شما می توانید پخت این نان موز با مواد تشکیل دهنده خود را از شربت خانه و تعویض آسان

همانطور که ما خودمان را پیدا کنید ناگهان در خانه شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای دوباره کلاسیک در آشپزخانه. وقتی که می آید به پخت و یا نان نهایی راحتی مواد غذایی نان موز است. همین دلیل است که همواره یکی از مهمترین و-جستجو دستور العمل در وب سایت سالن ساکن آشپز شیرینی, مگان McGarry از گراوند بلاندی.

مانند لیمو زغال اخته قرص McGarry به تازگی به اشتراک گذاشته شده با سالن غذا این است که یکی دیگر از دستور العمل های که شما می توانید پخت با استفاده از مواد تشکیل دهنده مشترک شما به احتمال زیاد در حال حاضر در دست خود را در پخت شربت خانه. آیا شما از دست رفته یک عنصر و یا نمی توانید آن را در فروشگاه مواد غذایی McGarry ارائه می دهد چند تعویض به شما حمل بیش از خط پایان.

تبلیغات:

ما خواهید بود با استفاده از McGarry بوداده توت فرنگی نان موز به عنوان قالب های ما. این یک دستور است که واقعا ویترین چگونه شما به راحتی می توانید یک کلاسیک راحتی, مواد غذایی و بالا بردن آن را به سطح بعدی را در خانه و هیچ کس بهتر است که شناخته شده برای پانسمان کلاسیک دسر از گراوند بلاندی معروف است. ستون فقرات این دستور غذا را لذتبخش مرطوب نان موز با تشکر از ترکیبی از روغن های گیاهی و خامه ترش.

مرتبط با: شما می توانید به پخت این نان را با مواد تشکیل دهنده در دست در شربت خانه خود را به دلیل تعویض آسان

توت فرنگی را به فصل در جنوب که در آن McGarry زندگی در این ماه و برشته توت فرنگی یکی از راه های ساده برای برجسته کردن عطر و طعم کامل از این میوه است. چرا که آنها بو توت فرنگی را به جیب شیرین لوبیا وانیل میوه ای جم نوع خوبی به عنوان آنها پخت به نان موز. وجود دارد چند جفت عطر و طعم به عنوان کلاسیک به عنوان توت فرنگی و موز.

تبلیغات:

اگر شما در حال جستجو برای یک کمی خاص را برای تعطیلات عید پاک در حال آمدن است ، اما این دستور غذا بزرگ است هر روز دستور برای صفحه اصلی به خصوص در زمانی که روز به نظر می رسد هم اجرا می شود. ما قصد داریم به ما تسلی در حال حاضر و بو توت فرنگی نان موز را به شما احساس می کنید مانند شما reconquered اصول.

پیروزی های کوچک در آشپزخانه

این یک دستور کامل برای قرار دادن انرژی خود را به زمانی که شما نیاز به یک حواس پرتی. دلیل آن ساده است, آن را نمی خواهد شما استرس. هر چند آن طعم بسیار عالی برای صبحانه یا صبحانه و همچنین میان وعده کامل غذایی است. بنابراین استرس پخت در هر زمان برای شما کار می کند.

این دستور پخت اگر شما لازم نیست که یک مخلوط کن ایستاده در حال حاضر در دست خود را در آشپزخانه. شما می توانید ماهوت پاک کن زدن همه چیز را در یک کاسه با دست, معنی کسانی هستند که تنها دو ابزار شما نیاز دارید. نه تنها هیچ تکنولوژی بالا تجهیزات مورد نیاز بلکه پاک کردن یک نسیم از آنجا که شما نمی خواهد پر کردن مخزن. اگر هر دو ابزار ماشین ظرفشویی امن, شما فقط می توانید آنها را مستقیما در داخل زمانی که شما انجام می شود.

تبلیغات:

مرتبط: این مشخصی سیب ترد کیک پنیر میله ضربه حتی اگر آن را نمی افتد

اگر شما تا کنون ساخته شده هر دستور غذا را برای نان موز قبل از اینکه شما می دانید این است که یک راه عالی برای قرار دادن کسانی که بیش از حد رسیده موز هستند که در مبارزه خود را برای استفاده به جای پرتاب آنها را در سطل زباله. اگر شما از توت فرنگی است که در گذشته خود را پای همین حالا آنها را پرتاب کردن یا.

تبلیغات:

دانههای این میوه است یک راه عالی برای احیای آن است. آن را تشدید به ارمغان می آورد عطر و طعم و شیرینی به ویژه هنگامی که شما اضافه کردن لوبیا وانیل به گلدان خود را. McGarry توصیه می کند ساخت یک دسته اضافی از بو توت فرنگی, چرا که آنها خیلی خوب است که شما را وسوسه به خوردن یک دسته کامل قبل از اینکه شما پرتاب آنها را به قرص نان خود را مخلوط.

یک دستور چهار تعویض

اگر شما ترجیح می دهید یک فندک نان موز, شما می توانید مبادله خامه ترش با ساده ماست یونانی. اگر شما به دنبال چیزی منحط و یا آن را به یک هفته برای رسیدن به بطری بوربن را در نوار سبد خرید. McGarry توصیه می کند با اضافه کردن یک قاشق غذا خوری از مشروب برای اضافه کردن اضافی عمق گرما واقعا پیچیده عطر و طعم. اگر شما در حال پخت برای بچه ها و یا نوشیدنی نیست شما می توانید از این مرحله بگذرید.

اگر شما لازم نیست که هر توت فرنگی بر روی دست و یا فقط احساس نمی مانند مصرف اضافی چند دقیقه آنها را کباب امروز شما می توانید آنها را ترک. پایه این دستور McGarry کلاسیک نان موز و آن را کامل تنها با موز. اگر شما احساس نمی های میوه ای و یا شما در حال تلاش برای لطفا کسی که با یک دندان شیرین سعی کنید جای خود غلت بزنید در یک فنجان تراشه های شکلات به جای. این یک گزینه بهتر برای بچه ها.

تبلیغات:

***

دستور العمل: بو توت فرنگی نان موز

مواد لازم برای نان:

 • 1/2 فنجان روغن نباتی
 • 1 فنجان شکر دانه ریز
 • 2 عدد تخم مرغ
 • 1 1/2 قاشق چای خوری عصاره وانیل
 • 1 قاشق غذا خوری بوربن اختیاری
 • 1/2 فنجان خامه ترش – می تواند جایگزین ساده ماست یونانی
 • 1 فنجان موز له شده (این طول می کشد 2-3 موز بسته به اندازه)
 • 2 فنجان آرد همه منظوره
 • 2 قاشق چای خوری دارچین
 • 3/4 قاشق چای خوری نمک
 • 1 قاشق چای خوری جوش شیرین
 • 3/4 فنجان وانیل بو توت فرنگی (یک دسته بازده 3/4 فنجان)
 • 2 توت فرنگی را به تکه بالا

دستورالعمل:

 1. آماده شدن یک دسته ای وانیلی بو توت فرنگی کنار گذاشته تا خنک شود.
 2. پیش گرم کردن فر را به 350 درجه می باشد. اسپری یک قرص نان ماهیتابه نچسب اسپری.
 3. ماهوت پاک کن زدن روغن و تخم مرغ و شکر را با هم.

اینجا را کلیک کنید برای دسترسی به مانده از Meghan McGarry بوداده توت فرنگی نان موز. و فراموش نکنید که به دنبال @ButtercreamBlondie در Instagram برای راه های بیشتری برای پخت از طریق آن.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>