“شما می توانید سم مردم و دور آن را با” سبز: قرارداد جدید همکاری نویسنده در فقر و بحران آب و هوا

به عنوان شما ممکن است شنیده ام خانه ما این است که در آتش و تیک تاک ساعت است. و قبل از این بود که جدید کروناویروس در زمان بیش از.

پس از این مقدمه و پس از آن رد سبز معامله جدید را دیده ایم سوزی های گسترده در کالیفرنیا و در استرالیا همه نسبت به هم متصل انسانی ناشی از بحران آب و هوا. ما یک سال و نزدیک به فاجعه بار نقطه اوج پیش بینی آب و هوا دانشمندان هنوز هیچ نزدیک تر به تبدیل شدن به یک ماموریت برای جلوگیری از آن به واقعی سیاست است.

تبلیغات:

“من فقط گاهی اوقات نا امید از آنجا که آن را مانند به نظر می رسد ما در حال قرار دادن سیاست در سطح یک نیروی طبیعت که ما در برخورد با واقعی نیروهای طبیعت” Rhiana Gunn-رایت گفت: من در مصاحبه اخیر برای من پادکست شماره نقطه عطف.

Gunn-رایت یک رودز محقق سابق سیاست منجر به فرمانداری میشیگان نامزد Abdul Al-Sayed و مدیر سابق سیاست جدید برای اجماع مترقی فکر می کنم تانک پشت سبز معامله جدید است.

سبز جدید مقابله قطعنامه که به تصویب دموکرات اکثریت مجلس بود اما رد جمهوریخواه اکثریت سنا در تماس های دولت فدرال به طور چشمگیری کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد مشاغل با درآمد بالا اطمینان حاصل شود که هوای پاک, پاک, آب و مواد غذایی سالم در حال اساسی حقوق بشر و کار نسبت به پایان دادن به تمام اشکال ظلم و ستم.

تبلیغات:

من با صحبت Gunn-رایت برای پیدا کردن آنچه سازندگان سبز جدید معامله انجام می دهند برای مبارزه با بحران آب و هوا و بسیاری از سیستم ها از ظلم و ستم که از آن ناشی می شود و چگونه ما به عنوان سیاره ای شهروندان می تواند سبز قرارداد جدید به زندگی با وجود این کشته شدن در کنگره است.

گوش دادن به مکالمه ما:

تبلیغات:

در حال رشد در کالیفرنیا محله در سوتهسید شیکاگو Gunn-رایت ندارد نوع تعامل با طبیعت است که منجر به بسیاری از مبارزه برای محیط زیست است. آن نیست تا زمانی که او شروع به گرفتن و در فقر و سیاست های دیترویت را در خط مقدم محله که او را دیدم ارتباط بین نابرابری های اجتماعی و زیست محیطی عدالت است.

“دیترویت واقعا یک مثال از آنچه که بی عدالتی زیست محیطی به نظر می رسد مانند” کان-رایت به من گفت. “شما می تواند ایستادن در [غرب دیترویت] مرکز جامعه و نگاه سراسر و دیدن دود حاصل از پالایشگاه نفت. آنها در حال ساخت یک پل وجود دارد که در آن آنها در حال رفتن به یک تن دیزل کامیون و هیچ نوع مقررات زیست محیطی در نظر مطمئن شوید که کامیون های مجهز و یا حفاظت از ساکنان که آنها نمی خرید به ساخت پل. سهام مسکن در دیترویت نیز فوق العاده و بسیاری از ساکنان ندارد و این پول برای تعمیر و نوسازی. پس در واقع وجود دارد هنوز هم یک مقدار عادلانه از رنگ سرب.”

تبلیغات:

با زوال زیرساخت که شامل پیری سروصدا سیستم های فقیر و طبقه کارگر محله در شهرهایی مانند دیترویت به ویژه آسیب پذیر به اثرات مخرب تغییرات آب و هوایی مانند سیل. و شهرستانها چند که در حال ارتکاب به استفاده از رنگ سبز زیرساخت در حال حاضر انجام این کار از طریق افزایش مالیات بر املاک و gentrification.

“یکی از دوستانم در اتحادیه دانشمندان نگران نامد از آن جهان از قلعه,'” Gunn-رایت به من گفت. “آیا ما می خواهیم برای حل آب و هوا در راه است که در واقع مراقبت برای همه و تلاش برای حفظ عزت همه از زندگی در این سیاره ؟ یا آیا ما آن را در یک راه که در آن ما اجازه می دهد جهان از قلعه که در آن افرادی که به اندازه کافی ثروتمند می تواند به محافظت از خود و متراکم کردن منابع است که آنها نیاز به حفاظت از خود و بقیه ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای مراقبت از خودمان را در به طور فزاینده ای با منابع محدود جهان است؟”

Gunn-رایت می گوید که سبز آمریکا به دنبال نه تنها به تعمیر و محیط زیست از طریق مقررات سختگیرانه تر و پایش آلاینده مانند کسانی که در دیترویت اما همچنین به دوباره کاری سیستم های اقتصادی پس از آسیب پذیر ترین جوامع می تواند تبدیل به پر رونق مراکز قدرت.

تبلیغات:

“وجود دارد یک اصطلاح به نام “قربانی منطقه’,” او گفت:. “این فقط نکات برجسته این واقعیت است که وجود دارد در کشور ما و واقعا در جهان که در آن شما می توانید سم مردم و دور با آن به دلیل آن مردمی نیستند گوش به در سیستم. آنها مرتب کردن بر اساس حوصلگی را کنار گذاشته و شرکت های بهره برداری این را به نفع خود. بسیاری از معامله جدید است که در مورد توزیع قدرت و ساخت قدرت در جوامع است که به حاشیه رانده شده اند که در آن آنها تا به حال سرمایه گذاری است.”

شما می توانید پیدا کردن یک لینک به کل سبز معامله جدید در اینجا.

گوش دادن به من در عمق گفتگو با Rhiana Gunn-رایت. و اتمام او نقطه عطف Toolkit برای چگونه شما می توانید پلاگین به سبز جدید مقابله بیش از حد. او سهام چگونه برای خنثیسازی دهه نابرابری از طریق تغییرات سیستماتیک و چگونه برای جلوگیری از کشور ما را از تبدیل شدن به یک ملت از قلعه و قربانی مناطق.

تبلیغات:

و هنگامی که شما انجام می شود در آمده و بیش به نقطه عطف جامعه ما, Facebook, گروه روزمره فعالان که به دنبال فوق العاده ای را از طریق تغییر کوچک اقدامات روزانه. مشترک شدن به “نقطه عطف” برای دریافت مطالب بیشتر چگونه زنان افزایش یابد تا حق خود را در خوراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>