شما لازم نیست خود را مدیون شرکت لایزال وفاداری


Three co-workers hug while another woman leans back and holds her hand to her forehead.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از رابرت دالی/iStock/گتی ایماژ به علاوه و zoff-عکس/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تعداد کمی از مردم به زانو در کار ما مربوط به اضطراب و مهم سیاست های دفتر به عنوان آلیسون سبز است که فیلدینگ محل کار سوال برای یک دهه در حال حاضر بر روی وب سایت خود بخواهید یک مدیر. در گزارش مستقیماو افکن تم ها از صندوق پستی خود که کمک به توضیح مدرن محل کار و چگونه ما می تواند به مرور آن بهتر است.

یک نگران کننده تعداد زیادی از مردم را به اشتباه در مورد چه نوع از وفاداری آنها مدیون کارفرمایان خود را.

من به طور منظم دریافت نامه پرسیدن که آیا این امر می تواند بی وفا به دنبال یک کار جدید (که اگر یک کارفرما است که یک شریک رمانتیک یک کارمند خواهد بود در) از افرادی که احساس گناه در مورد ترک شغل خود را برای یک پیشنهاد بهتر و همچنین از افرادی که می خواهم به ترک اما احساس موظف به ماندن چرا که “ما خیلی شلوغ و در حال حاضر” و یا “کلید دیگر کسی در تیم من چپ شده است.”

این نیست که مردم نباید هیچ گونه وفاداری به کارفرمایان خود را. آن را معقول و منطقی به برخی از وفاداری به این شرکت است که در استخدام شما و علائم حقوق خود را! اما مردم تعادل اشتباه در راه است که به طور نامتناسبی آسیب خود را در حالی که با بهره گیری شرکت های خود را.

این فرد که شرکت او را قطع حقوق و دستمزد در عین حال او هنوز هم نگرانی در مورد یک “خائن” اگر او برگ:

این شرکت تحت دراماتیک مسائل مالی و هفته گذشته مدیریت همه قطع حقوق و دستمزد 10 درصد برای ما حفظ ثبات مالی. … مدیریت مصمم است که این زمان دشوار است برای کارکنان به “بازگشت” به این شرکت و فداکاری برای تمام.

همه دوستان و خانواده می گویند من باید اجرا را ترک کنید و پیدا کردن یک کار جدید ASAP. من احساس تردید به این دلیل که من واقعا دوست دارم کار من قبل از اینکه این اتفاق افتاده است و احساس من تا به حال یک مسیر حرفه ای در این شرکت است. من نیز در تلاش برای تعیین اگر من آن را مدیون این شرکت به ماندن در کار قرار داده و آب و هوا طوفان 2020 برای 3000 $در کمتر از یک سال بیش از آنچه که من ساخت. … من یک خائن اگر من ترک ؟

این فرد می بیند او شرکت تلاش مالی و می داند که او باید شروع به دنبال کار دیگری اما نگرانی که دیگر کارفرمایان فکر می کنم او بی وفا بودن وقتی او مصاحبه:

من مشغول به کار در من جاری سازمان برای 12 ماه و به طور کلی لذت بردن از کار من است. اخیرا سازمان دهکدهای از دست داد یک قرارداد بزرگ و شایعات زیاد است که دیگر قراردادهای بزرگ کشیده می شود بیش از حد. … من می خواهم برای شروع یک کار جستجو فقط در مورد همه چیز بدتر اما من نگران هستم این را من نگاه پوسته پوسته به کارفرمایان بالقوه به خصوص زمانی که ابراز چرا من می خواهم به ترک شغل فعلی. من نگران هستم که گفتن حقیقت و گفت: من نگران من امنیت شغلی را مانند من که خیلی بی وفا به من کارفرمای فعلی برای پریدن کشتی قبل از آن به طور بالقوه غرق می شود.

