بله ما هنوز هم نیاز به جلسات در این بیماری همه گیر — اما بدون تهمت

هر روز بیشتر آمریکایی ها در حال بیمار شدن بیشتر آمریکایی ها در حال مرگ هستند و در سراسر کشور مردم به ماندن در خانه های خود ترس و نا امید که همه چیز بهتر خواهد شد به زودی.

در یک زمان مثل این که ما نیاز به اطلاعات — روزانه. ما نیاز به به روز رسانی و توضیحات و اطمینان است. ما نیاز به دانستن این طرح است. ما نیاز به دانستن آینده است.

تبلیغات:

ما هیچ کدام از آن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در عوض, ما ساعت های بی پایان از دروغ و مبالغه توهین به خود و ستایش تمام بی وقفه تکرار همه کاملا فاقد اعتبار است.

“بیشترین تکرار گفتاری از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسات خود تبریک می نویسد که” نیویورک تایمز. “رئیس جمهور ارائه کرده است کمی در راه از اطلاعات دقیق پزشکی و یا همدلی برای coronavirus قربانیان به جای تمرکز بر حمله به دشمنان خود را و تمجید خود و متحدان خود را در” یادداشت واشنگتن پست.

این جلسات در حال حاضر در برزخ است. شایعات swirled بیش از آخر هفته که تهمت بود در نهایت سوگند آنها را خاموش. اما او در نیروی کامل در دوشنبه دروغ گفتن و خارج می گردند به عنوان بسیاری از اردک به عنوان همیشه. روز سه شنبه او ارائه یک نسخه فشرده از بزرگترین اطلاعات غلط بازدید. بقیه هفته است در هوا.

تبلیغات:

اما ما نیاز به یک جلسه توجیهی روزانه. نوع حق جلسه توجیهی روزانه.

آنچه که ما نیاز به دانستن

در اینجا چیزی است که ما نیاز به دانستن است.

ما نیاز به دانستن آخرین شماره. چگونه بسیاری از موارد وجود دارد بوده است ؟ که چگونه بسیاری از بازدیدکننده داشته است ER, بستری شدن در بیمارستان تعداد تخت پر ؟ چگونه بسیاری از مردم کشته شده اند ؟

چه این آخرین اعداد نشان می دهد ؟ آنها در حال حرکت در مسیر درست? آنها در حال حرکت سریع ؟ وجود دارد بزرگ منطقه ای و جمعیتی تفاوت ؟ که در آن وجود دارد نشانه هایی از امید ؟ که در آن داده ها دلسرد?

تبلیغات:

چه اتفاق خوبی ؟ آنچه که نگران کننده مقامات و کارشناسان متهم با نظارت کشور را به پیشرفت از طریق این بحران ؟ آنچه آنها را خوشحال ؟

چه دولت امروز انجام می شود را امتحان کنید تا همه چیز بهتر است ؟ و آنچه که زمینه را برای کسانی که دست آوردهای ؟ به ما بگویید که چه شده است به دست آورد, بله, بلکه آنچه که ما هنوز هم نیاز دارید. شماره های خارج از چارچوب هستند بی معنی است.

تبلیغات:

این briefer که باید حضور این نیروی کار جلسات نیز باید آماده به بحث در مورد چه چیز دیگری آمد تا امروز و برای رسیدگی به هر گونه قبلی misstatements است که باید اصلاح شود.

وجود دارد باید گزارش از هر دو گروه مربوط — به خصوص بیشتر از هر گروه متهم است با مدیریت و به طور چشمگیری افزایش عرضه زنجیره ای برای تست. چگونه کافی هستند منابع? چه موانع? چه در حال انجام است برای غلبه بر آنها ؟

آیا آخرین یافته های پزشکی? آیا ما می دانیم که هر چیزی جدید در مورد چگونه به آن را حذف با این نسخهها کار و یا چه درمان ممکن است کمک کند ؟

تبلیغات:

باید وجود داشته باشد یک یادآوری روزانه برنامه — نقشه راه این اهداف هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید و از نحوه کنون همراه ما هستند. چه ما هنوز هم نیاز به انجام?

چگونه ما می دانیم هنگامی که آن را امن برای بیرون آمدن دوباره ؟

وجود دارد باید روشن و دقیق طرح دولت فدرال مسئولیت. و یک یادآوری از آنچه در آینده.

تبلیغات:

و چه از بقیه جهان است ؟ آنچه ما انجام می دهند برای آنها ؟ آنچه که آنها انجام می دهند برای ما ؟

که سخت داده ،

انسان بخشی

نیز وجود دارد نیاز به یک انسان ،

این جلسه باید جدی به رسمیت شناختن باور نکردنی از ضرر و زیان در حال تجربه آمریکایی ، باید وجود داشته باشد ابراز همدردی و غم و اندوه. شاید حتی چند داستان در مورد افرادی که به تصویب رسید.

