زوم capitulates به چینی, سانسور تعطیل فعالان حساب

حتی آن را به عنوان انتقاد چین استبدادی دولت برای نقض حقوق اساسی بشر ویدئو کنفرانس شرکت زوم پنج شنبه اعلام کرد که این کمک خواهد کرد که دولت پکن سرکوب فعالان سیاسی در این کشور خواهد بود و تنها رسم خط در مسدود کردن کاربران در خارج از سرزمین اصلی چین است.

“ما امیدواریم که یک روز دولت که در ساخت موانع به قطع مردم خود را از جهان و یکدیگر را تشخیص می دهند که آنها در حال اقدام علیه منافع خود و همچنین از حقوق شهروندان خود و تمام بشریت” زوم نوشت: در یک پست وبلاگ مرجع به اصطلاح فایروال بزرگ و یا سیستم از قوانین و فن آوری های مورد استفاده توسط حزب کمونیست چین به تنظیم اینترنت در آن کشور است. این شرکت ذکر شده است که حساب از هنگ کنگ سیاستمدار لی Cheuk-یان چینی فعال وانگ دن (که مستقر در ایالات متحده) و فعال حقوق بشر ژو Fengsuo (مستقر در آمریکا) شده اند دوباره پس از شرکت در ابتدا در زمان نامطلوب اقدامات علیه آنها. زوم اضافه شده است که دولت چین خواسته آن را به خاتمه چهار زوم جلسات مجموعه فعالان در سالگرد 1989 قتل عام میدان تیان آن من و که این شرکت در نهایت پس برای سه نفر از کسانی که در جلسات زیرا آنها شامل شرکت کنندگان از سرزمین اصلی چین است. زوم در گفت و گو با فسخ میزبان حساب مرتبط با جلسات است.

تبلیغات:

“ما در تلاش برای محدود کردن اقدامات صورت گرفته برای تنها کسانی که لازم است مطابق با قوانین محلی است. پاسخ ما نباید نهفته کاربران خارج از سرزمین اصلی چین” این شرکت گفت: در یک بخش از وبلاگ پست توصیف چگونه آن افتاده بود ، این شرکت گفت: این را باید تعطیل و یا فسخ میزبان حساب — دو تا از آنها در ایالات متحده و سوم در هنگ کنگ — و آن کار خواهد کرد برای توسعه راه های مسدود کنندگان کشور به جای به سادگی خاموش کردن جلسات در تمامیت خود. این شرکت همچنین وعده داده شده به مطمئن شوید که درخواست از دولت چین تاثیر افرادی است که در خارج از کشور است.

“این چیزی است که از یک آشنا تانگو برای شرکت های فن آوری در تلاش برای آن بازی هر دو راه بین ایالات متحده و دموکراسی های غربی — که در آن آزادی بیان یک اولویت است — و تلاش برای تطابق با قانون و یا آنچه مقامات چینی تقاضا است که اساسا سانسور از موضوعات هستند که حساس به حزب کمونیست” لیندسی گورمن همکار برای فن آوری های نوظهور در اتحاد برای تامین دموکراسی گفت: سالن.

این حادثه می آید گورمن ادامه داد: “در زمانی که وجود دارد افزایش تنش های سیاسی بین ایالات متحده و غرب از یک طرف و چین از سوی دیگر است.” او اشاره کرد که در نوبت قبلی که این درگیری به وجود آمد — مانند زمانی که گوگل در نظر گرفته ایجاد یک سانسور موتور جستجو برای چین یک طرح بود که در نهایت رها شده به دلیل مقاومت داخلی درون شرکت — عمومی نه به عنوان متمرکز در مجادلات مربوط به آمریکا در ارتباط با چین است. گورمن گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس که ظاهرا نشات گرفته و یا در نزدیکی چین در شهر ووهان نقش مهمی در تغییر این پویا. “من فکر می کنم که عواقب این حادثه خواهد بود برای تماس بیشتر و بیشتر توجه به چگونه چین به دخالت در فضای اطلاعات به پیشبرد روایت است که مطلوب را به خود و به سرکوب روایت است که نامطلوب هستند صرف نظر از اینکه آیا آنها درست است” گورمن گفت.

تبلیغات:

رئیس جمهور تهمت و برخی از رهبران جمهوری خواه کنگره که با افزایش حملات خود در چین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با تهمت و خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا در زمان توسل به لحاظ نژادی به اتهام زبان. با وجود این حملات لفظی چین دیده شده است به عنوان موفق در تهیه یک تبلیغ پیام است که آن دولت در پاسخ مهربانانه و کارآمد به COVID-19 بحران به خصوص در مقایسه با سردرگمی در واشنگتن است.

روز جمعه یک گروه دو حزبی از 12 سناتور با ارسال نامه ای به زوم مدیر عامل اریک یوان در اعتراض به شرکت در تصمیم گیری های اخیر. امضا کنندگان شامل بهداشت ، مارکو روبیو R-Fla., و سناتور. Ed Markey D-توده.

“دولت جمهوری خلق چین و حزب کمونیست (CCP) را به طول های بزرگ به سانسور و مختل کردن فعالیت های آنها بر این باورند تضعیف رهبری و کنترل چین” سناتور نوشت. “از جمله موضوعات شامل قتل عام میدان تیان آن من و تایوان و تبت هنگ کنگ ، نه محتوا به سکوت کسانی که در درون مرزهای خود را CCP غالبا می رسد در خارج از کشور برای هدف قرار دادن کسانی که صحبت کردن در مورد این حزب صورت گرفته است،”

تبلیغات:

اگر چه زوم مستقر در سان خوزه کالیفرنیا در نرم افزار خود و تیم مهندسی قرار دارد که عمدتا در چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>