شما می توانید پخت این نان را با مواد تشکیل دهنده در دست در شربت خانه خود را به دلیل تعویض آسان

اگر شما به دنبال یک خانه مسکن استرس شما لازم نیست به فکر می کنم در خارج از آشپزخانه. تاکید کرد املای عقب است دسربعد از همه — شاید به همین دلیل “استرس پخت” بسیار آرام بخش است.

“پخت برای دیگران افزایش می دهد و احساس تندرستی کمک به رهایی از استرس و شما احساس می کنید مثل شما به انجام کاری خوب برای جهان که شاید شما را افزایش می دهد معنا در زندگی و ارتباط با افراد دیگر” دانا Pincus, یک استاد علوم روانی و مغز در دانشگاه بوستون گفت: HuffPost سال گذشته است.

تبلیغات:

اجتماعی فاصله? بله. یکجور دوربین عکاسی فاصله? هرگز. پخت کامل راه به جدا از جهان اطراف شما به دلیل آن نیاز به شما برای جلوگیری از نگرانی و شروع به تمرکز بر روی کاری که در دست, اگر تنها برای مدتی کوتاه. پخت یک نقطه پایان. اما شیمی و پس از آن نیاز به دقت. یکی اریب عنصر می تواند خراب کردن ساعت از کار سخت است.

“آن را تقریبا مانند یک مراقبه زیرا هنگامی که شما در حال پخت و گیری از مواد تشکیل دهنده شما باید به تمرکز بر. شما نمی توانید نگران خود را به انجام لیست این دلیل است که می شکند تمرکز خود را” مگان McGarry, آشپز شیرینی و صاحب گراوند بلاندی گفت: سالن در مصاحبه اخیر است. “و هنگامی که شما واقعا تمرکز بر پخت شما را از مغز خود را شکستن. که کاهش استرس است.”

مرتبط: این مشخصی سیب ترد کیک پنیر میله ضربه حتی اگر آن را نمی افتد

تبلیغات:

بهترین از همه, پخت است در مورد به اشتراک گذاری. پس ما بحث McGarry مشترک دستور العمل او برای ویسکی تزریق کیک های شکلاتی در Instagram که باعث بحث در مورد اینکه چرا او پزد.

“پخت همیشه به من حس آرامش و مبتنی من به خصوص در زمان به چالش کشیدن,” او نوشت. “من پخته شده راه من از طریق همه چیز خوب و بد, و من قصد دارم به پخت راه من را از طریق این بیش از حد.”

سالن خواسته McGarry در مورد این دستور غذا را نگه می دارد که او را پخت و از طریق آن به اشتراک گذاشته مایر لیمو زغال اخته قرص همه کاره سریع قرص شما به راحتی می توانید از مواد تشکیل دهنده در حال حاضر در دست در شربت خانه خود را به علاوه ممکن است جایگزینی برای آیتم های از دست رفته فقط در مورد.

تبلیغات:

“این دستور غذا را من بازگشت به وقت و زمان دوباره” McGarry گفت. “این یک روند است. آن را درگیر یک پروژه است که طول می کشد یک روز تمام. آن را ساده و خوب است.”

این قرص فوق العاده سازگار و نه تنها از نظر مواد تشکیل دهنده. این چند منظوره pleaser جمعیت که برای صبحانه یک فنجان قهوه در صبح با چای و یا به عنوان یک میان وعده همه خود را در آن.

تبلیغات:

مرتبط با: صعود به سطح بالا خود را پای whoopie با شراب قرمز قبل

مرکبات است یک راه عالی برای اضافه کردن عطر و طعم به قرص و مزه از لیمو بسته پانچ ویژه در بخش عطر و طعم. این دستور خاص طراحی شده است لیمو, اما شما می توانید با استفاده از هر گونه مرکبات شما را در دست داشته. خون پرتقال یا لیمو به خوبی کار می کنند بیش از حد. اگر شما لازم نیست که مرکبات را در کاسه میوه? فقط از بین بردن آن.

McGarry می افزاید: ذغال اخته تازه به این قرص, اما شما می توانید هر گونه انواع توت ها منجمد به ویژه زغال اخته یا تمشک. بنابراین اگر شما مواجه نگردند میوه های یخ زده شما را در شانس هستید.

تبلیغات:

اگر شما با استفاده از میوه های یخ زده این در ذهن نگه دارید: آیا حذف میوه خود را از فریزر تا آن زمان به آن اضافه کنید تا خمیر خود را. را به خمیر خود را با میوه های یخ زده از فریزر. برابر آن را به خمیر و سپس پاپ آن را مستقیما به فر.

اگر شما میوه های خود را از فریزر قبل از اینکه شما شروع به مخلوط کردن مواد تشکیل دهنده خود را با انواع توت ها را به انتشار آب به عنوان آنها شروع به گرم شدن. اگر شما آنها را نشسته در مبارزه برای بیش از حد طولانی آنها را از طریق خونریزی خمیر و انتشار رطوبت است که می تواند تغییر پخت و همچنین به عنوان رنگ.

برای یک پاپ از مرکبات-y طعم McGarry پس از اتمام قرص نان با Grand Marnier لعاب. شما می توانید جایگزین هر لیکور پرتقال و یا انتخاب کردن از الکل اگر شما از اجرا و خشک.

تبلیغات:

خوردن نیمی از این قرص نان و یخ بقیه یا دو دستور و مسدود کردن کل یک قرص برای یک روز هنگامی که درمانگر نیست در جلسه.

* * *

دستور العمل: مایر لیمو زغال اخته قرص

مواد لازم برای نان:

 • 1 و 3/4 فنجان آرد همه منظوره
 • 1 قاشق چای خوری بکینگ پودر
 • 1/2 قاشق چای خوری جوش شیرین
 • 1/2 قاشق چای خوری نمک
 • 1 فنجان شکر دانه ریز
 • مزه از 2 مایر لیمو
 • 8 اونس پنیر خامه ای در دمای اتاق
 • 4 اونس کره بدون نمک دمای اتاق
 • 2 عدد تخم مرغ
 • 1 قاشق چای خوری عصاره وانیل
 • 1/4 فنجان شیر
 • 1 فنجان زغال اخته

دستورالعمل:

 1. فر قبلا گرم به 325 درجه و گریس 9×5″ loaf pan.
 2. در کاسه متوسط ماهوت پاک کن زدن آرد (رزرو 1 قاشق غذا خوری شیر یا خط با زغال اخته) و بکینگ پودر و جوش شیرین و نمک. را کنار بگذارند.
 3. در کاسه همزن برقی مخلوط شکر و لیمو متوسط-سرعت کم حدود 5 دقیقه پس شکر می تواند جذب همه که طعم مرکبات.

اینجا را کلیک کنید برای دسترسی به مانده از Meghan McGarry را قرص نان دستور العمل. و فراموش نکنید که به دنبال @ButtercreamBlondie در Instagram برای راه های بیشتری برای پخت از طریق آن.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>