لنین معروف در حال حاضر وجود دارد که از چند دهه که در آن هیچ چیز اتفاق می افتد و ماه که در آن دهه اتفاق می افتد خیلی در اثر استفاده بیش از حد در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر: فقط گوگل این عبارت را ببینید که چگونه اغلب آن اعمال شده است در بسیاری از نقاط مختلف در تقویم. شاید این عبارت نیاز به یک تنظیم: وجود دارد بیش از حد بسیاری از هفته زمانی که همه چیز به نظر می رسد اتفاق می افتد در یک بار و در عین حال هیچ چیز به نظر می رسد تغییر دهید.

ما تقریبا انجام شده با استیضاح محاکمه در آمریکا است که به احتمال زیاد به نتیجه گیری در روز چهارشنبه با به اصطلاح تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ممکن است آن را نهایی مغلوب ساختن پیشی جستن دوران به عنوان مثال یک شبه تاریخی و یا شبه رویداد معنی دار است که حمل تمام earmarks از اهمیت و در عین حال نیز احساس توخالی. چگونه بسیاری از ما خواهد شد نگاه کردن به این مسخره عینک یک سال از در حال حاضر, اجازه دهید به تنهایی 10 یا 20 سال از هم اکنون با برخی از حس زنده حافظه و یا برخی باور است که آن را به شکل آینده ؟

تبلیغات:

این خواهد بود یک جهنم از یک هفته که آیا یا نه ما به یاد داشته باشید هر چیزی در مورد آن شد. بین در حال حاضر و کاملا بدبینانه رای در مقالات از استیضاح در مجلس سنا ما یک pileup نامربوط هنوز هم آمیخته رسانه های عینک. سوپر باول در روز یکشنبه چند ساعت پس از انتشار این مقاله. یا Kansas City Chiefs یا سان فرانسیسکو 49ers بازی برنده خواهد شد اما رسانه ای و سیاسی طبقات البته هیپنوتیزم مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه با Sean Hannity, که انتظار می رود عبارتند از: 1) متعدد نادرست اظهارات 2) اعلامیه پیروزی بیش از همه ممکن است دشمنان و منتقدان و 3) نامنسجم gloating. در واقع انتظار می رود به شنیدن همه از این که در اولین دقیقه است.

جست و خیز پیش رو برای سه شنبه و مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل دولت از اتحادیه به یک جلسه مشترک کنگره یک عمل معمول سیاسی تئاتر تحویل در آنچه که می تواند سطحی بود که به عنوان شرایط شدید. در اینجا یک هشدار اسپویلر برای شما: گفتار خود خواهد بود خسته کننده زباله تنها به سختی ارزش برای تماشای بیشتر تحت تعلیم تهمت cultists و سخت ترین چپ-لیبرال masochists. جمهوری خواهان خواهد تظاهر به خوشحال و دموکرات ها را در تظاهر به قبر و غم انگیز — اما در واقع همه آنها خواهد بود دغدغه هر آنچه اتفاق افتاده است شب گذشته در وسط کشور است.

من صحبت کردن در مورد آیووا قفقاز یکی از کارت های وحشی در هفته یورش اخبار و واقعی نقطه محوری در تقویم سیاسی. (من نه ادعا من می دانم که چه کسی برنده خواهد شد سوپر باول یا این که آن را احمقانه به مراقبت در مورد آن است. Niner وفادار! اما شما آن را دریافت کنید: این یک بازی فوتبال و ریسک به خوبی قابل درک است.) پس از یک سال کامل از acrimonious مبارزه با بیش از نظرسنجی اعداد و کمک های مالی و رسانه های اجتماعی oneupmanship — جنگی که سوار متعدد قابل قبول صدایی رقیب از میدان — دموکراتیک نژاد به طور ناگهانی تغییر به یک حمله رعد اسا واقعی رای گیری میان اضطراب شدید در اطراف دندان شکن سوال که در نام مسیح در واقع می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. فقط بیش از یک ماه از هم اکنون و پس از نیوهمپشایر و نوادا و کارولینای جنوبی و سپس سه شنبه در مارس 3, یک بار سر می برند بازیگران Hickenloopers و Gillibrands تقریبا قطعا به دو یا سه نامزد در اکثر.

