مورد علاقه خود را در سایت دوستیابی نیست به عنوان خصوصی به عنوان شما فکر می کنم

Open Sourced logo

همانطور که شما جستجو آنلاین برای soulmate (و یا یک دوست) این روز ولنتاین, شما ممکن است تعجب به شنیدن این که Facebook, Google, و یک میزبان از دیگر شرکت ها ممکن است همراه برای سوار شدن. چرا که این شرکت ها در تبلیغات, کسب و کار و پیگیری آنچه شما انجام — حتی بازدیدکننده داشته است خود را به سایت های دوستیابی — کمک می کند تا آنها را هدف تبلیغات و آشکار عادات مصرف.

که نباید همه که تعجب آور است. به عنوان Recode را Rani ملا توضیح داد که این سیستم عامل به طور معمول لازم نیست برای خدمات خود هزینه کنند مدل های کسب و کار تا حد زیادی بر اساس توانایی برای جمع آوری داده های کاربر. برخی از شرکت های آهنگ شما در سایت های دوستیابی بیش از دیگران بیش از حد. زمانی که این شرکت در پشت Ghostery یک برنامه افزودنی مرورگر است که بلوک های داده انتقالها مورد مطالعه هشت برجسته datings سایت ها از جمله بازی و OkCupid آن را یافت که انتقالها از Facebook و Google بودند در هر یک از آنها.

بسیاری از این انتقالها کمک به تولید و تجزیه و تحلیل و هدف تبلیغات و کسانی که می تواند به شرکت ها یک حس خوب که شما هستید و عاشقانه خود را ، بیایید می گویند شما رفت و به یک صفحه خاص در Match.com مانند یک جامعه صفحه برای مسیحیان و یا یک صفحه در مورد جلسه نوازندگان.

“بر اساس URL مطابقت می توانید شروع به ساخت برخی از لیست های خاص از میان کاربران خود را به هدف شما در Facebook” جرمی Tillman Ghostery رئیس جمهور گفت: Recode. “این است که بازی می تواند فقط با استفاده از اطلاعاتی که شما تولید شده در Match.com. هر وب سایت است که بازدید می کنید است که همان Facebook ردیاب — که 30 درصد از این وب سایت باید آن را با اضافه کردن به مورد علاقه خود را از مشخصات.”

Ghostery یافت که بازی تا به حال بیشترین تعداد انتقالها — 36 در مجموع — به دنبال OkCupid و پنجاه به علاوه سایت دوستیابی زمان ما است. در ضمن, دوستیابی, شبکه اجتماعی Badoo بود فقط نه نفر از جمله انتقالها از Google, Twitter و Facebook.

آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن است که Ghostery محدود یافته های آن به وب سایت ها — نه این سیستم عامل برنامه های گوشی های هوشمند — و که برخی از این انتقالها مربوط به ارائه سایت خود را مانند گوگل فونت کتابخانه. Recode رسیده به Google و Facebook, اما نه شرکت کرده بود در پاسخ, در زمان انتشار. Recode آیا شنیدن از مسابقه که صاحب بازی, آتش زنه, OkCupid زمان ما مقدار زیادی از ماهی و دیگر خدمات دوستیابی.

“مطابقت با شرکت های گروه با استفاده از کوکی ها به ارائه امن و بهبود خدمات خود را اندازه گیری عملکرد سایت و استفاده و خیاط تبلیغات به کاربران ، ما فروش نیست و کاربر اطلاعات” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما درک می کنیم که هیچ چیز مهم تر است در یک سایت دوستیابی از نگهداری اطلاعات شخصی, شخصی, به همین دلیل است که بر خلاف دیگر شرکت های فن آوری که مدل های کسب و کار با تکیه بر فروش اطلاعات شخصی ما است که مبتنی بر اشتراک و متکی بر تکریم اعتماد و یک تجربه بزرگ برای کاربران و نه فروش داده است.”

این درست است که شما ممکن است به پرداخت برای به روز رسانی اشتراک برای برخی از مسابقه, خدمات, اما شما می توانید با استفاده از خدمات مانند آتش زنه و مقدار زیادی از ماهی به صورت رایگان.

Tillman می گوید که بسیاری از انتقالها دیده می شود در سایت های دوستیابی شبیه به کسانی که شما ممکن است پیدا کردن یک پلت فرم تجارت الکترونیک. از همه مهمتر بسیاری از انتقالها که Ghostery یافت نمی شوند از بزرگترین شرکت های آشنا. یک ردیاب مانند Advertising.com یا Natsciteachassoc که همچنین نشان داد تا در این سایت. نگه داشتن در ذهن است که آن را دشوار است به دانستن آنچه که اطلاعات این اطلاعات انتقالها در حال جمع آوری دقیقا. در حالی که برخی ممکن است فقط به دنبال آدرس شما مراجعه Tillman می گوید دیگر انتقالها به طور بالقوه می تواند انتخاب کنید تا بیشتر اطلاعات حساس خود را مانند جنسیت و گرایش جنسی و آشنایی تنظیمات.

“هر آنچه که چشم خود را می توانید به عنوان خوانده شده — چه شما می توانید کپی و چسباندن — یک ردگیر می تواند کپی و چسباندن به یک کوکی” توضیح می دهد که Tillman. “Facebook و گوگل می گویند آنها به سادگی جمع آوری صفحات شما بازدید. اما اگر شما می خواهید به — و این است که فقط به عنوان مثال — شما می توانید به راحتی جلو و نام مشخصات خود را و یا حتی پروفایل های از اسامی افرادی که شما دنبال آن هستید.”

در نهایت او می گوید که هر کس نیاز به در نظر گرفتن تجارت بین حریم خصوصی خود و بهره مندی از ساخت این اطلاعات در دسترس برای شرکت های. اما اگر شما واقعا خوب هستند با تبلیغات هدفمند نفوذ خود عشق زندگی, شاید این روز ولنتاین معنی خواهد بود که بیشتر از کوکی ها شکلات است.

باز کردن منابع ساخته شده است ممکن است توسط programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>