“شما یک سوم نرخ خبرنگار”: مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در پاسخ به سوال در مورد محکم IG گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود بارها و بارها در طول روز دوشنبه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه مورد جدید وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) بازرس کل گزارش از جزئیات برنامه های دولت فدرال عدم ارائه بيمارستان با تست تجهیزات و منابع آنها نیاز دارید. خود را تحقیر پاسخ صحبت کرد حجم مورد تحقیر خود را برای نظارت و همچنین برای هر خبرنگار است که صفرا را از او سوال او ندارد.

این HHS IG گزارش منتشر شده در روز دوشنبه و دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون برای انجام نه سیاسی مناقصه با خلاف کاران شکایت در مورد معاملات خود را با اوکراین است. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه روز دوشنبه به یک سوال در مورد HHS IG گزارش اشاره شده خود را reflexive میلی برای نظارت و موقعیت.

“این فقط اشتباه است. آیا من از شنیدن کلمه ” بازرس کل?'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “می تواند سیاست وارد شود؟”

هنگامی که از او خواسته شد در مورد این گزارش برای بار دوم مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد آن را نمی توان اعتماد کرد چرا که او مطمئن بود که آیا HHS رسمی که آن را با هم — اصلی معاون بازرس کل کریستی Grimm — منصوب شد ، Grimm, اما, دارای تجربه در دولت فدرال تحت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور قدمت آن به دولت کلینتون. علاوه بر این IG گزارش بر اساس مستقیم گفتگو با مدیران بیمارستان.

هنگامی که روباه به گزارش خبرنگار کریستین فیشر اقدام به درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص در مورد این گزارش پیدا کردن که در بیمارستان مشغول به کار هستند با “کمبود شدید” تست مواد تهمت تخلیه در او.

“باید به شما می گویند ‘تبریک کار بزرگ’ به جای اینکه خیلی نفرت انگیز در راه شما یک سوال بپرسید,” او گفت:.

فیشر نبود به تنهایی در حال در پایان دریافت از مغلوب ساختن پیشی جستن ، تهمت نیز bashed ABC جان کارل چون کارل را نمی گوید تهمت که Grimm خدمت کرده بود تحت ریاست جمهوری اوباما هنگامی که از او پرسید: یک سوال در مورد IG گزارش — به عنوان اینکه گریم تجربه تحت یک دولت قبلی خود را نابود اعتبار.

“شما یک سوم نرخ خبرنگار. چه شما فقط گفت: یک رسوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به کارل. “شما هرگز آن را.”

این HHS IG گزارش که بر اساس یک نمونه تصادفی از مدیران از 323 بیمارستان در سراسر کشور انجام مارس 23-27 — یک دوره از زمان قبل از بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ما — جزئیات عدم تست لوازم پزشکی و چرخ دنده است که همه چیز دشوار است برای بیمارستان و اشاره به آشفته طبیعت فدرال پاسخ.

یک مدیر گفت HHS منابع آنها دریافت شده از دولت فدرال “حتی نمی خواهد آخرین روز.'” یکی دیگر از دقیق چگونه کارکنان خود را تا به حال با توسل به داوران-مهندسی فن از بیهوشی ماشین.

یک سوم مدیر با اشاره به کمبود فولاد ماسک که دولت فدرال نبوده است قادر به نشانی گفت: “ما در حال پرتاب همه ما PPE بهترین شیوه از پنجره به بیرون.” و یک چهارم تاسف “موارد دریافت متناقض ارشاد از های مختلف فدرال و ایالتی و مقامات محلی.”

به جای درگیر شدن با این واقعیت اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه مشخص منحرف از آن با ad hominem حملات. شما نمی توانید مشکلات را حل کند اگر شما حتی نمی شناخت آنها وجود داشته باشد.

IG گزارش می آید روز پس از آسوشیتد پرس را شکست خبر که دولت فدرال منتظر تا اواسط ماه مارس به سعی کنید و دوباره ملی ذخایر پزشکی دنده. در آن زمان “از بیمارستان در چندین ایالت درمان شدند هزاران نفر از بیماران آلوده بدون تجهیزات کافی و شفاعت برای حمل و نقل از استراتژیک ملی ذخایر,” AP گزارش شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد دولت او را دیر پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن خط استاندارد است که دولت ها باید انجام شود بیشتر خود به خود و باید سپاسگزار برای هر فدرال کمک به آنها به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت.

“افرادی که شما دنبال آن هستید در — FEMA نظامی — چیزی که آنها انجام داده ام یک معجزه است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه کاخ سفید روز یکشنبه با اشاره به گزارش AP.

در یک حرکت او می خواهم دوباره تکرار در دوشنبه تهمت سپس رفت و در حمله علیه ایران را که جرأت به او یک سوال بپرسید که منعکس ضعیف بر او.

“آنچه را که آنها انجام داده ایم برای کشورهای باور نکردنی است و شما باید سپاسگزار آنها را برای آنچه آنها انجام داده ام و همیشه درخواست عاقل پسر, سوالات,” او گفت:.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>