جوان, سیاه توهمی و زندانی: Matthew st helens town afc داستان است که متاسفانه نه منحصر به فرد

ادامه Black Lives Matter اعتراضات محوری پلیس و نژادپرستی و خشونت را به آگاهی عمومی آوردن به نور بسیاری از نمونه های فردی از بی عدالتی که نادیده گرفته شد قبلا. یکی از قابل توجه ترین این است که از ویرجینیا متی st helens town afc سیاه توهمی مردی که جای تعجب طولانی حبس است در نهایت گرفتن موشکافی آن را سزاوار است.

متی st helens town afc شد 19 سال در سال گذشته زمانی که او التماس کرد گناه را به مخرب زخمی و جنایت ضربه و اجرا و در نهایت دریافت 50 سال حبس (یک قاضی دستور داد که او را به خدمت 10 از آنها). St helens town afc شد مسئول برای برخورد اتومبیل قرار داده است که 72 سال سن جورج gem noble, به کما برای نزدیک به دو ماه و بنا به گزارش ارائه شده و او قادر به صحبت خوراک خود و یا تشخیص اعضای خانواده خود را. بحث ظهور از واقعیت است که st helens town afc امضا درخواست معامله که مادر او ادعا می کند او را درک نمی کنند; st helens town afc شد مبتلا به ADHD و سندرم اسپرگر رنج می برد به عنوان یک کودک و بعد از آن تجربه های مغزی است.

تبلیغات:

این حادثه که فرستاده st helens town afc به زندان رخ داده است زیرا در حالی که در سفر به انتخاب کنید تا شیرینی در Panera که در آن او کار می کرد او به طور تصادفی رخ داد یکی دیگر از وسیله نقلیه در حال حرکت در یک پارکینگ فرار کرد و پس از آن تا به حال با ماشین دیگری برخورد. دادستان ادعا کرد که او در تلاش بود به کشتن خود را با استناد به کلمات او گفت که دیگران ادعا می کنند خارج از متن گرفته شد اما مدافعان خود را اصرار دارند که آن را یک اصل ماشین تصادف. قدیمی قلمرو دانشگاه مهندسی دانش آموز مادر می گوید او به سادگی یک رانندگی اشتباه در حالی که تلاش برای انجام یک U-نوبه خود برای بازگشت به صحنه اولیه حادثه.

ترا ونس مبتلا به اوتیسم و روانشناسی, مشاور, مطالعه موردی در عمق و به این نتیجه رسیدند که آن را از یک ماشین به طور منظم حادثه بدون قصد خودکشی. او با انتشار نامه ای از یک مهندس پزشکی قانونی و ترافیک برخورد بازسازی متخصص که مورد بررسی شواهد و مدارک و نیز به این نتیجه رسیدند که آن را “نظریه را پشتیبانی نمی کند از رفتارهای خودکشی و یا اقدام به قتل” بلکه “به شدت نشان می دهد پدال استفاده نادرست به عنوان اصلی برخورد عامل است.” این است که توسط این واقعیت است که او گفت: پلیس در طول بازجویی که او اعمال خود را به ترمز تلاش برای متوقف کردن و قصد ندارد به کسی صدمه دیده است.

پزشکی قانونی مهندس نامه همچنین اشاره می کند که فقیر اجرایی تابع مشترک در اوتیسم و ADHD. (من می تواند مربوط: این نویسنده است که در طیف اوتیسم و دلیل خود را اجرایی عملکرد ناتوانی نمی توانید رانندگی کنید.) St helens town afc است که هنوز هم در زندان که در آن مادر خود را ادعا می کند که او دریافت کرده است نه مراقبت از سلامت روان و نه توجه برای سردرد و سرگیجه و گذرا کوری او رنج می برد پس از سقوط.

تبلیغات:

“قلب من می رود به gem noble اما حوادث هر روز اتفاق می افتد و هیچ کس درگذشت” یک Change.org دادخواست ظاهرا نوشته شده توسط st helens town afc را توضیح می دهد. “پسر من است که قاتل نیست. متی بسیار پشیمان و خواسته های او می تواند جای آن درد هستند.”