تبلیغات:

آن دسته از داوطلبانی احتمالا نام جو بایدن برنی ساندرز و الیزابت وارن اما اجازه دهید یک مقدار زیادی از تاکید بر که احتمالا. عقل متعارف در سیاست ارز است که ارزش نگه می دارد در حال سقوط به عنوان شما ممکن است متوجه. اما این هم لحظه ای که حتی کسانی از ما که ادعای اهانت به “اسب-نژاد روایت” را به طور ناگهانی تبدیل به وسواس با آن است. که ممکن است نشان از یک حقیقت بزرگ: برنده انتخابات است و ممکن است در حالی که حاکم بر آمریکا است. موضوع برای زمان دیگری!

ما مطمئنا می توان گفت که از نظر تاریخی Hawkeye دولت اغراق آمیز اهمیت از نظر چیدن دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. شده اند وجود دارد تنها سه نوبت از سال 1972 زمانی که آیووا نتایج نیست نقطه به برنده نهایی و یکی از کسانی که واقعا شمارش است. (در سال 1992 دیابت تام Harkin آیووا در حال اجرا بود و دیگر نامزدها به سادگی صرفنظر دولت است.) در آخرین چهار رقابت دموکراتیک چرخه, آیووا, ثبت شده است, کامل, حداقل زمانی که آن را می آید به اندازه گیری متوسط درجه حرارت دموکراتیک رای دهندگان: ال گور در سال 2000 جان کری در سال 2004 باراک اوباما در سال 2008 و هیلاری کلینتون در سال 2016.

هر کس که برنده در آیووا — حتی با باریکترین حاشیه با کلینتون در چهار سال پیش — بلافاصله اعلام شود frontrunner توسط رسانه ها و به احتمال زیاد تجربه افزایش فوری در انتخابات جاهای دیگر. هر کسی که خارج از اتمام سه — دوباره حتی در محکم بسته بندی شده زمینه است که قطعا ممکن است این سال خواهد بود به عنوان یک مرده (wo)مرد راه رفتن را تبدیل به موضوع ماتمزده soliloquies توسط تلویزیون صاحب نظران و مرفه اهدا کنندگان.

تبلیغات:

من اینجا نیست برای گفتن اندرو یانگ یا ctq که آنها نمی تواند پیدا کردن یک منطق برای مبارزه در بعد چهارم-پایان محل در آیووا. هر کدام از آنها را قطعا خواهد بود. من میگم که فرا روایت را علیه آنها و در یک قلمرو است که تقریبا به طور کامل نمادین (از جمله آمریکا و سیاست های انتخاباتی) است که به احتمال زیاد برای اثبات کشنده است. آیووا است یک نوع از بازی ها-تئوری آزمایش که در آن برنده است که قطعا مهم است اما انتظارات بیش از حد و در نتیجه مرتب سازی مجدد کمپین meta-روایت است که حتی بیشتر مهم است.

برای سه یا چهار مدعی این اهداف را به اشکال مختلف. داشتن شده است را رد کرد و تقریبا کل جریان اصلی commentariat به عنوان خنده دار Commie صبحانه باقی مانده برای یک سال تمام برنی ساندرز به طور ناگهانی می یابد خود را پیشرو در پای صندوق های رای در آیووا و نیوهمشایر و در حال حاضر تورم انتظارات از همه چیز است. به عنوان دیو Weigel از واشنگتن پست اخیرا مشاهده شده در توییتر شما را به تعجب در مورد زنده ماندن از یک حزب سیاسی است که می خوابد در همان خارجی نامزد دو چرخه در یک ردیف.

تبلیغات:

اگر ساندرز در واقع نفع هر دو کشور پس از آن بیشتر جریان اصلی جناح از حزب دموکرات در واقع ممکن است رفتن به تلنگر از وحشت-اتاق حالت به عنوان آگهی و رها کردن آن در آزمایشگاه رشد کلون ترکیبی از بایدن و هیلاری کلینتون و مایک بلومبرگ. اما هر چیزی کمتر از آن — و شاید حتی یک پیروزی باریک در یک یا دیگر دولت همراه با یک “جای تعجب قوی” نتیجه توسط شخص دیگری — و شما می توانید انتظار برای شنیدن بسیاری از پچ پچ در مورد چگونگی “برنی boomlet” که مطلقا هیچ کس پیش بینی شده است که در حال حاضر بیش از, و منظور از سیاست است که به طور قطعی ثابت شده است دیگر وجود داشته باشد این است که reasserting خود را.

