شما نمی مدیون جو بایدن هر چیزی که بشود چپ غیر اخلاقی و بد سیاست

ساعت پس از برنی ساندرز’ خروج از مقدماتی حزب دموکرات نژاد موذی جدید روایت آمده است: اگر شما هر چیزی به غیر از رای و جو بایدن در ماه نوامبر به رای شخص ثالث نوشتن در برنی یا پرهیز شما یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. برای کسانی که در حال انتظار برای برنده بیش “از آن زمان به خط” به نظر می رسد منظور از روز است.

آنچه که رانندگی با این حال قبل از انتخابات حتی شروع ؟ که هدف از این موعظه? به طور کلی آن است که ساندرز حامیان و در میان آنها غیر از رای دهندگان و منتقدان از این دو سیستم. آن را بسیار مهم به توجه اینجا است که در طول تاریخ کسانی که انتخاب می کنید به رای دادن در خارج از نارضایتی از انتخاب در ارائه آمده از جوامع به حاشیه رانده شده.

تبلیغات:

“غیر از رای دهندگان نیست,” Glenn Greenwald می نویسد: “سفید صندوق چپ که ثروت و موقعیت و امتیاز نقصان آنها را از عواقب ناشی از عدم شرکت.” به خلاف در سال 2016 “تقریبا نیمی از [عدم رای دهندگان] بودند nonwhite به دست آورده و کمتر از 30.000 دلار در سال است.” جوان رای دهندگان در هر دو طرف راهرو در یک سری از مصاحبه با نیویورک تایمز ابراز تنفر “آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک انتخاب رهبران در هر دو طرف به اولویت بندی مسائل آنها در مورد مراقبت.” لقب “نسل” آنها بدترین آمار در زمان حاضر — بیش از نیمی از کسانی که در زیر سن 45 تا به حال خود را چک تحت تاثیر COVID-19 همه گیر و هنوز دوره نقاهت بعد از ورود به بازار کار در طول بحران 2008.

این نشان می دهد برخی رفتار از روی خودستایی در میان نخبگان سیاسی که اتخاذ این تاکتیک بشود. آنها قاب رای گیری مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر به عنوان یک زندگی و مرگ سوال اغلب استدلال از طرف دقیقا آن دسته از جوامع که اغلب به از دست دادن در هر یک از تهمت یا بایدن دولت. “کودکان بیحال در قفس” استدلال ممکن است آغاز خواهد شد. در عین حال وقتی همان جوامع ابراز شک و تردید در مورد جو بایدن — و حق پس با توجه به این که دولت باراک اوباما طلیعه امروز در تبعید رژیم — آنها خجالت و گفتمان تلقی تفرقه. در موارد دیگر آنها حمایت بیش از حد جوان و یا بیش از حد آرمانگرایانه به درک که چگونه سیاست “واقعا” کار می کند.

این ایده که شهروندان “مدیون” رای خود را به هر نامزد و یا حزب سیاسی حکم بررسی دقیق تر. دو سوال پدیدار شود. اول یک اخلاقی: آیا مترقی مدیون رای دهندگان رای خود را به بایدن و یا در واقع به هر کسی که ممکن است نامزد به اجرا در برابر تهمت? به عبارت دیگر #VoteBlueNoMatterWho? دوم یک سوال از استراتژی: چه بشود رسیدن به? یا باید در اردوگاه دموکراتیک ایجاد و یا مترقی چپ بود خیلی مشتاق به آغوش آن ؟

تبلیغات:

به دموکراتیک استقرار

بایدن اولیه کمپین بر اساس “electability” یک لبخند و کیفیت بازی های برگزار شده توسط یک گروه کر از رسانه و پیشرفته با “نسیم” دموکراتیک رقبا’ خروج ناگهانی از مسابقه فقط قبل از سه شنبه. بایدن برنده لزوما چون مردم با او به توافق رسیدند اما از آنجا که به اعتقاد او می تواند “ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.” نظرسنجی های خروج در ایالات که در آن بایدن ضرب و شتم ساندرز این به وضوح نشان می دهد: مدیکر برای همه برنی امضا سیاست دریافت حمایت قاطع: 57 درصد در میشیگان 59 درصد در میسوری و 60 درصد در می سی سی پی. به عنوان جان نیکولز پیشنهاد “ایده هایی که ساندرز دارای محبوبیت در حال اجرا بودند بهتر از ساندرز خود را.”

