب چهارشنبه افزود که تهمت برانگیخته گلدان با این نفرت مزخرف برای منحرف کردن اذهان “از مرده و وضعیت وخیم است که [او] در واقع نادیده گرفتن.”

صبح روز پنجشنبه جو اسکاربورو MSNBC است که دفع تهمت را بد اخلاق و بی پایه و اساس اتهام قتل در هفته های اخیر ساخته شده مشابه نقطه. مغلوب ساختن پیشی جستن defames او و دیگران, Scarborough گفت: برای منحرف کردن اذهان ما را از این واقعیت است که او را نادیده گرفته و یا نادیده گرفته شده coronavirus همه گیر برای ماه می باشد. او نه می توانست مردم “بحث در مورد چگونه ننگین خود توییتهایی هستند و یا چگونه خطرناک مبارزه خود را با توییتر است” از حدود 100.000 مرده است.

نه کومو و نه Scarborough صحبت شد به طور خاص در مورد تهمت تویت کردن خشونت آمیز و شعارهای نسبت به دموکرات ها — کومو را در بخش پخش در مدت کوتاهی کمی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را که — اما در مورد کوهستانی زباله آتش از رئیس جمهور خوراک توییتر به طور کلی که این تهدید و لفاظی بود و فقط یک قطعه کوچک. مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا پرتاب کردن هر آنچه که او می تواند در یک پیشنهاد از جان گذشته برای به دست آوردن کنترل مکالمه به طوری که او را شکست نیست ، که منجر به حداقل دو شب جایی که او در آنجا ماند تا در اواخر و ارسال بیش از 100 توییتهایی به امید سرفه چیزی ظالمانه به اندازه کافی برای به دست گرفتن سرفصل.

تبلیغات:

بنابراین درست است که این چیزها آشکار حواس او را پرت. اما آن را دنبال نمی کند که بهترین روش این است که لزوما به چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کودکانه رفتار است. این واقعیت که رئیس جمهور ایالات متحده تشویق تروریسم داخلی در برابر “دموکرات” — و نه فقط در برابر سیاستمداران خاص خواهد بود که به اندازه کافی بد است اما در برابر هر کسی که برای شناسایی به عنوان یک دموکرات است — نه یک چیز کوچک است. بر خلاف آن را فوق العاده خطرناک است.

این بود که مدتها پیش اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد مانند یکی دیگر از عصر هنگامی که یک داخلی تروریستی ظاهرا مجموعه ای از به قتل هیلاری کلینتون, باراک اوباما, و کارکنان در سی ان ان — در میان دیگران — با پست بمب زیرا او عاشق تهمت بسیار است. در واقع رئيس جمهور در سطح deniability قابل قبول بالاتر بود پس از آن بود که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آشکارا به نام برای چنین خشونت است. در حال حاضر وجود دارد یک ارتش عصبانی reactionaries با اسلحه — چه کسی مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاقانه تشویق خود را با “آزادی” توییتهایی — که آویزان بر روی هر کلمه و به نظر می رسد آماده به تشدید برای باز کردن مسلح قیام. این غیر قابل انکار است که حداقل چند نفر و شاید بیشتر از آن خواهد شد در این تفسیر به عنوان یک فشار به ضربه زدن با هدفمند خشونت در وسط یک انتخابات سال است. تنها سوال این است که چگونه گسترده است که خشونت خواهد بود.

تبلیغات:

بیایید خودمان را گول نزنند اینجا. در این ویدئو تهمت توییتی گریفین محور از آتش زا به زبان ادعا می کنند که او تنها خواسته دموکرات مرده “در یک هم از لحاظ سیاسی.” این آبشار در جایی بین قانونی باسن-پوشش و استاندارد-موضوع gaslighting با گریفین در تلاش برای فریب مردم را به نادیده گرفتن آنچه که او گفت: چند لحظه قبل از. او در تلاش به جناح راست shitposting کیک و خوردن آن را بیش از حد آشکارا تشویق خشونت در حالی که همچنین تلاش برای فرار از مسئولیت با digressive درهم و برهم توضیحات چگونه شما نمی توانم باور کنم که او واقعا به معنی آنچه که او فقط گفت.

اما گریفین به معنی آن و مغلوب ساختن پیشی جستن می کند بیش از حد. به عنوان خواهد Sommer روزانه جانور یافت هنگامی که او در مصاحبه های گریفین, مرد می کند, شاش-کار ضعیف در disguising و خود را آشکار اشتیاق برای خشونت در برابر عذاب دموکرات که او معتقد است هیچ قانونی ادعای نمایندگی در سیاست است.

