شما تک هستید. شما به تنهایی زندگی می کنند. شما مجاز به کروناویروس دوستان?

Coronavirus همه گیر شده و یک چیز دردناکی روشن برای بسیاری از افراد مجرد و افرادی که به تنهایی زندگی می کنند: ارزش ترین کالا این روزها انسان است تماس بگیرید.

زیر اجتماعی فاصله های “دارا” هستند کسانی که خوش شانس انسان که رو بچه ها همکاران یا هم اتاقی. بله ممکن است آنها را با صدای بلند و طاقت فرسا و کاملا دیوانه-ساخت در زمان. اما یک گرم بدن گرم بدن. به “کرد” که در حال جدا شده و در خانه های خود را برای روزها و یا هفته ها در پایان این می تواند به نظر می رسد مانند یک لوکس باور نکردنی. یک تماس اسکایپ فقط همان فرد در شرکت.

بنابراین در طول چند هفته گذشته من شنیده ام برخی از این have-nots پرسیدن: چه می شود اگر من ایجاد یک “دایره بسته” از دوستان که همه سالم و ما تنها با قطع هر یک از دیگر ؟ می گویند من تصمیم به دیدن تنها یک دوست, و من می دانم که او را تنها دیدن یک دوست دیگر که تنها با دیدن او. پس ما باید یک حلقه از سه نفر که هنوز هم می تواند شام با هم گاهی اوقات بنابراین ما نمی maddeningly تنهایی. این است که خوب است ؟

این یک سوال مهم چرا که حتی قبل از coronavirus آمد, تنهایی بود سکوت اپیدمی دچار میلیون ها نفر در سراسر جهان است. یک متا-بررسی 70 مطالعات نشان داده است که تنهایی خود را افزایش می دهد خطر مرگ زودرس با 26 درصد. برخی از کارشناسان می گویند که آن را به عنوان بد برای شما طول عمر به عنوان سیگار کشیدن. ما می دانیم که آن را در واقع ما لطمه می زند سلول های سفید خون.

انزوا نیز می تواند بسیار مضر به سلامت روان تحریک یا تشدید شرایط مانند اضطراب و افسردگی و افکار خودکشی. بنابراین در حالی که ما نیاز به مطلقا به دنبال اجتماعی, فاصله, قوانین گذاشته شده توسط مقامات بهداشت عمومی و دولت های محلی ما نیز باید بپرسید, آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کاهش “اجتماعی رکود اقتصادی” آنها باعث.

با این در ذهن من نام چند اپیدیولوژی بپرسید: برای افرادی که واقعا در مبارزه با انزوا و تشکیل یک “دایره بسته” از دوستان امن و قابل قبول استراتژی ؟ کارشناسان توضیح داد که چرا آن را به عنوان یک ایده خوب به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. پاسخ های خود را ویرایش و برای ظهر و وضوح به شرح زیر است.


نگاه من تنها و من چقدر سخت است. من را از طریق رفت 21 روز قرنطینه برگشت در سال 2014 زمانی که من آمد در بازگشت از غرب آفریقا پس از درمان ابولا. آن را بسیار سخت است.

اما من شخصا احساس نمی راحت انجام چیزی شبیه به این دلیل من نمی دانم که در آن من دوستان شده اند. شما باید به فکر می کنم در مورد افراد دیگر چه بالقوه عوامل خطر آنها و چقدر به آنها اعتماد میکنید.

من یک بیماری عفونی پزشک بنابراین طبیعت من فکر نمی کنم مردم به من می گویند حقیقت است. من هرگز به طور کامل باور مردم است. سابقه و هدف من در HIV و من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بیماران من می آیند و خود را تست خواهد آمد مثبت و آنها می گویند, “من نمی دانم چگونه آن وجود دارد, آن را فقط وجود دارد!” و یا هر یک از دیگر بیماران من می خواهم از آنها بخواهید در مورد خود تاریخ و پس از آن من می خواهم آنها را آزمایش و آنها را به سوزاک یا کلامیدیا و دوباره آنها می گویند, “من نمی دانم چگونه آن وجود دارد!”

این یک رفتار انسانی. شما باید برای ارزیابی چگونه راحت شما احساس می کنید که به دلیل وجود دارد برای رفتن به یک خطر است. شما ممکن است اعتماد خود را اما چقدر شما می دانید دوست آنها میبینند ؟ شما می توانید اعتماد آنها را ؟ شما با قرار دادن زندگی خود را در دست خود را در آن نقطه است.

و مشکل این است که داده ها نشان می دهد که وجود دارد می تواند presymptomatic یا بدون علامت انتقال است. من نمی خواهم به معرض کسی که ممکن است با داشتن علائم اما می تواند به من بیمار.

من درک می کنم آن را سخت به پیروی از این اقدامات اما در همان حال ما در حال صحبت کردن در مورد مرگ و زندگی در اینجا. من دیده ام چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم نمی پایبند است. من دیده ام مردم می میرند.

