حیوانات خانگی خود را آماده برای شما را به خارج شدن از خانه در حال حاضر لطفا


A dog peeks out of his doghouse, with a "Do Not Disturb" sign hanging over it.

قوی نشانه مهارت برای یک سگ.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

تا چند هفته پیش Hirow پرالتا گربه Karban مورد استفاده قرار گرفت برای داشتن خانه برای خودش. پرالتا یک خواننده و ترانه سرا در چارلستون کارولینای جنوبی ممکن است ترک در 7 صبح در یک روز معمولی و نه دوباره تا 6 یا 7 شب.

بدیهی Karban آن را دوست داشت که در راه است.

“یک روز همسایه پیامک من در مانند 11 p.m” پرالتا گفت تخته سنگ. “او مانند,” هی, من دیدم گربه خود را بر روی پشت بام.’ من نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد.” Karban همواره گربه داخلی و پرالتا فکر نمی کنم او تا به حال هیچ راه دسترسی به پشت بام. آن را درست در مورد پس از آن که او را دیدم او را از طریق پنجره خود را به یک پف از خز سفید معمولی قدم زدن است.
پرالتا آغاز فیلمبرداری فرار از زندان بر روی تلفن خود را. زمانی که او نوشته شده ویدئو به توییتر نوشت: “او خسته از من بودن در خانه او یک گربه خارج است.”

Karban که تا به حال در بر داشت یک راه از طریق یک سوار کردن پنجره در حال صرف مقدار زیادی از زمان که در اتاق قبل و هرگز سعی به فرار. اما چیزی در مورد قرنطینه رانده بود او را به یک استراحت برای آن است. “او را ترک نمی کند سقف در حال حاضر. او باقی می ماند وجود دارد” پرالتا گفت. “شما می توانید بگویید که او را مانند ‘OK من توجه بیش از حد. I’m gonna go پنهان کند.’ “او ممکن است در مورد کوروناویروس اما “من مطمئن هستم که او را بدانم. او مانند ” لعنت. میشم اینجا هستید هر روز.’ ”

Karban فقط یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی حیوانات خانگی که روال تغییر کرده به شدت در هفته های اخیر. جایی که آنها تا به حال یک بار اجرا از خانه در حال حاضر آنها در حال های فضایی کامل و همه چیز در حال گرفتن یک کمی شلوغ است.

حیوانات خانگی هم نمی خواهد ذهن یک کمی اجتماعی فاصله.

برای نوع بشر وجود دارد چند توهمات رفتن به قرنطینه: آن را که قرار بود به در خورد. اما حیوانات خانگی خوش غافل از این شرایط غم انگیز می تواند بخشیده شود برای فکر کردن به این انزوا چیزی که به نظر نمی رسد نیمه بد: در نهایت آنها می خواهم تمام وقت با کیفیت با مردم خود آنها همیشه می خواستم. ظهر شکم پاک. واکشی در تمام ساعات. توجه ثابت.

مراقب باشید آنچه شما پود برای. چند هفته در برخی از حیوانات خانگی در حال پیدا کردن که در واقع آنها دست خود را به تنهایی در زمان است. آنها هم نمی خواهد ذهن یک کمی اجتماعی فاصله.

را ریموس, Fawad هندرسون آبی heeler/سگ گله اسکاتلندی مخلوط در پورتلند, Texas. “پایان شب او فقط نوع بیش از با هم بودن” هندرسون گفت. “او معمولا همیشه خواب روی تخت من با من, اما به تازگی در گذشته زن و شوهر شب او را به خواب زیر تخت.”

چگونه به ماندن در خانه و بخشنامه ممکن است سگ خود را در ابتدا “حتی عبور از ذهن من با همه چیز است که اتفاق می افتد گفت: Henderson, که با این نسخهها کار به عنوان یک نماینده مشتری برای یک شرکت بیمه. “همه وقت و انرژی خود را متمرکز بود که چگونه من رفتن به قادر به کار و مراقبت از مشتریان ما. چیزهایی که بودند هاردکور دقیقه و پس از آن نیاز به یادگیری به کار از راه دور بود که بسیار چالش برانگیز است.” آن را تنها چند روز در, او گفت که او شروع به توجه کنید که ریموس تا به حال برخی از بازخورد منفی برای به اشتراک گذاشتن در مورد راه اندازی جدید. “او دیوانه است من با او گفتگو و whines زیادی” هندرسون گفت.

در فیلادلفیا کارلی گوو می تواند مربوط. او دو بچه گربه لک و مارمالاد و آنها می خواهم خود را در صلح و آرام به عقب بیش از حد. “پس از این در هفته گذشته هنگامی که ما بدست واقعا حل و فصل را به حال به طور مداوم در اطراف آنها در حال گرفتن بیشتر اذیت چقدر ما در حال تلاش برای ارتباط برقرار کردن با آنها را به دلیل آن را متوقف تازگی برای همه درگیر” گوو گفت. “من کار طبقه بالا; دوست پسر من کار طبقه پایین. به طور معمول وجود دارد و نمی توان هر کسی که در تمام این اتاق های جداگانه در آپارتمان, اما در حال حاضر وجود دارد همیشه یک حضور. آنها فضای کمتری به گسترش است.”

همانطور که برای چه آنها در حال ساخت نارضایتی خود را شناخته شده “آنها در حال قدم زدن دور از من” گوو گفت. “من flopping کردن به آنها را امتحان کنید و با آنها بازی کنید و از آنها به بالا و حرکت به دیگر کوچ بسیار grumpily. آنها نه داشتن آن در همه.”