در خصوص قابل توجه صفحه نمایش از جسارت این شرکت سعی تقاضا وفاداری از یک نامزد کار که نبود حتی کاری برای آن نشده:

شریک زندگی من به تازگی در مصاحبه با یک کارفرمای بالقوه. بازخورد خوب بود و او در حال حاضر شنیده می شود از همکاران که آنها در حال رفتن به یک پیشنهاد. اما همکاران نیز گفت که کارفرما خواسته است که شریک زندگی من “نشان دادن وفاداری” و توقف مصاحبه برای نقش های دیگر در حالی که آنها این پیشنهاد را با هم بسته.

شاید این ایده از محل کار وفاداری است که تا حد زیادی یک خیابان یک طرفه است. کارفرمایان نمی تمایل به فدا کردن خود و منافع مالی برای حفاظت از کارکنان خود را. زمانی که بودجه تنگ است آنها مردم غیر روحانی. اگر یک کارمند نیست جلسه کار خود را مورد نیاز است کار خود را به احتمال زیاد در معرض خطر است. است که می گویند مدیران آیا تا به حال مبارزه با آن تصمیم گیری—آنها اغلب فراموش—اما در نهایت کارفرمایان, قانون برای نفع خود را دارند. و این نه انتقاد! این روابط کسب و کار; هر دو طرف تصور می شود قادر به راه رفتن به دور و بدون توجهی گناه که ترتیب دیگر کار می کند را به نفع خود. در عین حال کارگران اغلب مبارزه با آن در راه است که کارفرمایان نیست.

مشکلات نابجا و وفاداری در راه های دیگر بیش از حد. شما به خصوص ناکارآمد نسخه در شرکت هایی که مایل به اعلام “ما مانند یک خانواده در اینجا!” در حالی که یکی می تواند, البته, باید گرم و مراقبت از روابط با همکاران شرکت نیست خانواده ها است. بدیهی ترین خانواده نیست (معمولا) آتش اعضای خود را. بیشتر خائنانه هر چند “ما مثل خانواده در اینجا” اغلب به معنی کارکنان خواهد شد انتظار می رود به اولویت بندی این شرکت بالاتر از منافع خود در انجام کارهایی مانند کار ساعت های طولانی پذیرش پرداخت هزینه پایین تر و شما می دانید نمی unionizingخواهد شد و انتظار می رود وفادار به شرکت در راه است که نمی توان بازگشت. چرا که “خانواده”! (من مدت ها بر این باور بودند که اگر مصاحبه تا به حال به شما می گوید که شرکت خود را “مانند یک خانواده” شما باید به شدت در نظر بگیرید در حال اجرا است.)

اما می توان آن را دشوار است به عنوان یک کارمند برای ریختن این باورها در مورد وفاداری آسیب رساندن به آنها هستند. که به ویژه درست است اگر شما یک کارگر با وجدان که واقعا دوست دارد همکاران خود و شرکت خود را. در بسیاری از مناطق دیگر از زندگی زمانی که ما مردم و صرف مقدار زیادی از زمان با آنها یک وظیفه وفاداری می کند و توسعه پس از آن گیج کننده زمانی که قوانین متفاوت در محل کار. در نهایت اگر ما پرداخت می شود در کار و ارتباط—در حالی که ممکن است گرم و حمایت و حتی یک منبع واقعی شادی و رضایت—باید گذشته تنها به عنوان طولانی به عنوان آن باقی مانده است در هر دو طرف’ بهترین منافع.

این نیز مهم است برای کارکنان به ماندن واقعا روشن در مورد آنچه وفاداری می کند و نمی خواست. شما خود را مدیون کارفرما برخی از چیزهایی که: شما مدیون کار خوب پاک کردن ارتباطات حرفه ای و یک مقدار معقول از اطلاع هنگامی که شما تصمیم به ترک است. شما نمی کارفرمای خود مدیون همه شما تعطیلات آخر هفته و یا یک تعهد مادام العمر به ماندن و یا قربانی کردن مرزهای سالم. شما در حال معامله کار خود را برای پول و واضح تر شما می توانید در مورد ماهیت رابطه بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>