تصور electability مشغول به کار در مقدماتی اما هیچ تضمینی در برابر تهمت که ثابت خود را electable در سال 2016 در برابر همه شانس. رای گیری های اخیر نشان می دهد که در طول تاریخ کم شور و شوق برای جو بایدن — تنها 24 درصد از حامیان خود هستند “بسیار” مشتاق در مورد حمایت از او نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن 53%. در مقابل حتی هیلاری کلینتون به ثمر رساند 32 درصد در این شاخص در چهار سال پیش. مفهوم? تیم بایدن نیاز به ایجاد انگیزه رای دهندگان به نوبه خود تا در روز انتخابات. راه حل این است که قطعا نه تحقیر. هنگامی که اکثر رای دهندگان وارد غرفه رای گیری آنها را به طوری که دانستن رای خود را ناشناس باقی مانده است; در نهایت آنها را به رای رایگان از فشارهای اجتماعی مطلوب. بدون یک چشم انداز آنها در واقع حمایت تمام طول می کشد کمی بارش در روز انتخابات را به حاشیه رای دهندگان در خانه بمانند.

یک راه حل این است که در آماده: نه فقط به تحمل بحث بر بایدن در دستور کار است اما از آن استقبال. این آسان نیست. برای بسیاری از کسانی که ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات, انتقاد بایدن در تلاش برای به دست آوردن مترقی امتیازات تنها زخم او را و کمک می کند تا مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال اگر آن را ساخته سابق قوی تر است ؟ در نظر گرفتن شواهد: در میان دموکرات ها 77 درصد از رای دهندگان در حال حاضر می گویند که آنها پشتیبانی مدیکر برای همه است. هشتاد و چهار درصد حمایت از 15 دلار حداقل دستمزد 76% پشتیبانی شهریه دانشگاه آزاد, 79% پشتیبانی دانشجو-وام بخشش و 94% پشتیبانی مرخصی خانواده, به نام چند. در میان رای دهندگان آمریکایی در بیش از نیمی از پشتیبانی رایگان و حدود دو سوم پشتیبانی از هر دو مالیات بر ثروت و 15 دلار حداقل دستمزد.

تبلیغات:

این روند به سختی جدید. در اوایل سال 2018 داده ها برای پیشرفت نظرسنجی در سمت چپ “دستور کار” برای پیدا کردن که مترقی سیاست های لذت بردن از حمایت گسترده. برای مثال ایجاد generic نسخه های زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر بود و بیشتر محبوب در میان رای دهندگان روستایی از میان شهری و برون شهری رای دهندگان و حتی محبوب با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. مشترک شمارنده است که رای دهندگان تمایل به خروج پشتیبانی از سیاست هنگامی که آنها یاد بگیرند که هزینه های مرتبط با آنها. اما در نظر بگیرید یک مطالعه اخیر از 42 نوسان خانه مناطق که در آن تنها 36 درصد از رای دهندگان مخالف سبز جدید ایران حتی پس از گفت این امر عبارتند از: “مقدار زیادی از هزینه های دولت.”

هر کس به پایان می رسد دموکرات نامزد 54 درصد از رای دهندگان دموکرات را نشان داد: “آنها باید اجرا بر روی پلت فرم از پیشرفت بیشتر مترقی دستور کار از رئیس جمهور, باراک اوباما” به جای به سادگی بر بازگشت به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در امور. این باعث می شود یک چیز روشن است: به عنوان چیز ایستاده بایدن را بود کمی برای ارائه. دیگر او ادعا فضائل “مدنیت” و “نجابت” در حال حاضر نگاه شکننده در نور به طور فزاینده ای معتبر تجاوز جنسی به اتهام سابق سنا مشاور تارا Reade که تهدید به از خط خارج انتخابات ریاست جمهوری به طور کامل.

تبلیغات:

در این زمینه خفقان انتقاد تنها می تواند در تقویت حق حمله لیبرال نخبه گرایی. کلینتون را شکست و در سال 2016 آموزنده است; به عنوان جیک جانسون گفت: “شرکت های بزرگ بود موفق به شکست حتی بیشتر بی کفایت برخی از nativist حق است.” البته دلایل بسیاری وجود دارد برای Trumpism و درخواست تجدید نظر آن و نژادپرستانه واکنش است که قطعا در میان آنها است. با این وجود این مهم است که حزب منعکس چرا کلینتون از دست داد با رای دهندگان در مکان های که در آن اوباما بوده است قوی. فن های نئولیبرالیسم از کلینتون-اوباما عصر بوده است سنگ بستر از سیاست های اقتصادی برای برخی از زمان در حال حاضر. به یک حد قابل توجهی که هموار راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن — که نشانه ای از یک مشکل بزرگتر نه جدا شود.