جو بایدن از سوی دیگر فقط به از دست دادن بیش از حد به شدت. آن را احتمالا یک هدف دست یافتنی است. او بالاترین هدف برای ضربه زدن از هر مدعی اصلی تشکر به درک که او برنده خواهد شد کارولینای جنوبی به راحتی و هنوز هم غالب در میان سیاه و رای دهندگان به خصوص در ایالت های جنوبی. پایان دوم نزدیک در آیووا است که تقریبا یک پیروزی برای بایدن و یک مقام سوم در پایان ballpark را از 20 درصد خواهد بود به طور کامل قابل قبول است. اگر شما می خواهید بدانید که چرا اکثر خودی حزب هنوز هم فکر می کنم بایدن است به احتمال زیاد به درهم و برهم کردن از طریق به نامزدی این دلیل است که تقویم و جغرافیای اولیه فصل طراحی شده به نفع او. که گفت: یک چهارم-پایان محل به خصوص زیر همه مهم 15 درصد آستانه می تواند فاجعه آمیز.

الیزابت وارن وضعیت سخت تر است به سنج, اما ریسک واقعا بالا است. با توجه به coalitional طبیعت از جلسه رای, او می تواند انجام دهد شگفت آور و در آیووا — یا شگفت انگیزی ضعیف. برنده و یا پایان قوی دوم را به وضوح اعتبار کل کمپین رویکرد و پاک کردن تمام نیمه-خبر بد که او را به دنبال رای گیری موج آخر تابستان و پاییز. نسبتا قوی سوم پس از بایدن و ساندرز نمی پایان او اما در سخت سرد نور از صبح روز سه شنبه آن را نمی خواهد احساس خوب در همه. او نیست به احتمال زیاد برای برنده شدن در نیوهمپشایر یا نوادا صفر شانس در کارولینای جنوبی است و به خصوص موقعیت خوبی در هر یک از سه شنبه متحده (به جز ماساچوست).

تبلیغات:

پیت Buttigieg که برای حدود پنج دقیقه چند هفته پیش شبیه رهبر در آیووا نیاز به در پایان سه در نتیجه ارائه یک TKO به برخی مدعی پیشرو (احتمالا بایدن یا وارن). یک پیروزی و یا قوی و دوم-پایان محل به ساندرز را به طور چشمگیری تغییر مجدد ترتیب مسابقه یک چهارم-محل پایان است پایان خط. آره, من می دانم که: او در تمام مبارزات انتخاباتی پول در جهان است و قطعا ارائه یک سخنرانی به پیروان خود و مارس به New Hampshire, بدون توجه به آنچه. اما آیووا تاریخ و زمان آخرین پایه برای آقای اوقات فراغت انسان و من شما را ترک شوخی در مورد چگونه وجود دارد در واقع یک واترلو در آیووا به او.

Ctq این یک شانس برای جلوگیری از تبدیل شدن این همه بار برنده از آنچه که من قبلا به نام جان هانتسمن جایزه, جایزه هر چهار سال به وسط جاده نامزد است که lavished با ستایش توسط رسانه ها اما خوش نادیده واقعی رای دهندگان. او تا به حال برخی از تشویق نظرسنجی اعداد در آیووا و به معنای واقعی کلمه خسته شما به مرگ توضیح داد که او می آید از یک کشور همسایه و صحبت می کند زبان میانه گرایی. این هم درست است که در نظر سنجی های ملی دموکراتیک رای دهندگان به “Klomentum” است که به سختی محسوس: در RealClearPolitics رای گیری متوسط او می ایستد در مکان هفتم در 4.3 درصد است. حتی در جهان تعمیرشده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز رفتن از وجود دارد برای نامزدی حزب دموکرات بسیار نزدیک وجود ندارد.

چه کسی برنده خواهد شد و چه خواهد شد آن چیست ؟ من صادقانه نمی دانم و به عنوان بیل Moyers هشدار داد, من سال پیش کسانی که سوال اشتباه است. ما واقعا نمی دانم هر چیزی بیشتر در مورد سیاست آمریکا در صبح روز سه شنبه زمانی که ما از خواب بیدار به یک برنده در آیووا از ما می دانید در حال حاضر. ما می دانیم آنچه که داستان ما را به خودمان بگویید در مورد دموکرات ها و رای دهندگان و طبیعت این کشور طی چند هفته آینده. اما این داستان بیش از حد تغییر خواهد کرد قبل از آب و هوای گرم می گرداند و پس از آن تغییر دوباره در ماه نوامبر. هر چه که داستان این است که آیا اشتباه آن را برای حقیقت است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی