خود را coronavirus مواد غذایی, سوالات پاسخ داده شده توسط کارشناسان

در جمعی ما تلاش برای پهن کردن منحنی خرید مواد غذایی تبدیل به یک میدان مین. ما قرار نیست به ترک خانه های ما و در عین حال ما باید برای نگه داشتن تغذیه خودمان; در نتیجه آنچه که استفاده می شود به یک آرامش دلخوری در حال حاضر احساس می کند خطرناک است. شما می توانید لمس کنید که حبوبات ، به همین دلیل است که فرد ایستاده خیلی نزدیک ؟

وجود دارد مقدار زیادی از راهنمایی در مورد نحوه رسیدگی به این فروشگاه و مقدار زیادی از آن را گیج کننده است اگر نه متناقض. آن را خوب به دریافت مواد غذایی به ما گفته اما نه بیش از حد اغلب. شما قرار نیست به پوشیدن ماسک اگر شما سالم هستید اما شاید شما باید. شما احتمالا نمی خواهید برای دریافت coronavirus را از دست زدن به اشتباه آووکادو و یا حداقل دانشمندان می گویند انتقال از غذا بعید است. شاید آن را سخت تر برای پیدا کردن ماکارونی در حال حاضر اما شما نباید وحشت در مورد کمبود.

برای کمک به ما در حرکت این نگران کننده دنیای جدید از خرید مواد غذایی — شما می توانید استفاده مجدد از کیسه های خود را? چرا وجود ندارد مخمر است ؟ — ما تبدیل به کارشناسان.

در حالی که ممکن است به بیمار با لمس کردن سطوح با این ویروس راه اصلی گسترش ویروس است که تصور می شود فرد-به-فرد, تماس, با توجه به CDC. این تهدید بزرگ را در اینجا نمی ماکارونی جعبه; آن را به مردم دیگر.

بنابراین اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است که خود را به حداقل رساندن سفرهای خرید (یا در نظر تحویل). “اگر شما می توانید آن را به یک بار در هر هفته یا هر دو هفته که بزرگ می گوید:” آن ماری گلستر یک مدرس دانشگاه در علوم تغذیه برنامه در دانشگاه واشنگتن است. و تا آنجا که ممکن است مغازه در پیک بار می گوید: Joshua Petrie, دستیار پژوهشی استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی. برخی از فروشگاه ها در حال محدود کردن تعداد خریداران در داخل در یک بار و یا مارک هر شش پا در امتداد خط پرداخت برای نشان دادن مشتریان چگونه دور از هم ایستاده. این خوب است. این خالیتر ،

که بدان معنی است که اگر شما می توانید: به تنهایی و دوباره اگر ممکن است — بدون فرزند که عشق دست زدن به همه چیز. همچنین ارزش انجام برخی از برنامه ریزی قبل از اینکه شما بروید می گوید گلستر هر دو بنابراین شما می توانید به سرعت حرکت می کند هنگامی که شما در فروشگاه و بنابراین شما هیچ چیز را فراموش نکنید. این است که شما هفته ای دوبار شانس.

اولویت شماره 1 است حفظ فاصله فیزیکی از سایر افراد است. در همان زمان ما می دانیم که این ویروس می تواند زندگی می کنند در سطوح حداقل برای برخی از مقدار زمان بنابراین شما می خواهید برای جلوگیری از دست زدن به مسائل تا آنجا که ممکن است. گلستر “به شدت نشان می دهد” پاک کردن دستگیره سبد خرید خود را با مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب; در این مرحله بسیاری از فروشگاه های آنها را با چرخ دستی.

در نظر ترک گوشی خود را در جیب شما چون خود گوشی ناخالص. “این واقعا یک تف, بردار,” او می گوید: گرافیکی. ما تف بر آن, ما, نوازش کردن آن ما آن را بر چیزهای ما آن را انتخاب کنید و مالیدن آن بر چهره ما. در حال حاضر زمان برای احیای کاغذ لیست.

با توجه به کمبود فولاد ماسک و N95 ماسک احتمالا باید محفوظ پزشکی کارگران است. “آنها بسیار مهم تر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که در واقع درمان بیماران هستند و در بيشتر در معرض خطر آلوده شدن می گوید:” Petrie.

هدایت در اینجا می تواند تغییر برخی از کارشناسان نشان می دهد که بیشتر مردم باید با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی منجر به تبادل نظر و تلاش های هر چند دیگران نگران دنده محافظ ارائه می دهد یک از امنیت کاذب. تا آنجا که دستکش رفتن گلستر است مایل به استفاده از اضافی تولید کیسه موقت مانع در حالی که دست زدن به بقیه تولید کند.

