یوتیوب تعلیق حساب افتخار پسران بنیانگذار گاوین McInnes

گاوین McInnes, رهبر افتخار پسران جنبش و از بنیانگذاران معاون مجله به حال خود حساب YouTube معلق برای نقض سیاست های خود را در گفتار نفرت.

“من لگد کردن یوتیوب, خانواده,” McInnes نوشت: در تلگرام پست در روز دوشنبه بعد از ظهر. “350k sub[scriptions], 155 فیلم 30 میلیون انداز 15 سال است. به من گفتند که آنها نیز پس از رفتن [حساب] از ویژگی های است که من در هر نور مثبت است.”

تبلیغات:

McInnes شامل یک تصویر از یک پیام که ظاهرا آمد از یوتیوب که در آن پلت فرم گفت که حساب خود معلق شده بود برای “محتوای ستایش و یا تحریک به خشونت علیه یک فرد یا یک گروه از مردم است.”

McInnes شده است لگد Twitter و Facebook و به نظر می رسد قبلا ممنوع یوتیوب در سال 2018 برای نقض قوانین حق تکثیر. او به تازگی ایجاد یک جریان ویدئو پلت فرم خود را برای همکار راست مفسران مانند یعقوب Wohl و لورا Loomer.

“ما سیاست های سختگیرانه است که منع از گفتار نفرت در یوتیوب” YouTube سخنگو گفت: سالن توسط ایمیل, در بیانیه ای. “ما خاتمه کانال که بارها و بارها یا به طرز وحشتناکی را نقض سیاست های ما.” با توجه به یوتیوب این شرکت به روز شده آن سخنرانی نفرت سیاست در ژوئن 2019 به ممنوعیت محتوا مانند گفتار است که ادعا کرد یک گروه نسبت به دیگری است. این منجر به پنج برابر افزایش در تعداد کانال ها و فیلم هایی که در جریان پلت فرم تا به حال به حذف برای نقض آن نفرت سخنرانی, سیاست, و شامل 107,000 فیلم 2,600 کانال و 43 میلیون نظر در سه ماهه اول سال 2020 است.

تبلیغات:

McInnes که شرکت تاسیس معاونت مجله در سال 1994 اما مجبور شد در سال 2008 پس از صحبت کردن در مورد سفید غرور راه اندازی این گروه افتخار پسران در سپتامبر 2016. یکی از گروه های اصلی, اصول, به عنوان Vox توضیح می دهد که خشونت مخالفت با جناح چپ جنبش. “این درست نیست خشونت آمیز. سمت چپ است. اجازه می دهد این sociopaths به خاموش کردن آزادی بیان با خشونت همه شما اما خواستار یک جنگ” McInnes نوشت.

در یکی دیگر از درد دل McInnes نوشت که افتخار پسر جلسات “معمولا شامل نوشیدن و خواندن با صدای بلند از پت بوکانان را” مرگ غرب است.'” McInnes کرد که “شعار اساسی این گروه این است که آنها غربی شونیستی دولتی ٬ که حاضر به عذر خواهی برای ایجاد جهان مدرن است. مانند مورچه پناهگاه آنها طولانی برای روز هنگامی که دختران بودند و دختران و مردان مرد بودند.”

سمبل این گروه تمایل به ترکیب ساختگی مردانگی با خود pitying آزار و اذیت پیچیده McInnes افزود: “این نبود بحث برانگیز حتی بیست سال پیش اما بودن افتخار فرهنگ غرب امروز است مثل این است که یک فلج, سیاه, لزبین, کمونیست در سال 1953.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>