بنابراین من می خواهم بگویم این درست نیست. وقتی کسی می گوید: “در خانه ماندن” گفتم: آره فقط آن را انجام دهید. خودم و همکاران من در حال کوس ته ما در خط مقدم به مراقبت از بیماران در حال حاضر. و همه من درخواست شما را به انجام است در خانه بماند و بیرون بروید. من فکر نمی کنم که بیش از حد به درخواست.

گتی ایماژ

این است که برای تلفن های موبایل بهتر در تئوری از آن آثار را به واقعیت است. همه ما به عنوان انسان ناقص هستند. ما مجموعه ای را با نیت اما … این مجموعه برای انسان در واقع به دنبال از طریق این نوع از وعده.

ورود به این روابط پیچیده است و آن را به باز کردن پتانسیل خطر انتقال. بنابراین من قصد دارم برای ایجاد یک پتو بیانیه ای این است که امن ترین چیزی که به انجام است. من ترجیح می دهم که مردم معاشرت در خارج از خانواده خود را.

من احساس می کنم مردم به دنبال سحر و جادو راه گریز است که اجازه خواهد داد که آنها را به زندگی به صورت عادی زندگی ممکن است. آن را بسیار دشوار است برای گرانت که absolution چون هر تعامل اجتماعی خارج از خانواده واحد, حتی اگر آن را به عنوان ساده به عنوان رفتن به فروشگاه مواد غذایی یک بار در هفته می کند شامل یک غیر صفر خطر است.

اما به رسمیت شناختن است که این می تواند برای مدت زمان طولانی من نگران suicidality و اشکال شدید بیماری روانی است. من مبارزه با این دلیل من می دانم که افرادی که خیلی تنها در حال حاضر و واقعا رنج می برند. این مهم است بیش از حد. همه ما باید برای رفتن از طریق این حساب تعادل خطرات و مزایای. … ما رانندگی است به طرز چشمگیری کاهش تعاملات اجتماعی و من مثبت است که برای بسیاری از افراد اگر تعامل آنها با تنها یک انسان دیگر خواهد شد که یک کاهش چشمگیر در تعاملات اجتماعی.

اما [اگر شما قصد ارتباط برقرار کردن با یک نفر دیگر] بسیار صریح و روشن در مورد آنچه که توافق شده است و سعی کنید کسی را انتخاب کنید که کردم [یک سطح مشابه از خطر]. اگر شما یک نویسنده هستید و می توانید از خانه کار ایده آل خود را دوست خواهد بود و کسی که قادر به کار از خانه نمی طب اورژانس پزشک.

اجازه بدهید یک مثال برای شما از چیز دیگری از معدن تصمیم به انجام. او به تنهایی زندگی می کند در فیلادلفیا و بهترین دوست او نیز به تنهایی زندگی می کند در فیلادلفیا. هر یک از آنها جدا شده و خود را برای دو هفته و سپس نقل مکان کرد و در کنار هم برای مدت [از همه گیر].

من دوست دارم که طرح بسیار بیشتر از برنامه های دیگر من شنیده بودم چون شما در ارتباط مستمر با شخص دیگر و شما آگاه باشید از هر چیزی که آنها نیاز به انجام به شکستن محافظ باند. آن را آسان تر را به یک مکالمه مداوم در مورد استراتژی های پیشگیرانه هنگامی که شما در حال زندگی کردن با کسی. اگر مردم به طور جداگانه زندگی یک فرد ممکن است فراموش نکنید برای به روز رسانی دیگر.

گتی ایماژ

اگر شما در ارتباط برقرار کردن با افراد در معرض خطر — افراد مسن ضعف سيستم ايمنی — من مانع شما از انجام این کار است. فقط چوب به FaceTime و اسکایپ.

که می شود گفت در آن چلیپا اجتماعی فاصله معنا نیست که شما نیاز به ماندن در خانه توسط خودتان را در یک اتاق تاریک. واقعا این در مورد نگه داشتن به سه گروه از مردم است. بنابراین اگر شما شام با یک دوست است که حس می کند به عنوان طولانی به عنوان آن را فقط شما و آنها.

برای افرادی که در حال رفتن به آن one-on-one اچ پاتوق جلسات نباید آن “من قصد دارم به پنج one-on-one جلسات با پنج مختلف مردم” — که هدف شکست. واقعا آن را محدود به فقط یکی از دوستان.

همچنین واقعا محدود است که قرار گرفتن در معرض. این بدان معناست که سعی کنید به FaceTime به عنوان آنجا که ممکن است و سپس [دیدن هر یک از دیگر در فرد] یک چیز بسیار ویژه برای زمانی که شما هر دو واقعا به آن نیاز دارند. اگر شما انجام آن را دو یا سه بار در هفته شما افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض برای هر دو شما.