مگر اینکه شما “شده و در معرض نمایش علائم ویروس” یک CDC سخنگو گفت: زمان در مارس 27, آژانس در حال حاضر توصیه پوشیدن دستکش یا یک ماسک هنگامی که شما سرمایه گذاری در خارج. است که می گویند کسانی که توصیه نمی توانستم تغییر — درست است که همانطور که از نوشتن این CDC نیست مشاوره آن است.

کیسه های قابل استفاده مجدد هستند خوب — فرض کنید شما سخت کوش در مورد تمیز کردن آنها. تحت شرایط عادی هفته ای یک بار درست می شود. در حال حاضر گلستر توصیه می کند: “آنها را بشویید بعد از شما دوباره در هر زمان.” (برخی از کارشناسان ابراز نگرانی کمتری در مورد لباسشویی کیسه ای پس از هر بار استفاده.)

به عنوان تمیز کردن متخصص جولی کر نوشت: برای Vox نایلون و پنبه کیسه های مواد غذایی می تواند ماشین شسته شده در آب سرد و هوایی خشک شده. اگر شما از کیسه های قابل استفاده مجدد است که می تواند ماشین شسته شده شما می توانید پاک کردن آنها را با مواد ضد عفونی کننده پاک یا همه منظوره اسپری و یک حوله کاغذی. شما می توانید با مراجعه به آژانس حفاظت از محیط زیست لیست از مواد ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر SARS-CoV-2 به تعیین اگر یک عامل تمیز کردن با آژانس معیار برای استفاده در برابر coronavirus.

اگر شما یک تماس گزینه ای شبیه به اپل پرداخت که احتمالا بهترین گلستر می گوید. (نگه داشتن گوشی خود را در جیب خود تا آن زمان بود.)

به عنوان پول نقد در مقابل اعتباری ؟ “وجود دارد هیچ پاسخ خوب در اینجا” گلستر همچنان ادامه دارد. پرداخت با پلاستیک اغلب به معنی دست زدن به پین پد; نقد نیست و شناخته شده بودن به خصوص تمیز…. خود پرداخت باید کاهش تماس با یک صندوقدار — خوب برای همه! — اما آن را به شما نیاز به لمس سطوح دیگر مردم نیز لمس کردن.

با این حال شما پرداخت پتری می گوید: “مهم ترین چیز این است که شستن دست های خود را هنگامی که شما انجام می شود.”

احتمالا نه. وجود دارد بسیاری از ما هنوز نمی دانند در مورد کوروناویروس اما دست زدن به سطوح آلوده “به نظر نمی رسد به طور عمده از راه های گسترش این ویروس,” Petrie می گوید.

“من نه توصیه ضد عفونی مواد غذایی خود را” دون Schaffner, یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه راتگرز مدرسه از محیط زیست و علوم زیستی و میزبان پادکست ایمنی مواد غذایی بحث و مخاطره آمیز یا نه ؟ , گفت: Vox. “این به نظر می رسد که بیش از حد محتاط است. ما نمی دانیم که از هر گونه موارد Covid-19 منتقله توسط غذا و نه از هر گونه موارد انتقال بیماری از طریق مواد غذایی بسته بندی.”

که تقریبا چیزی است که FDA است گفت: بیش از حد. در یک بیانیه در مارس 24, فرانک Yiannas FDA معاون کمیسر سیاست مواد غذایی و پاسخ اشاره کرد که “هیچ شواهدی از انسان و یا حیوانات و یا مواد غذایی بسته بندی مواد غذایی که در ارتباط با انتقال از کروناویروس که باعث Covid-19.”

“من انجام همان چیزهایی که من همیشه انجام می شود از نظر شستن من تولید می گوید:” Petrie. “من نه پاک کردن و بسته بندی و یا ترک آن را در خارج به مدت سه روز مثل من دیده ام در برخی از داستان است.”

در حالی که آن را به احتمال زیاد لازم نیست به پاکسازی مواد غذایی خود را, شما نمی خواهید به شستن دست های خود را پس از دست زدن به بسته و زمانی که شما به پایان رسید قرار دادن آیتم ها به دور است.

نظرات در اینجا متفاوت است و وجود دارد هیچ پاسخ ساده. در یک دنیای ایده آل مردم در گروههای در معرض خطر را کسی می تواند انجام دهد خرید خود را برای آنها — که آیا یک دوست و یا یک سرویس تحویل — به طوری که آنها نمی خواهد که به ترک خانه و در همه. (اگر شما یکی انجام این خرید ، مراحل فوق را دنبال کنید.)

با توجه به جهان وجود دارد که اگرچه خرید ویژه ساعت به احتمال زیاد باید مزایای فرض کنید آنها را بسیار محبوب است که فروشگاه ها در واقع شلوغ در آن زمان.

