بله شما از شنیدن راه بیشتر آتش بازی بیش از حد معمول


A firework exploding.

همه ما نیاز به سرگرمی است.

هر کس در محله من در بوستون—نه فقط narcs و NIMBYs در محلی من همسایه—متقاعد شده است که آنها در حال شنیدن راه بیشتر آتش بازی در این سال است. معلوم می شود ما نه تصور آن: بوستون پلیس ثبت 1,445 آتش بازی شکایت در هفته اول ماه ژوئن در مقایسه با فقط 22 در همین هفته در سال گذشته بوستون هرالد گزارش هفته گذشته است. این به نظر می رسد که شروع به زمانی که آب و هوا شروع به گرم کردن—شکایات در ماه مه نیز با بیش از 2.300 درصد در مقایسه با آوریل 2019—و آن را تنها ادامه همانطور که ما در نزدیکی یک جولای 4 است که در آن سازمان آتش بازی نمایش هستند و در عین حال یکی دیگر از تلفات این نیمه بازگشایی همه گیر تابستان است.

به شکایات شهرستانها ثبت نام هستند به نظر می رسد راه بیشتر مردم به صرف وقت آزاد خود را dabbling با فشفشه این سال است. شهردار سیراکیوز, n. y., عهد کرد که بعد از یک راش از 911 تماس در مورد آتش در آخرین سه شنبه شب و سیراکیوز پلیس ادعا 335 درصد افزایش در آتش بازی شکایت از آغاز سال است. به دنبال در شهر نیویورک 311 داده من محاسبه 920 درصد در سال بیش از سال افزایش در آتش بازی شکایات در ماه مارس. (شهر ساخته شده آن را آسان تر برای ارسال این شکایت در ماه ژوئن گذشته زمانی که آن را شروع به پذیرش گزارش آنلاین—اما این به خودی خود به نظر نمی رسد به توضیح ممکن است افزایش یابد. NYPD نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر بیشتر.) بیشتر anecdotally در بالتیمور “دیرین ساکنان” می گویند فردی آتش بازی استفاده شده است به طرز محسوسی بیشتر شایع این سال است. در دیگر نقاط کشور Facebook و توییتر پر از شکایت است که آن را بدترین سال تا کنون است. به عنوان همکار من بن Mathis-Lilley آن قرار دهید:

درست است که آمریکایی ها همیشه شکایت بیشتر در مورد آتش بازی در اجرا تا 4 جولای. و یک بیماری همه گیر به تنهایی نمی تواند توضیح دهد که چرا آمریکایی ها به طور کلی تنظیم کردن بیشتر مواد منفجره از آنها استفاده می شود; ما همچنین می توانیم با تشکر از آزادسازی قوانین در کشت متحده در طول دو دهه گذشته است. این عوامل را به چالش کشیدن برای ایجاد چقدر فوق العاده سال 2020 است و از نظر تبادل نظر نمایش آتش بازی و اینکه آیا آشکار بوم (با عرض پوزش) یک محلی و یا ملی پدیده است.

کمتر در شک و تردید است که مصرف کننده آتش بازی فروش هستند. یک سخنگوی ملی آتش بازی انجمن تایید کرد که این سازمان از شنیدن گزارش ها از افزایش فروش از سراسر صنعت است. در صنعت میزگرد رویداد در ژوئن 3, آمریکا, آتش بازی انجمن, مدیر اجرایی, جولی Heckman گفت که آنها در حال حاضر پیش بینی “بنر سال” برای مصرف کننده فروش. ویلیام Weimer معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی از فانتوم آتش بازی بزرگ ملی خرده فروش تخمین زده است که شرکت خود را از فروش تا 15 درصد در سراسر کشور به ویژه در ایالت های شمالی. 4 جولای سقوط در یک شنبه در این سال زمان است که در طول تاریخ شده است در ارتباط با فروش بالاتر. اما حتی پس از حسابداری که فانتوم فروش بسیار بالاتر از حد انتظار است. Weimer زندگی می کند که در Youngstown Ohio, همچنین به من گفت که “آنچه بیشتر برای من تعجب آور بود این است که آنها نیز با استفاده از آنها بود.” من او را پرسید که چگونه او می دانست که. “همان شما,” او گفت:. “من می شنوم بیشتر در محله من.”

