انتخابات خود را احساس وحشت و نگرانی واقعی است: مغلوب ساختن پیشی جستن جاوا تقلب و از آن می تواند کل جهنم

در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از سال 1988 “شنبه شب زنده” Dana Carvey بازی های برگزار شده پس از آن معاون رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به عنوان یک دوست داشتنی عجیب و غریب و Jon Lovitz به تصویر کشیده و نامزد حزب دموکرات مایکل Dukakis به عنوان یک جدا عاطفی توهم است, غرق در افکار با صدای بلند در طول یک بحث “من نمی توانم باور کنم من از دست این پسر.”

تبلیغات:

حتی اگر آن را یک طرح کمدی است که خط پرتاب شده در دموکرات ها و چهره همیشه پس از به عنوان مثال از خود مغرور نخبه گرایی و عدم درک واقعی آمریکا است. آیا شما می دانید که میانگین رای دهندگان می خواهد یک رئیس جمهور آنها می توانید یک آبجو با برخی از روشن فکر know-it-all?

انتقاد یک ادم بیکار و تنبل رپ. دموکرات ها صرف سال به شدت در تلاش برای تجدید نظر به تمام کسانی که واقعی آمریکایی است. آنها همه چیز را آنها می تواند به درخواست تجدید نظر به “نسکار پدران” و “پیشخدمت مادران است.” آنها را صرف تن از پول و وقت و انرژی رسیدن به طولانی از دست رفته “ریگان دموکرات” برای کمی سود. بیل کلینتون برنده هر دو بار با کثرت (و ممکن است برنده در تمام بدون راس پرو در مسابقه). آن نیست تا زمانی که باراک اوباما قرار دادن با هم یک ائتلاف های مختلف است که دموکرات ها در نهایت به دست اورد حاکم بر اکثریت.

اما اگر وجود داشت همیشه یک زمان است که دموکرات ها مشروع خریداری به آن Lovitz punchline آن در سال 2016. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حقیقی نامزدی بود به طوری که بیش از حد بالا است که به نظر می رسید غیر ممکن است که هر کسی می تواند “از دست دادن این مرد” بسیار کمتر بسیار آماده و فوق العاده واجد شرایط هیلاری کلینتون ، آن را غیر قابل تصور بود که یک مرد می تواند تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده است.

تبلیغات:

همه ما می دانیم که چگونه است که معلوم شد و نتیجه این بود جدی از دست دادن اعتماد به نفس در میان رای دهندگان دموکرات. آن را بعید است که هر یک از آنها می گویند “من نمی توانم باور کنم که ما در حال از دست دادن این مرد” بدون ضربه زدن بر روی چوب هرگز دوباره.

از آنچه که ما می تواند جمع آوری در این عجیب و غریب, کوتاه اولیه فصل رای دهندگان به پایان رسید تا انتخاب جو بایدن به دلیل اینکه آنها قضاوت که او بهترین شرط بندی به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از جان گذشته برای پایان دادن به تهمت جنون سلطنت آنها برداشت بسیار آشنا اصلی سفید مرد به این امید که آنها می تواند پوشش پایگاه های خود را و اجتناب از حد واکنش به عنوان امکان پذیر است.

بنابراین به طور طبیعی پس از این همه سال از tut-üchtelhausen در حزب دموکرات به اتهام دنبال کردن بینی خود را در کار مردان و زنان افزوده و صاحب نظران و نظرسنجی در حال حاضر متهم آنها را از دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را نشئه پیروان بیش از حد اعتبار برای اینکه صدای واقعی آمریکا است. “آیا نمی شود به طوری پارانوئید!” آنها می گویند. “دموکرات ها برنده بازگشت به خانه در سال 2018 در موج آبی! مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات با شش امتیاز! متوقف کردن نگرانی در — آن را بیش از!”

تبلیغات:

گمان می کنم آنها را به نقطه مورد رای گیری. بر اساس آخرین تجزیه و تحلیل سی ان ان هری Enten بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در این مرحله از مبارزات انتخاباتی به طور قابل توجهی بیش از هیلاری کلینتون در همان زمان در سال 2016. اما شما نمی توانید سرزنش مردم تعجب که چگونه در جهان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی می تواند در فاصله تف مجدد انتخابات پس از همه که اتفاق افتاده این سه به علاوه.

او هنوز هم است. و دموکرات ها’ ترس است که او را در پیدا کردن برخی از راه به جلو و آن را دوباره در تمسخر به عنوان نشانه ای از خود توهم — یک فرم از مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر PTSD که نسبت به او نوعی از توانایی فوقالعاده است که او ندارد.

تبلیغات:

حقیقت این است که دموکرات نیست پارانوئید در مورد تهمت پیروزی دوباره چون آنها فکر می کنم او یک سیاسی دانشمند. آنها پارانوئید به این دلیل که سیستم شکست خورده است.