“اما اگر کسانی هستند قادر به آمد در زمانی که وجود دارد کمتر مردم است و آنها می توانند دریافت می کنید کمک از کارکنان بیشتر به راحتی پس از آن من فکر می کنم که خواهد بود یک چیز خوب” Petrie می گوید.

وجود دارد یکی دیگر از مزایای بیش از حد گلستر امتیاز: معمولا این ساعت اولین چیزی که در صبح به این معنی که قفسه ها به احتمال زیاد به طور کامل مواجه نگردند. اگر آن را به خصوص خطرناک برای شما به بیرون رفتن در همه سپس آن مهم است که شما در واقع قادر به آنچه شما نیاز دارید هنگامی که شما انجام دهد.

هیچ. “قرار داده و آن را کاملا به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید” گلستر می گوید. او توصیه می کند از طریق حفر کابینت های خود را و بیرون کشیدن تمام چیزهای قدیمی تر شما به معنای استفاده کنید و هرگز (آناناس کنسرو های عجیب و غریب باستانی غلات و غیره.).

این زمان بسیار خوبی برای آزمایش چون شما هیچ انتخاب دیگری. این نیست که زمان زیادی را برای دریافت مسمومیت غذایی پس گمراه در کنار احتیاط و بازی شیر یا خط چه منقضی شده است.

بله. اگر شما می توانید آن را نوسان مالی ممکن است خود را بهترین گزینه پتری می گوید: به سادگی از آنجا که شما در حال آمدن به تماس با مردم کمتر — و به طور بالقوه در مورد تماس و تحویل مردم هیچ در تمام.

در یک دست: بله برای جلوگیری از بیرون رفتن که در آن شما ممکن است قرارداد coronavirus شما پرداخت شخص دیگری به جایی که آنها ممکن است قرارداد coronavirus.

در همان زمان سفارش مواد غذایی — که بسیاری از آنها تحویل داده شده توسط فرفره کارگران — یعنی کسانی که تحویل مردم نمی پرداخت می شود به عنوان Saru Jayaraman مدیر غذا کار مرکز تحقیقات در دانشگاه برکلی گفت: سیمی. و با تحویل گرفتن آن ممکن است شما در حال کمک به کاهش جمعیت در فروشگاه ها.

یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است که سفارش از شرکت ها با بهتر بیمار-ترک سیاست برای تحویل کارگران است. (برخی از پیمانکاران مستقل در Instacart ناوگان برنامه ریزی یک حمله در 30 مارس بیش از سیاست های شرکت.)

چیز دیگری که شما می توانید انجام دهید: نمی شود یک حرکت تند و سریع, به عنوان Jason Del Rey به تشریح در Recode. انتخاب کردن برای تماس تحویل. نمی حوض رتبه بندی. نکته سخاوتمندانه.

با توجه به پتری اگر شما بیش از “دو تا سه هفته” ارزش غذایی شما در حال ورود به احتکار خاک. (اگر شما می خواهم به تماشای مردم دیگر ذخیره کردن آن است که قوی subgenre در Infinite.) ملاحظات اخلاقی به کنار که فقط لازم: این کشور است که در مورد به اجرا از مواد غذایی است.

اول از همه می گوید یوسی Sheffi, استاد سیستم های مهندسی در دانشگاه فنی ماساچوست و مدیر MIT مرکز برای حمل و نقل آنها و دوباره واقعا از همه چیز — فروشگاه در بیشتر قسمت ها هنوز به خوبی مواجه نگردند. “اگر شما در صبح شما فروشگاه های که پر از چیزهای,” او می گوید. این درست است که برخی از این مسائل در حال فروش بسیار به سرعت و در آن طول می کشد تامین کنندگان زمان برای پاسخ به تغییر در تقاضا.

و تقاضا در حال تغییر است توضیح می دهد Sunil Chopra, استاد مدیریت عملیات در شمال غربی. در نظر بگیرید مثل کاغذ توالت. به طور کلی دستمال توالت مصرف بسیار سازگار و از آنجا که هر کس می داند که چقدر فروش هر هفته زنجیره تامین نمی نیاز به یک مقدار زیادی از لوازم یدکی موجودی نشسته — چرا آنها ؟ تقاضا است که همیشه همان.

به جز آن نیست. ناگهان همه هراس و آشکار جرم خرید کاغذ توالت که منجر به کمبود آن منجر به وحشت بیشتر و چرخه تکرار می شود. اما “فقط به خاطر مردم باید بیشتر کاغذ توالت در خانه به این معنا نیست که آنها در حال رفتن به استفاده از کاغذ توالت. توالت خود را مصرف کاغذ باقی می ماند اساسا همان است.” این یک کمبود مصنوعی و باید آن را تثبیت — او نمی بینم شیدایی برای کاغذ توالت مدت بیش از حد طولانی است.