“من فکر می کنم عموم مردم با توجه به COVIDفقط خارش را به انجام چیزی است.” — آمریکا فشفشه انجمن, مدیر اجرایی, جولی Heckman

هر دو نفر که در حال فروش مواد منفجره و مقامات دولتی که شکایت در مورد آنها به توافق برسند که این بیماری همه گیر است که احتمالا آنچه نهفته در پشت مربوطه خود را ، “من فکر می کنم مردم صفحه اصلی” شهردار بوستون مارتین والش گفت: چهارشنبه گذشته زمانی که خواست آنچه که ممکن است در رانندگی افزایش شکایات. نمی توانید از دیدن یک فیلم و یا شام خوردن ؟ چرا منفجر شدن برخی از چیزهایی است ؟ چند صنعت-طرف نمایندگان ارائه شده مشابه توضیحات به من. آنها همچنین پیشنهاد کرد که لغو گسترده از تاریخ 4 ژوئیه جشن همراه با لغو رویدادهای ورزشی و جشنواره های موسیقی را ترک کرده است همه ما ولع مصرف ما آتش بازی ثابت. “من فکر می کنم عموم مردم با توجه به COVID فقط خارش به انجام کاری” Heckman گفت.

جدا از خستگی به نظر می رسد ممکن است که این بیماری همه گیر است و باعث تامین سمت پویایی هستند که کمک در راه خود را برای افزایش فروش و استفاده است. حرفه ای آتش بازی نمایش شرکت های نوعی که تولید را نشان می دهد شما ببینید در ballparks جشنواره و دیزنی جهان را حداقل 75 درصد از درآمد سالانه خود را از تیر 4 نشان می دهد با توجه به آمریکایی انجمن اتش بازی. در این سال که نمایش کسب و کار را ویران شده است. برخی از نمایش های شرکت نیز کار فروشگاه های خرده فروشی بنابراین با pivoting تمرکز خود را و منابع به خرده فروشی آنها می توانید سعی کنید برای کاهش ضرر و زیان خود را. اگر قانون اجازه نمی دهد که مصرف کنندگان برای خرید حرفه ای درجه آتش بازی آن را اجازه می دهد برای فروش با این وجود برخی از مواد منفجره قدرتمند نوعی که در یک سال دیگر ممکن است استفاده شده است با یک صفحه نمایش, شرکت, در, یک, شرکت, پیک نیک.

و برخی از بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی که آتش بازی فروشگاه مانند دیگر خرده فروشان را اتخاذ کرده اند ممکن است برخی از پایین دست تاثیر بر فروش و استفاده است. آتش بازی فروش تمایل به قله در روز قبل از جولای 4, گاهی اوقات منجر به صف های طولانی برای خرده فروشان مانند فانتوم آتش بازی. چون فانتوم در حال حاضر محدود کردن تعدادی از مشتریان که می تواند در یک فروشگاه در یک زمان این شرکت نگران است که آنها قادر نخواهد بود به جای به عنوان بسیاری از تاریخ و زمان آخرین دقیقه خریداران. که منجر فانتوم به پیشنهاد اولیه-پرنده تخفیف برای دریافت بیشتر از فروش خود را رزرو هر چه زودتر. شاید برخی از کسانی که تخفیف خریداران تصمیم خواهد گرفت که آنها نمی توانند صبر کنید تا 4.

شاید مهمتر از خرده فروشان نیز شروع به فروش آتش بازی آنلاین و اجازه می دهد برای انتخاب سرویس. در یک ایمیل Heckman تایید کرد به من که این یک استراتژی بازاریابی جدید برای صنعت—قبل از همه گیر آنلاین خرید و فروش شد و نادر است. (کسی نمی تواند پس از تمام رها کردن یک بمب در پست الکترونیکی.) استیو Gotti مالک و مدیر عامل شرکت اطلس آتش بازی در یک خانواده متعلق به شرکت است که تولید بزرگ آتش بازی و حوادث از جمله برای میهن پرستان جدید انگلستان و نیز به اجرا در چهار مکان های خرده فروشی در نیوهمپشایر. اطلس شروع به ارائه فروش آنلاین در طول همه گیر و خرده فروشی در حال حاضر تا 28 درصد از 2019. Gotti تخمین می زند که خرید و فروش آنلاین در حال حاضر برای حساب 24 درصد از ناخالص خود را خرده فروشی درآمد. این خرید و فروش آنلاین ممکن است کمک به خرده فروشان برای رسیدن به مشتریان جدید—شاید حتی آنهایی که در شهرستانها زندگی می کنند در ماساچوست تنها دولت است که هنوز قانون شکنان فروش انواع آتش بازی .

مردم به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن خود و آتش بازی صنعت در حال انجام است همه چیز را می تواند به افزایش خرده فروشی به خصوص به عنوان دیگر بخش های کسب و کار خود رنج می برند زیان های فاجعه بار. این به نظر می رسد یک مورد از خریداران با انگیزه نشست فروشندگان با انگیزه. در تابستان امسال هر روز روز استقلال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی