“شما شروع به گرفتن تعطیلات مسافران که در حال حاضر آن را به خطر است.”


A woman wearing a mask sits on an airplane next to two empty seats

Exithamster/iStock/گتی ایماژ Plus

تقاضا برای پروازهای برداشت است. در حالی که صنعت هواپیمایی است که هنوز هم در تلاش برای بازیابی از coronavirus همه گیر شده اند وجود دارد گزارش های بسته بندی شده, پرواز, پر در درجه اول با تعطیلات مسافران هجوم از هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی. این توسعه شده است ملاقات با احساسات پیچیده از کسانی که مشغول به کار در صنعت: پرواز بیشتر به معنی بهتر و امنیت شغلی بلکه پتانسیل بیشتری برای قرار گرفتن در معرض در فرودگاه و نیروی انسانی هواپیما.

تخته سنگ به صحبت کرد 34 سال از پرواز با یکی از “سه بزرگ” خطوط هوایی (آمریکایی دلتا و ایران). او در صحبت به شرط ناشناس ماندن را از نگرانی برای اشتغال خود را. پاسخ خود را ویرایش شده اند و تغلیظ شده برای وضوح.

تخته سنگ: چگونه است که همه گیر بیاورد و کار خود را ؟
[کار خود] را تبدیل به فوق العاده خسته کننده است. برای پرواز در زیر چهار و نیم ساعت ما انجام خدمات مواد غذایی. من فقط انجام کوکتل و یا نوشابه در صورت درخواست. وجود دارد مقدار زیادی از با من نشستن در صندلی پرش. در حال حاضر من در مورد نیمه راه از طریق پنجمین جان کارتر کتاب. وجود دارد مقدار زیادی از مردمی که فقط آن را با محبت چرا که آنها فقط رفتن به محل کار و جمع آوری چک. اما من واقعا لذت بردن از تعامل با مردم است.

من در واقع هستم در حال حاضر مشغول به کار بهتر است در سفر. که نوع شسته و رفته. من بسیار کاربر در یک ارشد مبتنی بر صنعت است. از این نقطه نظر من تا به حال یک جهش بزرگ در ارشد به دلیل تمام مردمی که در نظر گرفته شده اند پرداخت می شود برگ یا برگ پرداخت نشده و یا بازنشسته به عنوان یک نتیجه از ویروس.

چه پرواز مانند نگاه در حال حاضر ؟
کلاس اول است که معمولا خالی است. آن را بسیار پایین تر, درصد از مسافران کسب و کار. در کابین اصلی من دیدن بسیاری از خانواده ها است. سفر تابستانی شروع به انتخاب کنید تا. من تا به حال سفر به اورلاندو روز دیگر و آن را لود کردن با خانواده ها و بچه ها. من فکر می کنم بسیاری از آن است که ما پارک شده بیش از نیمی از ناوگان ما. بنابراین شما باید کمتر مردم بلکه کمتر هواپیما.

اما شما شروع به گرفتن تعطیلات مسافران که در حال حاضر آن را به خطر است. پرواز من به خانه از سان خوزه کالیفرنیا چند روز پیش بود یکی از پرداخت های مسافری در کلاس کسب و کار. و در یک کابین اصلی است که دارای 144 نفر من فکر می کنم ما تا به حال 120.

آنچه در حال مسافران بود ؟
مردم شده اند بهتر است. در حال حاضر من بیشتر با تشکر برای آینده به کار می کنند. و همه را انجام می دهند که ما خواسته است. آن بوده است قابل توجه به صداقت. ما تا به حال یک تاخیر مکانیکی بیرون آمدن از جایی دیگر و روز وجود دارد و نه یک کلمه بد. [بار دیگر] ما تاخیر شد و پنج ساعت و نه یک نفر چیزی گفت بی ادب.

آیا فرودگاه بود ؟
در حال حاضر دالاس/فورت ورث شلوغ ترین فرودگاه در کشور است. بنابراین همه پروازها در داخل و خارج از Dallas کامل هستند. منظورم این است که من فکر می کنم از نظر قانونی در حال حاضر ما فقط می توانید انجام دهید 85 درصد ظرفیت است. اما ما در حال بیرون رفتن کامل در همه جا. یکی از عوامل به من گفت که مردم گرفتن هوشمندانه است. زمانی که برخی از کشورهای خاص بودند نیاز مردم از شهر نیویورک و یا نیواورلئان به خود قرنطینه بسیاری از مردمی بودند که انتقال از طریق فونیکس یا دالاس جداگانه بلیط به طوری که آنها نمی تواند مانند آنها را که از کسانی که در شهرستانها.