St helens town afc داستان به ارمغان می آورد به ذهن مورد نلی Latson. زمانی که او 18 سال در سال 2010 Virginian ویژه-آموزش-دانشجو — کسانی که مبتلا به بیماری سندرم اسپرگر رنج می برد هنگامی که او در کلاس 8 — نشسته بود در خارج از کتابخانه هنگامی که یک شخص ناشناس به نام شکایت از “مشکوک” رفتار. (تماس گیرنده همچنین ادعا کرد که او احتمالا حمل اسلحه اگر چه تحقیقات نشان داده است که تماس گیرنده دیده بود یک اسلحه گرم.) Latson به حال مرتکب هیچ جرم اما با توجه به حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه توسط مادرش معاون که با نزدیک شدن به او را برداشت و او را چندین بار در حالی که این دو در تعامل با یکدیگر است. Laton در پاسخ “مبارزه یا پرواز پاسخ که مشترک پاسخ برای افراد با [اختلال طیف اوتیسم] که در مواجهه با این نوع از شرایط” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

چرا که معاون کردم صدمه دیده Latson بود به زندان فرستاده می شود جایی که او اغلب برگزار می شود در سلول انفرادی برای مدت طولانی (از جمله یک بار برای بیش از 100 روز). در یکی از مناسبت او Tasered و بسته به محدودیت صندلی. اگر چه زندان که Tasered او پرداخت می شود حل و فصل است و پس از محدود استفاده از انزوا برای زندانیان معلول ذهنی و بیماری های روانی Latson ادعا علیه وزارت ویرجینیا اصلاحات اخراج شدند بر اساس “واجد شرایط ایمنی است.” او بعدها با توجه به عفو مشروط پس از آن رژیم صهیونیستی است. sfmoma اما قوس ملی سازمان حمایت برای افراد با معلولیت های فکری و توسعه است و اصرار رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) به اعطای Latson استراحت کامل.

تبلیغات:

“فکر کردن در مورد متی st helens town afc و پس از آن وضعیت با نلی Latson من آرزو می کنم من می توانم می گویند که این شرایط نادر است اما آنها نه” Morénike Giwa-Onaiwu یک عضو هیئت مدیره از زنان مبتلا به اوتیسم و Nonbinary شبکه گفت: سالن. “آنها ممکن است همیشه تشدید به نقطه مرگ یا دستگیری, اما این نوع از تعامل با اقتدار ارقام نادر است. این است که ما طبیعی است.”

Giwa-Onaiwu اشاره کرد که به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار است که در طیف اوتیسم او نیز تا به حال زمان برخورد با پلیس است.

تبلیغات:

“این ممکن است مورد بحث آشکارا در رسانه ها اما شواهدی وجود دارد که بسیاری از افراد خود را به نوعی از معلولیت و با توجه به این مکرر روابط” Giwa-Onaiwu توضیح داد. “حتی شخصی: من یک زن سیاه و سفید و توهمی و من شخصا تا به حال تعامل با افسران پلیس که وحشت زده به من که در آن من نگرانی در مورد ایمنی در پس از آن موقعیت که در آن من تا به حال برخی از مشکل با پردازش شنيداری و یا ارتباطات یا من تا به حال یک چرخش دستگاه در دست من در خودرو بود که یک پیچ فلزی که اشتباه بود برای یک سلاح است.”

او بعد افزود: “کسی که مبتلا به اوتیسم است که یک فرد از رنگ بدیهی است که هنوز هم چهره ableism و بسیاری از دیگر تعصب در جامعه است. بنابراین صحبت کردن برای خودم و امیدوارم از طرف برخی از افراد در جامعه من که موافق ما می خواهیم سفید توهمی متحدان به استفاده از تجربه که آنها تا به حال به تلاش برای ارتباط با ما.” Giwa-Onaiwu اظهار نظر که اغلب در اوتیسم, جامعه, مردم می پرسند چرا نژاد آورده است تا در آن مکالمات.

“این تقریبا مانند مکالمه تعطیل می شود. هیچ کس می خواهد به بحث در مورد این عناصر, اما آنها بسیار واقعی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>