تبلیغات:

وجود دارد نیز باید کلمات از امید و الهام: نصیحت و قدرشناسی از فداکاری, شاید بازگویی عمل فداکارانه گرفته شده توسط بیش از حد-اغلب قهرمانان گمنام این بیماری همه گیر.

پیام باید شامل بخشنده و آمرزنده: ما همه در این با هم. آن را باید شامل چه یک منتقد اشاره کرده است بسیار وحشتناکی وجود ندارد و در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان: “زبان تعالی آنچه ما مشترک است.”

سوالات

سپس آن زمان برای سوالات. در حالت ایده آل, این سوالات خواهد آمد نه تنها از خبرنگاران سیاسی که کاخ سفید فشار سپاه اما از طریق تلفن و یا تصویری از پزشکی و علوم خبرنگاران, از خبرنگاران محلی شاید حتی از منافع عمومی گروه یا عمومی به طور مستقیم. وجود دارد می تواند روزانه یک پرسش و پاسخ.

پس از پاسخ به یک سوال کسی که پرسید از آن می توان پرسید: اگر آنها احساس آنها واقعی پاسخ و باید فرصت داده شود به دنبال.

تبلیغات:

باید وجود داشته باشد هیچ جایی برای سیاست است. هیچ جایی برای توهین. هیچ ما در مقابل آنها. بدون لاف زدن. هیچ قربانی. هیچ حمله پرسشنامه. و هیچ بی پایان تکرار مسخره نقاط صحبت کردن.

آنچه که همه می افزاید: البته این است که باید وجود داشته باشد هیچ مغلوب ساختن پیشی جستن.

به طوری که آن را ندارد ؟

به طوری که باید منجر روزانه همه گیر توجیهی? از لحاظ تاریخی چنین جلسات شده اند دامنه CDC مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن بوده است در کنار این زمان در اطراف, و یک نفر صحبت طرف آن — مدیر رابرت Redfield — یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب و یک راست جناح که در ابتدا به عنوان بحران و parroted حامی خود را از زمان.

آیا کسی وجود دارد که علاوه بر Redfield در CDC کسی نمی همدستی در آژانس آزمایش اولیه شکست — چه کسی می تواند گام تا ؟

تبلیغات:

آن را قطعا نباید سیاسی منصوب.

شاید Anthony Fauci, از NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

یا آنچه در مورد نانسی r. schultze،? پس از آن مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC به جلسات on Feb. 14, 21, 25, 28 و 29 و همچنین در مارس 3 — تا زمانی که تهمت کشیده پلاگین به دلیل r. schultze ، حال اذعان کرد که جامعه گسترش این ویروس در ایالات متحده اجتناب ناپذیر بود, بازگشت, زمانی که او هنوز هم پیش بینی آن خواهد برود به خودی خود.

ممکن است نقش مدل شامل کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, New York رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio.

واشنگتن پست مقاله نویس E. J. Dionne جونیور یک پیشنهاد جالب: “بیایید یک ائتلاف دو حزبی از مسئول فرمانداران انتخاب یکی از خود را برای رهبری یک جلسه توجیهی روزانه با هدف در کل کشور است.”

چه آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن?

چرا تهمت حتی در نظر اجازه می دهد چنین چیزی را به جای ؟ آنچه را سیاسی کنند.

در واقع او هرگز تسلیم موردتوجه — از نشانه های بصری است که نشان می دهد او در واقع در کنترل است.

اما آن را مانند او انجام هر یک از املاک در حال حاضر کار به هر حال.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نیاز به ثبت نام در عمده طرح احتمالا. بنابراین او می تواند هنوز هم شاید به یک هفتگی آدرس را به اعتبار برای چیزهایی که تیم واقعی طول می کشد یک روز — تماس با آن “شش هیچ مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مسلما او ممکن است تنها بزرگترین ذینفع از افزایش اعتماد عمومی که این بحران به کار گرفته شایستگی توسط مقامات واجد شرایط با تخصص و بیشتر منافع عمومی در قلب است.

او تایید اعتبار قطعا نمی خواهد به پایین بروید.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازگار حسرت در طول این بحران شده است به صورت آسان و سریع حل کنند. خارج از راه حل قرار دادن شخص دیگری مسئول است و نزدیک ترین چیزی که وجود دارد این است که برای قرار دادن این همه چیز را پشت سر گذاشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>