من فکر می کنم چیز دیگری که او نتواند از دست رفته است من. — خاکستر DiMaria, barista

این نارضایتی گسترده است. جیسون جوان از یک عکاس که زندگی در جنوب کالیفرنیا با چوپان آلمانی Ziva است همچنین گرفتن شانه های سرد و یا سرد و پنجه? “او را به من بدهد طرف چشم و خر خر کردن او گفت:” از Ziva یک ایمیل به در. Aysie یک دانش آموز دبیرستانی در بلژیک گفت: او گربه Zeytin آغاز شده است اقدام نه بر خلاف مشهور محاصره توسط paparazzi: “من فکر می کنم من گربه نتواند نه اینکه عکس های زیادی از آنجا که هر حرکت او باعث می شود,” او گفت:. “اگر او به نظر می رسد واقعا زیبا و یا لودگی, من ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از او.” خاکستر DiMaria یک barista در گرجستان گفت: از سگ کولی “من فکر می کنم چیز دیگری که او نتواند از دست رفته است من. من می خواهم برای شش تا نه ساعت در یک زمان کار می کنند. او همیشه نور تا زمانی که من در درب راه می رفت. من احساس می کنم پس از او در کنار من است که شور و هیجان است که عمدتا از بین رفته اند.”

Zazie تاد یک حیوان روانشناس و نویسنده Wag: علم ساخت سگ خود را خوشحالنیست تعجب است که حیوانات خانگی تقاضاهای مصرانه برای خود استقلال است. آنها نه اصلی موجودات عادت ؟ “اگر شما مایل به نوازش روی نیمکت با خرگوش خود را هر روز و از آنها استفاده نمی شود به آن که ممکن است یک کمی زیادی” او گفت:.

در علاوه بر این به دیگر تغییرات به حیوانات خانگی روال تاد افزود: “اگر کودکان در خانه خیلی بیشتر پس از آن که ممکن است کمی استرس زا حیوانات خانگی به دلیل گاهی اوقات کودکان می تواند یک کمی با صدای بلند و یا آنها می تواند یک بیت کامل در تعاملات خود را با حیوانات خانگی که حیوانات خانگی نیست همیشه بسیار مشتاق است.”

جنیفر Verdolin یک رفتار حیوانات کارشناس و نویسنده مطرح حیوانات: تعجب آور علم جدید از حیوانات پویایی خانوادهتوصیه می شود که صاحبان حساس به این احتمال که این هم برای حیوانات و همچنین انسان است. “ما تمایل به فکر می کنم چگونه خوش شانس ما است که ما حیوانات و آنها در حال کمک به ما در مقابله اما من فکر می کنم ما نیاز نیز تلنگر آن را در اطراف و رفتن, ‘چگونه ما می تواند کمک به آنها برای مقابله؟,’ “او گفت:.

در واقع صاحبان ممکن است ترجیح می دهند اذیت حیوانات خانگی حیوانات خانگی که فقط ساده bummed ، کلارا Longo د فریتس یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه مریلند و صاحب Curumim یک بریتنی اسپانیل که تقریبا 4. “این نوع به عنوان اگر او را برداشت که وجود دارد چیزی در رفتن” Longo د فریتس گفت. “او برداشت فقط تنش و اضطراب در خانه.
او شده است بسیار ساکت تر از حد معمول است. او را نگه می دارد به خود است. او را نه فقط به عنوان بسیار دیگر.”

“قبل از این همه چیز اتفاق افتاده است, او همیشه از رفتن به اتاق خواب من در صبح, و او را به پرش بر روی تخت من و لیسیدن صورت من به من از خواب بیدار به خصوص آنجا که او می داند او قرار است به انجام, که,” او رفت. “اما در حال حاضر او واقعا انجام این کار کنه. او قطعا یک کمی مانند ” مرا برخی از فضا.’ او نوع اجتماعی فاصله کمی. من فکر می کنم آن را فقط به پیر به سرعت برای او. او استفاده می شود به تنهایی از 8 به 6 و او را از خواب و انجام چیزی. و در حال حاضر همه ما وجود دارد و ما همه نوع از آزار او.”

این تغییرات ممکن است به خصوص در حیوانات جوان. گرگ دی یک هواشناس در تمپا, فلوریدا, حدود سه هفته به آموزش توله سگ خود کوکی زمانی که همه از این آغاز شده است. “این واقعا نوع messed تا چیز چون ما واقعا به خوبی انجام می دهند در آموزش او را خود عادت به محیط جدید خود را و سپس همه چیز تغییر” دی گفت.
“آن احساس می کند مانند ما واگردانی به هنگامی که ما برای اولین بار او را. او تا به حال حوادث در خانه.”

کوکی ممکن است خسته از صاحبان خود را در زمان, اما او نیز نتواند بازی با سگ های دیگر. “او یک سگ اجتماعی. او همیشه در وسط از همه عمل است. داشتن نیست که او در تلاش برای شکار سنجاب و گربه و … آن را فقط همان نیست.”

نه این که این همه بد البته—به دور از آن. حیوانات خانگی در حال پیدا کردن که هنوز هم وجود دارد برخی از مزایای داشتن یک انسان مشتاق در اطراف. به عنوان Carly گوو گفت: از گربه “آنها یک تن بیشتر رفتار در حال حاضر فقط چون من در تلاش برای رشوه آنها را به اویختن با من بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>