اگر شما می خواهید به عالی coronavirus اپیدمیولوژی دوستان آن را هر 14 روز به خاطر این که دوره کمون. شما می خواهید به انجام است که از آخرین تاریخ شناخته شده است از قرار گرفتن در معرض. که شامل رفتن به فروشگاه مواد غذایی چون از لحاظ تئوری هر زمان شما را به یک محیط با تعداد زیادی از مردم وجود دارد پتانسیل بیشتری برای قرار گرفتن در معرض این بیماری است. سپس شما می خواهید به درخواست هر یک از دیگر “آیا شما شده است به علامت رایگان برای 14 روز ؟ باید من ؟ بله ؟ درست است.”

کاهش آسیب است که واقعا یک قطعه از این. تمام کنترل عفونت اقدامات [مانند اقامت حداقل شش فوت از هم جدا] واقعا مهم در طول این تعاملات است. آنها باید در پاک کردن سطوح خود را قبل از شما آمده و همچنین تمیز کردن پس از شما را ترک. سعی کنید به جایی باز [در خارج از هوا مانند یک حیاط خلوت]. به اشتراک نمی خوردن ظروف. صورت خود را لمس نمی. شستن دست های خود را. و اگر شما شروع به گرفتن بیمار در عرض چند هفته از دیدن آنها شما نیاز به آنها اطلاع. که شفافیت است که واقعا بزرگ است.

گتی ایماژ

این اخبار هر کسی می خواهد به شنیدن اما این ایده که شما می توانید با خیال راحت به شکل یک مهر و موم شده دایره سالم دوستان ناسالم, برای, سه دلیل اصلی.

شما و دوستان خود را به برخی از پایه خطر قرار گرفتن در معرض از رفتن به دریافت اقلام ضروری مانند مواد غذایی و یا حتی از سفر در سراسر شهرستان به بازدید از یکی دیگر. و این امکان وجود دارد که یکی از شما بیمار خواهد شد اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند. بنابراین این تصور که هر یک از ما می تواند اعلام خودمان سالم با یقین است که متاسفانه یک داستان است.

نه هر کس که در دایره خود را لزوما باید همان وفاداری به عنوان شما را از خطر است که احتمالا بالاتر از شما فکر می کنم. بسیاری از STD مطالعات نشان می دهد که این ایده از امن محافل مغالطه است زیرا انسان گاهی خود تقلب قراردادهای اجتماعی و دروغ در مورد آن و یا آنها را فراموش کرده ام به برخی از کلید آشکار است.

سوم تشکیل این محافل خواهد بود غیر قابل تحمل در سطح جامعه. حتی اگر هر دایره تنها یک خطر انتقال که خطر را افزایش می دهد نمایی اگر بسیاری از ما در حال تشکیل این محافل است. بهترین راه برای کاهش هر دو فردی خود را در معرض خطر و جمعیت-سطح خطر این است که به سادگی در خانه بمانند.

که گفت: همه کارشناسان من به صحبت کرد اذعان کرد که در مجموع خود انزوا همچنین می توانید اثرات بسیار مضر و هر یک از ما نیاز به وزن آن مضرات علیه منافع. اگر دوست شما که از افسردگی رنج می برد است, داشتن سلامت روانی اضطراری آن را به خوبی ممکن است حس را به آنها مراجعه کنید. اما اگر شما به سادگی خود را از دست دوست و احساس می کنم کمی تنهایی ؟ شاید فقط یک بازی مانند اسامی بیش از زوم. و یا استفاده از یک برنامه مانند Netflix به ترتیب مجازی hangout گروهی که در آن شما می توانید به تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با دوستان خود. همین حالا خودتان را متقاعد کند که در فرد و تعامل لازم است هنگامی که آن را نیست.

به یاد داشته باشید که اگر چه یک زن و شوهر از کارشناسان ترک درب باز به دیدن یک دوست که آن را واقعا مورد نیاز است که فقط یک کرک — و قریب به اتفاق غذای آماده است که خطر هنوز هم بیش از حد بزرگ است.

رفتن برای پیاده روی با یک دوست خوب است همه کارشناسان توافق کردند تا زمانی که شما اقامت 6 فوت از هم جدا. آن را احتمالا بهتر ارتباط برقرار کردن در خارج از منزل از داخل خانه به دلیل بیشتر تهویه هوا به معنی کمتر از یک فرصت است که شما تنفس ویروس-حمل قطرات است.

اگر بعد از خواندن این, شما هنوز هم مجموعه با در بر داشتن تعامل انسان است که فراتر از یک قدم زدن شما همچنین می خواهم انجام به خودتان را محدود به تنها یک coronavirus دوستان برای مدت زمان از همه گیر و متعهد به رعایت تمام اقدامات ذکر شده در بالا.

و اگر همه این احساس بیش از حد دشوار و تلخ و بدون پاداش نگه داشتن خودتان یادآوری است که بهتر است ما در اجتماعی فاصله در حال حاضر هر چه زودتر ما می توانید به بازگشت به زندگی عادی — فوق العاده با آغوش و استادانه شام و رقص احزاب بسیار است. “این یک اقدام موقت,” Popescu گفت: “و اگر ما فقط می تواند فوق العاده هوشیار در حال حاضر, پس از آن ما قادر خواهید بود به حرکت گذشته اجتماعی فاصله.”


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>