مواد غذایی خود را تحویل برنامه می آید در هزینه به رستوران

در ماه مارس تنها چند روز قبل از بلندی اقامت در خانه سفارش خواهد اثر را در شیکاگو رستوران نیک Kokonas مواجه چشم انداز وحشتناک: خالی اتاق ناهار خوری در رستوران خود را.

“وجود خواهد داشت بدون رزرو در ایالات متحده آمریکا است. ما چه کنیم؟”

برای Kokonas, پاسخ به تقریبا کاملا دوباره هر دو از کسب و کار. در علاوه بر این به پنج رستوران به کارگیری تقریبا 300 نفر که شامل بسیار تجربی Alinea — که در آن یک وعده غذایی به راحتی می تواند هزینه بیش از $250 فرد — او نیز اجرا می شود تاک یک رزرو برنامه برای رستوران ناهار خوری خوب.

هر دو به سرعت چرخد و به بایگانی اطلاعات و تحویل. Alinea شروع به ارائه ولینگتون گوشت گاو و coq, au, vin برای بایگانی اطلاعات در تنها 35 دلار در هر بشقاب و Kokonas’ کارکنان در تاک مشغول به کار در سراسر ساعت به retool رزرو برنامه به جدید وانت و تحویل سفارش سیستم به نام تاک برای رفتن.

با توجه به Kokonas های محوری کار کرده است. Alinea شده است قادر به rehire بیش از نیمی از آن 84 کارکنان و رستوران است که درآمد حدود 75 درصد از آن به حالت عادی درآمد. تاک برای رفتن دیده می شود موج جدید رستوران پیوستن به پلت فرم.

“ما بیش از 850 [رستوران] که در روند های آینده در هیئت مدیره واقعا به عنوان سریع به عنوان آنها می توانید آشپزخانه خود را برای رفتن دوباره. و ما بزرگ داستان های موفقیت است. این فقط high-end مکان هایی مانند n/naka, شما می دانید, فروش جعبه بنتو در لس آنجلس. وجود دارد یک رستوران کوچک … که فرستاده ما و گفت: “زمانی که ما مشغول بودند قبل از همه گیر ما را فراموش 3000 $تا 4000 $در یک روز در فروش. و من فقط استخدام سه آشپز از آنجا که ما در حال انجام $20,000 یک روز در فروش.'”

اما تاک جدید پلت فرم ضعیف در مقایسه با غالب برنامه ها در مواد غذایی-تحویل در جهان است. بدون درز به تنهایی 12,000 رستوران ها 40 برابر بیشتر از تاک برای رفتن. و این برنامه است که تسهیل تحویل در طی این بیماری همه گیر مانند UberEats, DoorDash و GrubHub هستند آنهایی که خونریزی رستوران خشک است.

در این قسمت از تنظیم مجددما نگاه چگونه رستوران در حال تبدیل شدن به تحویل سیستم عامل برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

اگر شما می خواهید برای حمایت از رستوران مورد علاقه خود را در طول بیماری همه گیر در اینجا چیزی است که خوار را کالیب Pershan نشان می دهد: “اگر شما می خواهید برای رفتن به بایگانی اطلاعات خود و احساس سالم و راحت به اندازه کافی به آن را انجام دهد, آن می تواند بهترین اگر شما تماس رستوران به طور مستقیم به طوری که برش بزرگ نیست گرفته شده توسط یک شخص ثالث تحویل نرم افزار. شاید آنها قادر خواهید بود به ارائه مواد غذایی خود را. مستقیما به رستوران در هر راه شما می توانید یا با تماس با آنها و یا با رفتن به وب سایت خود را. اگر شما استفاده از یک برنامه شخص ثالث برای دریافت, تحویل, نوک سخاوتمندانه.”

اشتراک مجدد در اپل پادکست Stitcher, Spotify و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>