“محصولات است که شما را ببینید بزرگترین کمبود محصولات که مصرف عادی بسیار پایدار” چوپرا می گوید. کارآمد زنجیره تامین نمی خواهد که مقدار زیادی از اضافی — اگر مردم به طور مداوم خرید 100 شیشه کره بادام زمینی یک هفته پس از آن که آنچه آنها را.

اما چیزی که در مورد کره بادام زمینی است که بر خلاف کاغذ توالت اگر شما بیشتر از آن شما به احتمال زیاد به خوردن بیشتر از آن. “وجود خواهد داشت برخی از محصولات که در آن مصرف واقع می رود تا” او می گوید: “و کره بادام زمینی خواهد بود یکی از این محصولات است.” در این موارد — مواد غذایی که در آن افزایش تقاضا واقعی است — ما باید انتظار این کمبود به رفتن کمی طولانی تر تا زمانی که مصرف می میرد و یا زنجیره تامین وفق دهند. ما در حال حاضر شروع به دیدن این اتفاق می افتد به عنوان مواد غذایی و لوازم که یک بار رفته رستوران ها و ورزشگاه ها و دانشگاه ها دریافت مسیر به فروشگاه های مواد غذایی و یا فروش مستقیم به مصرف کنندگان است.

به طور بالقوه. برای ادامه با کره بادام زمینی: همچنین ممکن است توضیح می دهد که الکس اسکات, استادیار مدیریت زنجیره تامین در دانشگاه ایالتی میشیگان که در برخی از موارد تقاضا می تواند باقی بماند و تولید کنندگان ممکن است تصمیم به سطح شیب دار بالا تولید. این هزینه به شدت افزایش ظرفیت و این ممکن است تنها حس را اگر آنها انتظار زمان قرنطینه سطح تقاضا را برای سال. اما اگر آنها انتظار نیست که اگر آنها انتظار دارند بچه ها را به مدرسه و جلوگیری از خوردن خیلی کره بادام زمینی در خانه بیایید می گویند — و سپس آن را به احتمال زیاد ارزش آن نیست. او پیش بینی می کند که وجود دارد در واقع ممکن است در موارد خاص که ماندن سخت تا زمانی که زندگی به عقب می رود چیزی شبیه به حالت عادی.

اگر یک منطقه خاص تولید یک محصول خاص بودند به ضربه بسیار سخت توسط ویروس, که همچنین می تواند به طور موقت باعث مشکلات. در حالی که ما ممکن است که یک مورد کمیاب تر از حد معمول او را پیش بینی لخت قفسه.

بزرگترین خطر برای سلامت زنجیره تامین ممکن است اگر کارگران شروع به مریض. “اگر این بیماری افزایش” نیویورک تایمز گزارش “وجود دارد می تواند کاهش سرعت در تولید و توزیع است.” حتی که اگر چه به احتمال زیاد اتفاق می افتد در امواج چوپرا می گوید و تأکید کرد که سیاستگذاران نیاز به اولویت بندی های بهداشتی و ایمنی از خط مقدم کارگران مواد غذایی — همیشه و به خصوص در حال حاضر.

احتمالا روزی? هفته گذشته Instacart اعلام کرد قصد دارد به استخدام 300,000 بیشتر خریداران بیش از سه ماه آینده برای دیدار به شدت افزایش تقاضا; آمازون اعلام کرد که استخدام 100,000 بیشتر مردم برای انبار و تحویل شغل و مستقر در نیویورک ارائه خدمات FreshDirect است که هر دو استخدام و اضافه کردن تحویل اسلات.

هنوز اسکات را نمی بینم آن اتفاق می افتد یک شبه. “شما نمی توانید سطح شیب دار که در یک روز” او می گوید. “آن را در دراز مدت چیزی. شما رو به خرید کامیون های شما رو به استخدام رانندگان می کردم به آنها را در سیستم های خود را. البته شما می توانید با اضافه کردن تدریجی هفته به هفته به هفته, اما واقعا مقیاس ؟ من می خواهم فکر می کنم این امر می تواند یک ماده از ماه” او می گوید.

بر خلاف راش بر روی کاغذ توالت چند اسکات نشان می دهد تقاضا برای تحویل را می توان در اینجا به ماندن بگیرید. “من فکر می کنم شما خواهید دید بلند مدت تغییر در رفتار از این,” او می گوید. برخی تعداد زیادی از مردم در تلاش هستند تا این خدمات برای اولین بار و میل آنها است. “بدیهی است که ما نمی دانیم آینده, اما من نمی بینم تحویل و تجارت الکترونیکی رو به کاهش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>