حزب دموکرات است و در عین حال به اذعان رای دهندگان رد رویکرد نئولیبرالی. در عوض ما به شنیدن تنبل انکار از “برنی وارنر” برای بودن و مذهبی سفت و سخت. به عنوان کانر Kilpatrick استدلال می کند در Jacobin “این دقیقا یک رمز و راز به آنچه به عنوان ساندرز رای دهندگان هستند پس اگر بایدن را غیر قابل تصور و ناگهان در آغوش مدیکر برای همه قابل ملاحظه ای کمتر وحشی ایده در میان همه گیر و یک 2 تریلیون دلار هزینه بسته — او حتی ممکن است آنها را به نوسان-متحده ضربه زدن بر روی درب.”

یک درخواست تجدید نظر به سمت چپ

برای برخی از زمان در حال حاضر به چپ آمریکایی واگذار کرده است این ایده از تغییر به سمت راست. به عنوان David Graeber نوشت: در مورد جهان از واشنگتن اجماع — به این معنی که هر دو حزب و دو سوی اقیانوس اطلس توافقنامه آزاد تجاری و مالی ریاضت — “چپ تا به حال تا حد زیادی رها اتوپیسم (و بیشتر از آن را بیشتر از آن چروک خورده و فرو ریخت) و حتی به عنوان آنها پس حق آن را برداشت.” اگر پوپولیستی چپ می دهد تا در ارائه یک جایگزین برای وضعیت موجود گربر استدلال سمت راست را ادامه خواهد داد به رشد است.

تبلیغات:

به ارائه جایگزین که در سیاست آمریکا به عنوان برنی ساندرز انجام داده است همچنان اولویت برای ماه ها و سال های آینده. در نظر ساندرز’ مبارزات انتخاباتی در سال 2016: مسلما نقطه ای بود و نه برای پیروزی بلکه برای تبدیل خطوط از بحث است. و پس از آن روشن شد که بایدن به حال برنده 2020 نامزدی مترقی رسانه ادامه داد: به اصرار دعوت به ماندن در این مسابقه به این دلیل او می تواند اهرم نمایندگان و رای دهندگان خود را به اطمینان حاصل شود که بایدن به تصویب رسید حداقل عناصر مترقی پلت فرم. متاسفانه ساندرز در نهایت تایید بایدن بدون استخراج هر گونه سازش احتمالا به دلیل تبدیل متن coronavirus بیماری همه گیر.

برای بسیاری از برنی پیروان این کاپیتولاسیون یک گزینه نیست. جریان لحظه ای خاص نه تنها خود آشنایی کامل تجدید نظر ایالات متحده و جامعه اما عملا خواسته های آن است. اگر بایدن رئیس جمهور می شود در نظر گرفتن موقعیت او به احتمال زیاد به صورت Thomas Wright and Kurt M. Campbell توضیح می دهد: “این کشور احتمالا در پایان مراحل با یک بیماری همه گیر و در مواجهه با بدترین اقتصاد از رکود بزرگ … برای بایدن خود را پس از همه گیر در دستور کار را نمی توان یک ورزش در ترمیم.” به عنوان نویسنده تاکید می کند “این را باید به یک کلاس کارشناسی ارشد در طراحی مجدد” یکی است که باید در آماده سازی شروع امروز. به عنوان فرانکلین D. روزولت انجام, با قرارداد جدید ترین چالش این است که به تحریک و تشجیع کردن کشور با یک چشم انداز — که ایجاد امن و معنی دار شغل باعث می شود آموزش و پرورش عادلانه و عدالت در دسترس و تعمیرات و مرج به هر طریقی با این بیماری همه گیر بر روی خط مقدم جوامع است.

رای دهندگان خودداری رای خود را و یا حداقل تهدید به انجام این کار است که راه را برای فشار بایدن و حزب دموکرات نسبت به ارائه یک چشم انداز. مترقی گروه های جوانان منتشر شد نامه سرگشاده ای به بایدن در اوایل ماه آوریل اصرار او را به “کسب اعتماد اکثریت قریب به اتفاق #youthvote.” نامه مفصل سیاست خواسته مانند 10 تریلیون دلار سبز قرارداد جدید بسته محرک و تعهدات به رد فعلی یا سابق وال استریت مدیران و یا شرکت های بزرگ لابی.

