“شما نمی تواند انجام دهد که”: بتسی DeVos مکتب می شود توسط Fox News میزبان

رادیو فردا میزبان Chris Wallace روز یکشنبه به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos بیش از یک تهدید به قطع کمک های مالی برای مدارس که موافق نیست به جمع دانش آموزان با هم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“هر دو شما و رئیس جمهور را تهدید به قطع کمک های مالی برای مدارس سیستم هایی که باز نمی شود به طور کامل در پاییز” والاس توضیح داد: در طول یک مصاحبه با DeVos. “آیا شما و رئیس جمهور به طور یک جانبه رفتن به قطع بودجه که تصویب شده توسط کنگره و بسیاری از پول می رود به دانش آموزان محروم و یا دانش آموزان معلول؟”

تبلیغات:

والاس ادامه داد: “لازم نیست قطع بودجه دقیقا اشتباه جواب میده ؟ آیا شما نمی خواهید به صرف پول بیشتر برای ایجاد مدارس امن تر این که آیا آن را با پلاستیک سپر و یا چک های بهداشتی مختلف سیستم های دیگر?”

“آیا آن را حس بیشتری به افزایش بودجه برای مدارس که در آن نا به جای قطع بودجه؟”

DeVos دو برابر کردن او را تهدید پال خواستار قطع بودجه دولت از سیستم آموزش و پرورش.

تبلیغات:

“اگر مدارس در حال رفتن به بازگشایی و نه تحقق آن وعده آنها نباید دریافت وجوه” وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد. “سپس آن را به خانواده ها تصمیم به رفتن به یک مدرسه که در حال رفتن به ملاقات آن وعده.”

والاس با اشاره به این که بهداشت عمومی اورژانس زمان به فشار دیرین جمهوری خواه به رهبری تلاش به نفع مدارس خصوصی بیش از مدارس دولتی است.

“شما نمی توانید انجام دهید که!” فاکس نیوز میزبان گفت. “من می دانم که شما بچه ها حمایت کوپن و این استدلال معقول و منطقی است اما شما نمی توانید انجام دهید که به طور یک جانبه شما باید انجام دهید این است که از طریق کنگره است.”

تبلیغات:

“ما در حال نگاه کردن به همه گزینه ها به دلیل آن را در یک وعده به مردم آمریکا و خانواده های آنها” DeVos اظهار داشت. “و ما می خواهیم به مطمئن شوید که قول می دهم اگر به دنبال از طریق.”

سازمان دیده بان ویدیو زیر از فاکس نیوز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>