اما من در سن خوزه و آنها فقط مسدود کردن نیمی از فرودگاه زیرا هیچ کس پرواز در داخل و خارج از وجود دارد. که نوع شبح وار. این همان چیزی در آستین و یا بالتیمور. آن را فقط به یک شهر ارواح.

چه اقدامات احتیاطی آنها مصرف شود ؟
شما می دانید مردمی که شما را فشار خود را به کنار دروازه اگر شما ناتوان از راه رفتن بر روی خود را ؟ آنها دگرگون شده است—آنها پوشیدن تی شرت در حال حاضر است که می گوید: “اعتصاب تیم” بر روی آنها. و آنها را در اطراف با یک بطری سفید کننده و پاک کردن چیزهای پایین.

در هر دروازه بسته در فرودگاه مشاهده می کنید نوار در طبقه. و این عوامل به عنوان آنها شبانه روزی خواهند گفت: “ما در حال رفتن به توقف و اجازه دهید همه حل و فصل و سپس ما قصد داریم برای انجام کار بعدی گروه” را به جای همه پوشش. تا آنجا که من می توانم بگویم همه را با پوشیدن ماسک.

چگونه آن را در مقایسه با پیش از آن در همه گیر?
ما پایین 85 درصد شاید 90 درصد از نظر تعداد مسافر در ماه آوریل است. ما تا 55 درصد رزرو شده برای ماه ژوئیه. هنگامی که شما به انجمنها فرودگاه آن به نظر می رسد مثل یک روز عادی به دلیل راه آنها مسیریابی پرواز.

من در رزرو در ماه گذشته و من پرواز برای کل ماه به دلیل وجود چند تا پرواز. اما چهار روز گذشته از مه من پرواز چهار روز و هر یک از پروازها پر بود. تا پایان ماه مه بود که آن را شروع به تیک تیک ، خواهیم دید چه اتفاقی می افتد یک ماه از هم اکنون [اگر] مردم در حال بیمار شدن دوباره.

آیا چیزهایی که شما نگران?
بزرگترین مشکل این است که من احتمالا به از دست دادن کار من در ماه اکتبر برای حداقل چند ماه به دلیل سه بزرگ همه در زمان دولت کمک مالی یا وام. (یادداشت سردبیر: از نظر $25 میلیارد فدرال بسته کمک منع شرکت های هواپیمایی از تخمگذار کردن کارکنان تا پایان ماه سپتامبر.) کسی با کمتر از حدود هشت سال از ارشد است که به دنبال در آینده خود بدانم چه خبر است. در هواپیمایی تقریبا هر یک از ما دارای یک درجه است. بنابراین بسیاری از ما چیزی به سقوط. من مطمئن هستم من یک کردند; من حتی رفتن به از دست دادن خواب بیش از آن. آخرین باری که من furloughed از کار قبلی من مشغول به کار ساخت و ساز برای کمی در حالی که من ممکن است به انجام این کار. من استفاده می شود به عنوان یک آتش نشان من می تواند بازگشت به آتش و ایمنی مواد شیمیایی. یا من فقط ممکن است سعی کنید و سوار آن را در بیکاری به مدت چهار ماه و ببینید اگر من می تواند دوباره.

چگونه شما احساس در مورد ایمنی خود را?
شخصا, من خیلی نگران است. من می دانم که بسیار مغرور و خودخواه راه برای آن قرار داده است. اما از آنچه که من دیده ام به خصوص در چند هفته گذشته خدمه بر روی زمین در فرودگاه ها واقعا تمیز کردن bejesus خارج از کابین. و کسانی از ما که کار در galleys به عنوان مسئولین ما در حال تمیز کردن و همچنین. بنابراین من فقط میخوام رول با آن است.

آیا شما می خواهید بیشتر مردم به پرواز در حال حاضر ؟
اما تنها جایی که مردم در حال گرفتن اقدامات احتیاطی که باید آنها را گرفتن. من پرواز روز دیگر با این قلاب دار که حاضر به پوشیدن ماسک. که یک نوع از زحمت من. بنابراین اگر شما در حال رفتن به پرواز که فقط لطفا دستان خود را بشویید و پوشش دهان خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>