تبلیغات:

بایدن پاسخ داده است. در واقع او اخیر “امتیازی” بود به پایین مدیکر سن به توهین به رقم 60. هیلاری کلینتون پیشنهاد کاهش آن به 50 در سال 2016. بایدن در ادامه به توصیه های معروف لری سامرز سابق وزیر خزانه داری و هاروارد جمهور. در همان زمان ما در بایدن را در یک بحث با ساندرز در ماه مارس که بایدن حداقل تا حدی به تصویب رسید برنی سیاست آموزش و پرورش تعهد به کالج را به رایگان برای خانواده ها درآمد تا $125,000 سالانه است.

که فضا را برای مذاکره این است که دقیقا چه باید حفظ شود و باز نگه داشته به خصوص در این چند ماه جلوتر از نوامبر. در عین حال این پیشنهاد از برخی از گوشه و کنار به نظر می رسد که همه یک نامزد حزب دموکرات را کمی بهتر از آنچه راست-هافبک کنار ایران قرار می دهد تا (یا از نظر بین المللی طلبی برای شکست دادن آنها را به عنوان بایدن به چین-شاهین تبلیغ را نشان می دهد). هر تسلیم شدن به این ایده را تهدید می کند به ارائه مترقی چپ بی ربط.

تعهد اخلاقی? برای حمایت از رای گیری به عنوان یک حق مسلم

وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد سرخورده رای دهندگان به خصوص در سمت چپ گفته آنها قرار است تعهد اخلاقی برای رای دادن به یک نامزد. توجیه همیشه همان باقی می ماند: با این حال معتبر خود را اختلافات ممکن در حال حاضر است و نه زمان. این لحظه اعلام شده است استثنایی راه شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در حال حاضر.

در چه هزینه ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن وجود معنا نیست که ما باید قبول یک جهان که در آن بایدن می تواند نگه زنان تاون هال و نمی تواند به سوال درباره تجاوز جنسی اتهامات علیه او. به عنوان برانکو Marcetic شده “اگر یک مریخی به نگاه متضاد پاسخ به نامزدهای اتهام سوء رفتار جنسی” — به معنی مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و بایدن را در سال 2020 و “سعی کنید به حدس زدن که حزب بود که ادعا کرد “باور زنان’ و آن حزب حمایت مداوم خصومت به تجاوز جنسی بازماندگان آن احتمال دریافت پاسخ مخلوط کنید.”

تبلیغات:

به این نقطه هیچ برجسته دموکرات ها را محکوم کرده اند بایدن در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان در سال 2016 تا آنجا پیش رفت که به درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به مرحله پایین حتی اگر دلایل خود را داشتند بدبینانه. اگر حاشیه بهتر از تهمت جایگزین تمام ملاحظات دیگر همه چیز فقط بدتر خواهد شد با جولان دادن بیش Trumpian نامزدهای انتخابات چرخه و دموکرات ها کاهش بار برای ایشان.

این من به ارمغان می آورد به سوال اول: آیا مترقی مدیون رای دهندگان رای خود را به کسی که اجرا می شود در برابر تهمت? من می خواهم به اختلاف بسیار شیوه ای که در آن من در ابتدا قاب این سوال. رای دادن یک حق است که شهروندان نگه دارید نه یک وظیفه آنها ترشح. انتخابات می تواند لحظات که در آن قدرت معکوس — زمانی که بزرگ swathes از جمعیت حمايتهاي نامرئی بازیگران به رای گیری بلوک که سیاستمداران را به طور جدی. به درخواست رای دهندگان به تعهد رای خود را قبل از اینکه موفق به کسب بیش از طول می کشد دور این قدرت چانه زنی و به نوبه خود اساسا تغییرات انتخاباتی بازی. این نامزدها به نفع رای دهندگان بیش از نه رای دهندگان به ارسال به یک انتخاب بین دو شر. بنابراین اگر شما احساس می کنید مانند بشود کسی را به رای دادن به یک نامزد که به طور فعال disregards خواسته های خود را در نظر بگیرید که شما واقعا درخواست و آنچه را واقعا در معرض خطر: از همه ناخواسته شغل شانه توسط جوامع به حاشیه رانده شده در این کشور باید یکی از آنها است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>