“شما را وادار به انتخاب خود را سم: شما هم قبل از تیرباران و یا شما به پایان طناب” گریفین گفت دموکراتیک فرمانداران و درست بعد از این ادعا او نبود به طور جدی پیشنهاد کشتن هر کسی است. وقتی پرسید که آیا anti-مستند معترضان با توجه به خشونت گریفین گفت: “وجود دارد و نه گزینه ای که روی میز است.”

تبلیغات:

مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گریفین را آشکار ترسو که می خواهد به فشار خشونت آمیز و شعارهای اما حاضر به صورت عواقب برای انجام این کار است. با فشار دادن گریفین سخنرانی تهمت درگیر شدن در stochastic تروریسم است که در آن برجسته صدا قرار می دهد پیشنهاد رادیکال خشونت اما حاضر به اذعان هر گونه مسئولیت در صورتی که شخص دیگری اعمال در آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از جان گذشته است و چسبیده به هر چیزی که او می توانید استفاده کنید, از جمله تهدید به خشونت برای ترساندن رای دهندگان دموکرات دور از انتخابات در ماه نوامبر. پس از انتخابات ریاست جمهوری است ما در گذشته در دسترس ساز برای حذف تهمت و جایگزین کردن او با کسی مبهم عاقل و صالح این است که هیچ چیز کوچک. در سن coronavirus در واقع جای تهمت با کسی صالح است مهم تر از همیشه. آن را کاملا به معنای واقعی کلمه تنها امید این کشور است صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد ما.

وجود دارد یک راه برای تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن خشونت چرخش در حالی که همچنین نگه داشتن تمرکز بر روی افزایش تعداد مرده و بیکار. آن را در مورد رفتن meta — اشاره به نه فقط حقایق از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار اما چرا او را از انجام کارهایی که او می کند.

تبلیغات:

که در واقع چیزی کومو و Scarborough را در خود تلویزیون بخش از قضا کافی است. نه مرد است که در واقع نادیده گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر antics. آنها برجسته است که مسائل را در حالی که همچنین توضیح به بینندگان نه چندان پنهان-هدف از چنین چرخش: تلاش برای منحرف کردن توجه و دور از 100,000 کشته و 40 میلیون بیکار. خود را در بخش نمونه های خوبی از نحوه راه رفتن و جویدن آدامس در همان زمان. آنها در حال گرفتن “چشم پوشی از antics خود را و او را” رویکرد. بلکه آنها در حال انجام چه تمام روزنامه نگاران باید انجام دهند که نزدیک به یک هر دو/و رویکرد — calling out مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب خشونت آمیز و دروغگو حواس او را پرت در حالی که همچنین با تاکید بر واقعی تلفات و رهبری خود را شکست و مردم آمریکا است.

این چیزی است که همه در رسانه ها باید انجام دهند. نادیده گرفتن تهمت نمی خواهد او را از بین برود. او هنوز رییس جمهور است متاسفانه. او همیشه یک خط مستقیم را به پیروان خود و در حال حاضر او با استفاده از این اتصال برای ارائه نکات unsubtle که آنها باید با استفاده از خشونت برای جلوگیری از دموکرات ها از رای دادن او. او همچنین بازی همان بازی خود را با اتهامات واهی علیه Scarborough ایجاد یک ساختار اجازه برای برخی از دیوانه با یک تفنگ است که می خواهد خود را برای گرفتن انتقام نارنجی الوهیت در برابر “خبر جعلی.”

متاسفانه مردان با اسلحه که می خواهند به شما صدمه دیده است نیست مشکل ما فقط می توانید چشم پوشی از دور.

ما می توانیم به جای تمرکز فقط بر آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است اما چرا او آن را انجام می دهند. چه: آتش زا با استفاده از لفاظی های امید, الهام بخش پیروان خود را به اقدام خشونت آمیز از طرف او. چرا: چون او را تبدیل شدن به آگاه که لطف عظیم خود را شکست به عنوان رئیس جمهور او احتمالا نمی تواند نگه داشتن قدرت از طریق مسالمت آمیز و قانونی است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای خطرناک لاس زنی با استفاده از اراذل و اوباش با خشونت به درون واژگون سازی دموکراسی نیست یک داستان کوچک. باید آن را پوشش داده اما پوشش داده شده با دقت و با اشاره به سمت تاریک اهداف او امیدوار است برای به انجام رساندن با این رفتار ناپسندیده.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>