2016 انتخابات به خودی خود مشکوک نتیجه نه به خاطر کالج انتخاباتی اگر چه قطعا وجود دارد یک بحث شود که آن را اساسا غیر دموکراتیک. آن را مشکوک چرا که حتی اگر کلینتون برنده رای مردمی توسط یک حاشیه قابل توجهی نتیجه نهایی را تحت تاثیر قرار هر دو در آخرین لحظات اقدامات FBI مدیر James Comey و دولت روسیه طرح به کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شاید هیچ کدام از آن چیزهایی است که تعیین کننده است اما آنها توجهی انحراف از هنجار و هیچ چیز انجام شده است برای جلوگیری از این نوع کارها از دوباره اتفاق می افتد.

اگر چیزی به نظر می رسد که مشاور ویژه جان دورهام “تحقیق و بررسی” یک مقدار بیشتر استادانه درست شده و تلاش برای تاثیر 2020 انتخابات از هر چیز Comey می تواند ابداع کرده اند. و تمام اطلاعات و خدمات ما اطمینان می دهم که عوامل سخت در محل کار در تلاش برای خرابکاری در دموکراسی ما یک بار دیگر.

تبلیغات:

اما آن را بسیار بیشتر از آن است. اکثر آمریکایی ها در مدرسه آموزش داده شد که دولت ما با دقت به ابداع سیستم کنترل و توازن. هیچ رئیس جمهوری تا کنون می تواند دور با باز کردن فساد و یا سوء استفاده از قدرت به خاطر او خواهد بود پاسخگو توسط کنگره و دادگاه. ما در حال حاضر می توانید ببینید که این است که واقعا فقط یک افسانه برگزار می شود همراه با مجموعه ای از زهوار در رفته هنجارها و شیوه های هستند که فقط به عنوان خوب به عنوان افرادی که احترام آنها. جمهوری خواهان دیگر احترام آنها را.

دموکرات ها دیده می شود این رئیس جمهور دور با فساد و بی کفایتی خویش و قوم پرستی و رفتار مجرمانه. بسیار مورد احترام ویژه مشاور در بر داشت شواهد کافی که مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به طول های بزرگ به مانع دادگستری و دادستان کل تبرئه او را با رمان نظریه ها در مورد قدرت ریاست جمهوری. و بعد از همه بود که نشان داد رئیس جمهور را دیدم او قرار exoneration به عنوان یک چراغ سبز برای سوء استفاده بیشتر قدرت خود را ترک کنگره هیچ چاره ای جز استیضاح او. او در امان محکومیت توسط این پوسته از یک موسسه یک بار شناخته شده به عنوان حزب جمهوری خواه.

در هر مرحله از راه های جمهوری خواهان در کنگره حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن به او اجازه پاکسازی دولت از هر کسی او معتقد است بی وفا و پاداش خود را بیشتر sycophantic تحسین است. که منجر به بزرگترین شکست دولت مدرن در حافظه است. در مواجهه با جهانی بهداشت از بحران دامنه بی سابقه آمریکا توخالی دولت فدرال به رهبری این بیهوده و کم عمق مرد قادر به پاسخ. پیشرفته ترین کشور بر روی زمین دارای بالاترین تعداد مرگ و میر در جهان و شمارش.

تبلیغات:

در عین حال تهمت حفظ وفاداری از پایگاه خود را و همچنان به نیروی کامل از حزب جمهوریخواه پشت سر او. خود را بی رحمانه خاتوله و خودشیفتگی تنها باعث می شود آنها را به او چسبیده ،

در حال حاضر دموکرات ها قرار است به احساس اعتماد به نفس است که بایدن شش نقطه رهبری در پای صندوق های رای به این معنی است که همه چیز در حال رفتن به فقط خوب ؟ هیچ چیز در حال رفتن به خوب. مجموعه ای از حوادث من فقط توضیح داده شده — همراه با صدها نفر از جنایات و من لازم نیست اتاق به ذکر است — نه فقط در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها تصاویر را از یک شکست کشور شده است که در یک دولت ضعیف برای یک زمان طولانی.

بیایید امیدوار باشیم که این سیستم هنوز هم به اندازه کافی قوی برای تولید یک رایگان عادلانه انتخابات و تهمت است نحو نامشخصی حاضر به قبول شکست در یک تا حدودی با وقار شیوه ای. نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور است که هواداران خود را به دنبال خواهد داشت که منجر. اما اصلا احساس شرمندگی برای از دست دادن خواب ترس است که به نوعی او را به نفع خود — و یا که ما باد با برخی از اختلاف نتیجه است که در آن او تلاش می کند برای به قدرت چسبیده.

اگر در سه سال گذشته را به ما آموخت هر چیزی را که وجود ندارد “عادی” دیگر. نگرانی شما کاملا منطقی. ما در قلمرو ناشناخته.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>